Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:54:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ANN: ELIXIR (ELIX) Ödeme işlemlerinize bonus alın (Now On CoinExchange)  (Read 605 times)
Houdini7 (OP)
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
October 03, 2017, 11:59:56 PM

Elixir

Elixir zaman icinde havale üzeri yeni bloklar oluşturulan ilk Etherum Token'dir.

Gelecek ELIX Mobile App

Roadmap

CoinExchange:

Ödeme işlemelerinize bonus alın

ELIX bir kredi hizmetin temel Token'idir. ELIX havaleleri analiz ediyordur ve kredi katılımcıları miktarlari geri öderlerse ödülendiriyordur. Ilaveten bu kredi hizmetinde Broker ücreti yoktur. Bu teklif ve otomatik geri ödeme teklifi bu kredi hizmeti FIAT ve diğer sanal para birimlerine karşı avantalıdır. Bu kredi hizmeti yapay zeka ve mali acıdan tecrübeli karar veren kullanıcılardan dolayi maddeden kazaniyordur.

Madençiliği

Elixir'in madençiliği iki birbirine ayet olan adres arasında havale yoluyla oluşmaktadır. Ödünç veren ve kredi katılımcılar arasında olan anlaşma bir tane secilen birbirine ayet olan adreslerin üzerinde kayıtlıdır (Genesis adresi).

Timereum (TME) ile bağlamı

Elixir Timereum'un (TME) yeni ve gözden geçirilmiş verziyonudur. Bütün TME otomatiklen Elixor'a (EXOR) dönüştürmüştür. Elixor ve Elixir ile aynı degerdedir. EXOR'u ELIX'e dönüştürmek icin EXOR'u ELIX adresine yollayınız. TME'ye ayet olan kullanıçılar EXOR kullanmaları lazimlardır "batches" genellemek icin, TME "batches" genellemeyiniz.

Orjinal TME konversasiyonu here

EXOR contract address:

EXOR'u ELIX'e dönüştürmek icin EXOR'u ELIX'in adresine yollayınız:

EXOR'u wallet'de görmek icin, "costum token" ve altda yazan information'u wallet'inize ekleyiniz:

Contract Address: 0x898bF39cd67658bd63577fB00A2A3571dAecbC53
Symbol: EXOR
Decimals: 18

ELIX'i wallet'de görmek icin "costum token" ve altda yazan information'u wallet'inize ekleyiniz:

Contract Address: 0xc8C6A31A4A806d3710A7B38b7B296D2fABCCDBA8
Symbol: ELIX
Decimals: 18

EXOR'u ELIX'e dönüştürmek icin son teslim tarihi yoktur.

Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 04, 2017, 12:33:07 AM

Sonunda geldi turkce ana konusu yazim yalnislari dolu ama olur okadar ingilizcesi olmayan arkdaslar icin iyi oldu umarim whitepaper turkceside gelir cunku gercekten meark ettigim bir proje bu elixir daha gidecek yolu olduguna inaniyorum.
The20
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
October 04, 2017, 05:01:06 AM

9000 satlardan 3000 satlara kadar düştü. Ama tekrar yükseleceğini düşünüyorum.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 04, 2017, 09:55:40 AM

İlk defa ismini duydum araştırma yapmadan yatırım yapmamanızı öneririm birde fiyatı çok düşmüş belki geri yükselebilir. Araştırmadım hiç bakmadım dahi ama bilmiyorum

Fiyati 3 gunde x5 yapti hocam yanlis bakiyorsunuz heralde
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 04, 2017, 10:02:45 AM

İlk defa ismini duydum araştırma yapmadan yatırım yapmamanızı öneririm birde fiyatı çok düşmüş belki geri yükselebilir. Araştırmadım hiç bakmadım dahi ama bilmiyorum

Aynen öyle yatırımcısına sağlam para kaznadırdı bana kalırsa ben zaten 3x civarından satmıştım, çok ufak bir mitkar satın alıp. Bekletenler için ise zarar ettirecğeini sanmıyorum iyi iş çıkaracaktır bu coin arkadaşlar. Ekip boş değil, proje de sağlam gelecekte ismini daha çok duyabiliriz.
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 10:04:51 AM

Aynen öyle yatırımcısına sağlam para kaznadırdı bana kalırsa ben zaten 3x civarından satmıştım, çok ufak bir mitkar satın alıp. Bekletenler için ise zarar ettirecğeini sanmıyorum iyi iş çıkaracaktır bu coin arkadaşlar. Ekip boş değil, proje de sağlam gelecekte ismini daha çok duyabiliriz.

Aynen hocam saglam proje bence de, biraz bekliyim sonra alayim dedim, tum altcoinler duserken adamlar 5e katladi, tek umudum fork donemi dusmesi:) duserse giricem düşmezse de baska coinlere ins.
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 10:42:39 AM

Birde suna dikkatinizi cekmek istiyorum dünden beri kafa patlatiyorum neden bukadar yükseldi bu token diye roadmape bakarsaniz 17Q3'de exchage listelemeleri ve mobil uygulama duyurusu yaziyor sonra 18Q1'E kadar bise yok buna ragmen fiyattaki oynaklik ortada peki simdi 2 soru var
1.Uygulama tam ciktiginda bu coin X100 yaparmi yapmasi lazim su durumda(Q2'de cikmis olmasi lazim)
2.Budami bir Pump - Dump coini (market capi ortada)

Bu soruya dogru cevap verirsek sadece bu coinden süper para kaldiririz.
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 01:46:58 PM

Birde suna dikkatinizi cekmek istiyorum dünden beri kafa patlatiyorum neden bukadar yükseldi bu token diye roadmape bakarsaniz 17Q3'de exchage listelemeleri ve mobil uygulama duyurusu yaziyor sonra 18Q1'E kadar bise yok buna ragmen fiyattaki oynaklik ortada peki simdi 2 soru var
1.Uygulama tam ciktiginda bu coin X100 yaparmi yapmasi lazim su durumda(Q2'de cikmis olmasi lazim)
2.Budami bir Pump - Dump coini (market capi ortada)

Bu soruya dogru cevap verirsek sadece bu coinden süper para kaldiririz.
Dostum yalnış bilgi vermek istemem ama gerçekten fiyatı iyi yükselmiş olan bir coin balon olabilir mi acaba diye aklımdan geçmiyor değil.

Ne demek istedigini tam anlamadim 2.sikki mi seciyorsun?
facelessboy
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
October 04, 2017, 02:07:29 PM

3 günde yükseldiği gibi, bir günde değeri %42 düşen coin. Market capı da ortada zaten, bana balon gibi geliyor.
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 07, 2017, 04:03:57 PM

Biraz geri geldi elixir, saglam cikisa basladigi zamanki halinin x2 durumunda hala, fork yaklasiyor buralarda veya daha asagida dolasirsa ufak miktarla alim yapicam o sıralar, beklemedeyim bakalim
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 07, 2017, 04:49:09 PM

Fena dusmus neolmus bu coine ya? Guzel proje diyorlardi yabanci forumlarda. Bi habermi var?

Pages: [1]
  Print  

Jump to: