Bitcoin Forum
May 14, 2024, 12:07:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: ETHD - Ethereum Dark  (Read 7085 times)
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 12, 2017, 06:24:18 AM

ethereum dark'i 4+ üzerinden elimden cikardigim iyi olmus, bakiyorum su an 0,8 civari...
özellikle airdroptan gelen belesh coinlari vaktinde elden cikarmak önemli...

artik piyasada o kadar cok coin ve token var ki, her gün onlarca yenisi giriyor piyasaya... artik bu isin civki cikti...
saglam tek tük coindan sasmamak gerek... bende ilk firsatta elimdekileri bozdurup btc'ye aktarmayi düsünüyorum
1715688435
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715688435
Reply with quote  #2

1715688435
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715688435
Hero Member
*

Ignore
1715688435
Reply with quote  #2

1715688435
Report to moderator
1715688435
Hero Member
*

Ignore
1715688435
Reply with quote  #2

1715688435
Report to moderator
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
October 12, 2017, 06:54:20 AM

olay bence coinmarket te bitiyo top 100 yapıcak sadece yada 200 borsalarda belli başlı kurallar getiricek her coini almayacak

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 12, 2017, 11:58:58 AM

olay bence coinmarket te bitiyo top 100 yapıcak sadece yada 200 borsalarda belli başlı kurallar getiricek her coini almayacak

aslında herkes neyin ne olduğunu görüyor. Herkes başkasını keriz yerine koymak için çabalıyor. Coinlerin çoğu çöp. Hiçbir yenilik, hiçbir şey vaat etmiyor. Bir süre piyasada dolanıp bazıları yok olup gidiyor. Eskiler bilmez ama bir ara mangocoinz vardı Smiley)))

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 12, 2017, 01:57:05 PM

Her çakma coinin ekmeğini yedim şu ethereum dark'ı kaçırdım . Ona üzülüyorum . Bi 2000 de burdan vursak kötü olmazdı be Sad

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
falanya
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 09:07:10 AM

Her çakma coinin ekmeğini yedim şu ethereum dark'ı kaçırdım . Ona üzülüyorum . Bi 2000 de burdan vursak kötü olmazdı be Sad

ekmek çıkarabilirmisin bak bakalım.. ETHD airdrop - 3

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdr8X5fnmbLEoIHmvR_DLn0eYfHHRMmgJL2aWzRc0UcJhRSlg/viewform?c=0&w=1
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1255

View Profile
November 03, 2017, 09:35:09 AM

You will need to send 0.003 ETH to ....
Bu çakallara paranızı kaptırmayın. Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 03, 2017, 10:03:26 AM

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdr8X5fnmbLEoIHmvR_DLn0eYfHHRMmgJL2aWzRc0UcJhRSlg/viewform?c=0&w=1
hocam link için teşekkür ederim fakat trans.. ıd diye bir şey yazıyor oraya ne yazıcaz ya daha önce hiçbir airdropta başıma gelmedi merak ettim? Ne olacağınıda bulamadım bi yardım edersen sevinirim teşekkürler.

Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
November 03, 2017, 10:09:25 AM

hocam link için teşekkür ederim fakat trans.. ıd diye bir şey yazıyor oraya ne yazıcaz ya daha önce hiçbir airdropta başıma gelmedi merak ettim? Ne olacağınıda bulamadım bi yardım edersen sevinirim teşekkürler.

You will need to send 0.003 ETH to 0xB850025350F460eabc7aDC5Df371E7ED03c60A3C

demisler, scam yani. Adrese ETH gondermeni ve onun transaction ID sini yapistirmani istiyolar
uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 03, 2017, 10:23:10 AM

You will need to send 0.003 ETH to 0xB850025350F460eabc7aDC5Df371E7ED03c60A3C

demisler, scam yani. Adrese ETH gondermeni ve onun transaction ID sini yapistirmani istiyolar
Anladım hocam teşekkür ederim. Bazen bazı airdroplar cüzdanınızda 0.001 eth  olmasını istiyor bu tip airdroplarda scam olarak geçer mi? Airdroplar için zaten ayrı bi cüzdan kullanıyorum. 0.001 eth'yi ne yapacaklar ki

falanya
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
November 03, 2017, 10:54:46 AM

You will need to send 0.003 ETH to ....
Bu çakallara paranızı kaptırmayın. Smiley

aynen Smiley

@nalpagutt ilk airdropta yiyen yemiş ekmeği, ekmek yok Smiley
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 03, 2017, 01:37:39 PM

Bittrex en güçlü borsalardan biri belki ileride çok tutulursa girebilir fakat ben şahsen pek sanmıyorum ne coinler giremezken ethereum darkın girmesi garip olur.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
November 03, 2017, 03:13:42 PM

Bittrexe girebilir diyorlar hahaaha scam coinın bıtrexe gırmesı bıde suan bıtrexın kolay kolay coın eklememeside düşünrsek Cheesy bu coın ınfınıty e dınar coın buda dahıl saadet zincircilerın coınleri dolandırıcıların elınde yanı  Grin
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 03, 2017, 03:29:26 PM

Yakında Ethereum GOLD, Ethereum Blue, Ethereum Cash gibi yan scamcıklarıda çıkar, etherdeltadan kerizlere satılır, ve alanlar ağızları açık yine bu forumda "acaba yükselirmi" "tutsam mı satsammı" diye sorular sormaya devam eder. almayın arkadaşlar böyle ne idüğü belirsiz token coinleri Undecided

ne ileri görüşlü bir adamsın sen 11inde attığın posta bak hepsi de çıktı Cheesy

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 03, 2017, 07:05:29 PM

iyi patlattılar bunu milletin eline. telegram grupları ico sayfalarından bizi bulup yazıyordu bi de. alın max supply düşük 2000 usd olacak diye.
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
November 04, 2017, 01:45:22 PM

Bu 3. airdrop formu fake mi gerçek mi belli mi ? Ne olursa olsun 500 tanesi iyi para ediyor yerinde saysa bile pek inanasım gelmedi kaynakta bulamadım.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 04, 2017, 07:52:45 PM

Yakında Ethereum GOLD, Ethereum Blue, Ethereum Cash gibi yan scamcıklarıda çıkar, etherdeltadan kerizlere satılır, ve alanlar ağızları açık yine bu forumda "acaba yükselirmi" "tutsam mı satsammı" diye sorular sormaya devam eder. almayın arkadaşlar böyle ne idüğü belirsiz token coinleri Undecided

Hocam zaten binbir türlü ethereum isimli proje çıktı. Açık kodlu yapıştırıyorlar scam projeleri işte. Ethereum Türk çıkarmak sadece birkaç dakikasını alır blockchainden anlayan birinin Smiley
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 09, 2017, 05:06:33 PM

Etherdelta üzerinden satın aldım bir miktar ve tutuyorum. Dev in ETH biriktirdiği adrese baktımda 500+ ETH nin başka bir adrese gittiğini gördüm..

Bu adresi : https://etherscan.io/address/0x74702ba46a25c78106aa294093d737f59f58dba7

Aktardığı adreslerden bir tanesini takip ettim : https://etherscan.io/address/0xd24400ae8bfebb18ca49be86258a3c749cf46853 bununda Gemini Hot wallet olduğunu reddit üzerinden öğrendim. şimdi akıllarda deli sorular var Smiley Bu eleman bir borsaya girmek için mi bu ETH leri gönderdi yoksa bozdurdu kendine mi aldıSmiley

Genel olarak borsalar yeni bir token/altcoin girişinde bu kadar yüksek tutarlar ödüyor mu? mesela en son bitrexx e gireceğini söylemişti bununla ilgili bir adım olabilir mi? yarın bu coinin swap işlemleri bitiyor ne olacak ne bitecek merak içerisindeyim.
ibrhmsyt
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 10, 2017, 05:19:15 AM

Bize sağlam bişi düşmezki arkdaş
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 10, 2017, 04:15:31 PM

Etherdelta üzerinden satın aldım bir miktar ve tutuyorum. Dev in ETH biriktirdiği adrese baktımda 500+ ETH nin başka bir adrese gittiğini gördüm..

Bu adresi : https://etherscan.io/address/0x74702ba46a25c78106aa294093d737f59f58dba7

Aktardığı adreslerden bir tanesini takip ettim : https://etherscan.io/address/0xd24400ae8bfebb18ca49be86258a3c749cf46853 bununda Gemini Hot wallet olduğunu reddit üzerinden öğrendim. şimdi akıllarda deli sorular var Smiley Bu eleman bir borsaya girmek için mi bu ETH leri gönderdi yoksa bozdurdu kendine mi aldıSmiley

Genel olarak borsalar yeni bir token/altcoin girişinde bu kadar yüksek tutarlar ödüyor mu? mesela en son bitrexx e gireceğini söylemişti bununla ilgili bir adım olabilir mi? yarın bu coinin swap işlemleri bitiyor ne olacak ne bitecek merak içerisindeyim.

Hocam ben ekibe çok güvenmeyin derim, pek tanınan tipler değil. Proje zaten ne işe yarayacak ethereum'a rakip mi olacak ? Borsada çok uygun fiyata iş yapabilecek pek çok coin var şuan için.
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 10, 2017, 04:49:56 PM

Hahahah oturdum gözlerim yaşlı ETDH'yi izliyorum. Airdroptan gelenleri gönderdiydim direk. Şimdi geldiği noktaya bak. Ulan bee bundan bişey yiyemedik iyimi? Neyse artık önümüzdeki ethereum çakması airdroplarına bakacağız

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: