Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:37:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: nedir bu pool olayı ? bonus+discount  (Read 268 times)
pitipawn (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 05, 2017, 03:27:42 AM

wanchain icosu sayesinde (telegram kanalında) amerikalı biriyle tanıştım , aramızda güven verecek ölçüde para transferi de oldu ; epeydir de iletişim halindeyiz .

bana dahil olduğu bi havuz olduğunu ve bu havuz sayesinde spectre diye bi tokeni %50 bonuslu aldığını anlattı ve bu havuz sistemine dahil olursam kazançlı çıkacağımı söyledi .

anladığım kadarıyla sistem şu şekilde işliyor

misal şöyle bi tablo olsun

private sale price $1

ico price $2

anladığım kadarıyla havuza dahil olduğumuzda 1.5 dolardan almış oluyoruz ve discount olmuş oluyor ; ayrıca private saleden almış ya da nasıl aldıysa artık bi şekilde almış bu havuzcu arkadaşlar bazen bonus da alıyor ve bir miktarını havuzu kullananlara dağıtıyor .

havuz olayına dahil olan tecrübeli üyelerden bişeyler duymak isterim , tanıştığım arkadaşa  epey güveniyorum, hani dediğim gibi baya para döndü aramızda bazı sebeplerden , bireysel olarak bi dümen içinde olduğumu sanmıyorum , ama konuyla ilgili hiç bilgim ve tecrübem yok .

var mıdır dahil olduğunuz havuzlar ? nereden buluruz bu havuzları ? nasıl seçeriz nelere dikkat etmemiz gerekir ?

teşekkürler şimdiden

1714811859
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714811859
Reply with quote  #2

1714811859
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wavmew
Newbie
*

Activity: 54
Merit: 0

View Profile
October 05, 2017, 04:08:11 AM

Spectre nin https://spectre.ac/airdrop.html bu adreste airdrop u var. Bir bak istersen.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: