Bitcoin Forum
May 28, 2024, 06:30:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Poll finished
Paribu
BtcTurk
Koinim
>Diger

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  
Author Topic: Moved topic  (Read 8152 times)
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 16, 2017, 08:49:45 AM

Adını da Organik Hoşaf koyum. Simgesi OHO olsun.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 16, 2017, 08:57:49 AM

açıkçası proje ile ilgili benimde endişelerim var, ilk postlarda bi yerde belirtmiştim. ama seviyeyi bu kadar düşürüp küfürler hakaretler edip, direkt scam damgası yapıştıracak kadar da ortada bişey yok. hele bir ana başlık açılsın tekrar fikrimi söylerim. şuanda genel itibariyle ortada bişey olmadığı için konuşmanın anlamı yok.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
October 16, 2017, 09:23:11 AM

Coinakc ye yukarıda küfreden Arkadaşı savcılığa bildirmesini Öneririm. Bu kadar küfür ağır hakaret içermektedir.  Bu sosyal medya üzerinden olduğu için daha da suç teşkil etmektedir. Arkadaşa bir mahkeme celbi gelsinde görelim o küfürleri hakim karşısında edebiliyor mu

Yav neden bahsediyorsun dostum, burası TR platformu'mu adama verirlermi öyle ip adresi falan. Bilmeden sallamayın yapabileceği tek şey moderatore şikayet ederek mesajların silinmesi
Konuda gereksiz uzamış, proje dragon den's gibi birşey ama burasıda keklik avlanacak yayla değil, çıkartırsınız projeyi susturursunuz milleti burda polemige girerek projeyi küçültüyorsunuz sadece

Facebook ve youtube bile IP adreslerini veriyor. Hukuki bir süreç olduğu zaman bitcointalk'da veriyor. Sen gel burada millete küfret sonra da desarj oluyorum de. Mutlaka yukarıdaki postlar hakkında suç duyurusunda bulunulması gerekiyor.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 16, 2017, 10:04:20 AM

Yerli Coinimiz daha çıkamadan yerli Küfürlerimiz eşliğinde sorgulanıyor.  Burada kimse kimseyi terbiye edecek değil tabi ama eleştiriyi çok çok aşan küfürler  hiç birimize yakışmıyor. Bu yakası açılmadık küfürler bence bir mahkeme incelemesi  değil, ama kesinlikle bir heyet incelemesi gerektirir Smiley
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
October 16, 2017, 10:30:25 AM

şimdi destek vermeyen "zibidilerden" biri olarak yerli ve milli projenizle sizi baş başa bırakıyorum

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
CoinAKC (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 16, 2017, 12:07:22 PM

CoinAKC, Paribu'yla görüşüyoruz demiş. Pitipawn, Paribu'ya mail attım, yok öyle bişey diye cevap verdiler demiş. Ondan sonra vermiş veriştirmiş.

Çok basit 2 soru soracağım:

1. CoinAKC, Paribu teknik destek ekibiyle mi görüşmüş ki, teknik destek ekibinin bilgisi olsun? Paribu'nun yönetimi, henüz sözleşmesi imzalanmamış bir iş için neden destek ekibine bilgi versin? Yoksa siz Paribu'da 1 kişi mi çalışıyor zannediyorsunuz?

2. Koç Holding, X firmasıyla iş anlaşması görüşmeleri yaparken çağrı merkezindeki elemanlara "biz X firmasıyla görüşüyoruz, soran olursa söyleyin" mi diyor?

Sizler gibi bu islere emek vermis, zaman harcamis ve isi bilenlerden destek almak onemli.

"Gerceklerin gun yuzune cikmak gibi bir huyu vardir" derler.

Destek icin tesekkurler...
de_xt
Hero Member

Activity: 602
Merit: 535

Account hacked from Oct 11th to Nov 1st 2017

View Profile
October 16, 2017, 12:25:34 PM

Evet çok doğru, gerçeklerin gün yüzüne çıkma gibi bir huyu vardır ama nedense sizin yerli coin 5 ekimden bu yana bir nebzede olsa gün yüzüne çıkmadı.  Bu kadar gizemli davranıp ser verip sır vermeyerek insanlardan nasıl bir destek beklediniz acaba. Daha çok şüphe uyandırdınız herkeste, bir öneri sunabilmek için biraz açık bilgiye ihtiyaç var. Haksız mıyız.

▄███████████████▄
       ▄██▀             ▀██▄
    ▄▄██▀                 ▀██▄▄
█████▀▀       ▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄    ▀▀█████
██          ▄▀ ▄▄▄▀▀▀▀▄▀█▄▄      ██
▐█▌       ▄▀ ▄▀ ▄▄▄▀▀▀▄▀▀▀███   ▐█▌
 ██      ▄▀▄▀▄▀▀▄▄▄▀▀▀▀▀█ ▄█▀   ██
 ▐█▌    █▄▀▄▀▄█▀▀▀ ▀█▀ ▄▀▄▀█   ▐█▌
  ██    █▄▀▄▀▄▄█▀ ▄▀ ▄▀▄▀▄▀█   ██
  ▐█▌ ▀▄█████▀▄▄▀▀▄▄▀▄▀▄▀▄▀█  ▐█▌
   ██▌▀████▀██▄▄▀▀▄▄▀▄▀▄▀▄█▀ ▐██
    ██▌▀█▀▀█▄▀▀▄▀▀▄▄▀▄█▄▄█▀ ▐██
     ██▌ ▀  ▀███▄▄▄█████▀  ▐██
      ██▄      ▀▀▀▀▀      ▄██
       ▀██▄             ▄██▀
         ▀██▄         ▄██▀
           ▀██▄     ▄██▀
             ▀███▄███▀
               ▀███▀
.DeepOnion.
★ ★ ★ ★ ★  .❱❱❱ JOIN AIRDROP NOW!.
TOR INTEGRATED & SECURED
★  Your Anonymity Guaranteed
★  Your Assets Secured by TOR
★  Guard Your Privacy!
|Bitcointalk
Reddit
Telegram
|                        ▄▄▀▄▄▀▄▄▀▄▀▀
                    ▄▄██▀█▀▄▀▀▀
                  ▄██▄█▄██▀
                ▄██████▀
              ▄██████▀
  ▄█▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████▀
██████▀▀▀▀▀██████▀
 ▀█████  ▄███████
  ████████████▀██
  ██▀███████▀  ██
  ██ ▀████▀    ██
  ██   ▀▀      ██
  ▀█████████████▀
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 16, 2017, 12:30:43 PM

arkadaşlar biraz sabırlı davranmakta fayda var, anlamsız tartışmaların bir faydası olmaz kimseye, 29 ekim tarihini vermişler, kötü yorumu olan da bi zahmet bekleyip görsün sonra ne istiyosa yazsın.Burda kimse kimseye zorla bi koin satmaya çalışmıyor, ben şahsen bekliyorum ve gelişmelere göre fikrimi beyan ederim ama pozitif düşünüyorum. bekleyip hep birlikte göreceğiz ama baştan gömmenin kimseye faydası yok.sağduyu lütfen.

not: logo yu çok başarılı buldum tebrik ederim.
CoinAKC (OP)
Newbie
*

View Profile
October 16, 2017, 12:39:37 PM

Ek Duyuru:

1. Paribu konusunda: karsilikli iki firmanin ticari bir islemi oldugu icin duyuru yapilana kadar bekleyelim, sonra konusabiliriz.
Paribu disinda BtcTurk ve Koinimle de gorusuldu. Bu bir proje ve karsilikli cikarlar soz konusu. Bunlari ortaya dokmenin ve forumda konusmanin mantigi olamaz.

2. Ayrica, bu projeyi Paribu eksenine baglamak cok yanlis. "Ababank'la" calismazsaniz size para yatirmam mantigiyla ayni. Onlarca diger banka varken o banka olmadi diye proje baltalanmaz. Ayni zamanda BtcTurk ve Koinim gibi icimizden cikmis firmalara da haksizlik olur bu.  

3. Bazi arkadaslar dava vs demis: ben burada kendim adima yazmiyorum, projeyi anlatmaya calisiyorum. Bu forumda projeyi anlatirken sahsi kufurler geliyorsa kendileri bilir. Projeye saydirmak yerine kufurler bana geliyorsa demek ki proje dogru yolda! Ancak, Projeye dogrudan "ticari itibari zedeleyici" haksiz saldiri olursa, Turkiyede bu alanda isim yapmis Bilisim Hukuk Burosuyla calisiyoruz, onlar ilgilenir, bu benim alanim degil. Benim kimseyi gammazlamakla isim olmaz.

4. ICO tarihi 29 Ekim olarak belirlendi, teknik bir aksama yasanmazsa bu tarihte acilacak.

5. Bir kez daha yazmak zorundayim: ben bu projenin ortagi-yonetici veya sahibi degilim. Buradaki bazi arkadaslar gibi projenin detaylarini biliyorum ve gonullu olarak destekciyim.

Destekleyen, elestiren, kufreden herkese emegi icin tesekkurler.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 16, 2017, 12:57:53 PM
Last edit: October 16, 2017, 01:26:27 PM by torikan

5. Bir kez daha yazmak zorundayim: ben bu projenin ortagi-yonetici veya sahibi degilim. Buradaki bazi arkadaslar gibi projenin detaylarini biliyorum ve gonullu olarak destekciyim.

Destekleyen, elestiren, kufreden herkese emegi icin tesekkurler.

şu yazı bile başlı başına bir dikkatsizlik olmuş hocam proje sahipleri bile burda konu açmamış ve konuşmuyorsa zaten bu sistemi bilmiyorlar demektir. eğer siz onlardan birisi iseniz mesele yok her türlü yapmak istediğinizi savunun ama ben gönüllüyüm diye burda avazı çıkmış gibi bir bağırma şeklinde paylaşım yapıyorsanız kimse size inanmaz. ben prjenin kendisini inceledikten sonra beyazkağıdına bakarız ona göre giriş yapılır.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 16, 2017, 02:23:37 PM

3. Bazi arkadaslar dava vs demis: ben burada kendim adima yazmiyorum, projeyi anlatmaya calisiyorum. Bu forumda projeyi anlatirken sahsi kufurler geliyorsa kendileri bilir. Projeye saydirmak yerine kufurler bana geliyorsa demek ki proje dogru yolda! Ancak, Projeye dogrudan "ticari itibari zedeleyici" haksiz saldiri olursa, Turkiyede bu alanda isim yapmis Bilisim Hukuk Burosuyla calisiyoruz, onlar ilgilenir, bu benim alanim degil. Benim kimseyi gammazlamakla isim olmaz.

wuuu, bu ne demek şimdi yahu, millet bütün coinlere, btc'ye dümdüz giderken siz ortada olmayan projeye laf edildi diye dava açıp tazminatlarla mı işi götüreceksiniz? yuh artık

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2203227.0

bak bu sayfada adı sayılmadık proje yok hepsinin dava vekilliğini üstlen iyi para kazanırsın

sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 02:52:33 PM

Türkler coin çıkarıyorsa hızlıca oradan uzaklaşın. İlk gün olmasada elbet dolandırıldığınızı anlamanız geç olmaz  Grin
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 16, 2017, 02:53:53 PM

Türkler coin çıkarıyorsa hızlıca oradan uzaklaşın. İlk gün olmasada elbet dolandırıldığınızı anlamanız geç olmaz  Grin
hocam bak ticari itibarı zedeleyici yorum yapıyorsun, dikkatli ol Cheesy Wink

OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
October 16, 2017, 02:59:24 PM

Sonuç ne şu anda scammer mi yoksa bir iftira mı söz konusu beyler. @CoinAKC bi bilgilendirir misin?
sealofsun
Sr. Member

View Profile
October 16, 2017, 03:09:08 PM

Sonuç ne şu anda scammer mi yoksa bir iftira mı söz konusu beyler. @CoinAKC bi bilgilendirir misin?
Bir arkadaş paribuyla direkt olarak iletişime geçmiş. Paribu bu coini satıcaklarını yalanlamış ve suç duyurusunda buluncaklarmış. Yerli coinin başı belada sanırım  Cheesy
CoinAKC (OP)
Newbie
*

View Profile
October 16, 2017, 03:09:55 PM

Benim kalkip ta biz scam degiliz dememe gerek yok ki. Buna karar verecek olanlar sizsiniz.

Duyuru yapilsin, ekibe bakin, arkasinda kimler var ona bakin, projeyi inceleyin, sonra karar verin. Bu yuzden zaman herseyi gosterir diyoruz.

Kaba deyimle "gavurlar" cikarinca daha mi iyi oluyor? Yapmayin; bu da diger coinler gibi bir yazilim projesi. Uzaya adam gonderme projesi degil ki!

Duyurudan sonra ekiple ilgili, yatirimci firma veya projeyle ilgili sorulariniz olursa ingilizce kasmadan direkt cevap alabileceginiz bir proje bu, yerli olmak ta bu. Bunun disinda paranin milliyeti de olmaz siyaseti de...

Yourm icin tesekkurler.
sealofsun
Sr. Member

View Profile
October 16, 2017, 03:11:39 PM

Gavurlar hiç olmazsa bir amaç uğruna bir fikir için emek verip ico başlatıp coin çıkarıyorlar. Türklerin bir fikir uğruna coin çıkarmayacağını hepimiz biliyoruz. Maksat cep dolsun gerisi önemsiz. Dikkat edin paribu sizi yalanlamış zaten
CoinAKC (OP)
Newbie
*

View Profile
October 16, 2017, 03:14:34 PM

Bir arkadaş paribuyla direkt olarak iletişime geçmiş. Paribu bu coini satıcaklarını yalanlamış ve suç duyurusunda buluncaklarmış. Yerli coinin başı belada sanırım  Cheesy

Bu konuda en guzel cevabi Onur verdi, quote asagida. Yerli coinin basi belada degil.Smiley Bekleyip gorelim...

CoinAKC, Paribu'yla görüşüyoruz demiş. Pitipawn, Paribu'ya mail attım, yok öyle bişey diye cevap verdiler demiş. Ondan sonra vermiş veriştirmiş.

Çok basit 2 soru soracağım:

1. CoinAKC, Paribu teknik destek ekibiyle mi görüşmüş ki, teknik destek ekibinin bilgisi olsun? Paribu'nun yönetimi, henüz sözleşmesi imzalanmamış bir iş için neden destek ekibine bilgi versin? Yoksa siz Paribu'da 1 kişi mi çalışıyor zannediyorsunuz?

2. Koç Holding, X firmasıyla iş anlaşması görüşmeleri yaparken çağrı merkezindeki elemanlara "biz X firmasıyla görüşüyoruz, soran olursa söyleyin" mi diyor?
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 16, 2017, 04:37:15 PM

ya bu konu hala devam ediyor mu? surekli ayni seylere takilan arkadaslar konuyu komple okumadan ayni sorulari soruyorlar.
Ciksin bakalimda bir degerlendirme yapilir.

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 16, 2017, 04:58:30 PM

Coinakc ye yukarıda küfreden Arkadaşı savcılığa bildirmesini Öneririm. Bu kadar küfür ağır hakaret içermektedir.  Bu sosyal medya üzerinden olduğu için daha da suç teşkil etmektedir. Arkadaşa bir mahkeme celbi gelsinde görelim o küfürleri hakim karşısında edebiliyor mu

Yav neden bahsediyorsun dostum, burası TR platformu'mu adama verirlermi öyle ip adresi falan. Bilmeden sallamayın yapabileceği tek şey moderatore şikayet ederek mesajların silinmesi
Konuda gereksiz uzamış, proje dragon den's gibi birşey ama burasıda keklik avlanacak yayla değil, çıkartırsınız projeyi susturursunuz milleti burda polemige girerek projeyi küçültüyorsunuz sadece

Facebook ve youtube bile IP adreslerini veriyor. Hukuki bir süreç olduğu zaman bitcointalk'da veriyor. Sen gel burada millete küfret sonra da desarj oluyorum de. Mutlaka yukarıdaki postlar hakkında suç duyurusunda bulunulması gerekiyor.

ya ananın amına mübaşirin kaytan bıyığı girsin senin , amına koydumun delisi . siktirgit ver mahkemeye , mahkeme mahkeme diye geziyor.

coinakc , al lan

https://www.youtube.com/watch?v=d4fQDZMVHaE    akc olunca nikin başı bu geldi

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  

Jump to: