Bitcoin Forum
May 26, 2024, 08:11:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Antminer d3 ile x11 alagoritmalı farklı coin kazabiliyormuyuz?  (Read 537 times)
mhmmtcn (OP)
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
October 06, 2017, 06:24:38 AM

Bitmain firmasının ürettiği antminer d3 ile aynı alagoritmalı farklı coin kazabilen var mı acaba arkadaşlar.Bu soru s9 ve L3+ içinde geçerli.
Mesela baikal firmasının cihazında kazılabiliyor.Netten baya araştırdım ama herhangi bir bilgiye ulaşamadım.
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
October 06, 2017, 08:09:50 AM

Yapılandırma ile kazabiliyordunuz hocam ynalış hatırlamıyorsam, yabancı forumda buna dair bir konu görmüştüm bir araştırayım eğer bulabilirsem buraya linkini bırakırım. (Normalde kazılması gerekiyor, kazılmıyorsa çok saçma bir uygulama olur.)
mhmmtcn (OP)
Newbie
*

View Profile
October 09, 2017, 06:35:36 AM

Yapılandırma ile kazabiliyordunuz hocam ynalış hatırlamıyorsam, yabancı forumda buna dair bir konu görmüştüm bir araştırayım eğer bulabilirsem buraya linkini bırakırım. (Normalde kazılması gerekiyor, kazılmıyorsa çok saçma bir uygulama olur.)
aynen sonuçta aynı alogoritma olacak.ama ben S9 kazılmıyor diye biliyorum.Neyse linki bulursan paylaşırsan sevinirim şimdiden teşekkürler.
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 574
Merit: 504

Enterapp Pre-Sale Live - bit.ly/3UrMCWI

View Profile WWW
October 10, 2017, 03:51:36 AM

X11 tabanli nerdeyse 10 15 adet coin var bunlari kazabilirsiniz. Guncelleme ile farkli algolar gelicek deniyordu gelirse bu sayi articaktir fakat en mantiklisi dash kazmak.

█████████████████████
█████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀▀▀█████████
██████▀███████████▀██████
█████▀███▄▄▄▄▄▄▄███▀█████
████████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████████
█████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█████
██████▄███████████▄██████
█████████▄▄▄▄▄▄▄█████████
█████████████████████

CRYPTO WEBNEOBANK    
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄██████░░░░░░░░░░███▄
▄████▄▄███████▄▄░░░██▄
▄█████████████████░░░██▄
████░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░██
████░░██████████░░░░░░░██
████░░▀▀▀▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░██
▀█████████████████░░░██▀
▀████▀▀███████▀▀░░░██▀
▀██████░░░░░░░░░░███▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀
mhmmtcn (OP)
Newbie
*

View Profile
October 10, 2017, 07:05:18 AM

X11 tabanli nerdeyse 10 15 adet coin var bunlari kazabilirsiniz. Guncelleme ile farkli algolar gelicek deniyordu gelirse bu sayi articaktir fakat en mantiklisi dash kazmak.

Cevap için teşekkürler.Peki aralıkta elimde olacak d3 için hiç bir değişiklik yapmadan X11 alagoritmalı coin kazabilirmiyim.
CannabisCoin (CANN),MonetaryUnit (MUE),StartCoin (START) bunlar da X11 alagoritma ve getiriside fena değil.İllaki dash kazmak mantıklı şu an ama zorluk seviyesi deli gibi yükseliyor.Bana geldiğinde belkide aylık getiri 300 dolar seviyesine düşecek.O yüzden soruyorum.
igotek
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
October 10, 2017, 07:11:07 PM

Baikal ile desteklenen algoritmalarda her coini kazabilirsiniz.
Güncelleme Baikal X10 için gelecek. 4 yeni algoritm eklenecek.

-

Bitmain Antminer D3 ile Dash kazılabiliyor. Ancak araştırdığım kadarıyla X11 diğer coinleri kazan yok gibi. Bu konuda yazı göremedim ama havuzlara baktığımda kazıyorlar gibi görünüyor. Mantıken de kazması lazım zaten.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
mhmmtcn (OP)
Newbie
*

View Profile
October 11, 2017, 11:20:52 AM

Baikal ile desteklenen algoritmalarda her coini kazabilirsiniz.
Güncelleme Baikal X10 için gelecek. 4 yeni algoritm eklenecek.

-

Bitmain Antminer D3 ile Dash kazılabiliyor. Ancak araştırdığım kadarıyla X11 diğer coinleri kazan yok gibi. Bu konuda yazı göremedim ama havuzlara baktığımda kazıyorlar gibi görünüyor. Mantıken de kazması lazım zaten.

evet baikalda daha basit işler kazılabiliyor farklı coinler hemde dual olarak.Antminer da daha ne  tr de nede yabancı forumlarda göremedim.Sonuçta farklı coinin havuz adresini ara yüze girip denmek lazım.Elinde d3 olup deneyebilecek varmı acaba.
mhmmtcn (OP)
Newbie
*

View Profile
October 19, 2017, 04:04:18 PM

arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yokmu acaba
Pages: [1]
  Print  

Jump to: