Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:42:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 58001 times)
oup59
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 251

View Profile
December 22, 2017, 12:45:04 PM

Bakiyesi görünmeyenler tx baktıklarında onay kaçta görüyor?
Dün bambaşka 2 borsa üzeri transfer yaptım. Hala 0 onayda. Btc zinciri biraz pert(fee standart verildi)

tx i bilmiyorum fakat btc.com dan baktığımda 356 onay yazıyor. benim sıkıntım transferde değil ulaştığına dair sms attılar zaten ancak gelen transferleri kontrol et butonunu tıklamama rağmen bakiyede ve aktif transferlerde görünmüyor.
Tx o oluyor zaten. o koineksla alakalı bir durum. Ama transferi onaylanmayanların hepside panik yapmasın suan resmen ağı şişiriyorlar. Çok bekleyen transfer var.

Bendeki sorun transferin onaylanmamasi degil. Islem tamamlandi gozukuyor. Ancak gelen BTC bakiyeme eklenmedi.

Ikisi ayni durum degil sanirim.

Hocam çözülmedi di mi sizin de probleminiz henüz? Aynı şekilde beklemedeyim. 3. güne girdik.

Yok hocam.Duzelmedi.
1715031734
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715031734
Reply with quote  #2

1715031734
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715031734
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715031734
Reply with quote  #2

1715031734
Report to moderator
kabrero
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
December 22, 2017, 01:15:05 PM

Son 1 saatte 2 kez eth gonderdim, sattım ve hesabıma TL olarak çektim. Sorun BTC ile ilgili muhtemelen. İşlemlerim çok hızlı gerçekleşti.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
December 22, 2017, 01:17:44 PM

para çek dedim telefondan hesabı açtım para gelmiş 50.000TL çok hızlılar teşekkürler koineks
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 22, 2017, 01:20:36 PM

para çek dedim telefondan hesabı açtım para gelmiş 50.000TL çok hızlılar teşekkürler koineks

aynı sıteden mı bahsedıyorsunuz. belkı baska sıte ıle karıstırıyorsunuz.
pasakzade
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
December 22, 2017, 01:33:16 PM

Bakiyesi görünmeyenler tx baktıklarında onay kaçta görüyor?
Dün bambaşka 2 borsa üzeri transfer yaptım. Hala 0 onayda. Btc zinciri biraz pert(fee standart verildi)

tx i bilmiyorum fakat btc.com dan baktığımda 356 onay yazıyor. benim sıkıntım transferde değil ulaştığına dair sms attılar zaten ancak gelen transferleri kontrol et butonunu tıklamama rağmen bakiyede ve aktif transferlerde görünmüyor.
Tx o oluyor zaten. o koineksla alakalı bir durum. Ama transferi onaylanmayanların hepside panik yapmasın suan resmen ağı şişiriyorlar. Çok bekleyen transfer var.

yanlışsam düzelt lütfen. benim anladığım onay sayısı tek başına yetmiyor. blockchaindeki listede cüzdan adresinin yanındaki harcanmamış yazısının harcanmış a dönmesi gerkiyor. koineks aslında transfer tamamlanmadan bana sms göndererek aceleci davranmış diyebiliz o halde ki hataları da bu olmuş. dostum blokchain sitesini detaylı açıklayan türkçe bir kaynak önerebilir misin?
Hayır btc transferinde onay sayısı 3ü geçtikten sonra hesaba gecer(bu borsadan borsaya değişir ama genelde 3 onaydır) Eğer tx id nizi paylaşırsanız sorunun neyden oldugunu söyleyebilriim. Ama koineks eger size hesabınıza btc işlenmiştir dediyse ama işlenmediyse sistemsel bir hata vardır. Manual mudahale gerekiyor olabilir.

adamlar son gönderdikleri mailde;

Merhaba,
Coin transfer işlemlerinde parçalı olarak işlem gerçekleştirilebilir. Şu anda blockchain ağında bir sıkıntı söz konusudur. Ağ daki sıkıntı düzelince transferiniz gerçekleşecektir.

İyi günler.

demişler. viabtc adresi işlemi hızlandırabilir mi?ilginiz için teşekkür ederim.
TuRKoSiM
Member
**

Activity: 205

Coming Soon

View Profile
December 22, 2017, 01:38:02 PM

viabtc de saat başı ve çok hızlı hareket etmeniz lazım. saatte 100 transferi onaylıyorlar ve 10-15 saniye de doluyor.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
December 22, 2017, 04:16:59 PM

ben bugüne kadar koinekste sorun yaşamadım bugün burdakileri görünce şaşırdım eft yapmıştım eft yi iptal ettirdim ama bi baktım koinekse geçti sonra arkdaşlar yeri falan adreste yok deyince para çektim bi 50.000TL hemen geldi daha önceki işlemlerimdede koinekste hiç sorun yaşamadım desteği çok iyi telefonlada görüştüm sıkıntı olmadı.

Ama şu adreslerinde olmamaları durumuna buradan cevap bekliyorum koineks'ten. Müşteri hizmetleri iyiydi telefonda görüştüğümde diğerlerinde hiç birinde telefonla görüşme şansı olmuyor.
dogrutamamyaparimusta
Member
**

Activity: 107
Merit: 12

View Profile
December 22, 2017, 04:56:19 PM

ben bugüne kadar koinekste sorun yaşamadım bugün burdakileri görünce şaşırdım eft yapmıştım eft yi iptal ettirdim ama bi baktım koinekse geçti sonra arkdaşlar yeri falan adreste yok deyince para çektim bi 50.000TL hemen geldi daha önceki işlemlerimdede koinekste hiç sorun yaşamadım desteği çok iyi telefonlada görüştüm sıkıntı olmadı.

Ama şu adreslerinde olmamaları durumuna buradan cevap bekliyorum koineks'ten. Müşteri hizmetleri iyiydi telefonda görüştüğümde diğerlerinde hiç birinde telefonla görüşme şansı olmuyor.

Siz hangi numradan ulasiyorsunuz? Ayni numaradan biz neden ulasamiyoruz? 1 kere bile
BHSMC
Full Member

Activity: 188
Merit: 110

View Profile
December 22, 2017, 05:44:57 PM

Valla dun insanlar BTC islenmiyor hesaba dendi. Ben 2 btc yolladim, tikir tikir yatti hesabima. Sattim. Sabaha karsi 4'te 100000+ hesaba cektim, 15 dakika surmedi.

Ben gayet memnunum koineks'ten suana kadar. En az 1-2 milyon TL cekmisimdir, onlarca btc alip satmisimdir, bir sikinti yasamadim.
TuRKoSiM
Member
**

Activity: 205

Coming Soon

View Profile
December 22, 2017, 05:58:02 PM

Valla dun insanlar BTC islenmiyor hesaba dendi. Ben 2 btc yolladim, tikir tikir yatti hesabima. Sattim. Sabaha karsi 4'te 100000+ hesaba cektim, 15 dakika surmedi.

Ben gayet memnunum koineks'ten suana kadar. En az 1-2 milyon TL cekmisimdir, onlarca btc alip satmisimdir, bir sikinti yasamadim.

1 - 2 milyon TL yatırıp çektiğinizde bankanızla herhangi bir iletişim veya sıkıntı yaşadınız mı ?
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
December 22, 2017, 07:44:19 PM

1 - 2 milyon TL yatırıp çektiğinizde bankanızla herhangi bir iletişim veya sıkıntı yaşadınız mı ?

1-2 milyon tl yi arkadaşınız da gönderse sıkıntı yaşarsınız, bir gün sorarlar bu para ne vergisini verdin mi diye..

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
BHSMC
Full Member

View Profile
December 22, 2017, 08:28:55 PM

Hayir yasamadim.
BHSMC
Full Member

View Profile
December 22, 2017, 08:30:33 PM

1-2 milyon tl yi arkadaşınız da gönderse sıkıntı yaşarsınız, bir gün sorarlar bu para ne vergisini verdin mi diye..

Soruyu anlamadim.

2017 senesi icerisindeki kazancimin vergisini Mart 15 2018'de odemek zorundayim. 2017 senesindeki kazancim icin daha vergi donemi gelmeden kim bana bunu sorabilir? Diyelim ki sordu; e kardesim Mart 15'de odeyecegiz dedik mi ne cevap verebilir?

Ben zaten vergimi, gelir beyannamemde gosterip odeyecegim. Vergimi de oduyorsam; daha neyi soracak bana?
koineks (OP)
Member
**

Activity: 134

koineks.com

View Profile
December 22, 2017, 09:41:34 PM

Değerli kullanıcılarımız,

Gercekten çok yoğun zamanlardan geçiyoruz. Bu süreçte destek olarak en iyi desteği vermeye çalışıp, kullanıcılarımızın yaşadıkları sorunları elimizden gelen gayretle çözmeye çalışıyoruz.

Bu süreçte anlayış gösteren tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Dün saat 13:18 ve 13:24 saatlerinde 2 kere aynı adet 622998 doge coin koineks e transfer ettim lakin transferlerin ikisi de yatırma başarılı olarak gözükse de sadece 622998 doge coin yattı yani diğer 622998 adet hesabıma bakiye olarak yansımadı , 10 larca mesaj attım bazılarına dönüş oldu 1 tanesi hariç hepsinde rakam hesabınız yatmıştır işlem geçmişinizi kontrol edin diyor , tabiki böyle birşey yok işlem geçmişinde yazıyor evet bakiyeme yansımadı anlatamıyorum , maillerimde birine de şöyle yazıldı ;

Merhabalar,

Teknik bir hata olan "İşlem Toplamı Uyuşmazlığı (Txsum)" hatası aldığınızı tespit ettik ve teknik ekibimize bildirim yaptık. Kontrollerden sonra hesabınız olağan pozisyonda işlem yapabilecektir.

Teşekkür ederiz.

Tabi bundan sonra yazdıklarıma sorun yok diye geri bildirim aldım , herhangi bir şekilde uzlaşma sağlayamayınca şirketin sitede gözüken adresine gittim ve kapı duvar olarak karşılaştım kimse yoktu , aynı şekilde ticaret odası kayıtlarından adresine baktım gittim dökük bir ev adres olarak gösterilmiş , yani anlayacağınız şirket milleti dolandırmak için kurulmuş , eğer kısa sürede bakiyem ödenmez ise cumhuriyet savcılığa suç duyusunda bulunacağım. Herhangi bir koineks yetkilisi yazımı görürse benimle irtibata geçsin.

Koineks binlerce kişinin işlem yaptığı bir alım satım platformudur. Bu kullanıcıların kripto para güvenliğini sağlamakta yine bize aittir.

Merkez ofisimiz sadece randevulu ziyaretler için kullanılmaktadır. Operasyonumuz farklı bir adresten yürütülmekte olup, güvenlik gereği ziyaretçilere açık değildir. Bu tamamen sizlerin veri ve kripto para güvenliğini sağlamak amaçlıdır. Teşekkür ederiz.

Koineks

IncubusOK
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
December 22, 2017, 10:15:56 PM

Gercekten çok yoğun zamanlardan geçiyoruz. Bu süreçte destek olarak en iyi desteği vermeye çalışıp, kullanıcılarımızın yaşadıkları sorunları elimizden gelen gayretle çözmeye çalışıyoruz.

Dün saat 13:18 ve 13:24 saatlerinde 2 kere aynı adet 622998 doge coin koineks e transfer ettim lakin transferlerin ikisi de yatırma başarılı olarak gözükse de sadece 622998 doge coin yattı yani diğer 622998 adet hesabıma bakiye olarak yansımadı , 10 larca mesaj attım bazılarına dönüş oldu 1 tanesi hariç hepsinde rakam hesabınız yatmıştır işlem geçmişinizi kontrol edin diyor , tabiki böyle birşey yok işlem geçmişinde yazıyor evet bakiyeme yansımadı anlatamıyorum , maillerimde birine de şöyle yazıldı ;

Merhabalar,

Teknik bir hata olan "İşlem Toplamı Uyuşmazlığı (Txsum)" hatası aldığınızı tespit ettik ve teknik ekibimize bildirim yaptık. Kontrollerden sonra hesabınız olağan pozisyonda işlem yapabilecektir.

Teşekkür ederiz.

Tabi bundan sonra yazdıklarıma sorun yok diye geri bildirim aldım , herhangi bir şekilde uzlaşma sağlayamayınca şirketin sitede gözüken adresine gittim ve kapı duvar olarak karşılaştım kimse yoktu , aynı şekilde ticaret odası kayıtlarından adresine baktım gittim dökük bir ev adres olarak gösterilmiş , yani anlayacağınız şirket milleti dolandırmak için kurulmuş , eğer kısa sürede bakiyem ödenmez ise cumhuriyet savcılığa suç duyusunda bulunacağım. Herhangi bir koineks yetkilisi yazımı görürse benimle irtibata geçsin.

Koineks binlerce kişinin işlem yaptığı bir alım satım platformudur. Bu kullanıcıların kripto para güvenliğini sağlamakta yine bize aittir.

Merkez ofisimiz sadece randevulu ziyaretler için kullanılmaktadır. Operasyonumuz farklı bir adresten yürütülmekte olup, güvenlik gereği ziyaretçilere açık değildir. Bu tamamen sizlerin veri ve kripto para güvenliğini sağlamak amaçlıdır. Teşekkür ederiz.

Koineks

https://koineks.com/support/details/18296 şu destek talebini inceleyin lütfen Smiley 4 gün olacak 0.02186855 BTC için uğraştığım zamana yazık. Sürekli yeni ticket açmak istemiyorum. 2 tane BTC yatırma işlemi üst ütse denk geldi ve 2 si de başarılı gözükmesine rağmen 1 tanesi hesabıma tanımlandı. 3 gün oldu 2. işlemi hala daha geçirtemedim. 3 günde 120k üzeri işlem gerçekleştirmiştim, bu sorun yüzünden koineks'i kullanamıyorum. Teşekkürler, iyi çalışmalar.
oup59
Sr. Member

View Profile
December 23, 2017, 05:41:13 AM

Merhabalar,

Teşekkür ederiz.

Koineks

4 gun sonunda alabildigim tek anlamli cevap:"Profilinizi inceledik ve profilinizde "İşlem Toplamı Uyuşmazlığı" hatası tespit ettik"

Bunu tespit etmek 4 gun mu surdu? Bunu en bastan beri soyluyorum zaten.
cozmek de sanirim birkac hafta surecek.

Bakiyeye gecmemis olan BTC su an sorun yasadigim konudaki miktardan cok daha buyuk bir aktarim olsaydi ne olacakti?

BTC bu surede 15-20.000TL dustu birim basina.

Guvensizlik yaratan adreste olmamaniz vs. degil. na kabul edilebilir bir aciklamaniz var.

Ancak;

Musteri hizmetleriniz cok yavas.

Telefon ile ulasilmayan bir musteri hizmetiniz var.

Konuya iliskin bilgi vermek yerine kalip cevaplar ile talepleri kapatiyorsunuz.

Temel sorunlar ve guvensizlik yaratan benim icin bunlar.
oup59
Sr. Member

View Profile
December 23, 2017, 06:20:32 AM

Koineks ile hangi telefon numarasindan gorustunuz? Sitesindeki sirket telefonu arandiginda yogunluktan dolayi sadece destek formu ile islem yapildigina yonelik ses kaydindan baska bir sey yok.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
December 23, 2017, 06:30:38 AM

Madem kimse memnun değil kullanmayın beyler. Daha şunun şurasında 100BTC gibi komik bir rakam hacmi olan borsayla sıkıntı yaşıyorsanız ilerisini düşünemiyorum.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
December 23, 2017, 06:59:17 AM

Soruyu anlamadim.

2017 senesi icerisindeki kazancimin vergisini Mart 15 2018'de odemek zorundayim. 2017 senesindeki kazancim icin daha vergi donemi gelmeden kim bana bunu sorabilir? Diyelim ki sordu; e kardesim Mart 15'de odeyecegiz dedik mi ne cevap verebilir?

Ben zaten vergimi, gelir beyannamemde gosterip odeyecegim. Vergimi de oduyorsam; daha neyi soracak bana?
Amerikada coinbase den gemini den alıp tr de paribu dan  yüksekten satıp kar etmek çok güzel birşey bende yapıyorum bunu ama enazından vergi veriyom ben yaaa diye yalan sikme Smiley Tr de ne vergisi veriyormuşsun söyle bakalım.3 ay önce bitcoin e yeniyim amerikadayım nasıl alırım bunu diye mesaj atıyordun.
oup59
Sr. Member

View Profile
December 23, 2017, 12:49:35 PM

Madem kimse memnun değil kullanmayın beyler. Daha şunun şurasında 100BTC gibi komik bir rakam hacmi olan borsayla sıkıntı yaşıyorsanız ilerisini düşünemiyorum.

Turk borsasi secenekleri zaten kisitli. Ancak ben koineksteki tum varliklarimi cektim. Su an halledilmesini bekledigim eksik BTC de duzeltildikten sonra onu da cekecegim.

Memnun oldugumuz zaman onu da dile getiririz.

Mesela cesitli koinlere yer vermesi guzel bir durum.

Ama musteri hizmetleri konusunu kesinlikle iyilestirmeleri gerekiyor.

5 gunde eksik BTC bakiyesi sorunu cozulmemesi pek kabul edilebilir bir durum degil.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: