Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:00:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: orta halli bir rig?  (Read 324 times)
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
October 07, 2017, 02:11:56 PM

Merhaba arkadaşlar. Orta halli bir rig kurup kazım yapmak istiyoruz. Geliri nasıl olur, kendini amorti etmekten başka bi şey yapmaz mı yoksa. Her ay geliştirsek sistemi değer mi? Fikir alışverişinde bulunalım.
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715112035
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715112035
Reply with quote  #2

1715112035
Report to moderator
1715112035
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715112035
Reply with quote  #2

1715112035
Report to moderator
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
October 07, 2017, 10:22:43 PM

Mining şu an ölü yatırım. Bence fiyatı düşük bir coin bulup ona yatırım yapın.

dimdirek
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
October 07, 2017, 11:48:50 PM

Merhaba arkadaşlar. Orta halli bir rig kurup kazım yapmak istiyoruz. Geliri nasıl olur, kendini amorti etmekten başka bi şey yapmaz mı yoksa. Her ay geliştirsek sistemi değer mi? Fikir alışverişinde bulunalım.

foruma üye olma sebebim bu sorudur. Umarım biri bize yardımcı olabilir Smiley
erkaneski
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
October 08, 2017, 09:04:31 AM
Last edit: October 08, 2017, 09:22:21 AM by erkaneski

Amatör olarak işe mining işine girip öğrenmek için kendime bir pc topladım evet normal kasalı pc Smiley iki tane rx serisi ekran kartı takıp crossfire yaptım oyun oynarken tadına doyum olmuyor Smiley mining işini beceremezsem oyun oynarım diye düşündüm oynuyorumda. valla ssd, çift ekran kartı namuzssuz süper oynatıyor.

Gelelim soruna pc mi topladığımda signatum çıkmıştı kazımı kolaydı basitti 7/24 pc yi açık tuttup 2 hafta kazdım yeni çıkmıştı kazımı basit ödülü büyüktü birde pumplandımı ne olduysa şansıma 4200 satlara kadar çıkmıştı elimdekinin hepsini sattım pc ye harcadığım paranın yarısını geri almıştım Smiley Şans işi sanırım benim yaşadığım. Sistemimi geliştirdim mi hayır halen aynı sistem. Borçlanmadan kendi özkaynaklarınla yapabilirsen, piyasayı takip etmen çok önemli yeni çıkan coinler ve borsalardaki değişim vs.. ekran kartı mining ölmez bence.

piyasa takibide şöyle 2 adet rx serisi kartım ile music coin kazıyordum kazdıklarımı trade sitesinde hemen satıp unify coin aldım 700-750 sat arası maliyet şu an  2600 sat larda çıkmış unify x3 buda sisteminin roi süresini kısaltır. Ama 6 kartlı sistemi kurdum açtım o  bırak kazsın dersen artan zorluluk yeni madenciler vs.. zor işin

Yani her ay bir ekran kartı almak kadar her ay kendinide geliştirmen gerekiyor
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 09, 2017, 02:21:37 PM

Amatör olarak işe mining işine girip öğrenmek için kendime bir pc topladım evet normal kasalı pc Smiley iki tane rx serisi ekran kartı takıp crossfire yaptım oyun oynarken tadına doyum olmuyor Smiley mining işini beceremezsem oyun oynarım diye düşündüm oynuyorumda. valla ssd, çift ekran kartı namuzssuz süper oynatıyor.

Gelelim soruna pc mi topladığımda signatum çıkmıştı kazımı kolaydı basitti 7/24 pc yi açık tuttup 2 hafta kazdım yeni çıkmıştı kazımı basit ödülü büyüktü birde pumplandımı ne olduysa şansıma 4200 satlara kadar çıkmıştı elimdekinin hepsini sattım pc ye harcadığım paranın yarısını geri almıştım Smiley Şans işi sanırım benim yaşadığım. Sistemimi geliştirdim mi hayır halen aynı sistem. Borçlanmadan kendi özkaynaklarınla yapabilirsen, piyasayı takip etmen çok önemli yeni çıkan coinler ve borsalardaki değişim vs.. ekran kartı mining ölmez bence.

piyasa takibide şöyle 2 adet rx serisi kartım ile music coin kazıyordum kazdıklarımı trade sitesinde hemen satıp unify coin aldım 700-750 sat arası maliyet şu an  2600 sat larda çıkmış unify x3 buda sisteminin roi süresini kısaltır. Ama 6 kartlı sistemi kurdum açtım o  bırak kazsın dersen artan zorluluk yeni madenciler vs.. zor işin

Yani her ay bir ekran kartı almak kadar her ay kendinide geliştirmen gerekiyor

Aferin. bak ne güzel yapmışsın. Mining işine böyle başlamak lazım. Smiley Yeni arkadaşlara hep bunu söylüyoruz. Mis gibi oyun makinesini yapmış. üstüne canı sıkıldığı zaman bir şey ler kazıyor. Üstüne üstlük temel kavramları da öğrenmiş. bide erken farkedip unify almış. maşallah. gerçekten takdir ettim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: