Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:08:50 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35174 times)
digilira (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
October 09, 2017, 07:04:33 PM

kacirdiysam ozur dilerim ama tekrar sormak istiyorum. kimlik dogrulama vs gerekecek mi?

tam bekledigim bir seydi. kimlik dogrulama gerekecek mi peki tl gonderimi icin?

Hem digilira.com ve kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamak, hem de BDDK'nın önerileri doğrultusunda kimlik doğrulamasından geçtikten sonra para çekme işlemleri gerçekleştirilebilecektir.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 09, 2017, 07:44:14 PM

Merak ettiğim bir şey var.
Tamam ben TL birikimimi aracılığınız ile DEX e aktardım diyelim. DEX de TL ile waves veya bitcoin veya başka bir şey satan olacak mı?
Yoksa bir süre birilerinin TL ile waves satmasını mı bekleyeceğiz?
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
October 09, 2017, 08:14:04 PM

kacirdiysam ozur dilerim ama tekrar sormak istiyorum. kimlik dogrulama vs gerekecek mi?

Hem digilira.com ve kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamak, hem de BDDK'nın önerileri doğrultusunda kimlik doğrulamasından geçtikten sonra para çekme işlemleri gerçekleştirilebilecektir.

yatirma islemleri icin dogrulama gerekiyor mu peki?
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 09, 2017, 08:16:40 PM

Tamam ben TL birikimimi aracılığınız ile DEX e aktardım diyelim. DEX de TL ile waves veya bitcoin veya başka bir şey satan olacak mı?

Merkezsiz bir borsaya Türk Lirası entegrasyonunun bir ihtiyaç olduğunu düşünerek harekete geçtik.  Gelen yorumlar ve iki gün içerisinde 100'den fazla kişinin e-posta bültenine abone olarak gelişmelerden haberdar olmak istemesi ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bize gösterdi.

digilira'nın sunduğu avantajlar sayesinde Waves Platform'un Türk Lirası ile takas işlemlerinde yoğun olarak kullanılacağını düşünüyoruz.
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 09, 2017, 08:23:44 PM

Kimlik doğrulaması hem sizin hem de bizlerin güvenliği için gereklidir. digilira tarafından size Türk Lirası gönderimi öncesinde kimlik doğrulaması yaptırmanız gerekecektir. Sizin tarafınızdan yapılacak olan para yatırma işlemlerinde ise belirli bir meblaya kadar kimlik onaysız işleme izin verilecektir.

Bize göndermiş olduğunuz kimlik bilgilerinizin saklanması, digilira'nın sorumluluğunda olacaktır. Detaylı bilgilere sitemiz faaliyete geçtikten sonra kullanım sözleşmesi üzerinden ulaşabileceksiniz.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
October 09, 2017, 08:59:42 PM

Merkezsiz bir borsaya Türk Lirası entegrasyonunun bir ihtiyaç olduğunu düşünerek harekete geçtik.  Gelen yorumlar ve iki gün içerisinde 100'den fazla kişinin e-posta bültenine abone olarak gelişmelerden haberdar olmak istemesi ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bize gösterdi.

digilira'nın sunduğu avantajlar sayesinde Waves Platform'un Türk Lirası ile takas işlemlerinde yoğun olarak kullanılacağını düşünüyoruz.

Bir tavsiye,
hacim oluşup insanlar olayı anlayana kadar; DEX de TL ile satılık olarak bir kaç BTC, bir kaç bin waves, biraz eth satışa koysanız iyi olur.
Zamanla insanlar olayı anladığında fiyat oluşturmaya başlarlar.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 10, 2017, 08:12:12 AM

Son zamanlarda TR ' e yeni borsalar girmeye başladı . Bakalım hepsinin başarı sağlaması oldukça zor gözüküyor . DigiLira olarak firma bilgileriniz hakkında bir açıklama göremedim maalesef .

Kimlik bilgileri gönderilecek içeride para tutulacak ne gibi bir güvenceniz mevcut bu konuda ?
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 10, 2017, 11:12:21 AM

Son zamanlarda TR ' e yeni borsalar girmeye başladı . Bakalım hepsinin başarı sağlaması oldukça zor gözüküyor . DigiLira olarak firma bilgileriniz hakkında bir açıklama göremedim maalesef .

Kimlik bilgileri gönderilecek içeride para tutulacak ne gibi bir güvenceniz mevcut bu konuda ?

digilira.com kullanıcılarına borsa hizmeti sağlamayacaktır. Önceliği Waves Platform olmak üzere Türk Lirası geçidi olarak hizmet verecektir.

Bu hafta içerisinde şirket kurulumumuz tamamlanmış olacaktır. Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

www.digilira.com
eric_draven
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile WWW
October 10, 2017, 04:05:48 PM

Hayırlı uğurlu olsun. Açılmasını heyecanla bekliyoruz.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 10, 2017, 05:29:22 PM

yav sadece bana mı saçma geliyor waves üstü asset oluşturmuşsunuz iyi de biz digilirayı alıp waves eth vs almaya kalktığımızda satanlar sadece türk olduğu için yüzde 10 yüzde 20 karla satacak normalde waves 10 liraysa 11-12 liraya satacak enayiler hariç kimsede almak istemeyecek bayağı saçma geldi o yüzden yine yapan kazanır istediği gibi olur ne diyelim

digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 10, 2017, 05:49:37 PM

yav sadece bana mı saçma geliyor waves üstü asset oluşturmuşsunuz iyi de biz digilirayı alıp waves eth vs almaya kalktığımızda satanlar sadece türk olduğu için yüzde 10 yüzde 20 karla satacak normalde waves 10 liraysa 11-12 liraya satacak enayiler hariç kimsede almak istemeyecek bayağı saçma geldi o yüzden yine yapan kazanır istediği gibi olur ne diyelim

digilira.com Waves Platform üzerinde Türk Lirası geçidi olarak hizmet verecektir. Bugün Türkiye'de Bitcoin veya altcoin alımı yaptığınız tüm borsalarda olduğu gibi Waves Platform üzerinde de serbest piyasa ekonomisi ile fiyatlar oluşacaktır.

digilira.com aracılığı ile sadece WAVES değil, Waves merkezsiz borsası üzerinde işlem gören tüm kripto paraları (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash vb.) Türk Lirası ile alıp-satabilecek ve takas işlemleri için sadece 0.003 WAVES (yaklaşık 5 kuruş) komisyon ödeyeceksiniz.

www.digilira.com
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 10, 2017, 05:51:52 PM

Desenize üstat, şimdi sempatim biraz daha arttı.
Uzun zamandır düşünüyorum neden kimse çıkıp böyle bir TL gateway yapmıyor diye. Boşa düşünüyormuşum Smiley
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
October 10, 2017, 07:18:33 PM

Kimlik doğrulaması hem sizin hem de bizlerin güvenliği için gereklidir. digilira tarafından size Türk Lirası gönderimi öncesinde kimlik doğrulaması yaptırmanız gerekecektir. Sizin tarafınızdan yapılacak olan para yatırma işlemlerinde ise belirli bir meblaya kadar kimlik onaysız işleme izin verilecektir.

Bize göndermiş olduğunuz kimlik bilgilerinizin saklanması, digilira'nın sorumluluğunda olacaktır. Detaylı bilgilere sitemiz faaliyete geçtikten sonra kullanım sözleşmesi üzerinden ulaşabileceksiniz.

guvenlik sebeplerini anliyorum sirket acisindan tabi ama ben de kendi guvenligimi dusunmek zorundayim malesef Sad kucuk miktarlarda da olsa izin verilmesi guzel bir gelisme.

bir noktay daha var sormak istedigim. telefon mesaji ile dogruma yapacaksiniz anladigim kadariyla. herhangi bir ulkenin hatti gecerli olacak mi?
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 10, 2017, 08:28:42 PM

hayırlı olsun,

waves tl gateaway kulaga çok hoş geliyor, umarım başarılı olursunuz.mail liste kayıt oldum.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
October 10, 2017, 10:23:47 PM

Bu Türk borsalarından hangisiydi hatırlamıyorum waves'te oylamaya girmişti destek vermiştik tl gatewayle ilgili. Kazanmalarına rağmen hamle yapmamışlardı onun yerine bu hamleyi siz yapmış oldunuz yani, iyi oldu.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 11, 2017, 05:58:29 AM

tebrikler ve hayırlı olsun. wavesin tl gateawayi olmak gerçekten büyük bir başarı benim gözümde.umarım türkiyedeki insanlar bu nimete burun kıvırmaz ve hedeflerinize ulaşırsınız.
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 11, 2017, 07:11:04 AM

guvenlik sebeplerini anliyorum sirket acisindan tabi ama ben de kendi guvenligimi dusunmek zorundayim malesef Sad kucuk miktarlarda da olsa izin verilmesi guzel bir gelisme.

bir noktay daha var sormak istedigim. telefon mesaji ile dogruma yapacaksiniz anladigim kadariyla. herhangi bir ulkenin hatti gecerli olacak mi?

digilira.com girişlerinde kullanıcı adı ve şifrenin yanı sıra sms ile doğrulama yapılacaktır. Türkiye'den alınmış olan hatlarınızı yurt dışında da kullanabilirsiniz. Ancak Türkiye dışındaki ülkelerden alınmış olan hatların sms doğrulama için kullanılması mümkün olmayacaktır.
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 11, 2017, 07:17:47 AM

Desenize üstat, şimdi sempatim biraz daha arttı.
Uzun zamandır düşünüyorum neden kimse çıkıp böyle bir TL gateway yapmıyor diye. Boşa düşünüyormuşum Smiley

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz, geçmişte başkalarının da yapmış oldukları hatalardan da alınması gereken derslerimizi aldık. Kullanıcı dostu bir arayüz ile hepimizin severek kullanabileceği bir geçit platformu yaratıyoruz.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 11, 2017, 08:40:45 AM

Ben tam anlamadım. Standalone bir servis mi olacak, dex içinden mi TL aktaracağız, entegre bir şey mi olacak?
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
October 11, 2017, 08:48:23 AM

0,003 Waves komisyonu DEX 'e ödeyeceğiz, zaten ödüyoruz da.

Peki TL / Sanal TL çevrimide ve bu sanal tl'nin DEX'e aktarımında size ödeyeceğimiz komisyon oranı nedir?
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: