Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:23:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35159 times)
digilira (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
October 19, 2017, 10:43:22 AM

11 Kasım 2017 tarihinde Waves Platform ekibi ile Rusya'da bir toplantımız var. Toplantımızın sonucuna göre herhangi bir düzeltme gelmez ise dönüşümüzü takip eden günler içerisinde hizmete girmeyi planlıyoruz.

digilira
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
October 19, 2017, 11:17:27 AM

Son zamanlar Türkiye'de bir çok borsa açılmaya başladı ancak hiç birinin ekstra bir katkısı olmayıp bizi btc almaya mahkum eden düzende borsalar olmaktan çıkamadılar. TL ile işlem yapmak muhteşem olacak, sabırsızlıkla bekliyoruz.

CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 19, 2017, 12:00:37 PM

altcoin olması güzel doge wawes gibi birde hacim olursa baya kullanıslı olcak gibi lakin komisyonlarda önemli hayırlı olsun deneyeceğim Smiley
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 19, 2017, 02:17:47 PM

ilk post'a bir görsel çalışırsa güzel olur. web sitenizin bir görüntüsü yada bir background üzeri kurumsal renkleriniz ve varsa avantajlarınızı tanıtacağınız bir görsel daha etkili olacaktır, iyi çalışmalar.
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
October 19, 2017, 02:25:46 PM

herkes de borsa açıyor bu kaçıncı borsa oldu, neyse hayırlısı olsun
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 19, 2017, 02:39:21 PM

Yeni açılan borsaların hiç biri tutulmadı zaten. Hacimlerine bakın hepsi ölü ayakda duran yok suan sadece paribu ve btcturk var başka yok bakalım digilira ne yapacak.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
October 19, 2017, 04:03:14 PM

Yeni açılan borsaların hiç biri tutulmadı zaten. Hacimlerine bakın hepsi ölü ayakda duran yok suan sadece paribu ve btcturk var başka yok bakalım digilira ne yapacak.
Dostum zaten, çok coin (ETH, XRP LTC, vs.) ekleyen borsa en iyi borsa değildir. Hatta dahada kötü borsadır. TR'de en çok BTC ve ETH yatırımcısı var. Atıyorum digilira Zcash ekledi, en kısa sürede kapatır Zcash coini borsada. Çünkü hacim olmaz, kimse birbirine alıp satamaz. Digilira kendi kasasından gerçekleştirir bir süre bunu ileridede baktı hacim yok, zarara sokuyor bırakır.

Yeni açılan borsalar, bizde neredeyse her altcoin var diyorlar. Usta, TR gibi bir yerde o coinlere hacim bulmak çok zor. O yüzden ayakta duramazlar. TR'de altcoin kullananlar sürekli dış borsalara geçtikleri için zaten yerli borsada ihtiyaç duymuyorlar. Yerli borsa bu hizmeti sunsa bile dediğim gibi hacim çok az olur. Hal böyle olunca insanlar altcoin aramıyorlar yerli borsada. Hizmet ve kalite aranıyor 1.olarak. Hizmet ve kalite ise Paribu ve BTCTurk'te mevcut şuan.

Yeni açılan borsaların hizmet ve kalitesinden acayip memnun olan arkadaşlara sesleniyorum.. Arkadaşlar o borsaların işlem hacmi 46BTC Cheesy Bir zahmet ilgilensinler. Paribu'da normal günlerde 600BTC, BTC'nin hareketli saatlerinde 1900BTC işlem hacmi var. Bu adamlar bu işlem hacmine ve kullanıcı sayısına göre çok hızlı ilgileniyorlar. Aynı şey BTCTurk içinde geçerlidir. BTCTurk'un normal zamanda 200BTC, BTC'nin hareketli saatlerinde 600BTC hacmi oluyor. Yani buna rağmen verdikleri hizmet ve kalite tartışılmaz. O yüzden bu iki borsa ayakta şuanda.

Yeni kurulan borsaların işlem hacmi artmayacağı gibi, artsada hizmet kaliteleri düşecektir. Artmadığı zamanda muhtemelen komisyona fark alacaklardır.

Şuanda Paribu, BTCTurk ve Koinim rekabetine hiçbir borsa giremez. Bunun sebebi ise son zamanlarda ipini koparanın, az birşey yazılım bilenin borsa açmaya çalışmasıdır. Şu aşamada insanlar rekabet içinde olan borsların hizmetinden memnunlar bu yüzden yeni ve çok fazla kurulan borsaları pek ciddiye almayarak, kullanmayacaklardır.

Senelerdir bu işin içindeyim, eski forumdaşlar tanırlar beni. Tamamen tecrübelerim ile konuşmaktayım. Bu rekabet güzel, inşallah daha iyi hizmet ve kalite alırız hepsinden.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 19, 2017, 05:05:19 PM

digilira borsa hizmeti vermeyecektir. Waves merkezsiz borsası üzerinde Türk Lirası ile takas işlemleri yapmanızı sağlayan Türk Lirası geçidi olarak hizmet verecektir. Dolayısı ile Waves merkezsiz borsasında işlem gören tüm kripto paralar Türk Lirası ile alınıp satılabilir olacaktır.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
October 19, 2017, 05:10:36 PM

11 Kasım 2017 tarihinde Waves Platform ekibi ile Rusya'da bir toplantımız var. Toplantımızın sonucuna göre herhangi bir düzeltme gelmez ise dönüşümüzü takip eden günler içerisinde hizmete girmeyi planlıyoruz.

digilira

Sadece yazışma değil, masa başında bir toplantı/anlaşma yapacak olmanız bile gerçekten takdire şayan bir hareket.

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 06:29:06 PM

digilira

Sadece yazışma değil, masa başında bir toplantı/anlaşma yapacak olmanız bile gerçekten takdire şayan bir hareket.

Kesinlikle katılıyorum bu da bu projenin ne kadar ciddi olduğunu gözler önüne seriyor.Umarım toplantınız beklediğiniz gibi geçer ve bu güzel projeyi bizlerle buluşturmayı başarırsınız.İyi şanslar Rusya'da size.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
October 19, 2017, 06:48:47 PM

Hadi inşallah 11 kasım sorunsuz geçer de  bir an önce hizmete girer. Bunu canı gönülden istiyorum.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 30, 2017, 04:45:01 PM

digilira

2 hafta bir süre kalmış sabırsızlıkla bekliyorum. Bir seneden fazla bir zaman waves DEX kullanıyorum TL ile geçişler çok zahmetli oluyordu. Ödediğim komisyonlar sizin gösterdiğinizden fazladır ama komisyondan ziyade beklediğim süreler can sıkıyor, tabii ki zaman kaybı para kaybına yol açıyor.

Kimlik onayı nasıl olacak, umarım selfie gibi şeyler istenmez. Rusya'ya gittiğinizde Sasha'yı görürseniz imzalı bir fotoğraf ister misin, çok seviyorum efendi olgun, sayıgılı bir karaktere sahip.

digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 30, 2017, 05:46:39 PM

digilira

2 hafta bir süre kalmış sabırsızlıkla bekliyorum. Bir seneden fazla bir zaman waves DEX kullanıyorum TL ile geçişler çok zahmetli oluyordu. Ödediğim komisyonlar sizin gösterdiğinizden fazladır ama komisyondan ziyade beklediğim süreler can sıkıyor, tabii ki zaman kaybı para kaybına yol açıyor.

Kimlik onayı nasıl olacak, umarım selfie gibi şeyler istenmez. Rusya'ya gittiğinizde Sasha'yı görürseniz imzalı bir fotoğraf ister misin, çok seviyorum efendi olgun, sayıgılı bir karaktere sahip.

Malesef Sasha 11 Kasım'da Tokyo'da düzenlecek olan "Blockchain & Cryptocurrency Conferefance"da Waves'i tanıtacak. Ancak tabiki bolca fotoğraf çektirmek istiyoruz.

Kimlik onayı için sadece kimlik fotoğraflarınızı saklayacağız, BDDK veya MASAK tarafından aksi istenmediği sürece de onay için ekstra özçekim istemeyeceğiz.

İlginize teşekkür ederiz  Smiley

www.digilira.com
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
October 31, 2017, 12:16:18 PM

Konuyu geç farkettim. Çok güzel bir girişim, tebrikler. İnşallah güzel bir iş çıkar, hakkıyla yaparsınız.
Hayırlı olsun.
umutdmrx
Member
**

Activity: 104

View Profile
November 02, 2017, 05:18:12 AM

Basarilar dilerim, Ben burada bile ruble kullanarak su anda waves alamiyorum,ruble koridoru henuz acik degil.  Sitesinde kart ile alma imkani sunuyor ancak istedikleri ibani sberbank veremedigi   icin yarim kalmisti tum islem.Rubleden once TL  ile  waves alim imkani olursa seve seve sisteminizi tercih ederim.

Tekrardan basarilar.
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
November 02, 2017, 05:43:16 AM

Merhaba,

Turk bankasina fiat transfer yapiyor musunuz? Varsa komisyon ne kadar?

Merhaba @fredessen,

digilira, Türk Liranızı kripto paraya ve kripto liranızı ise tekrar Türk Lirasına kolaylıkla çevirebileceğiniz bir geçit olarak hizmet verecektir.

Hazır bankalar konusu açılmışken konuya aydınlık getirelim. Digilira Teknoloji AŞ olarak bankalarla, sadece bir şirket hesabı açmak adına görüşme yapmıyoruz. İleride problem yaşamamak için ne yapacağımızı, nasıl yapacağımızı ve bankalarından taleplerimizi içeren sunumumuzu yapıyoruz, ardından sunumumuzun bir kopyasını banka ile paylaşıyoruz. Bankalar bunu ya genel müdürlüklerine yada blok zinciri ile ilgilenen birimlerine gönderiyor. Genellikle 2 hafta içerisinde de olumlu yada olumsuz geri dönüş yapılıyor.

İsteklerimiz doğrultusunda bizi anlayan ve taleplerimizi yerine getireceğini taahhüt eden, anlaşmalarımızın tamamlandiğı ve şirket hesaplarımızın aktif hale geldiği bankaları sizlerle paylaşalım;

+ Denizbank
+ Akbank
+ İş Bankası
+ Garanti
+ Ziraat
+ QNB Finansbank

Görüşmelerimizin devam ettiği bankalar olumlu sonuçlanması halinde, anlaşmalı bankalar listesine eklenecektir. Yukarıda adı geçen bankalar üzerinden 7 gün 24 saat finansal işlemler yapılabilecektir.

Saygılarımızla,

www.digilira.com
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 04, 2017, 01:34:02 AM

Tebrikler şimdiden.

Umarım Moskova'daki görüşmeniz olumlu geçer ve bahsettiğiniz gibi ay sonunda Waves'te Türk Lirası'nı kullanabiliriz.

Bu işi ne kadar çok yapmak istediğiniz ve şimdiden bu konudaki gösterdiğiniz ciddiyet ortada,
bir de bildiğiniz gibi Waves'e TL getirmeyi planlayan başka bir ekip daha vardı isim zikretmeye gerek yok takip edenler bilirler, onların yerine bu işe inanan, güvenen, bizler gibi yatırım yapmış ve gerçek potansiyelinin farkında olduğunu düşündüğüm sizlerin bu işi yapıyor olmanıza da ayrıca seviniyorum.

Moskova'ya gidip sağ salim geldikten sonra tüm detayları ve izlenimlerinizi bizimle paylaşmanızı dört gözle bekliyorum.
Sizler derken tabi sadece @srknbyr'ı tanıyorum o da sadece forumdan tabi, selamlar Wink Grin

Başarılar diliyorum.
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 04, 2017, 04:33:47 AM

Finansbank olması iyi olmuş Enpara en çok tercih edilen kartlardan. Ayrıca Sasha buyrun gelin diyorsa bu iş bitmiştir zaten hayırlı uğurlu olsun.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 04, 2017, 02:44:22 PM

Papara gibi yerlerle çalışmayı düşünüyor musunuz? Çok sayıda bankayla anlaşma yapamanız durumunda alternatif olarak iyi olur ödeyeceğimiz komisyon tutarları artar ancak tatil günleri isteyen müşteriler kullanır. 
DaRuGa
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
November 05, 2017, 12:16:38 PM

işimizi baya hızlandıracağı muhakkak. umarım en kısa zamanda istediğiniz yerlere gelirsiniz.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: