Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:38:13 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35174 times)
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
December 11, 2017, 02:01:20 PM

türk lirası yatırıyoruz, digilira onu otomatik olarak waves'e mi çeviriyor? bazı şeyler tam oturmadı kafamda.

digiliraya yatırdığım parayı tl olarak görüyorum ve wave platformda aşağıdaki şekilde gözüküyor.

DATE                    TYPE                NAME                     SENDER                                              RECIPIENT   FEE             UNITS   
11/12/2017 16:19:22   Incoming Transfer   WTRY   3P8pwSmCTHhpKXUtdieADBMERjRpV325Gqh   You     0.001 WAVES     (bende kalsın)

waves'e mi dönüşecek anlamadım.

@bitpazari 

ASSET TRANSFER
Asset balance: xxxxx WTRY
Waves balance: 0.008 WAVES

ben şimdi yatırdığım parayı burdan waves cüzdanıma mı aktaracağım anlayamadım..

Kendisi aktarmadı mı? Waves cüzdanını kontrol et. WTRY olarak bakacaksın.

demek istediğim wtry olarak görüyorum PORTFOLIO kısmında. sanırım aynı ekranda TRANSFER kısmından waves'e dönüşüm yapacağım, doğru mudur?

ASSET TRANSFER
Asset balance: (bir miktar) WTRY

DESCRIPTION   INPUT

Recipient's Address   

Recipient

Amount   

0
Attachment   

Waves Dex ' e girip Trade ksımında Bitcoin yazısını silip WTRY yazın. Orada WTRY bakiyeniz görünmesi lazım. Oradan Waves'e dönüştürebilirsiniz.
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
December 11, 2017, 02:06:56 PM

Waves Dex ' e girip Trade ksımında Bitcoin yazısını silip WTRY yazın. Orada WTRY bakiyeniz görünmesi lazım. Oradan Waves'e dönüştürebilirsiniz.

Tesekkurler, ben de bunu ariyordum. FAvorilerde eth/wtrl ve btc/wtrl göremeyince anlayamamıştım, dediğinizi yapınca tüm boşluklar doldu.
obbule
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 02:07:24 PM

türk lirası yatırıyoruz, digilira onu otomatik olarak waves'e mi çeviriyor? bazı şeyler tam oturmadı kafamda.

digiliraya yatırdığım parayı tl olarak görüyorum ve wave platformda aşağıdaki şekilde gözüküyor.

DATE                    TYPE                NAME                     SENDER                                              RECIPIENT   FEE             UNITS   
11/12/2017 16:19:22   Incoming Transfer   WTRY   3P8pwSmCTHhpKXUtdieADBMERjRpV325Gqh   You     0.001 WAVES     (bende kalsın)

waves'e mi dönüşecek anlamadım.

@bitpazari 

ASSET TRANSFER
Asset balance: xxxxx WTRY

ben şimdi yatırdığım parayı burdan waves cüzdanıma mı aktaracağım anlayamadım..

Kendisi aktarmadı mı? Waves cüzdanını kontrol et. WTRY olarak bakacaksın.

demek istediğim wtry olarak görüyorum PORTFOLIO kısmında. sanırım aynı ekranda TRANSFER kısmından waves'e dönüşüm yapacağım, doğru mudur?

ASSET TRANSFER
Asset balance: (bir miktar) WTRY

DESCRIPTION   INPUT

Recipient's Address   

Recipient

Amount   

0
Attachment   

tamamdır şimdi oldu, teşekkür ederim.  

Waves'in bazı şeylerini sevemedim, özellikle fiyat tablosunu. tam rakam gözükmüyor bu nasıl iş? 50-60 arası bir yerde mesela şuan ama tam olarak kaç belli değil.  waves dex'in bu kısmı gerçekten çok saçma.
obbule
Newbie
*

View Profile
December 11, 2017, 02:10:36 PM

az önceki sorunumun çözümünü tekrar yazayım da başkaları da faydalansın.

digilira para yatırdıktan sonra wavesdex portfolio'dan wtry gelmiş mi bakabilirsiniz. sonrasında waves almak için  waves dex'ten Trade kısmına gelip   sağ en alt köşede  waves/wtry 'e tıklayın.
huso_2002
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 11, 2017, 02:18:53 PM

digilira.com çöktü, giremiyorum siteye  Huh
cemx
Member
**

Activity: 80
Merit: 10

https://i.imgur.com/0dgtBou.png

View Profile
December 11, 2017, 02:37:58 PM

evet çöktü gibi bende giremedim. Waves alalım dedik sabahtan beri uğraşıyoruz. Garp kafasıyla proje yapıldı şark kafasıyla alt yapı mı kuruldu ?  Embarrassed Embarrassed Embarrassed

obbule
Newbie
*

View Profile
December 11, 2017, 03:47:17 PM

digilira mail atmış:

Sayın kullanıcılarımız;
Waves Platform üzerinde hizmet verecek Türk Lirası geçidimiz bugün sabah 10:00'da hizmete girdi. Ancak öngöremediğimiz trafik karşısında sunucumuz yetersiz kaldı ve siteye erişimde aksaklıklar yaşandı.

Sosyal medya araçlarını kullanarak iletmiş olduğunuz eleştirilerinizin hepsini not aldık. Bir daha benzer problemler yaşanmaması adına sunucu tarafında gerekli olan geliştirmeler yapıldıktan sonra sitemiz tekrar faaliyetine başlayacaktır.

Bugün sitemize kayıt işlemlerini başarı ile tamamlamış 2000'in üzerindeki kullanıcıların bilgileri kayıt altındadır. Türk Lirası karşılığı WTRY alan kullanıcılar, sitemizden bağımsız olarak Waves Platform'un sunduğu merkezsiz borsada alım-satım faaliyetlerine devam edebilirler.

Yaşanan aksaklıktan ötürü kullanıcılarımızdan özür dileriz.

digilira ekibi
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
December 11, 2017, 03:59:27 PM

sitelerin ilk günden çökmesi büyük şanssızlık olmuş açıkçası. 2000 küsür kullanıcının ilk günden kayıt olması bekledikleri bi şey değildi sanırım. zamamla düzene gireceğini umuyorum. hepimize hayırlı uğurlu olsun.
obbule
Newbie
*

View Profile
December 11, 2017, 04:14:43 PM

sitelerin ilk günden çökmesi büyük şanssızlık olmuş açıkçası. 2000 küsür kullanıcının ilk günden kayıt olması bekledikleri bi şey değildi sanırım. zamamla düzene gireceğini umuyorum. hepimize hayırlı uğurlu olsun.

hem iddialı giriş yapıp hem de içten içe o kadar talep olmaz diye düşünerek yapılan bir şey bu. kaç kere yazdık altyapınızı hazırlayın diye.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 11, 2017, 04:41:48 PM

Bugün kayıt oldum. Bazı eksikler var. Ama olsun. Zamanla giderilir. Kullanacağım bu platformu. Hayırlı olsun.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 11, 2017, 04:54:47 PM

hem iddialı giriş yapıp hem de içten içe o kadar talep olmaz diye düşünerek yapılan bir şey bu. kaç kere yazdık altyapınızı hazırlayın diye.
çökmeyen site mi var.? devlet siteleri bile yeri geliyor çöküyor. bittrex poloniex bile çöküyor. ilk günün şeyiyle ilgili ilgisiz her şey siteye yumulunca böyle oldu. devamında bi sıkıntı olacağını sanmam.
obbule
Newbie
*

View Profile
December 11, 2017, 05:06:08 PM

çökmeyen site mi var.? devlet siteleri bile yeri geliyor çöküyor. bittrex poloniex bile çöküyor. ilk günün şeyiyle ilgili ilgisiz her şey siteye yumulunca böyle oldu. devamında bi sıkıntı olacağını sanmam.

ben de böyle olmasın istiyorum tabi ki. ama bittrex falan karşılaştırmayalım şimdi  kaç milyon kullanıcı var orda. aynı şey mi?
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
December 11, 2017, 05:14:58 PM

ilk günden 2000 kişi üye olmuşsa ilerleyen zamanlarda oldukça büyük bir borsa olarak karşımıza çıkacağını düşünüyorum. sunucunun yetersiz kalması normal bi şey, bütün sitelerde böyle yoğunluklar olunca karşılaşılabiliyor.
tabi ki keşke daha çok önlem alsalar hazırlık yapsalarmış.

obbule
Newbie
*

View Profile
December 11, 2017, 05:27:58 PM

wavesdexte anlık kur kaç hiç belli olmuyor. fiyat tablo arayüzü gerçekten berbat (digiliradan bahsetmiyorum, wavedesk) hiçbir şey anlaşılmıyor . 50 mi 53 mü 57 mi belli değil
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
December 11, 2017, 05:29:03 PM

wavesdexte anlık kur kaç hiç belli olmuyor. fiyat tablo arayüzü gerçekten berbat (digiliradan bahsetmiyorum, wavedesk) hiçbir şey anlaşılmıyor . 50 mi 53 mü 57 mi belli değil

2 gün sonra güncelleme geliyor görünüm komple değişecek.
Heptagram
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
December 11, 2017, 07:59:42 PM

İlk günden çökmesi şık olmamış tabi. Ama mantıken bu web sitesi, diğer borsalarda olduğu gibi kullanıcının başında bekleyip fiyat takip ettiği, 7/24 al/sat yaptığı bir yer olmayacağı için bir btcturk veya paribu seviyesinde bile sunucu kapasitesine ihtiyacı yok. Yalnızca para yatırırken veya çekerken kullanılacağı için borsa sitelerinden çok daha az bir sunucu yükü olacaktır.

İlk gün herkes merak edip aynı anda girdiği için kapasite aşımı olmuş olabilir. Sunucu kapasitesini arttırmak tabi ki kesin ama maliyetli çözüm. Zamanla kullanıcı yoğunluğu dengelendiğinde (herkesin aynı anda yüklenmediği dönemlerde) kullanışlı olacağını düşünüyorum.

Bir diğer sıkıntı da waves dex üzerinde ilk başlardaki hacimsizlik olacaktır. Yüklü alımlar için yetersiz kalacaktır. Bu da zamanla insanların kullanım yoğunluklarıyla aşılabilir ama zaman alacaktır.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
December 11, 2017, 08:09:43 PM

Beyler bu kadar karamsar ve aceleci olmayın daha Bismillah yeni açtılar Smiley Durun hele elbet düzelir sorunlar

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 11, 2017, 08:28:33 PM

Digilira fikrini ortaya atan arkadaşlar forumun uzun süredir kullanıcıları. Bizlerin beklentilerini de iyi biliyorlar. Zorlu bir yolculuğa çıktılar. Bilirsiniz bu tarz işler yapabilmek için cesaret ve sabır gereklidir. Önümüzdeki günlerde teknik sorunlar aşıldıkça ve hacim arttıkça sık uğranan ve hatta vazgeçilemeyen bir exchange geçidi olmasını umuyorum.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 11, 2017, 09:41:29 PM

Digilira fikrini ortaya atan arkadaşlar forumun uzun süredir kullanıcıları. Bizlerin beklentilerini de iyi biliyorlar. Zorlu bir yolculuğa çıktılar. Bilirsiniz bu tarz işler yapabilmek için cesaret ve sabır gereklidir. Önümüzdeki günlerde teknik sorunlar aşıldıkça ve hacim arttıkça sık uğranan ve hatta vazgeçilemeyen bir exchange geçidi olmasını umuyorum.

Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
December 11, 2017, 10:15:25 PM

Son zamanlarda Türk borsalarının çok fazla kötülendikten sonra herkesin Digilira'yı tavsiye ettiğini görüyorum eğer bu bir reklam çalışmasıysa gerçekten çok kötü bir reklam çalışması çünkü bana göre Digilira hakkında olumsuz bir izlenim bırakıyor, umarım tahmin ettiğim gibi değildir. Digilira'yı bende merakla bekliyorum gerçekten işlevsel bir borsa olacağını düşünüyorum. Şimdiden başarılar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: