Bitcoin Forum
May 25, 2024, 12:28:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35159 times)
surakbakin
Newbie
*

Activity: 64
Merit: 0

View Profile WWW
January 03, 2018, 03:29:29 PM

Merhabalar, 24 lira komisyon gibi saçma rakamlardan kurtardığınız için teşekkür ederim.

Garanti bankası hariç başka hesaplardan para transferi için çalışmalarınız var mı? bilgilendirebilirseniz sevinirim.
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 06:03:03 PM

Waves Dex üzerinde hacim oluşmaya başlayınca hepimizin keyifle kullanacağı hatta birbirimize TL para bile gönderebileceğimiz bir yapı kemale ermiş olacak.
digilira (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
January 04, 2018, 07:58:21 AM

Merhabalar, 24 lira komisyon gibi saçma rakamlardan kurtardığınız için teşekkür ederim.

Garanti bankası hariç başka hesaplardan para transferi için çalışmalarınız var mı? bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Merhaba,

Kısa bir süre içerisinde Garanti Bankası’nı kaldırarak Akbank ile devam edeceğiz. Finansbank entegrasyon çalışmalarımız ise devam etmektedir.
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
January 04, 2018, 11:36:21 AM

Merhaba,

Kısa bir süre içerisinde Garanti Bankası’nı kaldırarak Akbank ile devam edeceğiz. Finansbank entegrasyon çalışmalarımız ise devam etmektedir.

finansbank entegrasyonu cok guzel olur. artik kimse bankalara komisyon ucreti odemek istemiyor ve en populer olan banka su an enpara. eminim ki forumdaki kullanicilarin cok buyuk bi kismi enpara kullanicisi ve en hizli sekilde para aktarimi yapilmasi icin finansbanki dahil etmeniz herkesi mutlu edecektir
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 04, 2018, 10:27:16 PM

Ne yapıp edip waves dex'i kullanmalı, kullandırmalı, yaygınlaştırmalıyız.
Hem yerli hem yabancı borsalardan kurtuluşumuz dex ve digilira olacak gibi görünüyor...

Para yatırma için finansbank eklenmiş, teşekkürler.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 04, 2018, 10:28:48 PM

Bugün waves açınca gördüm wtry buraya baktım hayırlı olsun demeye geldim. Nerden nereye hocam Smiley yolun dalgalı olsun..
altaste
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
January 05, 2018, 01:37:32 AM

komisyonlara baktığımda para çekmenin 20 lira olduğunu gördüm, bu digilira'dan tl çekmek için sanıyorum ki.

btc ya da eth aldıktan sonra başka borsalara ya da cüzdanlara göndermek istersek ödeyeceğimiz ücret ne? waves platform'unda 0.001 waves gibi bir ücret gördüm ama buna ek olarak btc ya da eth üzerinden de ödenen bir komisyon var mı?
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
January 05, 2018, 05:36:46 AM

Bugün ilk transferimi gerçekleştirdim. Gerçekleştirmeden bile buradaki yorumlar dolayısıyla herkesi yönlendiriyordum. Para hesaba geçtikten sonra (ki otomatik geçiyor) max birkaç dakikada işlemimi hallettim. Bu dakikadan sonrada başka bir yer ile transfer yapmayı düşünmüyorum. Hakkını veren para kazansın.

srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
January 05, 2018, 06:22:14 AM

komisyonlara baktığımda para çekmenin 20 lira olduğunu gördüm, bu digilira'dan tl çekmek için sanıyorum ki.

btc ya da eth aldıktan sonra başka borsalara ya da cüzdanlara göndermek istersek ödeyeceğimiz ücret ne? waves platform'unda 0.001 waves gibi bir ücret gördüm ama buna ek olarak btc ya da eth üzerinden de ödenen bir komisyon var mı?

Waves Platform blok zinciri içerisinde yer alan bir kişiye Bitcoin, Ethereum, Litecoin gönderimi yapacak iseniz sadece 0.001 WAVES komisyon ödersiniz.
Ancak Bitcoini dışarı çıkartmak isterseniz (başka bir borsa) o zaman 0.001 Bitcoin gateway fee ve ek olarak 0.001 WAVES ödersiniz. Ethereum için de aynısı geçerli (0.001 Ethereum ve 0.001 WAVES). Litecoin'de ise 0.01 LTC ve 0.001 WAVES komisyon ödersiniz.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 05, 2018, 06:32:17 AM

Waves Platform blok zinciri içerisinde yer alan bir kişiye Bitcoin, Ethereum, Litecoin gönderimi yapacak iseniz sadece 0.001 WAVES komisyon ödersiniz.
Ancak Bitcoini dışarı çıkartmak isterseniz (başka bir borsa) o zaman 0.001 Bitcoin gateway fee ve ek olarak 0.001 WAVES ödersiniz. Ethereum için de aynısı geçerli (0.001 Ethereum ve 0.001 WAVES). Litecoin'de ise 0.01 LTC ve 0.001 WAVES komisyon ödersiniz.
Şu TL çekimindeki 20 lira çok değil mi yahu? Smiley iğer komisyonları düşününce düşük kalıyor da çekerken 20 tl gidince insan psikolojik olarak etkileniyor Cheesy

srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
January 05, 2018, 06:53:13 AM

Şu TL çekimindeki 20 lira çok değil mi yahu? Smiley iğer komisyonları düşününce düşük kalıyor da çekerken 20 tl gidince insan psikolojik olarak etkileniyor Cheesy

Dolar ve Euro geçitleri %1 alıyor hocam insaf Smiley 10Bin Euro çeken bir kişi 100 Euro komisyon ödüyor, bizde ise sadece 20TL..

Bu 20 TL KDV dahil fiyattır. 3.05 TL'si devlete KDV olarak gitmektedir. Kalan paradan elde ettiğimiz karın ise %22'sini kurumlar vergisi olarak ödemekteyiz. Sunucu, personel, SMS, Mail, E-Fatura, Elektrik, Yakıt gibi giderlerimizi de eklediğinizi bir hayal edin lütfen..

Bizim vaatlerimiz çok farklı, yıllardır kripto paralar ile deneyim kazandıktan sonra ihtiyaca yönelik aksiyon aldığımızı düşünüyorum.

+ Bugün merkezi borsalarda olanları hepimiz görüyoruz, şu anda sizin digilira.com hesabınız hacklense hiçbir şey olmaz, çünkü içeride değerli birşey yok Smiley
+ Kripto paralarınız borsaya değil size emanet. Güvenliği ve sorumluluğu sizde. digilira.com sitesi kapansa dahi siz trade etmeye devam edebilirsiniz.
+ Merkezsiz borsa aracılığı ile çok düşük komisyonlar ile al-sat yapabilirsiniz. Bugün merkezi borsalara günlük 300 Bin liradan fazla komisyon ödediğinizin farkında mısınız?

----

Waves Platform'u başarılı buluruz, bulmayız orası ayrı bir konu. Ancak şu anda bu platform dünyanın en hızlı blok zincirlerinden birine sahip. Yaptığınız takas işlemleri anında gerçekleşiyor. Platform içerisinde tuttuğunuz Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi kripto paraları aynı platform'da yer alan arkadaşınıza 0.001 WAVES komisyon ile gönderebilirsiniz. Bugün bir Bitcoin transferi için 25-30 TL komisyon ödenirken platform içerisinde 5 kuruş komisyon ile gönderim sağlayabilirsiniz. Yada bugünlerde meşhur Binance borsasına para göndermek istiyorsanız, Türk Lirası ile WAVES alarak 6 dakikada bu WAVES'leri Binance borsasına gönderebilirsiniz.

.▄███████████████████████▄
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
halis.akal
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 05, 2018, 01:26:05 PM

Dolar ve Euro geçitleri %1 alıyor hocam insaf Smiley 10Bin Euro çeken bir kişi 100 Euro komisyon ödüyor, bizde ise sadece 20TL..

Bu 20 TL KDV dahil fiyattır. 3.05 TL'si devlete KDV olarak gitmektedir. Kalan paradan elde ettiğimiz karın ise %22'sini kurumlar vergisi olarak ödemekteyiz. Sunucu, personel, SMS, Mail, E-Fatura, Elektrik, Yakıt gibi giderlerimizi de eklediğinizi bir hayal edin lütfen..

Bizim vaatlerimiz çok farklı, yıllardır kripto paralar ile deneyim kazandıktan sonra ihtiyaca yönelik aksiyon aldığımızı düşünüyorum.

+ Bugün merkezi borsalarda olanları hepimiz görüyoruz, şu anda sizin digilira.com hesabınız hacklense hiçbir şey olmaz, çünkü içeride değerli birşey yok Smiley
+ Kripto paralarınız borsaya değil size emanet. Güvenliği ve sorumluluğu sizde. digilira.com sitesi kapansa dahi siz trade etmeye devam edebilirsiniz.
+ Merkezsiz borsa aracılığı ile çok düşük komisyonlar ile al-sat yapabilirsiniz. Bugün merkezi borsalara günlük 300 Bin liradan fazla komisyon ödediğinizin farkında mısınız?

----

Waves Platform'u başarılı buluruz, bulmayız orası ayrı bir konu. Ancak şu anda bu platform dünyanın en hızlı blok zincirlerinden birine sahip. Yaptığınız takas işlemleri anında gerçekleşiyor. Platform içerisinde tuttuğunuz Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi kripto paraları aynı platform'da yer alan arkadaşınıza 0.001 WAVES komisyon ile gönderebilirsiniz. Bugün bir Bitcoin transferi için 25-30 TL komisyon ödenirken platform içerisinde 5 kuruş komisyon ile gönderim sağlayabilirsiniz. Yada bugünlerde meşhur Binance borsasına para göndermek istiyorsanız, Türk Lirası ile WAVES alarak 6 dakikada bu WAVES'leri Binance borsasına gönderebilirsiniz.

ripple gateway eklemeyi düşünüyor musunuz?  XRP/TRY XRP/BTC
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
January 06, 2018, 12:09:54 PM

----

ripple gateway eklemeyi düşünüyor musunuz?  XRP/TRY XRP/BTC

bunun icin ripple in waves e eklenmesi lazim ama bunun olacagini pek dusunmuyorum.

tl ile waves alip binance ye transfer edip ripple alma imkaniniz var.
adam1230
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
January 06, 2018, 04:29:45 PM

Selamlar,
Türkiyedeki Digilira Projesini desteklemek için küçük bir tanıtım videosu hazırladım.
Umarım beğenirsiniz ve Digilira'ya katkısı olur.
https://www.youtube.com/watch?v=YVoolkO7x9Q

Coinofmaster
Newbie
*

Activity: 11

View Profile WWW
January 07, 2018, 03:17:10 PM

vawes e bir türlü bağlayamadım
digilira (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
January 07, 2018, 04:27:51 PM

Değerli kullanıcılarımız,

digilira ekibi olarak Mytracknet token kurucuları ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda WTRY sahiplerine 10 Bin adet MTN token dağıtılması anlaşmasına varılmıştır.

8 Ocak 2018 Pazartesi günü Türkiye saati ile 20:00'de cüzdanlarında 10 WTRY ve üzerinde WTRY bulunduranların kaydı tutulacak ve Şubat 2018 içerisinde 10 Bin adet MTN token dağıtımı yapılacaktır.

Dağıtımın şubat ayında yapılmasının sebebi henüz MTN tokenlerin üretilmemiş olmasıdır.

Yapılacak olan airdrop için hesaplama aşağıdaki gibidir.

X = Waves blok zincirinde dolaşımda olan WTRY
Y = Kişinin WTRY miktarı
Z = Airdrop ile gelecek MTN Token'i

Z= Y/X*10000

--------------

MTN hakkında bilgi için https://blog.digilira.com/2017/10/21/196/ ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
January 07, 2018, 05:40:23 PM

Değerli kullanıcılarımız,

digilira ekibi olarak Mytracknet token kurucuları ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda WTRY sahiplerine 10 Bin adet MTN token dağıtılması anlaşmasına varılmıştır.

8 Ocak 2018 Pazartesi günü Türkiye saati ile 20:00'de cüzdanlarında 10 WTRY ve üzerinde WTRY bulunduranların kaydı tutulacak ve Şubat 2018 içerisinde 10 Bin adet MTN token dağıtımı yapılacaktır.

Dağıtımın şubat ayında yapılmasının sebebi henüz MTN tokenlerin üretilmemiş olmasıdır.

Yapılacak olan airdrop için hesaplama aşağıdaki gibidir.

X = Waves blok zincirinde dolaşımda olan WTRY
Y = Kişinin WTRY miktarı
Z = Airdrop ile gelecek MTN Token'i

Z= Y/X*10000

--------------

MTN hakkında bilgi için https://blog.digilira.com/2017/10/21/196/ ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

bu tarz airdroplarin yayginlasmasi cok iyi olur. su an baya bir airdrop takipcisi yatirimci var.
emreyurt999
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
January 08, 2018, 06:37:00 AM

hocam bu borsayı yeni keşfettim ama onaysız hesap limiti nedir onaylı hesap limitleri nedir birde en önemlisi eth transfer süresi nedir hocam transfer etmek istesem hemen yarım saate karşı tarafta olur mu
artidestek
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
January 08, 2018, 12:55:33 PM

Merhaba,

Digilira ya yeni üye oldum. akabinde waveswallet.io dan bir hesap oluşturdum ve cüzdan bağlaması yaptım. şu an wtry cüzdanımda bakiyem görünmekte. ancak bundan sonra ne yapacağımı anlayamadım. örneğin wtry ile waves veya btc almak nasıl yapılır. alınan btc başka bir adrese nasıl gönderilir. bu konuda acil yardıma ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 08, 2018, 01:20:57 PM

Merhaba,

Digilira ya yeni üye oldum. akabinde waveswallet.io dan bir hesap oluşturdum ve cüzdan bağlaması yaptım. şu an wtry cüzdanımda bakiyem görünmekte. ancak bundan sonra ne yapacağımı anlayamadım. örneğin wtry ile waves veya btc almak nasıl yapılır. alınan btc başka bir adrese nasıl gönderilir. bu konuda acil yardıma ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.
Waves'in merkezsiz borsa adresi burası
https://beta.wavesplatform.com/

Buraya oluşturduğunuz cüzdanın seed'ini girdiğiniz zaman bakiyeniz görünecek. Al sat yapabilir hale geleceksiniz.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: