Bitcoin Forum
April 27, 2024, 05:01:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35153 times)
Man Drake
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 06:11:03 PM

Bir acemi olarak en kolay adapte olduğum kripto sitesi budur diyebilirim.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
January 23, 2018, 06:15:33 PM
Merited by EFS (1)

Güncel olmayan ve volume düşük olan site.

Bitcoin = 0 ₺
Litecoin = 0 ₺
Ethereum = 5700 TL
Zcash = 0 ₺

?

Ayrıca Waves platformu nedense bana güven vermiyor.

Merhaba,

Verileri marketdata.wavesplatform.com ‘dan çekiyoruz. Eğer son 24 saat içerisinde işlem olmamış ise 0 döndürüyor. Bizlerin fiyatlara herhangi bir mudehalesi bulunmamaktadir.

Waves Platform sifirdan yazilan bir blok zinciridir. Blok zincirine ne kadar guveniyorsaniz waves platform’a da o kadar guvenebilirsiniz.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
January 23, 2018, 10:42:59 PM
Merited by EFS (1)

Digiliraya 1000 TL yatırdım 1000WTRY oldu. Gittim wawes aldım 29küsür waves geçti elime 1000TL'ye sözde komisyon ödemeyerek ( market priceden aldım ) 870 TL'lik Wawes geçti elime daha bunu binance vs. aktarmadan. Kullanıcakların bilgisi olsun da komisyonlu ethereum veya başka bişey alsaydım daha ucuza geliyodu.

Aynı tarihlerde bu dediklerinizin tam tersini yaşamam nasıl açıklanabilir?
TL çıkışı yapmam gerekiyordu, Digilira'dan komisyonsuz Waves ile dönersem nasıl olur diye hesap yaptım. Alım emirleri global piyasanın bile altında seyrettiği için işlem gerçekleştiremedim ve sizin yatırdığınız paranın birkaç katı komisyon ödeyerek diğer borsalardan nakite dönmek zorunda kaldım.
Gerçekten kullanacakların bilgisi olsun.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
January 24, 2018, 02:15:28 PM
Merited by EFS (1), Dontcry. (1)

Market fiyatından işlem yapınca ucuza satmanın ya da pahalıdan almanın sebebi yeteri kadar volatilite ve hacmin henüz oluşmamış olması. Gelin WTRY ile WAVES alıp satalım, hacim oluşsun. Geçen aylarda btctürk'te al-sat yaparak ettiğim kârın %20'sinden fazlası komisyonlara gitti, hep birlikte burada işlem yaparsak bu komisyonlardan kurtulmuş oluruz.
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
January 24, 2018, 03:35:38 PM

Yeterince hacim olmaması bence en büyük dezavantaj buda insanların Waves Platformuna yönelmesiyle aşılacaktır komisyon ücreti ve sadelik olarak çok kullanışlı

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
January 24, 2018, 03:51:01 PM

Borsa ve Türkiye diyince aklıma sadece bellirli kişileri takip eden ve onlar neye al sat sinyali verirse ona giren insan topluluğu görüyorum. Hiç araştıran biri olmadı ki kimse gelip waves platformuna girip oradan wtry yapıp hesabına geçirmez kullanmaz bu platformu. Insanlar al satı aynı sayfada görecek basit olacak tık tık ilerleyecek borsa dışında ha merkezsiz olmuş ha hacklenmez olmuş umursamıyor aslında işin özü anlayamıyor bu da korkutuyor onları
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
January 24, 2018, 10:45:28 PM

hacmi daha çok küçük gibi.ileride büyürse düşünüyorum.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
greatoceanTR
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 3

View Profile
January 26, 2018, 12:24:24 PM
Merited by EFS (2), Baser (1)

merhaba arkadaşlar. ben de birkaç haftadır digilira üzerinden wave platformunda işlen yapıyorum.
Artıları;
WTRY ( Türk Lirası) üzerinden alım satım yapabiliyorsunuz.
Komisyonlar gerçekten düşük.
Digilira para aktarımı Finansbank üzerinden en azından çok hızlı. Gece 2 de para gönderdim 5 dk sonra wave platforma düştü.

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük
Birkaç coin üzerinden işlem gerçekleşiyor.
işlemler wave üzerinden yapılıyor ağırlıklı. Yani WTRY olarak wave almadan işlem hacmi bulmanız çok zor.

Ancak bir arkadaş yanlış bir bilgi vermiş. Eğer bir işlem emri verdiniz ve sonra iptal ettiniz mi 0,003 wave komisyon ödenmiyor. Sadece işlem gerçekleşir ise komisyon ödeniyor.

İşlem hacminin artması durumunda gerçekten güzel bir platform.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
January 27, 2018, 05:04:20 PM

digiliranın hacminin artması için ekibin biraz reklamına yönelik çalışmalar yapması gerekiyor artık sanırım.  diğer Türk borsalarında zaman zaman belli aralıklarda komisyon ücretleri alınmıyor. digilira da buna benzer çalışmalar yapmalı. wavesdex üzerinden nasıl bitcoin alınıp satılır, waves deş nasıl kullanılır insanlara yardımcı olabilecek makaleler veya videolar çeker digiliranın hacmini artırabiliriz inşallah

CLS63
Legendary
*

Activity: 1722
Merit: 1630

View Profile
January 27, 2018, 05:39:56 PM

günlük ve  aylık çekimlerde belli bi limit var mı? türk sitelerinde onaylı hesaplarda günlük 100k aylık 500k limiti var. sizdeki limitler nasıl acaba ?

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
January 27, 2018, 07:00:08 PM

merhaba arkadaşlar. ben de birkaç haftadır digilira üzerinden wave platformunda işlen yapıyorum.
Artıları;
Digilira para aktarımı Finansbank üzerinden en azından çok hızlı. Gece 2 de para gönderdim 5 dk sonra wave platforma düştü.

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük
işlemler wave üzerinden yapılıyor ağırlıklı. Yani WTRY olarak wave almadan işlem hacmi bulmanız çok zor.

Ancak bir arkadaş yanlış bir bilgi vermiş. Eğer bir işlem emri verdiniz ve sonra iptal ettiniz mi 0,003 wave komisyon ödenmiyor. Sadece işlem gerçekleşir ise komisyon ödeniyor.

Finansbanktan gönderdin 5 dk da wave platforma düştü ?? Ben yanlış okuyorum galiba bu nasıl mümkün bu kadar hızlı ??
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
January 27, 2018, 11:26:20 PM

Artıları;

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük

Finansbanktan gönderdin 5 dk da wave platforma düştü ?? Ben yanlış okuyorum galiba bu nasıl mümkün bu kadar hızlı ??

Gayet mümkün, bende saat 17:00 dan sonra (mesai bittikten sonra) Enpara'dan Finansbank (ikisi de aynı zıkkım) hesaplarına gönderim yaptım, 5 dk ya sürdü ya sürmedi WTRY hesabıma geçti.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1722
Merit: 1630

View Profile
January 28, 2018, 05:37:34 PM

Artıları;

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük

aynen hocam 5-10 dakika falan sürüyor waves adresiniz onaylıysa. bu konuda baya hızlı ve iddialılar bence. keşke para çekimide mesai saati dışında olsaydı.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 06:11:17 PM

Artıları;

eksileri;
İşlem hacmi çok düşük

aynen hocam 5-10 dakika falan sürüyor waves adresiniz onaylıysa. bu konuda baya hızlı ve iddialılar bence. keşke para çekimide mesai saati dışında olsaydı.

sirketin kullandigi bankalari kullanirsaniz mesai saati beklemenize gerek kalmaz.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
January 28, 2018, 08:50:16 PM
Merited by gvnsrbtc (7), krm4700 (5), Kalemder (2), MorpheWQ (1), rasputincoin (1)

günlük ve  aylık çekimlerde belli bi limit var mı? türk sitelerinde onaylı hesaplarda günlük 100k aylık 500k limiti var. sizdeki limitler nasıl acaba ?

kendi sitelerinde sikca sorulan sorular altinda su bilgiler var.

Minimum para çekme tutarı 50,00 TL (ellilira) olarak belirlenmiştir.
Günlük en fazla 100.000,00 TL (yüzbinlira) para çekebilirsiniz.

En düşük para yatırma tutarı 1,00 TL (birlira) olarak belirlenmiştir.
Tek seferde yatırılabilecek maksimum tutar ise 100.000,00 TL (yüzbinlira) olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde birden fazla para yatırılabilir.
surakbakin
Newbie
*

Activity: 64

View Profile WWW
January 30, 2018, 04:42:57 PM

En son işlemimde tüm waveslerimi borsaya aktardığım için şuanda WTRY / WAVES exchange yapamıyorum. Bu olay biraz can sıkıcı olmuş.

Bu arada totalde 4-5 defa para yatırma yaptım.
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240
Merit: 10

View Profile
January 30, 2018, 04:45:27 PM

şu siteye bayıldım elemanlara helal olsun son zamanlarda az masraf ile tl to coin en masrafsız uyöntem oldu
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164

View Profile
February 02, 2018, 09:45:20 AM

Niye kimse güncel fiyattan bitcoin satmıyor ?
Güncel fiyatın bir iki tık üstü de alım yaparım.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 02, 2018, 04:15:58 PM

çok güzel ve masrafsız olmasına ragmen kullanımı aşırı düşük. insanların wavesi bilmemesine bağlıyorum. yeni türk borsalarıda yavaş yavaş komisyonları düşürüyorlar. rekabet iyidir.

Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
February 03, 2018, 11:17:04 AM

gayette biliniyor turk piyasasında ama alışkanlıkları degiştirmek cok zor. hacimleri istedigim seviyelerde olmadıgı için çok istisnai durumlar dışında kullanmıyorum..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: