Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:09:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35157 times)
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 03:01:25 PM

calismalar cok guzel waves ekibi de bu sene isi siki tutuyor ama bu calismalar fiyatlara nasil yansiyacak hic belli olmaz. waves ilk 10 15 icinde olmasi lazim ama su an yerlerde.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
1714842569
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714842569
Reply with quote  #2

1714842569
Report to moderator
1714842569
Hero Member
*

Ignore
1714842569
Reply with quote  #2

1714842569
Report to moderator
1714842569
Hero Member
*

Ignore
1714842569
Reply with quote  #2

1714842569
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
everbtcnever
Member
**

Activity: 114
Merit: 38

View Profile
February 15, 2018, 07:41:25 PM

9-11 Kasım tarihleri arasında Moskova'daydık.
...

Kasım mı, Şubat mı?
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
February 15, 2018, 08:01:13 PM

9-11 Kasım tarihleri arasında Moskova'daydık.
...

Kasım mı, Şubat mı?

Teşekkürler düzeltme yaptım, aslında 11 Kasım tarihinde de ilk toplantımız için Moskova’daydık.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
digilira (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
February 20, 2018, 09:39:40 AM
Merited by EFS (1)

Değerli kullanıcılarımız;

Waves Platform'un masaüstü uygulaması yayınlandı. www.wavesplatform.com sitesi üzerinden işletim sisteminizi seçerek "download client (beta)" butonu ile uygulamayı indirebilirsiniz.

Waves cüzdanı açmak için; https://www.digilira.com/docs/adim_adim_waves_cuzdani_acmak.pdf

digilira'ya Waves adresinizi bağlamak için; https://www.digilira.com/docs/adim_adim_waves_adresi_baglamak.pdf

Waves Merkezsiz borsası kullanımı için; https://www.digilira.com/docs/adim_adim_waves_merkezsiz_borsasi_kullanimi.pdf

Linklerini takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

digilira Ekibi.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 20, 2018, 01:00:06 PM

Waves Platform'un masaüstü uygulaması yayınlandı. www.wavesplatform.com sitesi üzerinden işletim sisteminizi seçerek "download client (beta)" butonu ile uygulamayı indirebilirsiniz.

Waves cüzdanı açmak için; https://www.digilira.com/docs/adim_adim_waves_cuzdani_acmak.pdf

digilira'ya Waves adresinizi bağlamak için; https://www.digilira.com/docs/adim_adim_waves_adresi_baglamak.pdf

Waves Merkezsiz borsası kullanımı için; https://www.digilira.com/docs/adim_adim_waves_merkezsiz_borsasi_kullanimi.pdf

Saygılarımızla,

digilira Ekibi.
düzenli çalışmalar sonucu güzel gelişmeler yaşanıyor ancak hacim olarak waves dex çok zayıf kalıyor. hacmi artırmak için geliştiricilerin yapabilieceği reklam ve komisyon ücretleri konusunda indirimler mi olur nasıl olur bilemiyorum, umarım en kısa sürede hacim artışı sağlanır.

udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
February 21, 2018, 07:07:06 AM

Saygılarımızla,

digilira Ekibi.

bu tutoriallar guzel olmus. arada soranlara aciklamak zor oluyordu direk bunlari gondeririz artik.
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 28, 2018, 10:21:02 AM
Merited by EFS (1)

• Bildiğiniz üzere MytrackNet Token dağıtımı için bir anlaşma yapmıştık. 8 Ocak 2018 tarihinde hesaplanan WTRY dağılımına göre 10 Bin adet MTN token kullanıcılarımıza 26 Şubat 2018 tarihinde dağıtılmıştır.
  • Benzer bir dağıtım SIMDAQ (SMQ) tokenleri için de ileri bir tarihte yapılacaktır.
  • Google Chrome yakın bir zamanda Web mağazasını kapatacaktır. Waves Platform'u Google Chrome üzerinden kullananların en kısa sürede SEED kelimelerini kayıt ederek, Waves Platform'un masaüstü uygulamasını kullanmaları gerekmektedir.

Saygılarımızla,

digilira Ekibi
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 28, 2018, 02:53:03 PM

9-11 Şubat tarihleri arasında Moskova'daydık. CEO Sasha IVANOV ile birlikte bir dizi toplantı gerçekleştirdik. Kısa vadede beta.wavesplatform.com sitesinin Türkçe dil desteği vermesi konusunda anlaştık. Türk Lirası takas çiftlerine hacim kazandıracak anlaşmalar yaptık. Kullanıcılarımızın düşüncelerini aktardık. Fiat para geçitlerinin Waves Platform'a entegre edilmesi ile ilgili işbirliği kararı aldık. Şimdilik detayları gizli olan bir ICO projesi konusunda ise çeşitli görüşmeler gerçekleştirdik.

Waves Platform ile ilgili izlenimlerimi soracak olursanız;

Gerçekten çok büyük bir ofisleri var yaklaşık 400 metrekarelik bir alanı aktif olarak kullanıyorlar. İçeride 50 kişilik bir ekip kurmuşlar. Bunlardan bir kısmı mobil uygulamayı geliştiriyor, bir kısmı ön yüz tasarımları yapıyor, bir kısmı arka planda geliştirmeler yapıyor. Uluslararası ilişkileri kontrol eden bir birim var. Her hafta dünyanın birçok yerinden Waves ile ilgili projeleri olan kişiler ofisi ziyarete geliyorlar. Waves Lab için 1 Milyon Waves bütçe ayırmışlar ve projeleri desteklemek için kullanacaklar.

Açıkçası ben çok etkilendim ve bir kere daha Waves Platform'a yatırım yaptığım için ve digilira ile bu platforma katkı sağladığımız için çok gurur duydum. Waves hak ettiği yere er yada geç gelecektir.

son zamanlarda okuduğun en güzel yazı. bir ara acabalarım artmıştı açıkcası. ama anlattıklarından ötürü tekrar eskisi gibi düşünmeye başladım. her şey güzel olsun diyelim. er ya da geç hak ettiği yere gelmesi temennisiyle diyelim.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 28, 2018, 05:46:51 PM

~~

Uyarınızdan sonra waves cüzdanıma girerken gördüm. Masaüstü uygullamaya geçiş için belirli bir tarih var mı? Bir de cüzdanda assets kısmında liquid diye bir şey gördüm

digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 28, 2018, 06:48:07 PM

~~

Uyarınızdan sonra waves cüzdanıma girerken gördüm. Masaüstü uygullamaya geçiş için belirli bir tarih var mı? Bir de cüzdanda assets kısmında liquid diye bir şey gördüm

Net bir tarih belli değil ancak www.digilira.com sitemizden işletim sisteminize uygun uygulamayı indirebilirsiniz. Ek olarak Waves adresinizi sitemize henüz bağlamadıysanız; cüzdan açılması ve adres bağlama ile ilgili dokümanlara, bağladıysanız; Waves merkezsiz borsası kullanım dokümanlarına ulaşabilirsiniz.
udonmez
Sr. Member

View Profile
February 28, 2018, 07:01:02 PM

Saygılarımızla,

digilira Ekibi.

bunu uyardiginiz iyi oldu. ben almamistim yedek. herseyi yedeklemek lazim ne yazik ki.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
March 02, 2018, 11:55:37 PM

Masaüstü uygulamasını indirip kurduk. Eskisinden daha güzel gözüküyor, en azından göze hoş geliyor.
udonmez
Sr. Member

View Profile
March 06, 2018, 06:16:25 PM

Masaüstü uygulamasını indirip kurduk. Eskisinden daha güzel gözüküyor, en azından göze hoş geliyor.

google chrome eklentilerden destegini cekince mecburen boyle bir yola gittiler ama guzel oldu.
Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
March 10, 2018, 07:03:02 PM
Last edit: March 10, 2018, 07:27:21 PM by Thelastgoal
Merited by EFS (1)

ben ilkkez deniycem kendilerini. bakalım umarım güzel deneyim olur.

bu ilk waves maceram olacak Smiley

kendilerinde finansbank olması ayrıca çok super. diğer borsalarda haftasonu yatırım yapamayınca finansbankla yatırım imkanı büyük avantaj oldu.

Edit: ilk deneyim muazam güzel oldu. hesaba waves cüzdan bağlamak, sonrasında havalemin işlenmesi toplam 5 dakika bile sürmedi. yaklaşık 5 dakika civarında dünyaya açıldım gecenin bu saatinde. tüm coinler önümde şuan ister bitcoin ister lite, ether istediğime geçiş yapabiliyorum. hemen birisine de yollayabiliyorum.

şiddetle tavsiye ederim.
Thelastgoal
Jr. Member
*

View Profile
March 10, 2018, 08:05:49 PM
Last edit: March 11, 2018, 05:32:05 AM by Thelastgoal

yeni kullanacak arkadaşlara bir kaç ufak not daha;

waves platformu ilk anda alışmak biraz zor gelebilir ama kurcalayıp adapte olursanız çok büyük avantajlarınız var.
coin dünyasına başka bir boyuttan geçiş yapmak gibi oluyor. yerli web üzerinden işlem yapılan borsalar epey keko kalıyor burayı kullanınca.

bir de mevcut hazır fiyatla işlem yapmak yerine biraz daha uygun fiyat koyup beklerseniz kısa sürede eşleşiyor. ben yaklaşık %5 civarı bir oranla yurtdışı piyasasına geçiş yaptım. bu çok çok ideal bazı detayları düşünürseniz.

+ilk WTRY olarak oluşan bakiyenizle litecoin e geçip oradan gideceğiniz yere ulaşmak en makulu gibi. en iyi hacim litecoin de var. diğer hacimler henüz pek olgunlaşmamış. makas aralığı o yüzden açık.

hemen herşeyi kimseyle muhatap olmadan otomatik kendim yaptım. sistem yağ gibi akıyor. umarım böyle gider.

digiliraya başlarda soğuk bakıyordum ama şu an ilk kullanımdan sonra kanım kaynadı Smiley

digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 12, 2018, 09:01:11 AM

@Thelastgoal değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Değerli kullanıcılarımız,

Waves Platform üzerinde yakın zamanda gerçekleşecek olan Tradingene ICO'su için WTRY sahiplerine 10 Bin Dolarlık airdrop sözü aldık.

Tradingene, Waves Platform üzerinde algoritmik takas araçlarının alınıp satıldığı bir platform olarak hizmet verecek.

https://twitter.com/Digilira/status/973119160036265984

digilira Ekibi
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
March 12, 2018, 10:19:07 AM

çalışmalara bakıyorum ara ara bir girişim peşinde olunması güzel. ayrıca düzenli olarak kullanım / kullanıcı saysıı gibi şeffaf istatistik paylaşımı yapılsa bence harika olurdu

signature not found.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
March 13, 2018, 09:47:36 AM

@Thelastgoal değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Değerli kullanıcılarımız,

Waves Platform üzerinde yakın zamanda gerçekleşecek olan Tradingene ICO'su için WTRY sahiplerine 10 Bin Dolarlık airdrop sözü aldık.

Tradingene, Waves Platform üzerinde algoritmik takas araçlarının alınıp satıldığı bir platform olarak hizmet verecek.

https://twitter.com/Digilira/status/973119160036265984

digilira Ekibi

En çok tutan kişilere orantılı bir şekilde mi dağıtılacak? Yoksa kura gibi bir durum ya da herkese eşit miktarda dağıtılması mı planlanıyor? Detaylar açıklanınca buradan da  haber verirseniz güzel olur (:

udonmez
Sr. Member

View Profile
March 13, 2018, 09:12:43 PM

airdroplar biraz hareket getirecek bence. hacim biraz daha artsa cok guzel olacak.
Thelastgoal
Jr. Member
*

View Profile
March 14, 2018, 01:20:33 PM

airdroplar biraz hareket getirecek bence. hacim biraz daha artsa cok guzel olacak.

şöyle söyliyim hacim iş görür seviyede, ama evet artsa zaten çoğu borsanın o hantal zoraki şeylere maruz kalmadan super bir hizmet alıyor olacağız. hacim konusu yavaş yavaş hareketleniyor gibi ilk günlere göre. deniz çok güzel siz de gelsenize Wink
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: