Bitcoin Forum
June 15, 2024, 03:42:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35174 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
May 07, 2018, 03:11:29 PM
Merited by EFS (1)

tamam ıyı guzelde coinlerin gelmesı saatler alıyor buna cozum bulsunlar saatlerce beklenırmı

coınden kastınız ether dash vs sanırım. yoksa waves ıcındekı coınlerın ve wavesın transferı 1 sanıye surmuyor.

dış borsalara waves gonderdıgınızde olay waves platformundan cıkar. waves zıncırınden 1 sanıyede cıkar waveslerınız ancak bınace yada bıtrexın waveslerınızı borsa cuzdanına yansıtması tamamen borsanın keyfıne baglıdır.

ether ve dıger coınlerın durumu geç gelmesı geç gıtmesı vs de onların zıncırlerındekı yogunluk ve gatewayın keyfıne baglı. waves zıncırı ıle alakası yok.

waves den ether gonderdıgınızde 2 adet gateway den gecer ether

1- wavesın kendı gatewayı malesef kı onunda keyfıne kalmıs durumdasınız. ondan cıktıktan sonra , ether agına gıder ether ve ether ağının keyfını beklersınız,
2- ether agından gecen ether gönderdıgınız borsanın gatewayıne gelır. bu seferde borsanın keyfını beklersınız bakıyenızde gormek ıcın.

bazen şansınız varsa 1 dakıkada borsaya gecer bazende yogunluk varsa 2 saatte gecer ether.

atomıc swap geldıgınde gatewaylerın keyıflerıne pek bakmayacagız. en azından sadece borsaların keyıflerıne kalacaz.  yanı su an 2 gateway oldugu ıcın yarı yarıya hızlanacak dıyebılırız en kötu ıhtımalle.
meatballsset
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 03:07:07 PM

digilira konusunda iyimserim ciddi destek oluşacak
statistman
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
June 23, 2018, 02:27:14 PM

herşey iyi güzelde 20 try çekim ücreti çok fazla şunu da bir düşürseler çok iyi olacak.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
June 26, 2018, 12:00:01 AM

herşey iyi güzelde 20 try çekim ücreti çok fazla şunu da bir düşürseler çok iyi olacak.

digilira nin tek gecim kaynagi bu malesef. 20 lira da diger borsalara gore uygun bence.
statistman
Newbie
*

View Profile
June 26, 2018, 02:13:51 PM

Waves platformunda gercek disi hacimler ve satislar var dikkatli olmanizi oneriyirum. Digilirada ltc hacmini gorunce uygulamadanda kontrol edip gercekten bu kadar hacim var mi diye baktim evet surekli satis gorunuyordu bende butun ltc lerimi satis icin buraya tasidim ve satis emri verip bekledim. Islem gecmisinde surekli olarak 16 17 dk araliginda emir listesinde olmayan fiyatlardan gercek disi satislar oldugunu gordum. Hic istinasiz her 17 dk da satis var boyle birsey mumkun degil. Satis icin ne fiyat verirseniz verin sizin verdiginiz fiyatin aldinda hayali bir emir ortaya cikip islem gerceklesiyor ve hayali hacim olusuyor yetkililerden bir aciklama bekliyorum arkadaslarda kontrol etsinler lutfen eger bilerek yapilan botlarla fiyat belirleyen bit mekanizma varsa kesinlikle kullanmayacagim.
everbtcnever
Member
**

Activity: 114
Merit: 38

View Profile
June 26, 2018, 03:47:36 PM

Waves platformunda gercek disi hacimler ve satislar var dikkatli olmanizi oneriyirum. Digilirada ltc hacmini gorunce uygulamadanda kontrol edip gercekten bu kadar hacim var mi diye baktim evet surekli satis gorunuyordu bende butun ltc lerimi satis icin buraya tasidim ve satis emri verip bekledim. Islem gecmisinde surekli olarak 16 17 dk araliginda emir listesinde olmayan fiyatlardan gercek disi satislar oldugunu gordum. Hic istinasiz her 17 dk da satis var boyle birsey mumkun degil. Satis icin ne fiyat verirseniz verin sizin verdiginiz fiyatin aldinda hayali bir emir ortaya cikip islem gerceklesiyor ve hayali hacim olusuyor yetkililerden bir aciklama bekliyorum arkadaslarda kontrol etsinler lutfen eger bilerek yapilan botlarla fiyat belirleyen bit mekanizma varsa kesinlikle kullanmayacagim.

WavesDEX ETH/TRY SAHTE hacim!
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4362049.0
statistman
Newbie
*

View Profile
June 26, 2018, 04:01:25 PM

Sorun buyuk demek ki bu konunun dogrudan digilira ile alakasi var mi belirsiz ama insanlari yaniltan bir platforma kim ne kadar guvenip islem yapacak. Platform yetkilileri varsa bu sahte hacimlerin onune gecilmesi icin calisma yapmasi lazim
myA7
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
June 27, 2018, 08:18:16 AM

Sorun buyuk demek ki bu konunun dogrudan digilira ile alakasi var mi belirsiz ama insanlari yaniltan bir platforma kim ne kadar guvenip islem yapacak. Platform yetkilileri varsa bu sahte hacimlerin onune gecilmesi icin calisma yapmasi lazim

Digilira ile hiç ilgisi yok, WavesDEX'te bot kullanarak birileri sürekli düşük fiyattan toplama gayretinde..
statistman
Newbie
*

View Profile
June 28, 2018, 09:56:45 AM

Site 2 gundur para yatirma ve para cekme islemine kapali uyelikte kapanmis sorun nedir acaba. Siteyi kapatmadan once kullanicilara bunun bilgisinin verilmesi lazim 3 gundur wavesdex ve digiliradaki sorunlar yuzunden islem yapamadim.
digilira (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
June 28, 2018, 11:48:04 AM

Site 2 gundur para yatirma ve para cekme islemine kapali uyelikte kapanmis sorun nedir acaba. Siteyi kapatmadan once kullanicilara bunun bilgisinin verilmesi lazim 3 gundur wavesdex ve digiliradaki sorunlar yuzunden islem yapamadim.

Değerli kullanıcımız,

27.06.2018 14:00'de yeni üye alımları, para yatırma ve çekme işlemleri askıya alınmış ve 28.06.2018 14:00'de para yatırma ve çekme işlemleri aktif edilmiştir. Yeni üye alımları ise kısa bir süre daha kapalı kalacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

digilira Ekibi
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 05, 2018, 11:06:23 AM

waves üzerindeki ölü toprağını atamadığı için digilirada etkileniyor bundan. aylar oldu waves cüzdanıma bakmayalı, dolayısıyla digilirayada girmedim. yoksa çok güzel iş çıkarıyordu digilira.
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
July 05, 2018, 06:22:58 PM

Waves DEX kullanımı artmadıkça, hacimler artmadıkça kullanımı sınırlı olacaktır. Waves platform yenilikler yapıyor ama yetersiz.
nartanesi
Jr. Member
*

Activity: 111
Merit: 1

View Profile
July 14, 2018, 01:12:57 PM

waves ilk günden beri biraz soğuk bir durumda piyasada ha proje harika cidden birkaç kere reklamınızı yapmışlığım var yatırdığım pek olmuyor genelde çekiyorum çekim ücretleri pahallıydı en son
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1520

View Profile
July 15, 2018, 01:06:20 PM

Waves ekibi Digilira ekibi kadar çalışsa şu an çok daha farklı yerlerde olabilirlerdi. Digilira ekibi de Waves'e oynayarak yanlış atı seçmiş gibi görünüyor. Belki Neo üzerine yopunlaşsalar daha başarılı olacaklardı. Şimdilik oldukça durağan bir görüntüde Waves ve ona bağlı olan ekosistem.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
statistman
Newbie
*

View Profile
July 15, 2018, 08:45:46 PM

Digilira ekibine sorunlarimi gec saat olmasina ragmen donus yaparak cozdukleri icin tesekkur ediyorum. Platforma hacim kazandirilsa cok daha guzel olacak
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 17, 2018, 02:22:46 PM

Merhabalar bayadır digilira kullanmıyorum dolar ile ilgili bir gelişme var mı?  Dolar alıp satabiliyormuyuz ? Eğer böyle bir şey yaparsanız çok güzel olur. Waveswallet de al SAT yapmayı sırf bu yüzden bıraktım
digilira (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
October 09, 2018, 11:25:07 AM

Değerli kullanıcılarımız;

WTRY sahiplerine Simdaq token dağıtımı yapılacaktır. Simdaq ekibinden dağıtım sözünü aldığımız 10.000 SMQ token yakında WTRY sahiplerine sahip oldukları orana göre gönderilecektir. www.simdaq.com sitesinden Simdaq projesini inceleyebilirsiniz. Kripto para takası simülasyonları aracılığı ile trade yeteneğinizi ölçebilir ve deneyim kazanabilirsiniz.

Airdrop kuralları ve blok zinciri bakiye kontrolünün yapılacağı tarih yakında açıklanacaktır.

Saygılarımızla,

digilira Ekibi
ruhikizi
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
October 09, 2018, 12:35:19 PM

valla helal olsun adamlara olsun waves borsasıda harika bir borsa kullanımı da olsun rahat ve hızlı ancak fiyat olarak beklenen yerde değil.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
October 17, 2018, 06:58:57 PM

Benimde üyeliğim var ve çok kaliteli bir iş yaptıklarını düşünüyorum. Waves istenilen seviyeye geldiğinde onlarda gelecektir, ama üzerindeki  olumsuz havayı bir kıramadı waves.
Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
October 20, 2018, 06:53:53 AM

Çok başarılı bir borsa. Hem işlem hızı hemde müşteri desteği mükemmel. Başarılarınızın devamını ve diğer borsalara örnek olmanızı diliyorum.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 »
  Print  

Jump to: