Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:44:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinlerin kabus günleri  (Read 3886 times)
psy0
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
October 10, 2017, 07:15:46 AM

tamam güldük eğlendik walletları sıfırladık da bin küsur altcoinde bir tek küçük yatırımcı mı kaldı, bu mudur yani olay, biz altlarda - balinalar btc'de!!! o kadar btc'yi zattirik btcgold için mi aldılar yani 4800 dolardan, 0.1 btc olsa 480 dolar eder ona da alıcı bulamazlar herkes satar yine kendileri alırlar. tamam 5-6 milyar dolarlık yeni bir altcoin ortaya çıkıyor ama şu an diğer altcoinleri btc bazında arttırsalar pazarda 50-100 milyar dolarlık artış olur. Bu balinalar gerçekten tırlatmış
not: öyle sesli düşünüyorum bu saatte, kaale almayın

Altları dumplayan da satan da balinalardan ziyade küçük yatırımcılar. Panik yapıyorlar, daha da düşecek beklentisiyle satıyorlar.

Altların %90'ında likidite yok, balinalar gerçekten satmaya kalksa paramparça olur defterler. Küçük yatırımcılar, sharklar sattığı için ufak ufak düşüyor.

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 10, 2017, 10:10:59 AM

Güncel Satışlar yada alımlar ile alakalı olduğunu düşünmüyorum ben. Zaten inanılmaz paralar toplanıyor hiçbir ise yaramayan ve ortada bir ürünü olmayan ekipler sonra bu balonlar sönüyor ve gerçek yerine geliyor bence. Forumda projelere bakıyorum ekip yeterli olanı proje sayısı az cok bariz şekilde para toplanmak icin ortaya çıkardıkları belli. Buna rağmen inanılmaz paralar toplanıyor. 10 milyon toplayan proje 2 hafta önce suan 3-4 milyon pazar değerinde. Bakalım bunun sonu nereye varacak ne kadar daha böyle devam edecek.
theXcode
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
October 10, 2017, 10:25:19 AM

Altcoinler yakında yeniden yeşillenecek.Sadece bugün 3 kere direnç denemesi yapıldı.Neredeyse dip seviyeye ulaşıldı.Artık yükselecektir.Ha eski seviyesine gelir mi bilinmez.
Ama bildiğim birşey varsa o da altcoinler olmadan bitcoin bu seviyelere zor gelirdi.Ayrıca Bitcoin yerine sağlam projesi olan Altcoinlere girmek bence çok mantıklı.Sonuçta bu dünyamız içinde bu şekilde.Belki ortak kullanılan para birimi dolar ama diğer para birimlerinin her birinin ifade ettiği bir toplum ve ülke var.Bundan dolayı altcoinleri ve bunların arkasındaki teknolojileri bilmeden altcoinlere yatırım yapılamaz denmesi mantıksızlıktır.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 10, 2017, 10:36:11 AM

Altcoinlere yatırım yapılsa da 1 sene sonra kaç tanesini görebileceğiz bu belli değil. Çünkü inanılmaz büyük paralar toplanıyor ve birçok proje yatırımcısını kollamak yerine daha çok para toplamanın derdinde. Bu sebeple para toplamanın projenin önünde olduğu belli. Projeler ekipler 3-5 ay sonra dağıldığında ortada kaybeden yatırımcılar kalıyor. Birçok proje uygulamada hayata geçirilmesi bile çok zor ama milyon dolarlar toplanıyor ortada işlevsiz tokenlar elden ele dolaşıyor anlatmak istediğim bu. Ayrıca bütün piyasa çökse bile bitcoin sistemin kendisi. İçlerinde etherium gibi birkaç proje tutarsa tutar gerisinin adını bile hatırlamayız 1 sene sonra bence.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
October 10, 2017, 10:56:20 AM

altcoinlerin düşmesine sevinen tek benmiyim??
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 10, 2017, 11:15:58 AM

altcoinlerin düşmesine sevinen tek benmiyim??
Yok yok o hepımızde var:) bitcoin de dusseydı iyiydi hatta, eylul ortası gıbı kan govdeyı goturse eldekı nakıtı tepesıne tepesıne bassak, tadından yenmez. Bu krizler olmasa nerden para kazanıcaz, herkes fırsata cevırebılır umarım.
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351

View Profile
October 10, 2017, 11:25:23 AM

Altcoinlere yatırım yapılsa da 1 sene sonra kaç tanesini görebileceğiz bu belli değil. Çünkü inanılmaz büyük paralar toplanıyor ve birçok proje yatırımcısını kollamak yerine daha çok para toplamanın derdinde. Bu sebeple para toplamanın projenin önünde olduğu belli. Projeler ekipler 3-5 ay sonra dağıldığında ortada kaybeden yatırımcılar kalıyor. Birçok proje uygulamada hayata geçirilmesi bile çok zor ama milyon dolarlar toplanıyor ortada işlevsiz tokenlar elden ele dolaşıyor anlatmak istediğim bu. Ayrıca bütün piyasa çökse bile bitcoin sistemin kendisi. İçlerinde etherium gibi birkaç proje tutarsa tutar gerisinin adını bile hatırlamayız 1 sene sonra bence.

Altcoinler ile genel olarak scam olan token projelerini karıştırıyorsunuz bence.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 10, 2017, 11:34:32 AM

2 gündür altcoinler inanılmaz şekilde düşüşte. Artıda olan sadece 6 altcoin var.  Muhtemelen ay başında altcoin alanlar şu an en azından %30-40 aralığında zarardalar. Bu şartlarda ne yapmak lazım.?

Evet bircok coin dustu bende en cok dusenleri secmisim:) ama alis fiyatimdan hala yuksekler bir kisim usdt gecmistim diger kisimdan iceri girdik beklicez yapacak bise yok. Aynisinida tavsiye ederim.

Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
October 10, 2017, 05:26:30 PM

Hepsi birden düştüğünde sebep belli en azından Bitcoin efendinin yükselişi, bireysel düşüşler daha korkutucu oluyor. Rara varsa toplayın bol bol, ucuz ucuz işte fırsat tam karşınızda.  Her gecenin bir sabahı vardır, sabır.
awazelal
Newbie
*

Activity: 106
Merit: 0

View Profile
October 10, 2017, 05:34:02 PM

yaklaşmakta olan btc forkundan kaynaklanıyor.benim tahminim son güne kadar düşer akabinde sert yükselir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 10, 2017, 07:43:17 PM

sanki düşüş bitti bitecek gibi, btc'deki artış sindiriliyor, btc daha da artarsa ve ya sabit kalırsa altlar da artabilir gibi, btc ani düşerse altlar biraz daha düşebilir. ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 10, 2017, 09:19:57 PM

Ben hiçbir şekilde Bitcoin'e geçmiyorum sadece USD ya da USD Tether'e geçiş yapıyorum. Birkaç borsada para bıraktım en uygun düşüş yaşayanı satın alacağım. Kafamda bir liste var dibi gören tokeni beklediğim fiyattan satın almayı düşünüyorum. Bitcoin'in 1700'den bu fiyata geldiğini herkes unutuyor. Kar realizasyonu hala olmuş değil, Çin yasaklamasına rağmen fiyata etki eden hiçbir şey olmadı. Kasım forkundan sonra Bitcoin düşüşe geçecek ve altcoinler yükselecektir diye düşünüyorum.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
October 11, 2017, 07:06:48 AM

Çoğu kişi altcoinlerden çıkıp btcye yüklenmekte bu yüzden altcoinler çakıldı. Dipten toplayıp altcoinleri uzun vade bekletmek gerekiyor. Güzel karlar bırakacak gibiler
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
October 11, 2017, 09:03:49 AM

3$ civarı waves 35$ ltc 20$ neo 220$eth 210$daha 185zcahs 0.35 wings ve oax 1.75$ bnt 1$ tkn alim firsati bekledigim limtler kısa sürede %50 kazanç üzerine hazırladığım listem.bak ali  neler olacak.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 11, 2017, 09:07:23 AM

Bende aralık sonunda piyasa anca oturmuş olacak şu an alım yapılsada zarar etme ıhtımalı hala çok yuksek
en guzel pıyasanın yukselmeye başladıgı zamanı beklemek
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
October 11, 2017, 10:56:51 AM

bana bu 2014 teki buyuk silkeme gibi geliyor 2 3 sene surundu fiyatlar 2020 ye kadar surunurmu dersiniz

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
October 11, 2017, 11:02:29 AM

oooo member olmuşum şerefine patlatayım bir yorum daha.Açıkcası alt coinler biraz daha düşer en fazla orada durulu gibi geliyor bana bununda nedeni herkezin elindekini btcye çevirme çabası doğrudan $ kuruna geçenler akıllıca temkinli hareket ediyorlar güzel aslında.16,616,662 piyasadaki BTC sayısı bununda büyük kısmı zaten belli kişilerde ciddi ciddi belli kişilerde hemde.tüm bu forklarda bölünmlerde en büyük payın bunların olduğunu düşünüyorum bir nevi kendileri için yüksek değer airdropp yapıyorlar aslında.görece küçük ve cidden küçük yatırımcı galeyana gelip  elindeki altları çıkırp btcye geçerek değerini kırıyor kendi elindekinin değerini kırıyor amaç altlar düşünce altlara daha iyi rakamlardan girmek.0 dan evet evet 0 dan girmedikten sonra pek bir anlamı yok da neyse.btc forkuyla yeni btcgold olacak bu elde eden baba yatırımcı biran evvel bunu elden çıkarıp yine küçük yatırımcının düşürdüğü alt coinlere girip zirve yaptıracak tren kalkıyor diyip küçük yatırımcıda alta giricek zirveyi gören baba altan çıkıp dumplanmaya başlayınca coini tutuşturak elimize .kafası karışık olan arada omu bumu derken eriyip bitecek.1 ağustos forkunun tam tersi bir senaryo bizi bekliyor bence.yıl sonu 5000$ üstü bekentisi olanlar vardı bu fork bile onun çabası olabilir işte elde tut yeni coin gelecek aban aban diye diye durum bu felaket senaryosu olursa daha çok görürürüz bu durumları.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 11, 2017, 11:40:53 AM

Hiçte kabus günleri gibi gözükmüyor şu an birçok altcoin toparladı acaba piyasa bu spekülasyonlara artık kanmıyor mu dersiniz? Ben direkt olarak USDT'ye geçtim hiçbir şekilde Bitcoin satın almadım. Sizinde satın almanızı tavsiye etmiyorum. Bitcoin piyasadaki en büyük scam coin oldu, üretici gruplar resmen insanlarla alay ediyor.
browland
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
October 11, 2017, 11:44:00 AM

Btc altta duruyor şuan bts de, düştükçe alıyorum, 1350 den 900 e kadar aldım, alt limit 1200 oldu, toparlanır ve yükselirse daha fazla kar ederim gibi geliyor,
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 12, 2017, 04:47:56 AM
Last edit: October 12, 2017, 05:00:55 AM by wolwoo

sanki düşüş bitti bitecek gibi, btc'deki artış sindiriliyor, btc daha da artarsa ve ya sabit kalırsa altlar da artabilir gibi, btc ani düşerse altlar biraz daha düşebilir. ytd

normale mi dönüyor ne!? "%50'den fazla artamazsın" barajını kaldırmışlar, ofsaytın kalkması gibi bişey bu Cheesy

https://www.youtube.com/watch?v=9EcjWd-O4jI  Cheesy

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: