Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:08:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: cex.io'dan kredi kartına para aktarma  (Read 1454 times)
suatranc (OP)
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
October 09, 2017, 06:58:24 AM

Selamlar
Cex.io'dan 500 usd çekme talimatı verdim ancak 10 gün olmasına rağmen bu tutar hesabıma geçmedi. Cex.io, Bankanızla (garanti) görüşün ilgili arn ve rrn numaralarını vererek diyor ama bankada bize yapılan bir ödeme yok demekte. Sorun kredi kartına ödeme yapılması mı, tutarın usd olması mı veya miktar mı nedir, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
mefulu
Member
**

Activity: 76
Merit: 10

View Profile
October 09, 2017, 11:23:22 AM

1 haftadır uğraşıyorum beni onaylasınlar diye. Resimleri beğendiretemedim bir türlü Sad
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
October 10, 2017, 01:20:12 PM

Ben akbankı onaylatamadım, teb ve enpara aylık 2000 tl ye kadar cex.io dan gelen ödemeleri kabul ediyor. teb konusunda yanlışım olabilir bilen varsa düzeltsin lütfen.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
October 10, 2017, 06:21:01 PM

kredi kartına ödeme nasıl alabiliyosunuz anlamadım? siz ödeme emrini TR IBAN numaranıza vermediniz mi?
kredi kartı borcu ödeme gibi mi ödeme yapacak size cex.io?
akturk
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 07:15:51 AM

sistem güvenilir ve dürüst büyük ihtimal iletişim eksikliğindendir. yaşanan sorun.
ubikutin1886
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
October 23, 2017, 09:39:37 AM

cex.io dan enparaya çekim yapacaklar euro olarak çekerlerse daha hesaplı olur. Komisyon miktarı daha düşük.
fudufaffa
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
October 25, 2017, 01:14:17 PM

bu kıredi kartına yansıyan tutarlarda banka çok komisyon almıyomuydu?
TuRKoSiM
Member
**

Activity: 205

Coming Soon

View Profile
October 31, 2017, 07:40:10 PM

cex.io dan çok çekim talebi yaptım. Kredi kartına +bakiye olarak geçiyor. Ben de telefonla arayarak fazla ödeme var mevduat hesabıma aktarın lütfen diyorum ve banka hesabıma geçiyor söz konusu meblağ. Ama meşakkatli iş bence. Sözünü ettiğim kart vakıfbank worldcard.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
November 04, 2017, 02:36:01 AM

Fee ne kadar acaba karta çekerken birde kredi kartına çekim olabiliyor mı banka kartı olmasın o
TuRKoSiM
Member
**

Coming Soon

View Profile
November 04, 2017, 05:28:39 AM

Fee ne kadar acaba karta çekerken birde kredi kartına çekim olabiliyor mı banka kartı olmasın o

https://cex.io/fee-schedule#/tab/payments

Evet çekim kredi kartına olabiliyor yukarıda da yazdığım gibi. Ayrıca eft/havale ile yatırıp çekme kısa süre önce Türkiye'ye de açılmıştı. Banka havalesi ile çekim 50 dolar. (Kredi kartına onlarca kez çekim yaptım ama banka kartını hiç denemedim).
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 01, 2017, 03:49:27 PM

Benim merak ettiğim biraz farklı. Örneğin benim kredi kart limitim5.000 TL ve 12.000 TL lik coini göndermek istiyorum. Kredi kartımın -5000 olduğunu yani borçlu olduğunu düşünürsek gönderdiğim zaman hesabımda bu nasıl gözüküyor? Kredi kartı üzerinde +7000 mi gözükür yoksa bağlı bulunduğu hesaba +7000 tl olarak mı aktarılır. birde ininal karta gönderim yapmayı deneyen oldu mu?
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 01, 2017, 04:49:51 PM

Benim merak ettiğim biraz farklı. Örneğin benim kredi kart limitim5.000 TL ve 12.000 TL lik coini göndermek istiyorum. Kredi kartımın -5000 olduğunu yani borçlu olduğunu düşünürsek gönderdiğim zaman hesabımda bu nasıl gözüküyor? Kredi kartı üzerinde +7000 mi gözükür yoksa bağlı bulunduğu hesaba +7000 tl olarak mı aktarılır. birde ininal karta gönderim yapmayı deneyen oldu mu?

ininal kartın aylık gönderim limiti yanılmıyorsam 750tl ile sınırlı. yani hesapta 1k tl de olsa 1 ay içerisinde 750tl den fazlasını harcayamazsınız
şuan siteye giriş yapamadığım için kontrol etmedim ama bu şekildeydi yanılmıyorsam.

diğer mevzuu ise, kredi kartı limitin 5k ve 12k göndermek istiyorsan kredi kartına 7k borç ödeme yaparak limitini 12k ya yükseltip o işlemi tamamlayabilirsin. aksi halde kredi kartı - limite düşmez. ben hesabıma para alcam diyosan cex.io nun kart no ya ödeme yaptığını zannetmiyorum senden iban ister bu hesaba gönderir diye tahmin ediyorum. cex.io yu kullanmak istedim ama sanal kart kabul etmediği için kart doğrulama işlemini yapamamıştım Smiley
TuRKoSiM
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 01, 2017, 04:55:50 PM

+7000 TL fazla ödeme gözükür. Bunu mevduata aktarma işlemi bankanıza göre ya siz manuel olarak yapabilirsiniz ya da bankayı arayıp söylemeniz lazım.
TuRKoSiM
Member
**

Coming Soon

View Profile
December 01, 2017, 04:58:00 PM

ininal kartın aylık gönderim limiti yanılmıyorsam 750tl ile sınırlı. yani hesapta 1k tl de olsa 1 ay içerisinde 750tl den fazlasını harcayamazsınız
şuan siteye giriş yapamadığım için kontrol etmedim ama bu şekildeydi yanılmıyorsam.

diğer mevzuu ise, kredi kartı limitin 5k ve 12k göndermek istiyorsan kredi kartına 7k borç ödeme yaparak limitini 12k ya yükseltip o işlemi tamamlayabilirsin. aksi halde kredi kartı - limite düşmez. ben hesabıma para alcam diyosan cex.io nun kart no ya ödeme yaptığını zannetmiyorum senden iban ister bu hesaba gönderir diye tahmin ediyorum. cex.io yu kullanmak istedim ama sanal kart kabul etmediği için kart doğrulama işlemini yapamamıştım Smiley

deposit için kaydettiğiniz kredi kartına aynı zamanda çekim de yapabilirsiniz.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 01, 2017, 05:49:00 PM

Limiti oldukça düşükmüş.. şimdi kontrol ettim evet 750 tl ile sınırlı. iş bankası kartıma 5000 tl üzeri bir para çekeceğim işlem bitince sonuçları buraya yazarım. cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: