Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:52:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: altlar hazır düşükken alım zamanı ?  (Read 5494 times)
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
October 13, 2017, 12:57:03 PM

bence henüz erken çünkü bitcoin fork'a kadar sürekli artacaktır. tahminim 7500 dolar civarına yükselmesi.
fork'a kadar pump beklemiyorum ben altlarda fork sonrası olacaktır ne olacaksa

ben de erken olduğunu düşünüyorum

geçen sefer herkes terste kaldı. forktan sonra ciddi bcc dağıtımı oldu.
şimdi çoğu kimse ayın 25 ini bekleyecek.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 13, 2017, 01:16:56 PM

1 ağustosta herkes bccnin nerelere kadar çıktığını gördü 1100 dolarları görmüştü 1 ağustosta sonra geceye doğru 500 dolarları görmüştü. İnsanlar yine aynı şeyin olacağını düşünüp hızlı davranacaklardır. Goldu hızlıdan pumplayıp ellerinden çıkarıp tekrardan btcye ordan altcoinlere geçeceklerdir diye düşünüyorum. 25inin gecesi bitcoinin fiyatı 4.7-5k aralığına geriler altcoinlerde heryer yeşillenir. Ama çok çakılan olmuştu o zamanda 700 dolarlardan bcc alan bu sefer o kadar hpyelanacağını sanmıyorum goldun.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 02:59:35 PM

Aynen öyle 25 i ne kadar btc artar altlarda takip eder, btc gold gelir pumplanır ertesi gün elinde kalanların eline verirler tüm piyasa dump.
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
October 13, 2017, 03:17:10 PM

kademeli alım da fayda var bence btc sürekli yükselio altlar düştükçe düşüyor. parça parça alımlarda 1 2 aya çok guzel kar getrr
Defloration
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 03:18:55 PM

kademeli alım da fayda var bence btc sürekli yükselio altlar düştükçe düşüyor. parça parça alımlarda 1 2 aya çok guzel kar getrr
Altlar düştükçe düşmüyor sadece btc karşısısnda değer kaybediyor. Aslında dolar olarak sabit ve artış göstermekteler, açıp grafiklere baksan atıp tutmazsın burda
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 13, 2017, 03:53:56 PM

Kesinlikle katılıyorum.Güzel bir araştırma yapılıp alt coinlere yüklenilebilir.Özellikle uzun vadede çok kazandırabilecek coinler çok aşağı düşmüş durumda bence kenarda nakit varsa denenebilir.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
M.Terzi
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 06:40:54 PM

Altlar için hala alım zamanın olduğunu düşünüyorum en azından daha 1 hafta felan beklenmesi gerekiyor çünkü altların fiyatı bana kalırsa çok yüksek, waves gibi coinleri 2 dolara satın alacağız göreceksiniz iyi takip edin.

Hocam bir yanımız 2$ olsunda alalım diyor diğer yanım bokunu çıkarma o kadar düşmez diyor Smiley 2$ olursa 2000 tane daha atarım cüzdana aha buraya yazıyorum Smiley
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 13, 2017, 07:09:58 PM

bat yukarı trende bir girse güzel kar bırakacak gibi ama düştükçe düşüyor. Korkutucu biraz
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 07:10:48 PM

Ben sahsen alt coinlere yuklendim suan cok guzel bir firsat var bitcoin forkunu duyan alt coinden cekip btcye yatirdi.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 07:23:16 PM

Ben sahsen alt coinlere yuklendim suan cok guzel bir firsat var bitcoin forkunu duyan alt coinden cekip btcye yatirdi.

şahsi fikrim erken girmişsin hocam. en az 1 hafta daha beklemeliydin bence. 1 hafta daha düşme trendi devam eder. 20 21 inden sonra tekrar artmaya başlar bence.

ama en iyisi kademeli almak
altcoinci
Full Member

Activity: 333

View Profile
October 13, 2017, 07:35:30 PM

Şu an manipülasyonla herkesin elindeki altcoinleri sattırmaya çalışıyorlar. 25 ekime kadar değil ondan birkaç gün öncesinde alıma geçecekler. Muhtemelen fork öncesi fiyatlarına dönecek çoğunluğu. Bitcoin domineside %43-44 aralığına çekilecektir.
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 13, 2017, 08:12:41 PM

Altlar düştükçe düşmüyor sadece btc karşısısnda değer kaybediyor. Aslında dolar olarak sabit ve artış göstermekteler, açıp grafiklere baksan atıp tutmazsın burda

Tamamen haklısın.Bende bunu soracaktım zaten foruma.

Bitcoin arttıkça altlar düşüyor.İyi de bitcoin düşünce de altcoinler düşmeye başlıyor her hareketi olumsuz etkiliyor genelde.Arttıkça düşenler sanırım şu şekilde.Btc arttıkça değerini korusalar bile düşmek zorunda kalıyorlar.Önceden 0.00005 btc eden bu sefer 3 ediyor mecburen.

Btc düştüğü zaman ise otomatikman beraber aşağı çekiliyorlar zaten.Btc düştüğü zaman sabit kalması için en kötü değerinin btc karşısında artması lazım sanırım.O bakımdan bakıyorum altcoinler aslında baya bir zincirlenmişler.Bu piyasada durum böyle iken yeni bir bitcoin çıkabilir mi sizce bence zor görünüyor.
krm4700 (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 13, 2017, 10:17:08 PM

geçende yazmıştım şimdi elinde 2 btc var diyelim sana 2 btg verseler ve tanesi 1000 doalr olsun diyelim  2 bin dolar kazanacaksın. ve sen bunu satıp alt coinler alıcaya kadar altlar uçmuş olabilir çünkü tahminimce birçok kişi fork öncesi birkaç güne altlara geçiş yapabilir hatta p. tesi itibariylede altlar kademeli alışa geçebilir çünkü tam dökülmüşler ve bir alış olsa fırlar gibi yani hesabınızı iyi yapın  derim

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
October 13, 2017, 10:56:00 PM

bat yukarı trende bir girse güzel kar bırakacak gibi ama düştükçe düşüyor. Korkutucu biraz

dua edelimde yükselsin bende oralardayım Smiley
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 14, 2017, 12:25:21 AM

Bence bu fırsat kacmamalı alt coinler dusmusken ama rabıkıde cogu tekrar yukselme ıhtımalı yok belkı hemn degıl ama rıske gırmeye deyer gıbı Smiley
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
October 14, 2017, 01:11:36 AM

Baharlar hiç Gelmez!Daha birde btc nin düşüşünde görün siz Altları.. Grin

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 14, 2017, 01:15:21 AM

Altcoin toplamadan önce keşke biraz bekleseydim diyorum . Neredeyse % 50 daha fazla alım yapardım ancak 2. ve 3. partide düzelttim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
krm4700 (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 14, 2017, 08:58:16 AM

maalesef kestirmek çok zor bu işlerde ama şu gerçek şuan altlar baya düşmüş ve beklentiler hangi yönde ise bence o yöne doğru hareket etmek lazım artık altlar daha çok konuşulmaya başlandı ve zaten şuan yeşillenmeler başladı kademeli alımlar güzel olur diye düşünüyorum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 14, 2017, 09:14:54 AM

Kuvvetli altcoinler alınabilir, mesela eth, zec, ltc gibi, bunları btc alıp çevirerek değilde, tl olarak alınabilir
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 14, 2017, 01:03:52 PM

10 gün sonra bu fiyatları göremeyiz altlarda..Uygun zamanda almak isteyen alsın. Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: