Bitcoin Forum
May 12, 2024, 02:54:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: altlar hazır düşükken alım zamanı ?  (Read 5494 times)
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 09, 2017, 06:20:48 PM

Tahminim düşüş bitcoin bir rakamda sabitlenen kadar sürecek.
1715525652
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715525652
Reply with quote  #2

1715525652
Report to moderator
1715525652
Hero Member
*

Ignore
1715525652
Reply with quote  #2

1715525652
Report to moderator
1715525652
Hero Member
*

Ignore
1715525652
Reply with quote  #2

1715525652
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 09, 2017, 06:23:01 PM

Hacimsiz coinlerin pump yapılması sizi aldatmasın düşüş sürecek.

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 09, 2017, 06:46:58 PM

Alım için bence 1 hafta kadar daha beklenmeli. Çünkü ne olacağı belli değil, piyasa çok dalgalı şu an. Coinmarketcap birden yeşillenmeye başlarsa hemen alıma başlayabilirsiniz. Ama şu aşamada bir alım yapılırsa daha da düşüş gelebilir üzerine ve kaçınılmaz son zarar olur. Elinde altcoin olanların da dengeli bir şekilde portföylerini 2' ye yada üçe bölerek BTC veya Tether'e geçmelerini tavsiye edebilirim. tecrübeli yatırımcılara saygılarımı ileterek tamamlıyorum. Onlar ne zaman ne yapacaklarını bilirler.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
krm4700 (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 09, 2017, 07:16:10 PM

valla şuan btc rahat durmuyor ters köşe yaptı biraz altlar duman malum sancılı dönemde geçiyoruz kasımda güzel ykselişler görecez gibi sanırım birkaç yerde gördüm çin yarın bir yasalaşmadan bahs ediliyor bu durumda btc 5 bin üzeri görebilir  bu durum altları negatif etkiler bir süre sanki fork olayında zaten insanlar altlardan kaçıyor

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
October 09, 2017, 07:20:36 PM

Valla arkadaşlar yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyin ama tahminime göre bitcoincash tadını alan piyasa bu sefer çok daha feci şekilde bitcoine geçiyor ve geçecek gibi duruyor. zararlarınızı düşünmeden 18 kasımdan sonra geri dönmek şartıyla ne varsa çıkın sonra daha alt fiyattan girersiniz her türlü. yatırım tavsiyesi kesinlikle değil.
3723esad
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
October 09, 2017, 10:35:44 PM

Sabahtan beri okcash al-sat yapan birisi parasını 2.2 ye katlardı. Hepsini de kaçırdım Cry

Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
October 10, 2017, 12:52:13 AM

9300 sattan AMP almıştım düşünce 6 binden biraz daha aldım sonra 4 binden biraz daha aldım, şimdi daha düşmez nasıl olsa bekleyeceğim 2500 den yüklü alsam mı diye düşünüyorum ama insan hatalarından ders çıkarmalı  Grin
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 10, 2017, 05:46:05 AM

Altcoinlerdeki düşüşün devam edeceğini düşünüyorum acele etmemek gerekiyor. 25 ekime kadar arada bir çıkışlar olacaktır bu yanıtlıcı olmasın tekrar düşüşler olabilir. Ben 24 ekim gibi bakıcam duruma hatta btc goldun Türkiye saati ile dağıtılma zamanına bakıp ona göre alım yapmak gerek çünkü bcc forkunda tam o saatten sonra altcoinler kendine gelmişti.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 10, 2017, 10:40:08 AM

Altların düşük olduğunu nereden çıkardınız? Birçok altcoin zirvesinin uzağında olsa da hareketin başlangıcına göre hala oldukça primli durumda. Düşmüş alalım deyip daha da düştüğünü görünce üzülmeyin sonra.

Kesinlikle katılıyorum düştü diye alanlar terse düşünce tekrar parasını alabileceği seviyeyi görmek için Bellona’larla belki birkaç yıl beklemesi gerekiyor. Zaten şişirilmiş milyonlarca dolar toplanmış hiçbir ise yaramayacak o kadar çok ico ve proje var ki bu kadar sisirmeye karşı hala hard capler çılgın yüksek seviyeler de. Cok büyük risk su zamanda birçok projeye girmek diye düşünüyorum.
hckdeface
Full Member

Activity: 364

View Profile
October 10, 2017, 10:46:12 AM

şuan için söylemiyorum ama forka yakın btc'nin hacmi %80 lere ulaştığında altcoinler daha da dipleri görecek kanaatimce. o zaman almak mantıklı ayrıca kasım aralık gibi altcoinlerin birçoğu uçacak diye düşünüyorum. YTD
xumit
Full Member

Activity: 406

View Profile
October 12, 2017, 10:27:15 PM

Bence altcoinlerin biraz daha düşüşe geçeceğine inanıyorum bncebu seviyelerden alım yapılmamalı az dha sabredip daha ucuzdan alıp dha iyi kar yapabiliriz Smiley
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 12, 2017, 11:38:02 PM

dediğin gibi kademeli olarak almak mantıklı olabilir. bitcoin 6.000'i görcek gibi. ethereum bitcoine karşı çok değer kaybetmesine rağmen dolar bazında değer kaybetmiyor. muhtemelen bitcoin dump gördüğünde de btc bazında artar ama dolar olarak aynı kalır. neo için pusudayım ben

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
October 12, 2017, 11:39:19 PM

Şu an altcoinlerde sizin dip sandığınız noktalardan daha aşağısını da görüp zarar edebilirsiniz başıma geldiği için söylüyorum dikkatli olun.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 12, 2017, 11:40:49 PM

Daha dip gelmez diye düşünüyorum çünkü BTC 5300$ ı gördü insanlar bu saatten sonra altcoin bozup BTC Almak istemeyeceklerdir .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
October 13, 2017, 01:16:55 AM

Bence dibin de dibi var olmaz denen şeyler olabilir dahada aşağılar mümkün..
JUmpy14
Hero Member

Activity: 922
Merit: 534

View Profile
October 13, 2017, 08:30:28 AM

altcoinler mutlaka biraz daha bir düşüş yaşayacaktır sonrasını tam olarka kestiremiyrum ancak altcoinlerin biraz daha düşüş yaşayacağını biliyorum, kasım ayını da atlatırsak piyasalar tekrar eskisi gibi rahatlayacaktır diye umuyorum.

Joshuar
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

eidoo wallet

View Profile
October 13, 2017, 09:20:40 AM

Biz düşüş beklerken piyasa yükseldi bu neyin kafası anlamıyorum? Bitcoin'den düşüş bekliyorum ben kesinlikle çok yükseldi ve mutlaka insanlar Bitcoin Gold'u aldıktan sonra yavaş yavaş Bitcoin'i terketmeye başlayacak.

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 13, 2017, 09:24:33 AM

Gectigimiz fork zamaninda forka 2-3 hafta kala en dip fiyatlar gorulmustu sonra yukselis trendi basladi ve fiyatlar 3-5x yapti bu forkta okadar cikis olmasada auan en dip zamanlari cikarimi yapilabilir.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
October 13, 2017, 09:31:56 AM

Şuan pump treni duraklara yaklaştı gibi. Atlayıp atlamamak iradenize kalmış. Sabah uyandığınızda heryer yeşillenmiş olabilir YTD.

Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 09:50:56 AM

bence henüz erken çünkü bitcoin fork'a kadar sürekli artacaktır. tahminim 7500 dolar civarına yükselmesi.
fork'a kadar pump beklemiyorum ben altlarda fork sonrası olacaktır ne olacaksa
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: