Bitcoin Forum
May 02, 2024, 11:48:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: En çok kazandıran ve kaybettiren coinler  (Read 2162 times)
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 10, 2017, 10:19:23 PM
Last edit: October 10, 2017, 10:53:51 PM by unois

geçmişi konuşmanın bir faydasını görmüyorum ama gelecekte bir süre monetha ciddi kayıp yaşayacak gibi duruyor. hayır sağlam da hodl yaptık, patlaya patlaya akıllandık diyorduk, monetha' da üzerine tuz biber oldu. sonm' a nazaran hızlı toparlayacaktır lakin.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
1714693708
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714693708
Reply with quote  #2

1714693708
Report to moderator
1714693708
Hero Member
*

Ignore
1714693708
Reply with quote  #2

1714693708
Report to moderator
1714693708
Hero Member
*

Ignore
1714693708
Reply with quote  #2

1714693708
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714693708
Hero Member
*

Ignore
1714693708
Reply with quote  #2

1714693708
Report to moderator
1714693708
Hero Member
*

Ignore
1714693708
Reply with quote  #2

1714693708
Report to moderator
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 11, 2017, 04:44:46 AM

kripto dunyasinin gercegidir hizli artis ve yukselisler. dususlerde satmadiginiz surece zararda sayilmazsiniz bence. cunku dolar bazinda illa ki artacaktir. sonucta btc veya ethere gore fiyatlaniyorlar. sabir lazim biraz. tabi bu marketcaptaki ilk 100 coin icin gercerli. ondan sonrakiler icin sansa ihtiyaciniz var.
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
October 11, 2017, 07:02:46 AM

mayıstan beri bu işin içindeyim daldan dala atlamayıp ethereum yada bitcoinde kalsaydım paramı en az 3 e 4 e katlamıstım ama daha fazla kazanma hırsı yuzunden yerimizde sayıyoruz

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
Lcturkey (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 11, 2017, 07:33:12 AM

Arkadaşlar,
Bende yeni girdim bu piyasaya ve zararla başladım. Şu an durum fena değil zararım azaldı. Ama bu piyasa hiçbirine benzemiyor, ne borsa, ne foreks. 7/24 olmasıda ayrı bir zorluk. Belki sıklıkla duyduğunuz şeyler ama sizlere söyleyebileceğim;
1- Paranızı birkaç coine bölün, bunlardan belli bir payı sağlam coinlerde -btc, eth, ltc gibi- olsun. 
2- Bir miktar TL tutmak iyi olur. Fırsatları değerlendirirsiniz.
3- Payın bir kısmı uzun vadeli olarak güvendiğiniz coinlerde olsun.
4- Ve bence en önemlisi sık sık fiyat takibi yapmak insana yanlış yaptırıyor.

Haaa diyeceksiniz sen bu söylediklerini yapabiliyor musun? Sadece çabalıyorum..

Hepsine katılıyorum ama 4 çok doğru bir tespit olmus. Bazı coinleri alıp unutmak gerek.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 11, 2017, 08:17:13 AM

son 1 ay önce flik vardi bu ünlü elemanlar felan toplanip bir ico başlatmişlardi başinda da bi oyuncu bozmasi dayi vardi araştirdigimda bi işe yaramayacagini ama hype'in cok yüksek oldugunu biliyordum girilir girilmez üçkağit vardir hesabi girmemiştim mesela Smiley sonrasında proje iyice acildi yok hollywood dediler yok bilmem ne sosyal medyadan ünlü oyuncularla pozlar felan derken adamlar bi şekilde projeyi bitirdi ico safhasini. sonra token dağitimi vs derken markete de girdi coinexchange ve etherdelta da işlem görüyor bu ayın 7'sinde işleme başladigi etherdeltada başlangiç fiyati 0.03 usd iken şuan hacmin büyük cogunlugu coinexchange de ve fiyatida 0.128 usd 4.25x kat bi artiş söz konusu cok iyi tabi. bazen proje iyi olur gerekli hype olmaz kimse üzerine gitmez bi cacikta olmaz projeden öyle aylarca beklersin sonra belki değerlenir kimi projeyede bakiyosun bu ne lan diyosun ama arkasi sağlam olunca fiyat 3 günde 4x yapabiliyor. gerçekten bazi şeylerin kararlarini iyi vermek lazim..

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
October 11, 2017, 12:46:48 PM

Ben de 2017 haziran başından beri kripto paralarla ilgiliyim. İlk yatırımımı da yine haziran ayında yaptım. Farklı platformlarda yapılan paylaşımlar btc de kalmanın daha az getirisi olduğunu, altcoinlere yatırım yapmanın daha kazançlı olduğunu söylüyorlardı. Ben de waves, etc, dct gibi alt coinlere yatırım yaptım. İlk başlarda btc kadar olmasa da karlı görünüyordu. Ama sonra yaptığım yatırımın değer olarak aldığım btc miktarının yarısına düştüğünü gördüm. Bu koinlere uzun süreli girmiştim ama btc karşısında eridikçe eridi. Bu piyasadan çıkarttığım sonuç şu. Uzun vadeli coinlere girseniz bile sürekli takip edeceksiniz. Ya da sadece btc alıp unutacaksınız.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
October 11, 2017, 05:12:59 PM

Bence bu piyasada yeniysen 100 200 lira gibi küçük paralarla neler yapabileceğine bakacaksın.
Tabi bunun yanında da en önemli şey sabırlı olmak. bende bitcoincash'de güzel bir miktar para kaybettim insan mantıklı düşünürse iyi araştırırsa bu piyasa iyi şeyler yapabilir.

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
October 11, 2017, 05:46:36 PM

bitcoin altcoinlere göre çok daha güvenli bir yatırım yöntemi, altcoinler kısa zamanda şahda yapar şaklabanda yani anlayacağınız bir anda çok para da kazanabilirsiniz çokda kaybedebilirsiniz.
ama bence yatırım yapılacaksa ethereum waves ltc gibi fiyatları aşırı değişmeyen coinlere yatırım yapılmalıdır. Biraz düşük değerden waves toplamak baya mantıklı olacaktır.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 11, 2017, 09:42:59 PM

Zamanında signatumdan güzel bir zarar ettim fakat bitcoinin artması zararımı sıfırladı , bitcoin güvenilir liman her zaman için
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
October 12, 2017, 06:27:01 AM

gakiba en çoık kaybettiren son zamanlarda Etherium dark olmuştur. 5 dolardan 0.6'ya kadar düştü bakalım daha ne kadar düşücek 5 dolardan alanların elinde patladı. 1000 doları görür diyolardı Cheesy:D en çok kazandıran benim gördüğüm dgb olmuştu 60 satoshiden almıştım 2binlere kadar çıkmıştı. ne günlerdi beee tabi ben ne yaptım satmadım Cheesy:D daha yükselir diye
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 12, 2017, 10:32:53 AM

Tenx çok pis girdi bana 107 den almışım vay arkadaş bir daha oraları görmez herhalde
kraken haberide etki etmedi yalan oldu resmen, zararımla güzel bir araba alınır
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 12, 2017, 11:24:26 AM

gakiba en çoık kaybettiren son zamanlarda Etherium dark olmuştur. 5 dolardan 0.6'ya kadar düştü bakalım daha ne kadar düşücek 5 dolardan alanların elinde patladı. 1000 doları görür diyolardı Cheesy:D en çok kazandıran benim gördüğüm dgb olmuştu 60 satoshiden almıştım 2binlere kadar çıkmıştı. ne günlerdi beee tabi ben ne yaptım satmadım Cheesy:D daha yükselir diye

Ethereum Dark ile ilgili bir sürü yorumlar yapildi scam coin kanmayin etmeyin diye şişirmelere gelmeyin diye yazilmişti sayfalarca döküman mevcut. ekşisözlük te hatta bununla ilgili bir başlık açıldı ve eleman üşenmeden inceleme paylaşmişti. github'tan redditine  adamların kimler olduguna kadar ne tarz bir sistem kurmuşlar insanları nasil kandiracaklar vs dümenlerin hepsini açiga cikarmtişti zaten. ilk başta cok böyle cezbedici gelsede sizin de dediginiz gibi gerekli vurgunu yapmiş gözüküyorlar. bu tarz projelerden uzak durun yüklü miktarda girmeyin. yükseliş esnasinda girenler tamam belki iyi karlar yakaladi ama maksat zaten yüksek fiyatlardan alanların eline vermekti nitekim bunu da başarmişlar varsa aramizda birileri geçmiş olsun ne diyim.
buraktrn
Member
**

Activity: 75

View Profile
October 12, 2017, 11:33:52 AM

elimde bir miktar XRP var. uzun vadede kazandıracağını söylüyorlar. şimdiye kadar zarar ettirmedi. ufak da olsa kardayım hatta. uzun vadeli olarak yatırım yapılmasını öneriyor pek çok kişi. projeyi incelediğimde buna ikna olup elimdeki tüm coinleri XRP'ye yatırdım. bekleyip göreceğiz neler olacağını.

not: YTD
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 12, 2017, 11:55:58 AM

elimde bir miktar XRP var. uzun vadede kazandıracağını söylüyorlar. şimdiye kadar zarar ettirmedi. ufak da olsa kardayım hatta. uzun vadeli olarak yatırım yapılmasını öneriyor pek çok kişi. projeyi incelediğimde buna ikna olup elimdeki tüm coinleri XRP'ye yatırdım. bekleyip göreceğiz neler olacağını.

bana nedense xrp hiç güven vermiyolar. Çok enflasyonist bir coin gibi geliyor, belki de az da olsa zarar ettiğim için bir antipati var bilemiyorum. Ama evet ortak kanı artacağı yönde. Bekleyip göreceğiz. Ben bu coin konusunda çok çekimserim. Tabii ki yatırım tavsiyesi değildir. Smiley

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
October 12, 2017, 12:20:24 PM

XRP'nin güzel bir yatırım olduğuna katılıyorum. Ancak BTC ve ETH hariç paranın tümünü bir coine yatırmayı doğru bulmuyorum. Ağırlık BTC ve/veya ETH'de olmak üzere sepet yapmanın daha uygun olacağını düşünüyorum. Tabi ki risk sevenler bana katılmayacaktır. Smiley
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 12, 2017, 01:00:25 PM

piyasa degeri cok yuksek bir coin buyuk inis cikislari zor Ne cok kazandirir ne cok kaybettirir.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 12, 2017, 03:06:35 PM

yine en sağlam en temiz bitcoin  kazandırdı galiba. yıl başındaki fiyatlarından bu gelen fiyatlar göz önüne alındıgında başka hiçbişi heralde bu volume de bu kadar katlama yapmamiştir.   650-750 dolar arasindaydi sonra 1ooo dolarlara cikmiş seni başlarinda şimdi ki geldiği noktayı görünce şaşirmamak elde değil inanin o değil de ne kadar psikolojik eşiğim varsa bu bitcoin darmadağin etti yemin ederim eşik meşik birakmadi kırdı geçti hepsini herşeyi. şimdi diyorum biraz alayim bitcoin mi alinir lan diyorum sonra bu fiyatlardan neyse diyorum bi düzeltme gelecek gelmeli yani fiyat 5000 olsun düşer dedim oradan da yürüdü gitti önünü alamadik  hala gidiyor 5210  usd seviyelerine dayandi 5500 mü olacak ne olacak anlamadim ki.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 15, 2017, 01:20:24 PM

Öncelikle şu notu geçmek istiyorum, para sizin paranız biri gelir burada arkaaş ben bu coinden deli gibi artış bekliyorum nereden baksan 35 e katlayacak muhakak bu coine gir gibi bir mesaj görebilirsiniz. Bunlara çok fazla inanaıp direk balıklama atlamamak gerekir bir inceleme yaparsınız sizinde kafanıza yatarsa girersiniz ve siz girmiş olusunuz. Paranıza siz yön vermiş olursunuz. Gelelim konu başlığına sende cevap vermişsin dediğin gibi en çok kazandıran veya kaybettiren olayı hangi seviyelerdeyken girdiğine bağlı olarak değişecektir. Yani bu konuda ki mesajlara bakarak güzel bir analiz çıkaramazsın. Ben sana derim ki en çok bitcoinden zarar ettim sen gülersin belki ama 16 k iken aldım 12 k lara düştü sonra 20 k lara yükseldi. Bu en basit bir örnekti.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 15, 2017, 08:54:00 PM

Bir haberle herşey değişebiliyor. Yarın Çin çıkıp borsaları engellese hardfork falan dinlemez fena düşüş olur btcde.

yobit.net is banned from signatures
Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 15, 2017, 09:09:39 PM

Aldığım coinleri hiç satmayıp bekleseydim. BTC nin yükselişini falan kaçırmamak için uğraşmasaydım. Paramı  3 e katlamıştm. Bazen daha çok kazanma hırsı treni kaçırtyor. Bence Suan TenX Pay dip yaptı. Kesin zirve yapacak aklınızda olsun.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: