Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:10:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 🌟🌟🚀[ANN] ExHasta - Merkezi Olmayan İnovasyonun Öncüsü  (Read 526 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
October 09, 2017, 12:24:16 PM
Last edit: October 09, 2017, 06:24:39 PM by mirallas

mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
October 09, 2017, 12:24:50 PM

Güncellemeler için ayrılmıştır, çeviride eksik kalan kısımlar gün içinde güncellenecek
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 10, 2017, 06:47:13 AM

çeviri için teşekkürler.

ekip ana konuda biraz hata yaptı sanırım.ann konuların hedefi projeyi ''bilale anlatır gibi ''anlatmak olmalı bu sayede icolarla ilgilenen ''normal'' insanların ilgisini çekebilirler.bu arkadaşların ana konusu(ve çevirisi) işin içinde olan insanlara sunum yapar gibi olmuş. bu yüzden hem ana konusunda hemde diger cevirilerde yeterli etkileşimi alamıyorlar.

çünkü büyük bir kesim bu ne ya? diyip okumayı bırakıyor

pre-sale için hedef 1000 ethereum ve 9 gün sonra başlıyor yukarıda bahsettigim bu hatayı yapmasalardı kolayca hardcape ulaşılırdı bence. çünkü bu projenin gerçekten güzel bir potansiyeli var.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 10, 2017, 11:33:46 AM

Okuduğum kadarıyla ben bu projenin iş yapacağını sanmıyorum.Hedefledikleri değerler düşük olsada ulaşamazlar .

ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
October 11, 2017, 12:41:11 PM

Bana göre fikir de ekipte çok sağlam. Ha bu fikrin Türkiye pazarındaki etlisi ne olur/olur mu bilinmez ama patent sahibi biri olarak fikri mülkiyet hakkının 3. tekillere sunumu, satışı ya da devrinin son derece içinden çıkılmaz hatta güvensiz bir süreç olduğunu söyleyebilirim. Bu projeyle tüm bu angaryaların ortadan kaldırılacak olması gelişim sürecini büyük ölçüde hızlandıracaktır diye düşünüyorum.

konunun özet meali için şuraya bakılabilir https://koinbulteni.com/yenilik-yanlisi-bir-ico-exhasta-3200.html?utm_source=bildrm&utm_medium=anlik&utm_campaign=direk
kimkibu
Sr. Member

View Profile
October 17, 2017, 02:55:31 PM

ön satış için  2 gün kaldı. türklerden imzasını taşıyan yok sanırım daha önce belirttigim nedenlerden dolayı takım derdini tam anlatamamıştı,son yayınladıkları makalelerle birlikte proje biraz daha anlaşılır durumda.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
October 17, 2017, 06:18:45 PM

ön satış için  2 gün kaldı. türklerden imzasını taşıyan yok sanırım daha önce belirttigim nedenlerden dolayı takım derdini tam anlatamamıştı,son yayınladıkları makalelerle birlikte proje biraz daha anlaşılır durumda.

arasıra yorumlarınıza denk geliyorum ve tavsiye ettiğiniz işler genelde tutuyor. bu konuyuda görmüş ama ilgilenmemiştim sizin yorumunuzdan sonra ilgilenmeye karar verdim duruma göre yatırım yaparım belki.yukarıdaki link verilen sitede detaylı açıklama var galiba bi okuyalım bakalım
kimkibu
Sr. Member

View Profile
October 17, 2017, 08:56:22 PM

arasıra yorumlarınıza denk geliyorum ve tavsiye ettiğiniz işler genelde tutuyor. bu konuyuda görmüş ama ilgilenmemiştim sizin yorumunuzdan sonra ilgilenmeye karar verdim duruma göre yatırım yaparım belki.yukarıdaki link verilen sitede detaylı açıklama var galiba bi okuyalım bakalım

saolun hocam aslında ben bu projenin türkiye ve güney kore reklam/marketing sorumlusuyum.ekip ön satıştan önce benim çalıştıgım firmayla anlaştı marketing için. türkçe çevirisi için saolsun mirallas kısa sürede çeviriyi tamamladı(aslında bu işlemler için actimaxla çalışıyoruz), koinbulteni-coin-turk bitbaba gibi sitelere banner verdik makaleler yazdırdık,coin-turk projenin ceo su ile roportaj yaptı. aslında türkiyeyi gene es geçecektik önemli olan güney kore ama bi tartmak istediler türk piyasasını belki ileriki projelerdede exhasta dan gelecek olan geri dönüşümlere göre bu tarz sitelerde reklam makale tanıtımlarına girecegiz.

exhastanın tarihleri diger, büyük yatırım alması beklenen icolarla çakışıyor, fork ikilemleri insanların btcye geri geçmesi, üstüne insanların ilk sunumda projeyi çok karmaşık görüp anlamaması derken ne yalan söyliyeyim bekledigimiz/umdugumuz etkileşimi alamadık. zaten bu konunun bu kadar sessiz olmasıda bunu açıklıyor. eger pre-salede hard cape ulaşırlarsa koreli bir kaç private investorden söz aldık icosu için. tr ve guney korede durum boyle diger ulkeler biraz daha iyi geçiştirdi bu dönemi. 2 gün sonra belli olacak işte projenin gelecegi.
Ebat
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
October 17, 2017, 09:03:13 PM

Pre-Sale de hedef 350K mi? neden bu kadar dusuk bi rakam hedefi konulmus? ekibe bakinca cok daha yuksek bi hedef koyabilirlerdi diye dusunuyorum , ilginc.
kimkibu
Sr. Member

View Profile
October 19, 2017, 06:23:12 AM

bugun UTC saatiyle 14:00 te ceo redditten soruları cevaplıyacak.

pre-sale için son 12 saat.
kimkibu
Sr. Member

View Profile
October 23, 2017, 02:04:39 AM

pre-sale i çok sönük geçiyor nedeninide zaten yukarıda  bir kaç kez yazmıştım. 1-2 tane whale yakalanır diye umuyordum ama şu anki alımların hemen hepsi kylerden geldi. balinaların ilgisini çekemedi ya da fork muhabbetlerinden dolayı  zamanlaması çok yanlış oldu.ekipte bunun farkında. 3,5 gün var daha pre-salein bitimine ama  balinasız haardcap yapma ihtimalleri  şu an için çok zor.
SpringfieldM1A
Hero Member

Activity: 966
Merit: 550

View Profile
October 25, 2017, 01:48:24 PM

Kendileri de farkında pre-sale hedefini o ekiple düşük tutmak mantıksız olurdu diğer türlü. Fakat artık proje ve ekip ne kadar sağlam olursa olsun ICOlardan yürümek istemiyor artık kimse. Boutyden ne kaparsam diye bakıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: