Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:38:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance Coin (BNB) Pump Geliyor  (Read 801 times)
coaxcial (OP)
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
October 09, 2017, 02:46:04 PM

BNB coin'in white paper'ında her 4 aylık periyotlarda alım yapılarak, aldıkları BNB coinleri yakarak BNB coin'in değerinin ve piyasasının canlı tutulacağı yazıyor. Bu yazılanlara karşılık BNB coin yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre ise toplamda 100 MM BNB yakılana kadar bu sürecin her 4 ayda bir devam edeceği ve yakılacak miktarın elde edilen karın %20 si olacağı açıklandı.

15 Ekim 2017 de ise bu çeyreğin yakım miktarı açıklanacak ve 18 Ekim'e kadar bu yakım süreci devam edecek.Bu yakım sonrası BNB coin fiyatlarında hem yakımdan dolayı, hem de BNB coine artacak talepten dolayı fiyatlarında yüksek artışlar bekliyorum.

NOT : ytd

İlgili link : https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/115001978652-Binance-Coin-Burn-Plan-in-2017-Fall
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714682325
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714682325
Reply with quote  #2

1714682325
Report to moderator
bbsbtc
Full Member

Activity: 131

View Profile
October 09, 2017, 02:49:06 PM

45 gün önce 61 civarından alım yapmıştım 45 gündür bu günü bekliyorum umarım bekledğime değer ve kar ederek cıkabilirim.

Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
October 09, 2017, 02:54:25 PM

45 gün önce 61 civarından alım yapmıştım 45 gündür bu günü bekliyorum umarım bekledğime değer ve kar ederek cıkabilirim.
herzaman aktif olarak kullanılıyor binance coin kendi sitesinden. Her zaman fiyatı yukarı yonlu haraket edecekmiş geliyor banada
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 09, 2017, 02:56:39 PM

Bitcoin artışı her altcoin gibi bunu da etkiledi. Tabi dolaşımdaki miktarın azalmış olması bir nebze olsa fiyatı arttıracaktır.

labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
October 09, 2017, 03:01:32 PM

sitesinin kullanımı bana diğerlerinden daha kolay geliyor.alım satımlarda basit birkaç tıklamayla oluyor.bi şu etherdeltaya alışamadım ve sevemedim.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 09, 2017, 03:02:49 PM

yüzde 10'luk bir artış oldu.Geçen hafta 43k seviyelerinde gezinirken şu an 33k seviyelerinde.Uygun alış fiyatına geldiğinde alınabilir.Kar satışları gelecektir ama çok fazla düşeceğini zannetmiyorum.Bol kazançlar herkese.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 09, 2017, 03:11:57 PM

Binance iyice Pump & Dump coini oldu bundan dolayı uzun vadeli iş yapacağını düşünmüyorum. Değerlenmesi gereken onca token varken sıra Binance'ye gelmez. Bunun daha Stratis'i var, Waves'i var.
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475

Presale is live!

View Profile
October 09, 2017, 03:23:55 PM

Binance piyasasında kullanılan basit bir oken dı bu nedense şişirdikçe şişirdiler, karı vuran çıktı geçti. Pump and dump olduğuna kesinlikle katılıyorum ve bence çöp coin geçin yani.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 09, 2017, 03:28:51 PM

Binance iyice Pump & Dump coini oldu bundan dolayı uzun vadeli iş yapacağını düşünmüyorum. Değerlenmesi gereken onca token varken sıra Binance'ye gelmez. Bunun daha Stratis'i var, Waves'i var.
Bir şeyi değerlendirirken sunduğu projenin gerçekliliği ile değerlendirmek lazım.Binance yükseldi düştü bu doğru.Cin devletinin ICO!ları yasaklayacağı ve borsaları kapatacağı açıklaması üzerine yaşanan panikle BNB düştü etkilendi.Toparlandı bu sefer bitcoinin bölünme haberleri yüzünden çıktığı fiyatı koruyamadı düştü.Şu an her gün büyüyen ve coin ekleyen komisyonunu kendi coini ile yarı fiyata indirimli sunuyor Binance.
Reel olarak iş yapan bir borsa Binance.Sabredenler kazanacaktır.
Strat şu iki aydır herkese kaybettirdi.400K'dan 75k'ya düşmüş.Tekrar çıkarmı o seviyelere çıkabilir ama bir güven sorunu yaşayacaktır.
Waves gelecek vaat ediyor ama onunda yolu uzun.İlk merkezsiz borsa olmanın zorluğunu yaşıyorlar ve bunu sindire sindire ilerletmek istiyorlar.Umarım başarılı olurlar.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 09, 2017, 03:29:19 PM

Binanceyi o kadar şişirdilerki artık nefret deceresine gelmiş  bulunmaktayım. Dün beşe katladı sonra bire düştü, bugün yine katlıyor ve insanlar yine alkışlamaya başlıyor. Botların kullandığı bir token haline geldi aynı Dogecoin gibi.. Ben maalesef Binance'de bir fark ya da bir gelecek göremiyorum. Şu anki fiyatın en tepe noktada olduğunu düşünüyorum.
bbsbtc
Full Member

Activity: 131

View Profile
October 09, 2017, 03:39:17 PM

18 ekimde inş 1 milyar marketcap ile bnb coini ilk 15 de görecez.her 4 ayda bir bnb deyim bundan sonra

coaxcial (OP)
Full Member

View Profile
October 09, 2017, 03:40:56 PM

Evet denildiği gibi her çeyrekte girip, yakım işleminden sonra çıkmak lazım sanırım. Tabi bu yakım işlemi sonsuza kadar sürmeyecek 100 MM BNB ile sınırlı
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
October 09, 2017, 10:54:11 PM

Binanceye laf söyleyene kadar bir inceleseydiniz coini keşke.

ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
October 10, 2017, 03:47:30 AM

Binanceyi o kadar şişirdilerki artık nefret deceresine gelmiş  bulunmaktayım. Dün beşe katladı sonra bire düştü, bugün yine katlıyor ve insanlar yine alkışlamaya başlıyor. Botların kullandığı bir token haline geldi aynı Dogecoin gibi.. Ben maalesef Binance'de bir fark ya da bir gelecek göremiyorum. Şu anki fiyatın en tepe noktada olduğunu düşünüyorum.

Binance'yi Dogeye benzetmek akıl tutulması bu olsa gerek. Binance'nin çakılmasının sebebi Çin olayıydı orada da krizi iyi yönettiler önü açık, gelecek göremediğin Binance'nin borsasına girmek artık icolar için Bittrex'e girmek gibi bir şey oldu.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 10, 2017, 10:24:39 AM

Geçen hafta birkaç kere kullandım site görsellik olarak güzel cok yavaş da sayılmaz. Son 2 hafta aldıkları birkaç coin ve token sayesinde volume baya arttırdılar ve sıralamada yukarıya çıktıklar. Coinmarketcap üzerinden grafiğine baktım ara ara pump gelen alım satım üzerinden para yapılacak bir token ayrıca sitedeki oylama yaparak bnb kullandırıyorlar bu sayede sürekli hacim oluyor. Site üzerinden işlem ücretlerinde bnb kullanınca yüzde 50 indirim verdikleri için herkes almak ihtiyacı duyuyor. Yıl sonu gelmeden cok iyi bir çıkış yakalayabilecek bir potansiyel var bence.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 10, 2017, 10:53:39 AM

Pump dump degil haberlere gore hareket ediyor binance cin ico yasaklamasinda bir miktar dustu ama geri toparladi. Pump dump icin market capida cok yuksek.

coaxcial (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2017, 06:50:42 AM

Binance acıklaması geldi. 986.000 BNB'yi geri satın alıp yakacağını açıkladı .

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115002096072
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
October 15, 2017, 07:18:14 AM

uzun vadede elde tutulabilicek bir coin listemde var
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
October 15, 2017, 07:40:43 AM

binance sitesi açıklama yapmıstı elinde belki miktar bnb bulunanlardan fee ücretini daha az alıcakladı sanırım.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 15, 2017, 07:43:10 AM

BNB'yi bende uzun vade de elimde tutmaya karar verdim bir kere çok kaliteli bir borsaları var ve hala gelecek vaadediyor eğer BNB ile işlemlerde fee ücretini kaldırırlarsa çok hızlı bir şekilde BNB'nin fiyatının artacağını düşünüyorum. Elimde tutuyorum ve tutmaya devam edeceğim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: