Bitcoin Forum
May 14, 2024, 08:57:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop Gelen Coin(Token)lar Nereye Geliyor.  (Read 1622 times)
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 09, 2017, 10:50:58 PM
Last edit: October 09, 2017, 11:06:23 PM by Elysio

Merhaba arkadaşlar yeni başladım bu işleri şu sıralar gördüğüm çogu airdroplara kayıt oluyorum çok merak ettiğim bi konu var.
Ben Jaxx Wallet kullanıyorum bu airdrop'tan dağıtılan coinler(tokenler) nereye geliyo? yada jaxx a geliyomu? kayıt olurken airdroplara benden sadece ether adresimi istediler yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler Şimdiden.
1715677061
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715677061
Reply with quote  #2

1715677061
Report to moderator
1715677061
Hero Member
*

Ignore
1715677061
Reply with quote  #2

1715677061
Report to moderator
1715677061
Hero Member
*

Ignore
1715677061
Reply with quote  #2

1715677061
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715677061
Hero Member
*

Ignore
1715677061
Reply with quote  #2

1715677061
Report to moderator
1715677061
Hero Member
*

Ignore
1715677061
Reply with quote  #2

1715677061
Report to moderator
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
October 09, 2017, 11:10:58 PM

jaxx supporta göre erc20 desteklemiyormuş
token alırsınız ama göremezsiniz myetherwallette görebilirsiniz diyor
ben tam anlamadım
en temizi myetherwallet ten cüzdan oluştur onu kullan basit zaten.
utc dosyanı kaybetme sorun yaşamazsın.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 10, 2017, 09:17:19 AM

Merhaba arkadaşlar yeni başladım bu işleri şu sıralar gördüğüm çogu airdroplara kayıt oluyorum çok merak ettiğim bi konu var.
Ben Jaxx Wallet kullanıyorum bu airdrop'tan dağıtılan coinler(tokenler) nereye geliyo? yada jaxx a geliyomu? kayıt olurken airdroplara benden sadece ether adresimi istediler yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler Şimdiden.

Airdroplara coinin kendi cüzdanı yoksa mutlaka ETH altyapısını kullanıyorsa myetherwallet.com ya da Waves altyapısını kullanıyorsa waveswallet.io üzerinden açtığınız hesaplarla katılın. Aksi durumda gönderseler dahi coin/token elinize ulaşmayacaktır.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 10, 2017, 10:14:21 AM

Teşekkürler Şimdiden.

Airdroplara coinin kendi cüzdanı yoksa mutlaka ETH altyapısını kullanıyorsa myetherwallet.com ya da Waves altyapısını kullanıyorsa waveswallet.io üzerinden açtığınız hesaplarla katılın. Aksi durumda gönderseler dahi coin/token elinize ulaşmayacaktır.

Bende bu konuda emin olmak istiyordum. Cevaplar için çok teşekkürler. Peki myetherwallet dan tokenlar geldiginde satıs islemini nasıl yapabiliyoruz? Teşekkürler

Gelen tokenlari coinmarket sitesinden girdiği market yani exchange sitesine transfer ederek satış yapabilirsin. Yada etherdeltaya gibi sitelerde ilk satışa çıkabiliyor daha borsaya çıkmadan. Henüz borsaya çıkmadıysa çıkana kadar beklemen lazım daha sonra alım satım yapabilirsin.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 10, 2017, 11:19:02 AM

Teşekkürler Şimdiden.

Zaten arkadaş herşeyi açıklamış bn sadece üzerine ekleme yapayım myethereallettan sendtoken kısmında ilgili borsaya aktarım yapabilirsin gas ücretlerine dikkat et default kalmasını öneririm token aktarmak içinde az miktarda eth bulundurman lazım. Ek olarak waves airdroplarından da çok bişey gelmiyor.
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
October 10, 2017, 12:46:20 PM

herhangi bir cuzdana gelmiyormu borsalardaki mesela polo yada bittrex

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
October 10, 2017, 12:56:08 PM

Bildiğim kadarıyla polo yada bittrex'e gelebilmesi için o coin(token)'ın bittrex ya da poloniex tarafından desteklenmesi gerekir.Hiç sanmıyorum airdropdan gelen token'ın bittrex ya da poloniex tarafından destekleneceğini.  Smiley

okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
October 10, 2017, 01:02:48 PM

Airdrop'lara katılırken borsalardaki hesaplarınızı vermeyin. Gönderirler ama borsadan çekemezsiniz. En kolayı, MEW'den yeni bir hesap alıp oraya gönderin.
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
October 10, 2017, 01:23:07 PM

peki neden eth adressi istiyorlar

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 10, 2017, 01:55:30 PM

peki neden eth adressi istiyorlar
Çünkü adamlar Ethereum'un altyapısında yaratıyorlar coinlerini.ERC20 destekli Ethereum cüzdanlarına atabiliyorsun bu coinleri.

Myetherwallet.com'dan ürettiğiniz cüzdan ise ERC20 destekli olduğu için coin cüzdanınıza geliyor.

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 02:35:40 PM

Bu myetherwallet cüzdanı açtım kaydoldugum airdropların tokenlerının geldiğini nasıl anlıyoruz peki özel token ekle var ordan adres token sembolu ve ondalık var airdropların verdiklerini oraya girerek mi ekliyoruz yada otamatik sistemde gözüküyor mu?
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
October 10, 2017, 02:56:48 PM

myetherwallet cuzdani tokenlarin hepsini destekliyor. bu yuzden airdroplara katilacaksaniz. mew cuzdani edinmeniz faydali olur. ama tokeni manuel eklemeniz gerekecektir.
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 03:00:15 PM

myetherwallet cuzdani tokenlarin hepsini destekliyor. bu yuzden airdroplara katilacaksaniz. mew cuzdani edinmeniz faydali olur. ama tokeni manuel eklemeniz gerekecektir.

O manuel ekleme olayını soruyorum tam bilmediğimden verdikleri contract adreslerini felan girip mi yapmamız gerekiyor.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 10, 2017, 04:20:28 PM

O manuel ekleme olayını soruyorum tam bilmediğimden verdikleri contract adreslerini felan girip mi yapmamız gerekiyor.
Evet verdiklerin contract adresini şifre girdikten sonra sağ altta add custom token yerinden yazmanız gerekiyor , ayrıca Decimals (virgülden sonra kaç sayı olduğu) değerinide girmeniz gerekiyor.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 10, 2017, 04:26:04 PM

Myetherwallet kullanın airdroplar için çünkü çoğu erc20 standardında oluyor yada zaten kendi walletlerini airdrop threadında paylaşıyorlar
Grand_Master
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 10, 2017, 05:10:27 PM

Bende şunu sorayım.Etherscan gibi sitelerden taratıp token geldiğini görmemiş olmamıza rağmen verdikleri bilgilerle eklersek geldiğini gördüğümüz olur mu ? Kısacası o siteler %100 net olarak gösteriyor mu yani.Ethplorer de olabilir bir tanesinde geldiği gözükmüyordu mesela.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 10, 2017, 05:22:00 PM

Bende eth wallet kullanıyorum.Şuana kadar okadar airdropa katıldım beklemekteyim umarım gelir.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
btcmurat
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 06:02:43 PM

Bende şunu sorayım.Etherscan gibi sitelerden taratıp token geldiğini görmemiş olmamıza rağmen verdikleri bilgilerle eklersek geldiğini gördüğümüz olur mu ? Kısacası o siteler %100 net olarak gösteriyor mu yani.Ethplorer de olabilir bir tanesinde geldiği gözükmüyordu mesela.

https://ethplorer.io/ da gelen giden herşeyi anında görürsün
Grand_Master
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 10, 2017, 06:07:20 PM

https://ethplorer.io/ da gelen giden herşeyi anında görürsün

O kadar airdropa girdik geldi de göstermiyor mi diye umutlandım işte.Sayısını unuttum ama 3 tane falan geldi ether adresine.O da telegramdan yazdık diye herhalde.Cüzdan boş diye diyenler oldu ama çoğu kişi ether tutuyordur cüzdanda.Herkes gelmediğinden bahsediyor.Windows cüzdanlarına anında gönderiyorlar ama ether cüzdana pek yollanmıyor.
btcmurat
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 06:16:03 PM

yeni çıkan tokenler myetherwallette anında görünmez
altta add token kısmından token göndericinin adres decimal değerlerini elle girdiğin zaman görünür
yada ethexplorer de görürsün
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: