Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:15:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Startup İstanbul'da Gündem Blockchain  (Read 432 times)
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
October 10, 2017, 07:35:10 AM

23 Ekimde İstanbul Uniq Hall’de kripto paralar ve blok zinciri teknolojisi üzerine bir çalıştay gerçekleştirilecek. Bu çalıştayda blok zincirini ve, dağıtılmış kayıt sistemlerini daha iyi bir şekilde keşfetmek, herkesin kullanımına açık olan ve izne tabi olan blok zincirlerini daha yakından tanımak ve ICO’lar hakkında daha detaylı bilgi almak ana hedeflerden.

Neler Öğreneceksiniz

Blok zinciri ve dağınık kayıt defteri nedir
Merkez Bankasının bastığı paralar nasıl finansal hizmetlere dönüşür
Herkese açık olan ve izne tabi olan blok zincirleri arasındaki farklar. Her ikisi için de örnekler
Dağıtılmış kayıt defteri ile yapay zeka, sanal gerçeklik, nesnelerin interneti ve kuantum hesaplamalar arasındaki ilişki nedir
ICO ve Jeton satışı nedir, bunların girişim sermayesi fonlarına etkisi

Haberin devamı: https://kriptokoin.in/startupistanbul-kriptopara-ve-blok-zinciri-calistayi/

Ben etkinliğe katılacağım, eğlenceli olacağa benziyor. Başka gelmeyi düşünen var mı?

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 10, 2017, 08:00:51 AM

Son zamanlar da bu tarz etkinliklerin olması gerçekten sevindirici . En azından insanlar kulaktan dolma bilgilerden kurtulacaklardır . Yeni katılımcılar biraz daha tecrübeli olacaklardır.

Bu tarz etkinlikler seminerler olması dahilinde devletimiz bakalım ne gibi bir yaptırım uygulayacak orası da meçhul..   
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 10, 2017, 08:23:40 AM

Her geçen gün böyle etkinliklerin yapıldığını görmek heyecan verici bende gelmek isterim böyle bir etkinliğe vakit bulabilirsem bende kayıt bitimine kadar kayıt olmayı planlıyorum en kısa zamanda vakit bulup gelirsem çok bilgilendirici bir etkinlik olacağı benziyor
Sukut
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
October 10, 2017, 08:38:38 AM

Egitmen yurtdisinda Cisco'nun Blockchain labratuarina danismanlik yapiyormus. Harika. Bir tek fiyatin 133 euro olmasi kotu olmus. Bir cok kisi bu yuzden ziyaret edemeyecektir. Umarim calistaya dair video vesaire cekip koyarlar da biz de goruruz.
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
October 10, 2017, 08:58:06 AM

Bu arada eklemeyi unutmuşum, ben student pass aldım 24 euroya, hala devam ediyor mu bilmiyorum ama linki kullanılabilir duruyor;

https://startupistanbul.com/StudentApplication

ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
October 10, 2017, 10:43:13 AM

izmirde olsa kesin giderdim ben. bakarsın vitalik gelir özçekim yapıp ico yapardım Cheesy süper olurdu . kanka olurdum tweterdanda bir paylaşım yaptımı tamam dır gelisn en az 1k eth  Grin Grin Grin
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 571
Merit: 504

Enterapp Pre-Sale Live - bit.ly/3UrMCWI

View Profile WWW
October 10, 2017, 11:35:32 AM

Gidilebilir aslinda, bu sektor hakkinda yeni girisim yapanlarin girebilecegi bir yer.

█████████████████████
█████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀▀▀█████████
██████▀███████████▀██████
█████▀███▄▄▄▄▄▄▄███▀█████
████████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████████
█████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█████
██████▄███████████▄██████
█████████▄▄▄▄▄▄▄█████████
█████████████████████

CRYPTO WEBNEOBANK    
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄██████░░░░░░░░░░███▄
▄████▄▄███████▄▄░░░██▄
▄█████████████████░░░██▄
████░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░██
████░░██████████░░░░░░░██
████░░▀▀▀▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░██
▀█████████████████░░░██▀
▀████▀▀███████▀▀░░░██▀
▀██████░░░░░░░░░░███▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀
Bayyn
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

Web Developer

View Profile
October 10, 2017, 01:37:19 PM

Geçen gün konusunu gördüğüm girişin 400tl olan toplantı değildir umarım, bitcoinle alakalı olduğundan bilmeyenlerin gitmesi gereken bir yer.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: