Bitcoin Forum
May 13, 2024, 09:22:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Sizce WAVES fiyatı kaç dolar olacak?
25
50
100
200
300

Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Waves coin almayan pişman olacak.  (Read 3309 times)
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 17, 2017, 11:32:06 AM

Waves almayan kalmadı sanırım piyasada, bukadar popüler olmasına gıcık olan bir kesim dışında. Bukadar konuşmadan sonra artık bişey ortaya çıkarmaları gerekiyor 2-3 ay icinde, yoksa iyice cıvkı çıkacak herkes bekliyor onca ozamandır. 20 kasımda güzel haberler olabilir bakalım bekleyelim pazartesiyi.
1715635330
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715635330
Reply with quote  #2

1715635330
Report to moderator
1715635330
Hero Member
*

Ignore
1715635330
Reply with quote  #2

1715635330
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715635330
Hero Member
*

Ignore
1715635330
Reply with quote  #2

1715635330
Report to moderator
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
November 17, 2017, 11:33:03 AM

Waves proje olarak başarılı olsada waves platform kullanan tokenlerin yüzü bir gülmedi. Bu durumdan dolayı bende dahil pek çok yatırımcı wavese biraz temkinli yaklaşıyor artık. Dex rayına girmeden bizi pişman edecek bir seviyeye gelebileceğini sanmıyorum.

Verified sistemi değişiyor. Sanırım eskiden herkes token çıkarabiliyordu waves te şimdi onu düzenleyecekler. Bir anda olmaz ama 2018 sonlarına doğru atak yapacaktır. Dex in oturması ve güzel bir kaç token işleri düzeltebilir.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
November 17, 2017, 06:21:47 PM

Ben bu foruma üye olduğumdan beri Waves almayanın pişman olacağı konuşuluyordu fakat Waves o zamanda beş dolardı, şu anda da beş dolar. Waves aynı Stratis gibi uzun vadeli olduğu sanılan fakat genel olarak al-sat yapılan bir kriptopara olmuş durumda. Dex'in yeni versiyonu ve Coinrail'e giriş geldikten sonra fiyatta %30 kârı bulup çıkmak gerek.
bitpazari (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 17, 2017, 07:08:30 PM

Ben bu foruma üye olduğumdan beri Waves almayanın pişman olacağı konuşuluyordu fakat Waves o zamanda beş dolardı, şu anda da beş dolar. Waves aynı Stratis gibi uzun vadeli olduğu sanılan fakat genel olarak al-sat yapılan bir kriptopara olmuş durumda. Dex'in yeni versiyonu ve Coinrail'e giriş geldikten sonra fiyatta %30 kârı bulup çıkmak gerek.

Profili hangi tarihte satın aldın? Şaka yapıyorum zaten sen vermişsin tarihini.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
November 17, 2017, 07:23:07 PM

Kesinlikle katılıyorum wavesin daha artış sağlayacağına inanıyorum projeyi yapanlar ucunu bırakmazsa 2018 de güzel yükselişler yaşayacaktır.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
ZENC
Full Member

View Profile
November 17, 2017, 08:16:05 PM

Profili hangi tarihte satın aldın? Şaka yapıyorum zaten sen vermişsin tarihini.

O kadar olaya rağmen %41 kaybettirmiş dolar bazında. Fakat ATH'den alana. Şu tablo bile waves almak için yeterli. Uzun vade düşünenler daha çok kazanacak gibi.
YTD
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 17, 2017, 08:25:09 PM

btc nın o kadar hareketlı olmasına ragmen anında tepkı vermeyen verse bıle en guclu duran proje waves. sonuna kadar dayanıyor btc hareketlerıne ama bır noktada mecbur salıyor. btc duruldugunda yada dususe gectıgınde de ılk atılımı yapan coınlerden bırısı oluyor. su an al satlık durum var gıbı duruyor ama hep dedıgım gıbı ng aktıasyonu ve yenı arayuz ıle gelecek hacımle bırlıkte buradakı wavescılerın cogu heeey heey 4 dolar halını bılıyorum ben bunun dıyecekler nasıl kı bız su an 2 cent halını bılıyoruz dıyorsak Smiley
ZENC
Full Member

View Profile
November 17, 2017, 08:30:51 PM

btc nın o kadar hareketlı olmasına ragmen anında tepkı vermeyen verse bıle en guclu duran proje waves. sonuna kadar dayanıyor btc hareketlerıne ama bır noktada mecbur salıyor. btc duruldugunda yada dususe gectıgınde de ılk atılımı yapan coınlerden bırısı oluyor. su an al satlık durum var gıbı duruyor ama hep dedıgım gıbı ng aktıasyonu ve yenı arayuz ıle gelecek hacımle bırlıkte buradakı wavescılerın cogu heeey heey 4 dolar halını bılıyorum ben bunun dıyecekler nasıl kı bız su an 2 cent halını bılıyoruz dıyorsak Smiley

3.50$dan aldım 2 hafta önce. Yükselince satmadım. Şimdi de 4$'ın altına düşsede biraz daha alsam diye bakıyorum. Smiley
garipbiri
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
November 17, 2017, 09:33:56 PM

Waves alanların pişmanlığı bitmedi ki yenileri çağırıyorsunuz. Yapmayın bence. Ekip yeni şeyler üretince zaten dikkat çeker ve bir günde yükselmez. Baska coinlerden para kazanacakken buraya aylarca demir atmasın insanlar.

Özet olarak şunu söylemek isterim. Waves yeni bir platform, borsa veya güncelleme yapacaksa bunu paylaşıp milletin ucuzdan almasını sağlayın ama yakında gelişme olmayacaksa şu dalgalanmalarda durağan waves'te parasını tutmasın hiç kimse. Gereksiz heyecan oluşturuluyor.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 17, 2017, 09:41:47 PM

Merhaba, yatırım tavsiyesi değil demişsin ama almayanlara iyi giydirmişsin kardeşim, şaka bir yana yani bu coinlerde neyin ne olacağı tam belli olmuyor o yüzden çok fazla kasmamak lazım araştırın içinize sineni yapın evet wawes de eth gibi kendi başına ilerleyecek gibi görünüyor ama yinede arkasında ki destek kesilirse ne olacağı belli olmaz.
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: