Bitcoin Forum
May 26, 2024, 05:37:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Girilecek Icolar  (Read 1743 times)
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 12, 2017, 10:23:28 AM

açıkçası icolara bende baya girdim bir ara ama artık çoğu ico eskisi gibi kazandırmıyor nereye baksan ico olmuş artık. ben borsadan almayı tercih ediyorum ama şuda var ekip ve proje sağlam ise eminseniz o zaman girilebilir.al sat yaparak icoya yatıracağınız parayı biraz kazanarak ico altında alabilirsiniz bir çok örnek mevcut zaten

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 12, 2017, 11:33:02 AM

Hocam gireceğiniz coinlerin ekibini inceliyin white paperini okuyun. Ne vaat etmişler vaat ettikleri ne kadar yapılabilir. Ekip içinde daha önce scammer damgası yemiş kişiler varmı yaptığıkları daha önceki projeler var mı varsa neler yapmışlar bunları tek tek inceleyin yatırımınızı ona göre belirleyin. İncelemeden para bağlamayın.

scam projeden cikan adamlar zaten mal değiller artik hocam . bi şekilde kendilerini kamufle edip tekrar bu işe girebiliyorlar. benim gözümde scam olarak şuan bitcad var mesela adamlar efsane scam ciktilar. şimdi bu ekipten birilerinin devam eden veya gelecek olan projelerden herhangi birinin bire bir team'i oldugunu veya olmadigini kanitlayamiyoruz ne yazik ki. gerçekten sağlam olan projeler ve ekipleri bir şekilde kendisini belli ediyorlar. linkedin profilleri cok önemli. yıllardır sektörde olan adamlar bi şekilde belli ediyorlar kendilerini ve onlara güven olayida cokta zor olmuyor. o yüzden ek bilgi olarak linkedin profillerinin incelenmesini de önermek istiyorum.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
October 12, 2017, 05:26:15 PM

Benim gözüme takılan Voise ve Ethbooks ve Proxy Card icoları var, tabi ne olursa olsun her zaman söylediğim gibi yatırım yapılırken kesinlikle kaybından zarar görmeyeceğiniz bir miktarla yatırım yapılmalı. Şu anda ki şekliyle piyasa tam bir kumar.

Elimde airdroptan aldığım 1000 Proxy var. ICO sonrası güzel bir fiyattan direk satmayı umuyorum  Grin

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: