Bitcoin Forum
June 29, 2024, 02:29:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Myetherwallet yardım lütfen !!  (Read 810 times)
raskolnberg (OP)
Full Member

Activity: 222
Merit: 100

View Profile
October 11, 2017, 03:07:58 AM

Arkadaşlar myetherwalletdan adres edindim ve tüm icolara onunla katıldım fakat token gönder seçeneğine geldiğimde private key istiyor private key giriyorum bu kez benim başvurduğum başka tokenler görünüyor ben wiew with adress deki adresimle katıldım önemli icolara yani elimde 2 adress var şuan 1inin private keyi var diğerinin yok giriş yaparken ben bir adresle bir de private key ile giriş yapıyordum fakat adressle giriş yaptığımda ki tokenleri gönderemiyorum yardım lütfen  Cry Cry Cry
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 11, 2017, 06:33:52 AM

Arkadaşlar myetherwalletdan adres edindim ve tüm icolara onunla katıldım fakat token gönder seçeneğine geldiğimde private key istiyor private key giriyorum bu kez benim başvurduğum başka tokenler görünüyor ben wiew with adress deki adresimle katıldım önemli icolara yani elimde 2 adress var şuan 1inin private keyi var diğerinin yok giriş yaparken ben bir adresle bir de private key ile giriş yapıyordum fakat adressle giriş yaptığımda ki tokenleri gönderemiyorum yardım lütfen  Cry Cry Cry

Sağ taraftan load balance ve show tokens linklerine sırayla tıklayın token gönderme alanında sonrasında tokenleriniz gönderme kısmın gözükecektir oradan gönderebilirsiniz artık. Bu ufak bir sorun my etherwallet için sorun yaşarsanız mesaj atabilirsiniz.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 11, 2017, 06:44:25 AM

Private key'i olmayan cüzdana ulaşamazsınız başka giriş yönteminiz yoksa. Boşuna uğraşmayın.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
raskolnberg (OP)
Full Member

View Profile
October 11, 2017, 12:19:51 PM

yani açok da anlatamadım ama bir adrese giriş yapıyorum private key i görünmüyor diğerini giriyorum private key kısmı görünüyor sanırsam acemiliğime geldi başka bir private keyi kaydettim
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 11, 2017, 12:24:15 PM

yani açok da anlatamadım ama bir adrese giriş yapıyorum private key i görünmüyor diğerini giriyorum private key kısmı görünüyor sanırsam acemiliğime geldi başka bir private keyi kaydettim
Giriş yaparken neyi kullanıyorsunuz? Priv key ile girerseniz her şeyini görürsünüz. "View with Address Only"den public key ile girerseniz priv keyi göremezsiniz.
Sanırım böyle bir sorun mu var?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 11, 2017, 12:59:34 PM

Private key yoksa elinde ne var? Yedek falan almadın mı. Sadece adres varsa bu adresle yine sadece kontrol amaçlı kullanabilirsin çünkü aynı adrese herkes ulaşabilir içinde ne var ne yok görebilir ama işlem yapılamaz. Private key var ise her şekilde kullanırsın işlem yapabilirsin. Kafa karışıklığına gerek yok private key varsa yola devam yoksa yapacak bir şey kalmıyor. Json dosyasını yedeklemen gerekiyordu eğer orada bir yeni cüzdan açtıysan.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 11, 2017, 01:04:48 PM

Adresi oluştururken ilk adımda UTC json dosyası download butonu çıkar, indirilenler klasörüne göz at belki kaydetmişsindir. pvkey elinde yoksa buz gibi soğuk su içmekten başka elinden hiçbişey gelmez
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
October 11, 2017, 01:35:13 PM

Private key yoksa sıkıntı o yüzden onu bir yerlere kaydettiysen eğer onu bulmaya çalış. Benimde şu anda Utc dosyası elimde var ama şifreyi girince yanlış diyor halbuki şifre her zamanki şifre ben şifreyi değiştirmedimki o nasıl oluyor bende anlamadım bilen birisi var banada yardım etsin. Smiley
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 11, 2017, 01:38:59 PM

Herkes söylemiş zaten private key demek para demek yoksa parada yok demek.  Sad
raskolnberg (OP)
Full Member

View Profile
October 11, 2017, 02:22:31 PM

Private key yoksa elinde ne var? Yedek falan almadın mı. Sadece adres varsa bu adresle yine sadece kontrol amaçlı kullanabilirsin çünkü aynı adrese herkes ulaşabilir içinde ne var ne yok görebilir ama işlem yapılamaz. Private key var ise her şekilde kullanırsın işlem yapabilirsin. Kafa karışıklığına gerek yok private key varsa yola devam yoksa yapacak bir şey kalmıyor. Json dosyasını yedeklemen gerekiyordu eğer orada bir yeni cüzdan açtıysan.

aynen öyle gönderim falan yapamıyorum
raskolnberg (OP)
Full Member

View Profile
October 11, 2017, 02:25:52 PM

Adresi oluştururken ilk adımda UTC json dosyası download butonu çıkar, indirilenler klasörüne göz at belki kaydetmişsindir. pvkey elinde yoksa buz gibi soğuk su içmekten başka elinden hiçbişey gelmez
hocam utc dosyasını buldum fakat private key göremedim dosyada script falan yazıyor
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
October 11, 2017, 02:32:26 PM

hocam utc dosyasını buldum fakat private key göremedim dosyada script falan yazıyor

hocam UTC dosyasını MEW'e upload edeceksin, altta şifren girip UNLOCK tuşuna basacaksın.
raskolnberg (OP)
Full Member

View Profile
October 11, 2017, 02:32:43 PM

tamam arkadaşlar çözdüm çözdüm derken en baştan beri normal ethereum wallet a gönermişim tüm tokenleri hepsi çöp oldu anlayacağınız neyse herkese ders olsun dikkatli ve düzenli olmak gerekiyormuş bunu çoook iyi anladımm
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 11, 2017, 02:50:57 PM

tamam arkadaşlar çözdüm çözdüm derken en baştan beri normal ethereum wallet a gönermişim tüm tokenleri hepsi çöp oldu anlayacağınız neyse herkese ders olsun dikkatli ve düzenli olmak gerekiyormuş bunu çoook iyi anladımm

normal ethereum wallet dediğiniz ne oluyor onu anlamadım. kötü olmuş coinlerin çöp olması. utc dosyası var demişsiniz şifrenizide hatırlarsanız ulaşabilirsiniz hesaba

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
raskolnberg (OP)
Full Member

View Profile
October 11, 2017, 02:57:23 PM

normal ethereum wallet dediğiniz ne oluyor onu anlamadım. kötü olmuş coinlerin çöp olması. utc dosyası var demişsiniz şifrenizide hatırlarsanız ulaşabilirsiniz hesaba

hocam airdroparda not defterime kayıtlı 2 tane ether adresim var biri myetherwallet diğeri de telefonumda bulunan ethereumun walllatı yani ethereum wallatını göndermişim çoğu tokeni 2 tanesini de myetherwallat a göndermişim onlar çöp tokenler içim kan ağlıyor
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
October 11, 2017, 03:35:34 PM

Boşver tecrübe etmiş oldun zaten büyük ihtimal o airdrop coinleri para etmiyordur. Ya değerli coinler olsaydı cüzdanında? Private key'i veya utc dosyasının yedeğini al başka yerde sakla.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 11, 2017, 04:14:42 PM

Ben myetherwallet kullanıyorum.Siz bir borsa yada eth cüzdandan aldığınız etheri verdiniz galiba. Geçmiş olsun.

raskolnberg (OP)
Full Member

View Profile
October 11, 2017, 04:31:07 PM

Ben myetherwallet kullanıyorum.Siz bir borsa yada eth cüzdandan aldığınız etheri verdiniz galiba. Geçmiş olsun.
aynen öyle myetherwallet ile ethereum cüzdanını karıştırmışım aynı notpad de duruyorlardı
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 11, 2017, 04:36:00 PM

Merhaba bildiğim kadarıyla her cüzdanın tek bir private keyi bulunmaktadır yani sen her defasında aynı keyle girersen sürekli aynı cüzdana bakıyorsun.. Yani neden diğerinin private keyini de kaydetmedin ki sonuçta en önemli şey private key. Bir şekilde bulabilir misin bakman gerekiyor sağa sola.. İnşallah bulabilirsin de boşa gitmez emeklerin..
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
October 11, 2017, 04:41:39 PM

Çok geçmiş olsun, umarım büyük kaybnız yoktur. Bahsettiğiniz tokenler cüzdanınıza gelmedi mi? Bunları çekme imkanı olmuyor mu?

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: