Bitcoin Forum
May 28, 2024, 03:59:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: nusret  (Read 3059 times)
albud4kfahri
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 06:35:25 AM

hakkındaki tartışmaları gereksiz bulduğum mekandır. buraya yediği yemeği ve ücretini yazanlar neden bazılarına dokunuyor anlamıyorum. paylaşılan bilgi önemli çünkü ben gitmeden neyle karşılaşacağımı bilmek isterim. maddi durumu yeten ya da özel bir günde bütçesini zorlayıp gitmek isteyen gider nedir bu karalama olayları anlamıyorum.

mekana gelirsek daha önce gittim birkaç kere ama bana göre günaydın steakhouse ile aynı ayarda üstelik günaydın daha uygun fiyatlı ve nusret çok kalabalık olduğu için yemekler baştan savma geliyor bence. mesela günaydın da orta iyi pişsin deyince gerçekten öyle pişerken nusrette kömür gibi yap deseniz de kanlı gelir etler. biliyorum steakhouse kültürü etin yumuşak olması için az pişirir ama kan damlamasını da istemiyorum etten. ama günaydında spagetti yok ayrıldıkları tek nokta da bu zaten. yani lokumu spagettisi güzeldir maddi imkanlarınız uygunsa gidin derim.
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
November 22, 2017, 07:05:51 AM

Nusret örnek alınacak bir başarı hikayesi eminim çoğu kişi okumuştur yada dinlemiştir. Helal olsun adama.

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 22, 2017, 12:41:44 PM

nusretin bukadar popülerolmasının sebebi nedir sizce et kalitesimi işini şhowa dökmesimi ünlülerin nusreti sevmesimi sizce nedir yoksaverdiği hizmetin ciden kaliteli olmasımı ?

Hocam cevap her ikiside, hem etleri efsane hem şov harika, fakat mekanlarında dikkatimi çeken şey araplara türklerden daha iyi davranmaları oldu açıkcası
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 23, 2017, 04:52:07 AM

Etleri güzel olmasa reklamlar boş çıkar insanlar bidaha gitmezdi, reklam yapmasa etleri istediği kadar güzel olsun yine kimse gitmezdi, ikisini beraber guzel başardı.
alexandrapolis
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 23, 2017, 06:57:07 AM

Nusret'e bir kere gittim. Bence adam aldığı parayı hak etmiyor. Zenginlerin show amaçlı gittiği bir yer bence.
deebtt
Member
**

Activity: 88

View Profile
November 23, 2017, 02:58:58 PM

bu mekan turkiye'nin en buyuk bug'ini bulmus sonucta. gosteris herseydir. 1 liralik urunu 100 liraya satarsan cok satar, biraz da kaliteli olsun herkes gelir birbirine anlatir, zenginler, unluler gelir, halk gelmeye calisir. et de sevilir zaten.

bir de herkesin "abi verdigi yemekler verdigimiz parayi hakediyor" geyigi var ya o daha da komik aslinda. ortadogu'sunda, adana'sinda, teksas'inda bu verilen ucretlerin yuzde 1'i fiyatlarina ayni kalitede eti yiyebilirsiniz ama gosteris yapamazsiniz iste malesef, o konuda uzgunum.
marsev2lw
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
November 30, 2017, 07:28:28 AM

Bu mekan hakkında kafadan şunu söylemek gerekir bence,şöhretini iyi kullanıp insanları iyi söğüşlüyor. sadece et yemek için bu kadar para verilmez. nereyle karşılaştırırsanız karşılaştırın ister yurtiçi ister yurtdışı. yediğiniz ettir sonuçta bunun bir pişirme tekniği vardır, etten anlayan her steak house mekanında iyi et yiyebilirsiniz. ama çok lezzetli değişik tatları harmanlayan bir aşçının yaptığı yemeği yiyebileceğiniz bir restoran bulmanız zordur,bulursanızda ortalama üzeri hesap vermek şahsen bana koymaz.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 30, 2017, 08:02:22 PM

Doğuş holding nusreti kaldıran yapı zaten adam desteklemeseydi buraya gelinmezdi iş nusretin videolarında ve gerçekten inanılmaz olan etinin tadı ve tabikide reklamında çok profesyonel çalışılıyor ve türkleri temsil ediyor osnuç olarak gurur duyulması gerek

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
bexdever
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
December 01, 2017, 11:55:59 AM

ilk kez denediğim etçi mekan. bu kadar reklamı yapılınca tabi beklenti büyük oluyor. buraya gidene kadar yediğim en iyi bonfile butchanınki idi. çıktığımda yine öyle kaldı.

kötüdür diyemem tabi ki. etleri lezzetli, güzel pişmiş. sunum var filan. butcha'yı düşündüm karşılaştırmalı olarak. dry aged etlerse orada da var. ama hiçbir zaman steakhouse olarak o kadar popüler olamadı. hatta park caddesindeki şubeyi bildiğin kebapçıya çevirdiler. günaydın desen, ankarada konuştuğum yabancılar bayağı beğeniyor, bayıla bayıla gidiyor. nusr-etle ilgili bence iki durum var. birincisi yabancı tarzı bir steakhouse olsa da bir türk dokunuşu var. nusretin spesiyali mesela bildiğin tereyağında pişiyor. dünyada aynı veya çok daha iyi steakhouse bulursun tabi ki ama bunda da böyle özgün taraflar var. ikincisi de reklam, şov, sunum şu bu. geçen gün big chefste bir new york steak yedik mesela skandaldı. bildiğin kasaptan antrikot alıp ocağa atmışlar. o anlamda nusretin kalitesinin üst düzey olduğuna şüphe yok. et gibi et. ama o aşırı yumuşak bonfileler, bonfilede bir iskender tadı almak falan hoş olmayan şeyler da var. fiyat/performans olarak türkiye'de iyi etçi az olduğu için işi götürüyor, yurtdışında olmaz bence. tabi nusret'in çılgın reklam politikasını da yabana atmayalım.
differentsituation
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
December 01, 2017, 01:59:11 PM

bir zamanlar belki de asgari ücretle geçinirken gemileri yakıp arjantine amerikaya giden ve kendisini geliştiren, basitçe kasap denilip geçilecekken gerek sunumu gerek show business yaklaşımı ile çalıştığı sektörün çizgisini yukarı çekip çıtayı yükselere koyan azimli insan. bir çok insana örnek olmalı, o şartlardaki bir çok insan bu ülkede şartlardan yakınırken adam risk almış, kendisine güvenmiş ve buralara gelmiş. işini çok sevdiği çektiği videolardan belli, çünkü ben bu adamın reklama ihtiyacı olduğu için video çekip esprili paylaşımlar yaptığını düşünmüyorum. zaten mesleğini icra ettiği mekan her daim ünlü insanlarla dolu, adam işini sevdikçe ve iyi yaptıkça devamı geliyor. ve bu adam yokluktan gelmesine rağmen kazandığı parayla yaşam kalitesini artırmayı da biliyor. düzenli spor yapıp hayvan gibi vücut yapıyor, pekala bu ülkedeki bir çok meşhur işletme sahibi ceo gibi kasada oturup göt göbek salabilirdi, ki kebap anatemasına gayet de yakıştırılırdı bu manzara. herkes çalıştığı sektörü yaptığı işi bu adam kadar benimsese ve şartları kendi düzeltmeye çalışsa, böylece öz sayısını artırsa ülke bireyden başlayarak düzelmeye gider, tepedekiler de buna bağlı olarak düzelir. bu bağlamda kendisi, et sektörünün beyaz zambaklar ülkesi olmasına büyük katkıda bulunmuştur.
ntlah3
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
December 01, 2017, 02:02:53 PM

bir zamanlar belki de asgari ücretle geçinirken gemileri yakıp arjantine amerikaya giden ve kendisini geliştiren, basitçe kasap denilip geçilecekken gerek sunumu gerek show business yaklaşımı ile çalıştığı sektörün çizgisini yukarı çekip çıtayı yükselere koyan azimli insan. bir çok insana örnek olmalı, o şartlardaki bir çok insan bu ülkede şartlardan yakınırken adam risk almış, kendisine güvenmiş ve buralara gelmiş. işini çok sevdiği çektiği videolardan belli, çünkü ben bu adamın reklama ihtiyacı olduğu için video çekip esprili paylaşımlar yaptığını düşünmüyorum. zaten mesleğini icra ettiği mekan her daim ünlü insanlarla dolu, adam işini sevdikçe ve iyi yaptıkça devamı geliyor. ve bu adam yokluktan gelmesine rağmen kazandığı parayla yaşam kalitesini artırmayı da biliyor. düzenli spor yapıp hayvan gibi vücut yapıyor, pekala bu ülkedeki bir çok meşhur işletme sahibi ceo gibi kasada oturup göt göbek salabilirdi, ki kebap anatemasına gayet de yakıştırılırdı bu manzara. herkes çalıştığı sektörü yaptığı işi bu adam kadar benimsese ve şartları kendi düzeltmeye çalışsa, böylece öz sayısını artırsa ülke bireyden başlayarak düzelmeye gider, tepedekiler de buna bağlı olarak düzelir. bu bağlamda kendisi, et sektörünün beyaz zambaklar ülkesi olmasına büyük katkıda bulunmuştur.
Buna gidip araba parasına yemek yiyeyin aklına şifalar diliyorum. ne yani eti dövüyormuş, terbiye ediyormuş arjantine gidip kurs almış orada eti sanat görselinde sunarlarmış. ulan doğunun yayla hayvanı mı yoksa latin amerika angusu mu? hasan amca var mahallede kars'tan hayvan getiriyor her ay 2 kilo yayla hayvanı eti alıyorum hatun onu kuyruk yağı ile dövüyor şişe geçiriyor kalanıda güveçte harmanlayıp kuzine'li sobaya atıyor. nusr-et'te bile yiyemeyeceğim löp et.
MARDEK
Newbie
*

Activity: 38

View Profile
December 01, 2017, 02:50:59 PM

Et konusunda başarılıymış ama bu parayı eder mi bilmiyorum?
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
December 01, 2017, 02:52:52 PM

Arkadaşlar adam kaliteli kaliteli bir şekilde pazarlıyor Açıkçası bu her şeyi Pazarlama ile ilgili ilk başladığında bilmem kaç milyon takipçi Satın alıp Amerika'da ve sosyal medya şirketi ile bu işe başladığı zaman zaten olayın kopacak belliydi zaten popülerdi  Nişantaşı Etiler tarafında herkes biliyordu ama bu kadar bilinmiyordu özellikle Arapların gelmesin ilgi çekici fiyatlar Uçuk !
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
December 02, 2017, 04:40:53 PM

Zenginden alip calisanlarina veren gunumuz robin hoodu 😎

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
December 09, 2017, 09:47:35 AM

Paylaştığı videolarla iyi reklam yapan başarılı bir adam. Ve etlerin görünüşü harika eminim tatlarıda öyledir.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 09, 2017, 11:24:45 AM

Hollywood tayfasının bile fotoğraf çekilmek istediği bir adam. Adam kro falan ama iyi pazarladı kendini. Ülkemizde  kaçtane dünyaca tanınmış şahsiyet taşıyoruz. Adamın grafitisi yapılıyor elin memleketinde. Millet birbirini tuzluyor spor müsabakalarında, dünyaca ünlü talk showlarda. Marka çıkaramıyoruz marka çıkaramıyoruz diye ağlamak yerine adam tek başına milyon dolarlık reklam fonlaması ile yapamayacağı tanıtımı yaptı. Kutlamak lazım.

Kazuna
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
December 09, 2017, 11:55:04 AM

Ben şahsen abartılı işleri hiç sevmem elbise olur eğlence olur yiyeceğin yemek olur, ama toplumun geneli bunları seviyor ve ilgisini çekiyor dolayısıyla aykırı olan herşeye ilgi büyük bunu bide reklamla süslediğinizde uçuyor gidiyor.
Nocenk
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
December 09, 2017, 12:02:10 PM

yaklaşık 4yıl önce bir üniversitenin etkinliğinde dinlemiştim kendisini. Birçok yemek kuruluşu vardı günaydın et gibi, ingilteredeki sofranın sahibi gibi herkes edebince konuştu sıra nusrete gelince mikrafonun sesini o kadar çok açtı ki yok artık dedik. Ama işinde uzman olduğu da bir geröek brezilyada öğrenmiş mesleğini gene de show a önem vermesinden bu kadar ünü
Mustafablci
Member
**

Activity: 70

View Profile
December 09, 2017, 03:06:17 PM

Hiç orda yemek yemedim ama elbette bu kadar tuttuysa lezzetinde payı vardır. Akabinde birazda sosyal medya ve ünlülerinde payı yüksek bu kadar tutmasında.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
December 09, 2017, 04:00:32 PM

Kesinlikle kapitalizmin bir parçası olan şovmenlik. Herkes bir birini kıskandığı içinde gidiyor. İlk popüler olduğu dönemler denemek için gitmiştik arkadaşlar ile ve yediğimiz yemeklerde güzeldi fakat o fiyatlara mangal yakar keyfime bakarım kafası daha doğru bir hareket olacaktır.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: