Bitcoin Forum
May 22, 2024, 07:58:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ekran kartı  (Read 403 times)
tokrat (OP)
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
October 11, 2017, 07:05:07 PM

ekran kartı almayı düşünüyorum ucuza nerden alabilirim toplu satış falan olan güvemnilir bir yer biliyomusunuz ?

HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 11, 2017, 09:06:16 PM

hacı toplu ekran kartı bulmak sorun madenciler topluyorlar hepsinş

DeepOcean21
Full Member

Activity: 182

View Profile
October 12, 2017, 07:20:30 AM

Toplu satış zor bulursunuz gibi madenciler eritiyor kardeşim başarılar sana bu yolda Smiley)
RagnarLothbrok41
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 10:41:14 AM

İzmir'de Çankaya gibi bir yer var orda toptan olarak alınıyor ve bim gibi a101 gibi teknolojinin toptan fiyatına parekendecileri orda bulunur ordan bulabilirsin ama bence ekran kartı istiyorsan hiç kalkışma o işe git vatana çeşit var garanti var ilgilenenler işten anlayan adamlar mining yapıcam ne lazım de adam sana yığsın kardeş bitcoin için bu ethereum için bu diye 10 yıl garantili power supply vs gibi imkanları var tavsiyem vatan olur ama garanti önemli değil ithalat garantisi de yeter bana dersen Çankaya olabilir ya da şehrin nereyse orada elbet Çankaya'msı bi yer vardır

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
tokrat (OP)
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
October 23, 2017, 12:46:21 PM

İzmir'de Çankaya gibi bir yer var orda toptan olarak alınıyor ve bim gibi a101 gibi teknolojinin toptan fiyatına parekendecileri orda bulunur ordan bulabilirsin ama bence ekran kartı istiyorsan hiç kalkışma o işe git vatana çeşit var garanti var ilgilenenler işten anlayan adamlar mining yapıcam ne lazım de adam sana yığsın kardeş bitcoin için bu ethereum için bu diye 10 yıl garantili power supply vs gibi imkanları var tavsiyem vatan olur ama garanti önemli değil ithalat garantisi de yeter bana dersen Çankaya olabilir ya da şehrin nereyse orada elbet Çankaya'msı bi yer vardır

yaa çankaya benimde aklıma geldi ama hiç güvenilir biyer değil herkez çakal orda.(galiba dediğin gibi vatandan alıcam)

yaa bi arakadaşım da çinden çok ucuza getirtiyim dedi bana ama emin olamadım gümrükte kalma ihtimali varmış galiba daha önce çinden getirten biriyle hiç karşılaştınmı kardeşim ama

Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
October 23, 2017, 01:05:26 PM

yaa çankaya benimde aklıma geldi ama hiç güvenilir biyer değil herkez çakal orda.(galiba dediğin gibi vatandan alıcam)

yaa bi arakadaşım da çinden çok ucuza getirtiyim dedi bana ama emin olamadım gümrükte kalma ihtimali varmış galiba daha önce çinden getirten biriyle hiç karşılaştınmı kardeşim ama

çankayadan aldığın mal da garantili zaten sıfır alcaksın sonuçta. ben ekran kartlarımı vatandan aldım mesela ama ddr 4 4gb ram bulamadm orda ama çankayada buldm. sadece taksit yapmadılar peşin fiyatına. vade koydular nakit aldm. ama epey yardımcı oluyorlar. sistemle uyumsuz düşerse değiştirebilir miyim dedim. tabii dediler. sanırım olvim bilgisayar mıydı neydi alışveriş yaptığım yer herkes orayı öneriyor.
Levazimatci
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 23, 2017, 09:39:07 PM

Yurt dışı sakat iş hiç girme bence. Vatandan alman garanti yönünden de iyi ve sahtecilik yok. Çanakaya tam bir dolandırıcı mekanı. Hiç güvenme kardeşim vatandan al kafan rahat kas btc.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 08:33:12 PM

Dostum çin'den getiren siteler ucuza getirebilir ama ne kadar güvenilir bilmiyorum istersen şehrindeki ucuz elektronik parçalar olan yerlere bak Çankaya var izmirde gayet uygun 250 tllik rami 180 e satıyolar şimdiden hayırlı olsun
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 09:18:42 PM

Çıkma , garanti süresi azalmış ürünleri tercih etmeni önermem . Eyvallah 2.el diye ucuz oluyo ama ne kadar güvenebilirsin ? Bu açıdan bakarsan da sıfır alman gerekiyor ki bence de Vatan'dan şaşma dostum . Herhangi bir yanma vs olay durumunda garanti kapsamına da giriyor ürün . Yani her açıdan karlı .
Biraz reklamını yapıyo gibi oldu ama gerçekten öyle . Karar senin . Kolay gelsin
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
October 25, 2017, 09:33:20 PM

Toplu dediğine göre madencilik için düşünüyorsun, hiç bulaşma derim
Pages: [1]
  Print  

Jump to: