Bitcoin Forum
May 03, 2024, 03:47:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ILS] İNTERNET & HIZ & GÜVENLİK - AIRDROP - ICO - PLAN  (Read 614 times)
ekrem_tr (OP)
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
October 11, 2017, 09:17:23 PM
Last edit: October 28, 2017, 09:00:41 AM by ekrem_tr

ILS - İNTERNET & HIZ & GÜVENLİK

ILS ile daha hızlı bir bağlantı, daha kolay kurulum ve yüksek güvenlik standartları sunmak istiyoruz.

Günümüzde, bilginin ışıktan daha hızlı ilerlediği teknoloji yüzyılda, sağlıklı, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı elde etmek giderek zorlaşıyor.

Zengin ülkelerdeki sansür, yasak siteler, kripto dünyasına uygulanan erişim yasakları. Bunların hepsi hayatımızın daha da kötüleşmesine neden oluyor.

Dünya’da ortalama 7.2 Mbps'lik internet hızının, yılda % -15'lik bir değişiklikle birlikte, önümüzdeki birkaç yılda da pek değişmeyeceği düşünülüyor.

ILS ne sunuyor?

ILS, ihtiyaç duyan insanlar için bir internet sağlayıcısı olacak. Yerel firmalarla akıllı sözleşmeler yapmak, daha ucuz bir fiyata yüksek kaliteli bir internet hızını sunacağımız ve dünya ortalama hızından daha hızlı bir internet hızıyla ILS sahiplerine indirimler sunacağımız anlamına geliyor.

ILS için planlar nelerdir?

10/10/2017 ILS  ön-lansmanı  
2017/10/10 –Halka açık yatırım teklifi açılışı! Yatırım için minimum 0.005 bitcoin, maksimum 0.02 bitcoin.
2017/12/10- Bitcointalk ve bitcoingarden kullanıcıları tanışma ve hediye için airdrop başlatılması.
2017/10/10 –Halka açık yatırım teklifi sunmak! Yatırım için minimum 0.005 bitcoin, maksimum 0.02 bitcoin.
2017/01/11 -Sosyal medya kampanyasını başlangıcı.
10/11/2017 - Web sitesini açılışı.
10-15 / 11/2017 -ILS, web sitemizde işlem yapılabilecek.
1/12/2017 – Online cüzdan ve diğer web sitesi özelliklerini aktif edilecek.
1/12/2017 – -Cüzdan sürümü x1.1 yayınlanacak ve MN ayarlama olanağı ile birlikte sunulacak
Ocak / 2018 Tüm ICO yatırımcıları için bir eter simgesi oluşturulacak.
Ocak / 2018 - ILS'nin diğer borsalarda listelenmesi.
-Devamı gelecek…

ILS kriptolarımı nasıl alacağım?

Pirimler Haftalık olarak işlenecek  ve forumun sağ bölümünde yayınlanacaktır.
Ayrıca, tamamlanan her çeviri için belirli bir miktar ILS hediye edilecektir..

Takımın bir parçası olmak istiyorum. Nereye başvurmalıyım?

Bize, bizim için neler yapabileceğinizle ilgili bir PM gönderin.

Biz Kimiz?

İnternetin gelecek planları  ile ilgili fikirleri olan değişiklik isteyen  kripto dünyasındaki  bir gurup yaşlı.

ILS nasıl dağıtılacak?

Toplam arz 42.000.000 ILS,% 20'si mayıs öncesi. % 80'i POS yoluyla mayınlanacak –ilk yıl% 100,
İkinci yıl % 3 ile devam edecek.

Arz  öncesi (8.400.000 ILS) ->% 10'luk bölümü (840.000 ILS) ILS ekibine
                                                   -% 50'si (4.200.000 ILS) günlük Airdropla dağıtılacak
                                                  ->% 40 (3.360.000 ILS) yatırımcılara sunulacak

Yatırımcı Planları:

0.005 Bitcoin Yatırımı için: - 10.000 ILS + %100 Airdrop bonusu.
0.007 Bitcoin Yatırımı için: - 18.000 ILS + 150% Airdrop bonusu.
0.01 Bitcoin Yatırımı için: - 25.000 ILS + 175% Airdrop bonusu.
0.015 Bitcoin Yatırımı için: - 40.000 ILS + 200% Airdrop bonusu.
0.02 Bitcoin Yatırımı için: - 60.000 ILS + 250% Airdrop bonusu.

Her Üye istediği yatırım seçeneğini seçebilir. Yatırım talepleri için talep forumunu ya da bitcointalk üzerinden özel mesaj (PM) ile iletişime geçebilirsiniz.

Örneğin. Üye "X" 0.02 Bitcoin değerinde bugün yatırım yapmak istiyor. Bu durumda 60.000 ILS +% 250 bonus alacak. Yarın 0.01 Bitcoin ile tekrar yatırım yapmak istiyorsa, Bu durumda 25.000 ILS + 175% değerinde bonus alacak. Yani toplamda% 425 oranında bonus almış olacak.

Tüm Üyeler 3 Farklı yoldan, Airdrop’a katılabilirler.

1. Forumdaki seviyenize göre - her 5 günde bir kez talep edebilirsiniz.

Newbie - 10 ILS
Jr. Member - 15 ILS
Member - 30 ILS
Full Member - 150 ILS
Sr. Member - 250 ILS
Hero Member - 400 ILS
Legendary Member - 700 ILS

AIRDROP'A KATILMAK İÇİN, BU GOOGLE FORMUNU Doldurun: Airdrop Kayıt #4

2. Fikrimizi / web sitemizi paylaşarak / tanıtarak.

Kripto tanıtım bilgisini ya da  / web sitemizi paylaşın ve size 600 ILS / tanıtım fonu aktaralım. Tanıtım payınızın, paylaşımınız incelendikten sonra uygun bulunması halinde hesabınıza aktarılacağını  unutmayın.

3. Grafik / çeviri.

Her çeviri 4.000 ILS ile ödüllendirilecek. Her grafik fikri 200 ILS ile ödüllendirilecek.

Slack Kanalı: Katılmak için Tıklayın
Buradaki bilgilerde ve Airdrop kampanya koşullarında değişiklik olması durumunda yazıyı güncelleyeceğiz.

Orjinal Konu Linki: Tıklayın
1714708049
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714708049
Reply with quote  #2

1714708049
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714708049
Hero Member
*

Ignore
1714708049
Reply with quote  #2

1714708049
Report to moderator
1714708049
Hero Member
*

Ignore
1714708049
Reply with quote  #2

1714708049
Report to moderator
1714708049
Hero Member
*

Ignore
1714708049
Reply with quote  #2

1714708049
Report to moderator
ekrem_tr (OP)
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
October 11, 2017, 10:35:05 PM

Çeviri için teşekkür ederim. Yalnız ben bir yerde bi haber okumuştum internet hızını 1000 Mbps olsa dahi disk yazma hızınız kadar download veya upload alırsınız diye doğrumudur acaba*

Rica ederim. Evet mantık olarak indirilen dosyanın diske yazılması gerekiyor. Lakin Raporlara göre en hızlı internet bağlantısı 26,3 Mbps ile Güney Kore'de
Aynı şekilde günümüz ssd disklerin ortalama yazma hızı 250-500 Mbps yani arada yaklaşık 10 kat fark bulunmakta. donanım teknolojilerinin ilerleyiş hızını baz alırsak 5 yıl içinde 1000 Mbps hızında SSD diskleri kullanılmaya başlanacaktır. Bu durumda internet hızının disk yazma hızını aşması pratikte çok zor görünüyor.

Umarım internet hızı ssd disk yazma hızını aşar ve bu sorun!  Cheesy ile yüzleşme şansımız olur.
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
October 12, 2017, 06:34:45 AM

Airdroplardan hiç haz etmesemde , en azından bunun bir projesi var. Tutar tutmaz önemli değil.

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 12, 2017, 10:37:57 AM

Bunu sağlayabilecek bir altyapı oluşturmak kolay değil bana göre .

Biz TR şartlarında AKK ' yle boğuşurken hele . Hele bir de airdrop mevzusu girince işin içine havada asılı kalacak projelerin başında geliyor . Hayal - i sukut olacağı konusunda eminim .

çeviri için emeğinize sağlık.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
October 12, 2017, 11:36:06 AM

Yalnız ben bir yerde bi haber okumuştum internet hızını 1000 Mbps olsa dahi disk yazma hızınız kadar download veya upload alırsınız diye doğrumudur acaba*

Evet doğrudur. Network bağlantınız ne kadar hızlı olursa olsun maksimumda diskinizin hızında download yapabilirsiniz.
Yakın zamanda bir öğrencim ile şöyle bir olaylar silsilesi yaşadık;
Olay şu şekilde cereyan etti;
Öğrencim, donanım olarak bir örnek iki bilgisayar arasında 100 Mbps lik bir switch üzerinde download yaparak bandın tamamını görmeye çalışmış.
bilgisayarlarda 5400 RPM notebook HDD var.

Bundan daha hızlısını yapamadık hocam budur dedi. Dedim daha hızlısı vardır. iki notebook ada linux kur işlemi tekrarla dedim.
Bir kaç saat sonra aradı evet hocam haklıymışsınız bir tık daha hızlı oldu dedi.

Smiley dedim daha da hızlandırabiliriz. google da biraz dolaş disk performansını artımak için /etc/fstab da noatime felan gibi bir kaç olay var onları yap tekrarla dedim.
bir süre sonra yeniden aradı evet hocam az biraz daha hızlı oldu dedi.

Smiley dedim daha da hızlandırabiliriz.iki bilgisayarda da dosyanın sığacağı büyüklükte ramdrive tanımla. işlemi tekrarla dedim.
bir süre sonra yine aradı. hocam evet haklıymışsınız daha da hızlandı.

var mı daha başka kanırtmanın yolu dedi. Smiley dedim var.  /etc/sysctl.conf la oynayacaksın ethernet kartını kanırtmanın yollarına bak, google da network performance tuning linux diye yürü dedim.
2 gün sonra aradı. hocam azcık daha hızlandı var mı başka dedi.

Dedim benim bilgim burda tükendi artık git kendine SSD al deyip eft yaptım. Smiley

Her zaman daha hızlısı olabiliyor. Arkadaş 128GB SSD yi bence hakketti güle güle kullansın.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 12, 2017, 02:10:24 PM

Formu doldurdum katıldım airdrop'a . Bakalım belki birşey bırakır Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 12, 2017, 03:43:15 PM

Bu ne böyle 0.005 btcye 10k ILS alınıyor. Ama airdropta verdiği 150 ILS.Ayda 4 kere katılsan 600ILS yapıyor. o da sakız parası bile değil.Bu fiyatı görmeden katılmıştım daha da katılmam bence çöp olacak.

yobit.net is banned from signatures
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 12, 2017, 07:20:25 PM

Scamcoinden başka birşeye benzemiyor. Bir kere böyle bir "coin" nasıl dünya çapında altyapı kuracak ki? Biraz "ya bütün coin fikirleri bitti, daha adamları nasıl dolandırırız" coini olmuş.
Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
October 12, 2017, 09:47:17 PM

Scamcoinden başka birşeye benzemiyor. Bir kere böyle bir "coin" nasıl dünya çapında altyapı kuracak ki? Biraz "ya bütün coin fikirleri bitti, daha adamları nasıl dolandırırız" coini olmuş.
bende önceden airdrop diyenleri anında scam olarak değerlendirip, iki dakika incelemezdim. Tamam son zamanlarda çıkan tüm airdrop tokenleri yinede scam ama bir değer ediyorlar ve ettiler. Ön yargılarımdan dolayı enaz 4-5eth belki karbetmişimdir, kazanamamışımdır. halbuki 5dk zaman ayırıp bu pastadan kar alabilirdim. Biriktir al, sat işte Undecided keske yapsaymışım. Scam kelimesi tek anlamlı değil
inanc
Member
**

Activity: 113
Merit: 10

View Profile
October 14, 2017, 09:46:35 AM

katıldım ben yinede bakalım

pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
October 23, 2017, 09:30:39 PM

Fikirleri mantıklı gelmese de, projeye katıldım. Ancak bir sorun var, Wallet adresi istemediler?
OzzzzzrZ
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
October 23, 2017, 09:31:30 PM

Proje tutarsa, gerçekten çok şaşırırım. Keşke imkanı olsa.

Yine de katıldım. Smiley
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
October 24, 2017, 11:40:01 AM

haha bütün newbieler bu projeye katılmış. Ben de katılayım dedim

kastoriante
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
October 27, 2017, 12:54:43 AM

Gönderdik bakalım neymiş bu airdrop?
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 27, 2017, 05:49:10 AM

yazıyı okuyordum sunumu görsel olarak yetersiz geldi direk ama proje geçerli gibi geldi alta indikçe baktım airdrop bi sik olmaz bundan scam
cüzdanlar zombi coin doldu öldümü yaşıyormu belli değil aq
attalos
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
October 27, 2017, 01:42:59 PM

ben de 4. formu gönderdim ama bi tane siteleri bile yok, işin açığı pek ümitli değilim bakalım hayırlısı Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: