Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:11:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Asrock h81 pro btc Gpu sorunu  (Read 587 times)
baskanx (OP)
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
October 11, 2017, 09:17:37 PM

Merhaba asrock h81 pro btc anakart kullanıyorum 2 gpudan fazla çalışmıyor.Biosu tekrar yükledim onboard ve gereksiz ses ayarlarını biostan kapamama rağmen olmadı.

Simple mining kullanıyorum total card 2 veya kaç adet taktıysam görüyor ancak kazım yapmıyor daha önce bu sorunla karşılaşan oldumu?
ahselvi
Jr. Member
*

Activity: 59
Merit: 10

View Profile
October 12, 2017, 10:21:44 PM

Merhaba asrock h81 pro btc anakart kullanıyorum 2 gpudan fazla çalışmıyor.Biosu tekrar yükledim onboard ve gereksiz ses ayarlarını biostan kapamama rağmen olmadı.

Simple mining kullanıyorum total card 2 veya kaç adet taktıysam görüyor ancak kazım yapmıyor daha önce bu sorunla karşılaşan oldumu?

riserleri değiştirip denedinmi diye sormak istemiyorum. İllaki denemişsinizdir. Birde format atıp windows kurulunda driver yüklemeden dahi görmüyormu.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 12, 2017, 11:14:54 PM

Konu sahibi arkadaş üzerine alınmasın ama merak ediyorum bu kartları neden alıyorsunuz?
Ne özelliği var ki abidik gubidik markalara para döküyorsunuz?
Benim bilmediğim bir şey mi var bu kartlarda? Alın asus,msi kart keyfinize bakın. Ucuz desen ucuzda değil melet. Gördüğüm tüm konu başlıklarında sorun yaşayan insanlar var sadece.
mhtakfdmr
Member
**

Activity: 87

View Profile
October 15, 2017, 01:15:07 PM

Kullanılan markaya göre değişiyor ama sanırsam 1x 'lerin voltaj ayarlarını yapman gerekiyor bi kontrol etmeni öneririm.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
October 17, 2017, 10:41:14 AM

riser kaynaklı bir problem olması muhtemel. sorunun anakart kaynaklı olabileceği pek ihtimal dahilinde değil.
tespit etmek adına kartları ve riserleri tek tek sisteme takıp deneyebilirsin.
ahselvi
Jr. Member
*

Activity: 59

View Profile
October 17, 2017, 01:35:13 PM

Konu sahibi arkadaş üzerine alınmasın ama merak ediyorum bu kartları neden alıyorsunuz?
Benim bilmediğim bir şey mi var bu kartlarda? Alın asus,msi kart keyfinize bakın. Ucuz desen ucuzda değil melet. Gördüğüm tüm konu başlıklarında sorun yaşayan insanlar var sadece.

Asrock H81 pro btc lerin özelliği hiçbir ayar yapmadan 6 gpu çalıştırabiliyor olması. dediklerine hak veriyorum kaliteli bir ürün değil ancak bende çokça var en sorunsuz kart.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 27, 2017, 03:27:20 PM

Asrock H81 pro btc lerin özelliği hiçbir ayar yapmadan 6 gpu çalıştırabiliyor olması. dediklerine hak veriyorum kaliteli bir ürün değil ancak bende çokça var en sorunsuz kart.

Hocam ben hiç bir karta ayar yapmadan şimdiye kadar 6-7 gpu çalıştırdım. Almayın böyle dandik şeyler. Msi z97 serisi ddr3 bulabilseniz ben kullanıyorum çok memnunum. Hiç bir ayar yapmadım çalışıyor canavar gibi.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: