Bitcoin Forum
June 25, 2024, 07:02:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: POStoken  (Read 2236 times)
Asber (OP)
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 12, 2017, 05:02:03 AM

Herkese Günaydın,

POStoken gece itibariyle piyasaya girmiş. Yaklaşık 1$ dan başlayan fiyat 2,89 larda şu an . Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? Sağlam mıdır? Daha beklenebilir mi?

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 12, 2017, 05:04:35 AM

günaydın, bu piyasada 1 tane "sağlam" coin bulamazsın  Smiley only pump-dump

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 12, 2017, 05:42:11 AM

airdroptur allah bilir Smiley
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 06:02:34 AM

airdroptur allah bilir Smiley

doğru , airdrop
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 12, 2017, 06:20:05 AM

girdigi borsada üfürükten etherdelta, hic sevmedigim... umarim tez vakit baska bir borsaya da girer...
elimde 90 adet var, dursun bakalim... airdroptan gelen coinlarin piyasaya girmesi güzel tabii - ama tez vakit b.ku cikacak bu isin de
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 12, 2017, 06:25:52 AM

postoken yaklasık 1.5 aydır etherdelta'da Cheesy
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
October 12, 2017, 06:27:46 AM

Sadece coinmarketcap daha yeni eklenmiş gösteriyor herhalde. Piyasanın imajını bozan tokenlerden olacak .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 12, 2017, 07:04:00 AM

PoSToken cüzdanda durdukça kazandıran coinlerden o yüzden balon söylentileri için çok erken. Bir süre al-sat yapılarak eldeki miktar arttırılabilir. Satmadan önce elinizdeki postokenlerin faizini hesabınıza geçirmeyi unutmayın.
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 07:14:04 AM

Ben bu konuyu anlamıyorum. Pos tokenlerin mew de hesaplara gönderimi daha bu gece olmuş. Fakat etherdelta da daha öncesinden alım satım yapılabiliyor. aynı şekilde powtokende online cüzdanda şu an duruyor ve transfer yapamıyoruz ama etherdelta da alınıp satılabiliyor. Daha bize gönderilenleri al-sat yapamıyorken piyasada bu nasıl oluyor, kimler yapabiliyor bu işi..
enfarktus
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 07:21:59 AM

Ben bu konuyu anlamıyorum. Pos tokenlerin mew de hesaplara gönderimi daha bu gece olmuş. Fakat etherdelta da daha öncesinden alım satım yapılabiliyor. aynı şekilde powtokende online cüzdanda şu an duruyor ve transfer yapamıyoruz ama etherdelta da alınıp satılabiliyor. Daha bize gönderilenleri al-sat yapamıyorken piyasada bu nasıl oluyor, kimler yapabiliyor bu işi..

PoS'un bu 2. airdropuydu. İlki geçen ay oldu. O zamanda piyasaya epey pos verildi. 2. airdropda ise gönderimler 3 gün önce başladı. Bu arada neden alım-satım yapamıyorsunuz? etherdelta'ya giriş yapıp satabilirsiniz.
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 07:22:17 AM

PoSToken cüzdanda durdukça kazandıran coinlerden o yüzden balon söylentileri için çok erken. Bir süre al-sat yapılarak eldeki miktar arttırılabilir. Satmadan önce elinizdeki postokenlerin faizini hesabınıza geçirmeyi unutmayın.

O dediğin işlem nasıl yapılıyor enfarktus..
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 07:25:14 AM

PoS'un bu 2. airdropuydu. İlki geçen ay oldu. O zamanda piyasaya epey pos verildi. 2. airdropda ise gönderimler 3 gün önce başladı. Bu arada neden alım-satım yapamıyorsunuz? etherdelta'ya giriş yapıp satabilirsiniz.

Tamam anladım pardon.

Yani piyasada alım ve satımı benim hesabıma gelmeden önce de vardı. Ben 2. airdropa katıldığımı bilmiyordum. Demekki Pow da aynı durumda . ben gene 2. veya n. airdropa katılmışım.

Ben de hep bu ilk piyasaya çıkışı nasıl oluyorda etherdelta da alım satım  daha önce olabiliyor diye merak etmiştim.

Teşekkürler..
enfarktus
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 08:18:33 AM

Şurada arkadaş paylaşmış, inceleyebilirsiniz. http://airdroptakibi.blogspot.com.tr/2017/09/postoken-faiz-kazanmak.html
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 08:37:27 AM

Şurada arkadaş paylaşmış, inceleyebilirsiniz. http://airdroptakibi.blogspot.com.tr/2017/09/postoken-faiz-kazanmak.html

sağolasın..
enfarktus
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 09:11:06 AM

Tamam anladım pardon.

Yani piyasada alım ve satımı benim hesabıma gelmeden önce de vardı. Ben 2. airdropa katıldığımı bilmiyordum. Demekki Pow da aynı durumda . ben gene 2. veya n. airdropa katılmışım.

Ben de hep bu ilk piyasaya çıkışı nasıl oluyorda etherdelta da alım satım  daha önce olabiliyor diye merak etmiştim.

Teşekkürler..

Hocam, pardonluk bir durum yok. Smiley Sonuçta burası bilgi alış-verişi yapılan bir forum. Bilmediğimiz konuları sorup öğreniyoruz. Bu coin dünyasında öğreneceğimiz daha çok şey var. Smiley
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 12, 2017, 10:19:47 AM

O kadar çok airdrop , bounty falan çıktı ki artik projeyi inceleyip ico ya girmeye cesaret edemiyor insan. Hatta neden girilsin ki son dönemlerde yapılan tüm icolar alım fırsatı verdi. O kadar zaman bekleyeceksin sonra karına bir bakacaksın dogru yerden yakaladığın bir airdrop u yakalasan daha cok kazanacaksın. Üstelik hem paranı bağlamayacaksın hemde riske girmeyeceksin.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 12, 2017, 11:49:11 PM

poslar iki gün önceden gönderildi artı olarak etherDelta azizliğine uğradım daha çok kazanırdım 100 lira + kazancım vardı ama artık yapacak bir şey yok coini sınırlıdır. Cüzdan bekletirseniz de faizinizi alırsınız.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 12, 2017, 11:57:42 PM

Bana göndermişler 35 tane ama nedir ne değildir hiç bilmiyorum . Şuan 0.15 eth falan ediyor elde tutup değerlenmesini beklemek daha iyi gibi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 15, 2017, 12:53:21 PM

Merhaba arkadaşlar ; bende ikinci airdropa katılıp sanki 15 adet pos token de bana göndermişler fiyatını görünce bende şaşırmıştım ulan 1000 2000 tane gönderseniz ne vardı dediydim ama buna da şükür bir mail adresi yazdık diye 60 tl göndermişler saolsunlar. Bu arada o faiz olayını ilk defa fuyfum verdiğin linke girip baktım evet güzel bir uygulama olmuş ama işte yine gelir elde edebilmek için baya bir pos tokeninizin olması laızm ben baktım bende daha 0,1 pos token birikmiş faizde.. Onada şükür bakalım dursun belki 10 dolar falan olursa öyle satarız (: Bir sürü token birikti 5 000 000 edoge göndermişler doge nin fiyatı ne ki edoge ne olsun diyor insan ama bir umut ebtc olur mu..
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
October 15, 2017, 02:56:45 PM

Airdrop + Twitter ve İmzadan 59 POS kazanmıştım 0.271 ETH ye sattım. kazandığım en kolay para oldu diyebilirim. bunların dışında sanırım 2 gün sonra yeni bir Airdrop açılacak. kaçırmayın az çok demeyin girin.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: