Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:17:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: LEDGER NANO S İNDİRİM KAMPANYASI  (Read 2589 times)
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
October 14, 2017, 01:58:11 PM

bir arkadaşım sizden cüzdan almıştı. kargo parasını bile ödemediler diye küfür ediyordu enson. fatura falan da kesmemişsiniz. o zaman bu kadar farklı fiyata satmanın da bir anlamı kalmıyor.
paralel ihracat ürün getirip faturasız satışla kazanç elde ediyorsunuz.

bende aldım yurtiçi kargo ile göndermişlers sorunsuz elime ulaştı fautarsıda mevcuttu
1714803478
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714803478
Reply with quote  #2

1714803478
Report to moderator
1714803478
Hero Member
*

Ignore
1714803478
Reply with quote  #2

1714803478
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714803478
Hero Member
*

Ignore
1714803478
Reply with quote  #2

1714803478
Report to moderator
1714803478
Hero Member
*

Ignore
1714803478
Reply with quote  #2

1714803478
Report to moderator
1714803478
Hero Member
*

Ignore
1714803478
Reply with quote  #2

1714803478
Report to moderator
Pascal04
Full Member

Activity: 135
Merit: 100

View Profile
October 14, 2017, 02:03:51 PM

çokda indirim sayılmaz aslında piyasadaki fiyatlarla arasında neredeyse hiç fark yok
şöyle boş mesajlar yazmasanız olmazmı? Sahibindende en ucuz 495TL faturasız vs. İnternettede en ucuz 500 tl.
450 den daha ucuz varsa yazda bilelim.350 ye aldı bazıları zamanında evet ama o fırsat kaçtı.
Beğenmeyen gidip ledgerwallet sitesinden 108.80 € ya alabilir değilmi arkadaşım?

bu kadar sert çıkmanı anlamadım şampiyon artı konu sahibi ile bağlantın nedir yada konu sahibi senmisin sensen o zaman + olarak kendine satış yapıp yorum mu yapıyorsun bune şimdi Smiley enterans durum
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 14, 2017, 02:13:53 PM

bir arkadaşım sizden cüzdan almıştı. kargo parasını bile ödemediler diye küfür ediyordu enson. fatura falan da kesmemişsiniz. o zaman bu kadar farklı fiyata satmanın da bir anlamı kalmıyor.

bende aldım yurtiçi kargo ile göndermişlers sorunsuz elime ulaştı fautarsıda mevcuttu
Aynen bende buradan aldım sorunsuz elime ulaştı faturalı şekilde aldım.Faturasız satışla kazanç elde ediyorsunuz diye sallayan arkadaşlar isterlerse faturayı buraya koyabilirim büyük ihtimalle sizde paylaşırsınız

Ledger ciddi anlamda pahalı, küçük yatırımcılar için pek anlam ifade etmiyor ama elinde ciddi meblağlar bulunduranlar için güzel bir güvenlik yöntemi. Fatura olursa daha bir güzel olur ama fatura kesmiş olsanız bu fiyata satabileceğinizi düşünmüyorum. Alan arkadaşlar yorumlarını esirgemezse bizde bilgi edinmiş oluruz. İyi satışlar hocam.
Fatura kesiyorlar çünkü alırken 1000 tane alıyorlar o zaman tanesi 60 euro ya geliyor ki onlar toplu aldığı için daha ucuza alıyorlardır sitedeki tekli satış fiyatındanda.
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 02:18:18 PM

çokda indirim sayılmaz aslında piyasadaki fiyatlarla arasında neredeyse hiç fark yok
şöyle boş mesajlar yazmasanız olmazmı? Sahibindende en ucuz 495TL faturasız vs. İnternettede en ucuz 500 tl.
450 den daha ucuz varsa yazda bilelim.350 ye aldı bazıları zamanında evet ama o fırsat kaçtı.
Beğenmeyen gidip ledgerwallet sitesinden 108.80 € ya alabilir değilmi arkadaşım?

bu kadar sert çıkmanı anlamadım şampiyon artı konu sahibi ile bağlantın nedir yada konu sahibi senmisin sensen o zaman + olarak kendine satış yapıp yorum mu yapıyorsun bune şimdi Smiley enterans durum

Bu forumda o kadar boş muhabet yazan arkadaş varki çoğu zaman küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi malesef Smiley kendime satış yapmıyorum neden yapayım orada fiyat neyse bende o fiyattan aldım faturasıda mevcut adımda yanında yazıyor zaten.Kimliğimle beraber adıma kesilmiş faturayamı koyayım illa utanman için?

he birde üstte sormuşum onu cevapla nerede ucuz satılıyor söyle insanlar oradan alsın en azından foruma bir yardımın dokunur belki bu sayede trust ın düzelir olurmu ?
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 02:24:53 PM

Ledger ciddi anlamda pahalı, küçük yatırımcılar için pek anlam ifade etmiyor ama elinde ciddi meblağlar bulunduranlar için güzel bir güvenlik yöntemi. Fatura olursa daha bir güzel olur ama fatura kesmiş olsanız bu fiyata satabileceğinizi düşünmüyorum. Alan arkadaşlar yorumlarını esirgemezse bizde bilgi edinmiş oluruz. İyi satışlar hocam.
Faturalı geliyor isminize adınıza isterseniz şirketinize kesiyorlar.
systh
Sr. Member

Activity: 390
Merit: 250

View Profile
October 14, 2017, 02:51:31 PM

Bence fiyat iyi yurt dışında 50 eur + 58 eur + %18 kdv ile

108 eur + 45 tlye denk geliyor..

Buda nerden baksan 510 tl ediyor.

Biraz daha düşse fiyat iyi olurdu gerçi.

SNOVio – Decentralized Lead Generation  |   Telegram  |   Facebook
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 03:00:25 PM

Bence fiyat iyi yurt dışında 50 eur + 58 eur + %18 kdv ile

108 eur + 45 tlye denk geliyor..

Buda nerden baksan 510 tl ediyor.

Biraz daha düşse fiyat iyi olurdu gerçi.
Dostum aynen, Ledger anakonusunda da bahsetmişti açan arkadaş 1-2 ay önce 350 den satmışlar malesef ben kaçırdım ama 350tl çok iyi fiyatmış gerçekten Smiley ben amerikadaki adresime avrupada londradaki arkadaşıma göndermeyi düşündüm Ledgerwallet üzerinden sipariş vererek ama hepsi buradaki fiyattan fazla çıktı ve tekrardan o adreslerden TR ye gönderme derdi olucaktı.
Pascal04
Full Member

Activity: 135
Merit: 100

View Profile
October 14, 2017, 03:12:43 PM

Bilmiyorum mesajımı iyi okuyamamışsın sanırım

dedigimi istersen tekrarlıyım diyorum ki çokda indirim sayılmaz hemen hemen piyasadaki fiyatlarla aynı

ve diyorum ki daha uygunu var diye bir kelime ağzımdan çıkmış mı ne yazıyor yazdığımda neredeyse piyasa fiyatları ile aynı diyip

hayırlı satışlar dilemişim .

+ fatura gostermen beni bağlamaz bende fatura gösteririm sorun değil
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 03:18:09 PM

Bilmiyorum mesajımı iyi okuyamamışsın sanırım

dedigimi istersen tekrarlıyım diyorum ki çokda indirim sayılmaz hemen hemen piyasadaki fiyatlarla aynı

ve diyorum ki daha uygunu var diye bir kelime ağzımdan çıkmış mı ne yazıyor yazdığımda neredeyse piyasa fiyatları ile aynı diyip

hayırlı satışlar dilemişim .

+ fatura gostermen beni bağlamaz bende fatura gösteririm sorun değil
Bende diyorumki piyasada 500tl zaten en ucuz? 480 idi bulabildiğim intranette BTC ile ödeme kısmında 370 yazıyordu daha ucuz diye oradan alacaktım bTC olarak gönderdim sonra geri iade ettiler o eski fiyat artık 480 diyipte Smiley
Bitcoincuzdanlari 450 ye satıyor dedim sonra onlarda 450 ye indirmiş fiyatı, ama ben çoktan sipariş vermiştim bile.Dediğim gibi nerede ucuzsa söyleyin oradan alalım.
bitcoincuzdanlari.com (OP)
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
October 14, 2017, 03:59:13 PM

Satışını yaptığımız tüm ürünler faturalı ve orjinal ürünlerdir. Ledger Wallet Türkiye resmi distribütörü ve satış kanalıyız. Başlıkta da belirttiğimiz gibi bu bir indirim kampanyasıdır ve ürün sayfamızda kampanya bitimini gösteren bir sayaç vardır.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 14, 2017, 04:07:51 PM

Güzel fiyat hayırlı satışlar bende en yakın bir sürede almayı planlıyorum şu an için acil bir ihtiyacım yoktur ama alacağım kısmetse. Bir sorum olacak cevap verirseniz sevinirim. Bir firma adına mı getiriyorsunuz bu ürünleri yoksa şahıs olarak mı alım yapıyorsunuz fatura da ne yazıyor. Garantisi nasıl olacak satın aldım bir kaç gün sonra kapandı açılmadı bir garantisi iadesi değişimi mevcut mu. Teşekkürler.
Newbie
*

View Profile
October 14, 2017, 04:13:32 PM

Güzel fiyat hayırlı satışlar bende en yakın bir sürede almayı planlıyorum şu an için acil bir ihtiyacım yoktur ama alacağım kısmetse. Bir sorum olacak cevap verirseniz sevinirim. Bir firma adına mı getiriyorsunuz bu ürünleri yoksa şahıs olarak mı alım yapıyorsunuz fatura da ne yazıyor. Garantisi nasıl olacak satın aldım bir kaç gün sonra kapandı açılmadı bir garantisi iadesi değişimi mevcut mu. Teşekkürler.

Bitcoincüzdanları.com Ledger Wallet ürünlerinin Türkiye'de ki toplu satışını yapan ilk sitedir. Farklı bir firma adına getirtmiyoruz. Faturada bitcoincüzdanları.com yazar ve burada müşterilerimizin olduğunu paylaşım yaptıklarında farkettik. Onlara da ayrıca teşekkür ederiz.

Garanti süresi 2 yıldır ve birebir değişim söz konusudur. Bugüne kadar yazılım problemleri dışında hiç bir sorun yaşanmadı. Bu tarz durumlarda ise size biz destek oluyoruz.
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 04:14:53 PM

Dostum Faturada bitcoincuzdanlari yazıyor,
https://www.ledgerwallet.com/retailers
burada şirket ismide var Turkey üzerinde tıklarsan.

Bitcoincüzdanları.com Ledger Wallet ürünlerinin Türkiye'de ki toplu satışını yapan ilk sitedir. Farklı bir firma adına getirtmiyoruz. Faturada bitcoincüzdanları.com yazar ve burada müşterilerimizin olduğunu paylaşım yaptıklarında farkettik. Onlara da ayrıca teşekkür ederiz.

Garanti süresi 2 yıldır ve birebir değişim söz konusudur. Bugüne kadar yazılım problemleri dışında hiç bir sorun yaşanmadı. Bu tarz durumlarda ise size biz destek oluyoruz.
Ben sizden almıştım hızlı kargo ve ilginiz için tekrardan teşekkür ederim, benim şöyle bir sorum olacaktı. size kargo adresi fatura adresi verirken yanlışlıkla adımı soyadımı söyledim faturada adıma kesilmiş acaba bunu değiştirmemizin imkanı varmıdır şirket fatura adresi versem değiştirebilirmiyiz? Çok mühim değil ama olursa iyi olur.
Newbie
*

View Profile
October 14, 2017, 04:21:54 PM

Dostum Faturada bitcoincuzdanlari yazıyor,
https://www.ledgerwallet.com/retailers
burada şirket ismide var Turkey üzerinde tıklarsan.

Ben sizden almıştım hızlı kargo ve ilginiz için tekrardan teşekkür ederim, benim şöyle bir sorum olacaktı. size kargo adresi fatura adresi verirken yanlışlıkla adımı soyadımı söyledim faturada adıma kesilmiş acaba bunu değiştirmemizin imkanı varmıdır şirket fatura adresi versem değiştirebilirmiyiz? Çok mühim değil ama olursa iyi olur.

Bize sipariş referans numaranızla birlikte gerekli bilgileri bilgi@bitcoincuzdanlari.com adresine iletirseniz muhasebe departmanına iletebiliriz. Sonrasında süreç ve prosedür hakkında size geri dönüş yapılacaktır.
Newbie
*

View Profile
October 14, 2017, 05:19:38 PM

Burda da baya müşterimiz varmış. Teşekkürler Smiley
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 14, 2017, 08:27:17 PM

Ödeme seçeneklerine baktım BTC veya ETH ile ödeme seçeneği yok veya benim kaçırdığım bir nokta mı var? yakın zamanda 2 adet almayı düşünüyorum.

Newbie
*

View Profile
October 15, 2017, 11:45:32 AM

Ödeme seçeneklerine baktım BTC veya ETH ile ödeme seçeneği yok veya benim kaçırdığım bir nokta mı var? yakın zamanda 2 adet almayı düşünüyorum.

Merhaba. Şu an için sadece tl bazında ödeme almaktayız. Bitcoin ve Ethereum ödemeleri almak için altyapı çalışmaları sürmektedir ve ödeme için yeni bir altyapı oluşturulmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Newbie
*

View Profile
October 15, 2017, 12:09:41 PM

Ledger Wallet resmi satış kanalı olduğumuzu gösteren lisansımızı web sitemize ekledik. İnceleyebilirsiniz.
https://www.bitcoincuzdanlari.com/hakkimizda
carlison
Sr. Member

Activity: 302
Merit: 250

View Profile
October 15, 2017, 02:44:50 PM

Şuan ledger kullanıyorum bir tanede trezor almak istiyorum trezor cüzdanlarından da satmayı düşünüyormusunuz ve arkadaşın dediği gibi kriptoparalarla ödeme kesinlikle olmalı.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 15, 2017, 02:57:41 PM

Hayırlı satışlar daha öncesinde dikkatimi çekmişti . Bir adet almayı düşünüyorum yakın zamanda . Bir müddet ara verme gibi bir fikrim var. Ledger ' e atıp az bir sakin günler geçirmek için birebir .

Başarılarınızın devamını dilerim. İyi satışlar
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: