Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:12:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: AltCoinlere ne zaman girmeli ?  (Read 4495 times)
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
October 27, 2017, 05:20:46 PM

Hangisine al-sat yapmaya kalksam zararla çıkıyorum 3 gündür bilemedim açıkçası neler bekliyor bizi. Sanki Kasım'dan sonra (yeni bir olay çıkmazsa) stabil ortam sağlanacaktır ama o döneme kadar hepsinin riski %50 gibi görünüyor.
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 27, 2017, 05:48:15 PM

sanrıım siz kasım segwet aralıkta şimdide bitcoin silver forku çıktı bunlardan haberiniz varmı şu aralar yüzde 3 5 10 kar gördünüzmü arkanıza bakmayın satın hemen derim vurkaç zamanı alıp beklersen hayal kırıklığı olabilir onun için tepkinli olmanızı öneririm derim

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 27, 2017, 05:57:33 PM

sanrıım siz kasım segwet aralıkta şimdide bitcoin silver forku çıktı bunlardan haberiniz varmı şu aralar yüzde 3 5 10 kar gördünüzmü arkanıza bakmayın satın hemen derim vurkaç zamanı alıp beklersen hayal kırıklığı olabilir onun için tepkinli olmanızı öneririm derim
piyasada bu hakim şu anda.hafif yüzde 10 kımıldayan bir coin'e yöneldiğinde eline veriyorlar hemen.Coin düşmeye başlıyor.Yüzde 10'u gördün mü gerçekten topuk almak lazım piyasa çok belirsiz ve kırılgan.
DeepOcean21
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 06:24:25 PM

Bence şu an alım zamanı. Alıp bekle kara geçince sat, düşünce al yükselince sat güzel taktik ama riskli eğer alır beklerim dersen daha yüksek karlar elde etmen mümkün ve al sata karşı daha garantii olur. HODL!
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 27, 2017, 07:19:09 PM

Fork sonrası kasım sonu aralık başı gibi yavaş yavaş girilebilir. Bitcoindeki belirsizlik ne yazık ki altları daha çok etkiliyor.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 27, 2017, 07:36:34 PM

Bence de şu aralar alınıp uzun vadeli düşünülebilir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 27, 2017, 07:46:49 PM

Ben de merakla bekliyorum. Galiba 16 kasımdan sonra girmek lazım. Gözüm nxt de
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
October 27, 2017, 08:47:45 PM

İki tip yatırımcı var.
1- kısa vadeli yatırımda bulunanlar
2- uzun vadeli yatırımda bulunanlar

Kısa vadeli yatırımcılar şu an bitcoinde kalabilirler. Uzun vadeli yatırım içinde ayrıca Bitcoin uygundur.
Uzun vadeli yatırımcılar oax, monetha, waves gibi coinleri ellerinde tutmalılar. Binanceyi de buna ekleyebiliriz.
Bunları alıp unutursanız bunlar sizi ihya edebilir.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
de_xt
Hero Member

Activity: 602
Merit: 535

Account hacked from Oct 11th to Nov 1st 2017

View Profile
October 27, 2017, 10:47:44 PM

Pİyasadan mümkün olsa çıkış yapmak lazım yaklaşan Kasım forkuna doğru ama herkesin kendi kararı olur. Ben şahsen en azından yeni bir coine giriş yapmıycam uzun süre.  Cüzdandaki altcoinleri riske ederek  beklemedeyim kar görürsem çıkış yaparım. Fırsatlar her zaman vardır.

▄███████████████▄
       ▄██▀             ▀██▄
    ▄▄██▀                 ▀██▄▄
█████▀▀       ▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄    ▀▀█████
██          ▄▀ ▄▄▄▀▀▀▀▄▀█▄▄      ██
▐█▌       ▄▀ ▄▀ ▄▄▄▀▀▀▄▀▀▀███   ▐█▌
 ██      ▄▀▄▀▄▀▀▄▄▄▀▀▀▀▀█ ▄█▀   ██
 ▐█▌    █▄▀▄▀▄█▀▀▀ ▀█▀ ▄▀▄▀█   ▐█▌
  ██    █▄▀▄▀▄▄█▀ ▄▀ ▄▀▄▀▄▀█   ██
  ▐█▌ ▀▄█████▀▄▄▀▀▄▄▀▄▀▄▀▄▀█  ▐█▌
   ██▌▀████▀██▄▄▀▀▄▄▀▄▀▄▀▄█▀ ▐██
    ██▌▀█▀▀█▄▀▀▄▀▀▄▄▀▄█▄▄█▀ ▐██
     ██▌ ▀  ▀███▄▄▄█████▀  ▐██
      ██▄      ▀▀▀▀▀      ▄██
       ▀██▄             ▄██▀
         ▀██▄         ▄██▀
           ▀██▄     ▄██▀
             ▀███▄███▀
               ▀███▀
.DeepOnion.
★ ★ ★ ★ ★  .❱❱❱ JOIN AIRDROP NOW!.
TOR INTEGRATED & SECURED
★  Your Anonymity Guaranteed
★  Your Assets Secured by TOR
★  Guard Your Privacy!
|Bitcointalk
Reddit
Telegram
|                        ▄▄▀▄▄▀▄▄▀▄▀▀
                    ▄▄██▀█▀▄▀▀▀
                  ▄██▄█▄██▀
                ▄██████▀
              ▄██████▀
  ▄█▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████▀
██████▀▀▀▀▀██████▀
 ▀█████  ▄███████
  ████████████▀██
  ██▀███████▀  ██
  ██ ▀████▀    ██
  ██   ▀▀      ██
  ▀█████████████▀
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
October 27, 2017, 10:58:07 PM

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Bence altcoinlere ufak ufak girmenin zamanı . Bundan sonra artık altcoinlerin günü diye düşünüyorum. Saygılar kıymetli dostlarım
apocado35
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
October 28, 2017, 12:33:05 AM

Piyasa cok belirsiz suan. Kasım sonu aralik basina kadar girmek riskli olabilir dikkatli olun
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 28, 2017, 12:37:05 AM

Bir forktan çıktık piyasa canlandı derken şimdi tekrar düşüşler başlıyor Kasım'ın sonuna kadar bitcoinde kalmak mantıklı olacaktır.
suatranc
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
December 27, 2020, 10:28:51 AM

4 sene önce yaşananlar şimdi yaşananlara çok benziyor. tarihe bakmasak bugünlerdeki süreci yazmış o zaman arkadaşlar.
altcoin sezonunun er/geç geleceğine bu yüzden inanıyorum.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 27, 2020, 11:32:37 AM

altcoinlerde yeşillenmelerin pek yaşanmamasının ve altcoin marketinin öldü düşüncesinin temel sebebi bitcoinin bıkmak bilmeden ezici yükselişleri diye düşünüyorum her zaman da böyle olmuştur aslında bu noktalar iyi analiz yapılıp altlara girmek toplamak için ideal ama tabi ki yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
December 27, 2020, 12:14:30 PM

Az da olsa ufaktan girilebilir ama BTC hareketine göre tepki alıyor alt coinler.  Tahminime göre şubat-mart ayı için altların yeşillenmesi tabi gireceğiniz alt coinin de iyice araştırılması lazım. Delist haberleri gelmeye başladı bunlardan biri olmamak için dikkatlice yatırım yapılabilir.  Yatırımı yaparken de riski minimize etmek için tek birine değilde 2-3 parçayla farklı coinlere yatırmakta fayda var.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
December 27, 2020, 12:27:24 PM

Bitcoin çökerken altcoinler daha da çöktüğü için bu kış ayları alım fırsatı olabilir yatırımcısına, pumplanmış altcoinler değil tabi. Dipte gezinen sağlam çok proje var. Bakıp görüp seçmek lazım. Ben sepetime son 2 aydır altcoin eklemeye devam ediyorum.(YTD) Bitcoin falan uçtu gitti zengin işi oldu kafama yatmiyor.

Görüntü belli 2016 Aralık benzerini yaşıyoruz. Tüm gördüğüm budur piyasada. 2016 Aralık'ta yükseliş oldu ardından Bitcoin ve Altcoinlerde Ocak ayında düşüş geldi. Şubattan yataya bağladı piyasa ve hemen ardindan 2017 Martta büyük altcoin rallisi başladı.

Benim son 3 aydır gözlemlerim ve beklentim zaten altsezonun Mart Nisan gibi geleceğidir ve Eylül 2021 e kadar surecegidir.

Her an her şeyin olduğu bir piyasadayız. Bakalım balinaların sıradaki hamlesi ne.

YTD.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 27, 2020, 12:48:29 PM

Bitcoin çökerken altcoinler daha da çöktüğü için bu kış ayları alım fırsatı olabilir yatırımcısına, pumplanmış altcoinler değil tabi. Dipte gezinen sağlam çok proje var. Bakıp görüp seçmek lazım. Ben sepetime son 2 aydır altcoin eklemeye devam ediyorum.(YTD) Bitcoin falan uçtu gitti zengin işi oldu kafama yatmiyor.

Görüntü belli 2016 Aralık benzerini yaşıyoruz. Tüm gördüğüm budur piyasada. 2016 Aralık'ta yükseliş oldu ardından Bitcoin ve Altcoinlerde Ocak ayında düşüş geldi. Şubattan yataya bağladı piyasa ve hemen ardindan 2017 Martta büyük altcoin rallisi başladı.

Benim son 3 aydır gözlemlerim ve beklentim zaten altsezonun Mart Nisan gibi geleceğidir ve Eylül 2021 e kadar surecegidir.

Her an her şeyin olduğu bir piyasadayız. Bakalım balinaların sıradaki hamlesi ne.

YTD.

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Genel bir piyasa çöküşü bekliyorum. O zaman işte altcoinleri toplamak çok önemli olacaktır. Her şey bahar gibi şu an bitcoinde lakin ne kadar güzel bahar yaşarsak daha sert bir kış geçireceğiz. Ben bunu bekledikçe bahar uzuyor. Şu an dayanamayıp hata yapacağım diye çok korkuyorum. Artık düşüş başlamalı diye diye daha yükseltiyorum. Biliyorum ben aldığım an düşüş başlayacaktır.
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
December 27, 2020, 01:23:50 PM

Özellikle Litecoin şu anda iyi durumda onun dışında 3-5 tane altcoin sayılır diğerleri çöküyor en azından benim sahip olduklarımın.
Altcoin'lerden ziyade Bitcoin tercih etmek gerekiyor sanırım şu dönemde, en azından dominasyonu %75'lere gelene kadar  Embarrassed

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
December 27, 2020, 02:42:00 PM

bitcoin düşmeden önce altcoinler mutlaka yukarı gider. altcoinler yukarı gitmeden bitcoin çökerse selamız okunur zaten.

ben full kasa altlardayım 2 aydır. gireceği kadar girdi. kıpırdamayı düşünmüyorum.

Şu amerika ne zaman yardım parası dağıtacak vatanadaşa tarihi neydi?
kurumsal olmayan insanlar altcoin almaya daha meyilli. İnsanlar gelmeden önce tezgaha 2x çektirip öyle satarlar diye tahmin ediyorum.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 27, 2020, 02:50:16 PM

şöyle bir silkelendi piyasa yine alım için biraz fırsat verdi.umarım kollayanlar istediğine girebilmiştir. 1 hafta daha fırsat vermesin isterim yukarı yukarı yukarı Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: