Bitcoin Forum
November 18, 2017, 04:47:56 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Konu Kapatılabilir...  (Read 325 times)
cemirfan
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
October 12, 2017, 11:58:22 PM

Merhaba arkadaşlar ;
Foruma ilk yazışımdan güven problemi yaratabilir fakat şartım falan yok. Cihazı elinize alana kadar 1 tl para istemiyorum. Kendi tesisime ekleyeceğim Miktarın üstünde alım yaptım. Yeni tesis altyapımı hazırlayana kadar zamana ihtiyacım var. Bu yüzden fazla olan miktarı değerlendirmek isteyen arkadaşlara fırsat sunuyorum. İlgilenen arkadaşlar ilgilendikleri miktarı bildirerek ulaşabilirler.
Antminer S9-13.5TH/s  ( Uygun PSU İle 15 TH/s İle stabil çalışıyorlar.) ( 3300 $)
20 adet üzeri fazlam var.
PSU ları yoktur. PSU tarafını türkiyeden 2 yıl garantili cihazlar tercih ediyorum kendim. (2x800 watt = 500 TL civarı 1600 Watt 750 TL civarı)
Psu konusunda yardımcı olabilirim.
Coinlancer is Disrupting the Freelance marketplace!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 405

Reverse Engineer

View Profile
October 13, 2017, 03:05:03 AM

Merhaba arkadaşlar ;
Foruma ilk yazışımdan güven problemi yaratabilir fakat şartım falan yok. Cihazı elinize alana kadar 1 tl para istemiyorum. Kendi tesisime ekleyeceğim Miktarın üstünde alım yaptım. Yeni tesis altyapımı hazırlayana kadar zamana ihtiyacım var. Bu yüzden fazla olan miktarı değerlendirmek isteyen arkadaşlara fırsat sunuyorum. İlgilenen arkadaşlar ilgilendikleri miktarı bildirerek ulaşabilirler.
Antminer S9-13.5TH/s  ( Uygun PSU İle 15 TH/s İle stabil çalışıyorlar.) ( 3300 $)
20 adet üzeri fazlam var.
PSU ları yoktur. PSU tarafını türkiyeden 2 yıl garantili cihazlar tercih ediyorum kendim. (2x800 watt = 500 TL civarı 1600 Watt 750 TL civarı)
Psu konusunda yardımcı olabilirim.

selam, hangi ildesin belki 1 tane alabilirim (buradan da yazabilirsin, pm de atabilirsin) ?

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
cemirfan
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
October 13, 2017, 09:46:15 AM

İzmirdeyim. Özelden telefon numaramı yazıyorum.
igotek
Sr. Member

Activity: 420

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
October 13, 2017, 02:13:15 PM

15 TH ye nasıl çıkıyor ? Overclock mı yapıyorsunuz ?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  SATILIK  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
⎩      Baikal X10 Miner Kasım  ♦♦♦♦  Simple Mining Rig Resetter v2  ♦♦♦♦  USB Riser  ♦♦♦♦  JEEP Renegade  ♦♦♦♦  Audioson Bit Ten  ♦♦♦♦  Diğer Satılık Ürünler      ⎭
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Direk Üreticiden İthalat   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.