Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:19:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: kapatıldı  (Read 640 times)
Ugur7 (OP)
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
October 13, 2017, 10:42:45 AM
Last edit: October 15, 2017, 04:19:59 PM by Ugur7

satış sonlandırılmıştır.
1715336364
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715336364
Reply with quote  #2

1715336364
Report to moderator
1715336364
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715336364
Reply with quote  #2

1715336364
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
October 13, 2017, 02:05:18 PM

inşAllah en kısa zamanda satış gerçekleşir ve bu sıkışıklıktan kurtulursun.
Ugur7 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 14, 2017, 12:07:36 PM

inşAllah en kısa zamanda satış gerçekleşir ve bu sıkışıklıktan kurtulursun.

allah razı olsun.

riglerin 1 birini sattım kaldı 3 tane inşlh tez zamanda satar sıkışlığımı bir nebze atarım

güncel..
eric_draven
Newbie
*

Activity: 56

View Profile WWW
October 14, 2017, 11:44:31 PM

Hayırlı satışlar, inşallah kısa sürede satarsınız kardeşim.
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
October 15, 2017, 06:16:06 AM

Fiyatlar gayet uygun, umarım en kısa zamanda yeni sahiplerini bulur. Hayırlı satışlar.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 15, 2017, 08:36:02 AM

Sattığınız rig sistemler için hosting ve teknik destek hizmeti vermeyi düşünür müsünüz?
Misal biz bir kaç arkadaş bir araya gelip rig 2 yi satın alsak. Bizim yerimize işletir misiniz?
Sistem sizde dursun. Aylık kazılan ethereum un içinden siz elektrik ve kendi hizmetinizin karşılığı olarak belirlediğiniz bir miktarı alın.
kalan kısmı da bize gönderin.

Evinde rig barındıramayan bir kaç arkadaş ortak böyle bir yatırım yapmak istiyoruz. Amacımız Ethereum biriktirmek.
Sıkıldığımız zamanda rigi dağıtıp oyun PC si yapacağız.
Ugur7 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 15, 2017, 09:08:38 AM

Sattığınız rig sistemler için hosting ve teknik destek hizmeti vermeyi düşünür müsünüz?
Misal biz bir kaç arkadaş bir araya gelip rig 2 yi satın alsak. Bizim yerimize işletir misiniz?
Sistem sizde dursun. Aylık kazılan ethereum un içinden siz elektrik ve kendi hizmetinizin karşılığı olarak belirlediğiniz bir miktarı alın.

Evinde rig barındıramayan bir kaç arkadaş ortak böyle bir yatırım yapmak istiyoruz. Amacımız Ethereum biriktirmek.
öncelikle yukarıda yorum yapan arkadaşların tümüne teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

merhaba barındırma işlemini yapabilirim isterseniz noterden evrak imzalayabilirim.daha önce yapmadım ama gider notere sorarım isterseniz
forumdan daha önce rig sattıgım evime davet ettiğim kişi mevcut isterseniz konu davet ederim daha doğrusu rica ederim.
bakımlarını belli periyotalarda yaparım internet zaten evimde var kullanıyorum  sadece elektiriği karşılamanız benim için yeterli olacaktır.

cihazlar simple mining ile çalışıyor rig sizin hesabınıza yönlendiirim aylık biriken coin sizin cüzdanınıza gelir yada sadece cüzdanınıza yönlendirirm simple mining aylık 2 dolar ödeme alıyor rig başı siz uğraşmayın diye benim hesapta sizin adresinize çalışabilir
ay sonu siz bana istediğiniz ödeme şekli ile elektirik ücretini gönderirsiniz.
aklıma gelen bunlar extra bir isteğiniz olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
October 15, 2017, 11:29:50 AM

Merhaba evde rig çalıştırmak hem ses hemde ısı sebebiyle pek meşakkatli olduğu için rigleri dükkanda çalıştırıyorum.Konu sahibi uğur beyle ticaretmiz oldu adresine kadar gidip rig satın aldım tavsiye ederim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: