Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:41:10 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yalnızca üye olmanız karşılığında sizin için BTC ve alt mining yapan site...  (Read 1012 times)
skylynn (OP)
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
October 13, 2017, 01:33:13 PM

Sevgili dostlar,

Yakın zamanda açılan bu site sizin için BTC, ETH, LTC, DASH, ZEC, DOGE gibi coinlerin yanı sıra mining hızı da mine edebiliyor. Üyelikle beraber 0.10 GH/s ücretsiz veren site, tabi ki ücret karşılığı mining hızı satmakta. Yalnızca üye olup mine edilmesi istenen aracı seçtikten sonra çıkış yapmanızın yeterli olduğu bu sistem toplamda maksimum 5 dakikanızı alıyor. Bu 5 dakika ileride kaç sıfıra tekabül eder bilinmez ama artısı var eksisi yok.

link: https://dioxen.com

Saygılarımla...
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
October 13, 2017, 01:46:05 PM

site  şifre çalmak için yapılmış gibi, üye oldum  giriş yapmıyor  şifre sıfırla diyorum şifremi sıfırlatmıyor...
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 13, 2017, 01:47:11 PM

Bu forumda Full Member altı üyelerin paylaştığı hiçbir linke tıklamayın, Full Member üstü paylaşanlarada tıklarken mutlaka hangi site olduğuna dikkat edin, antivirüs kullanın, bitcointalk ve borsalarda kullandığınız şifrelerle aynı şifreleri kullanmayın, kullanıcı adlarınız farklı olsun.
skylynn (OP)
Newbie
*

View Profile
October 13, 2017, 01:48:00 PM

giriş yaparken e-mail inizle değil kullanıcı isminizle giriş yapmalısınız aynı sorunu ben de yaşadım
skylynn (OP)
Newbie
*

View Profile
October 13, 2017, 01:55:43 PM

Bu forumda Full Member altı üyelerin paylaştığı hiçbir linke tıklamayın, Full Member üstü paylaşanlarada tıklarken mutlaka hangi site olduğuna dikkat edin, antivirüs kullanın, bitcointalk ve borsalarda kullandığınız şifrelerle aynı şifreleri kullanmayın, kullanıcı adlarınız farklı olsun.

Aynı şifrelerin kullanılmaması, farklı kullanıcı adlarının kullanılması, antivirüs kullanılması, hangi site olduğuna dikkat edilmesi konularında size kesinlikle katılıyorum. Full Member altı üyeler konusunda da katılmakla beraber biraz da farklı düşünmenizi tavsiye ediyorum. Full Member olduktan sonra da paylaşabilirdim ki site çok yeni olduğu için ben de forumu uzun süredir takip ettiğim ama katkıda bulunmadığım için başlama kararı aldım. Bu benim dolandırıcı olduğumu göstermez. Site https uzantılıdır ama tabi ki katılıp katılmamak bireylerin özgür iradesine kalmıştır.

Teşekkür ederim.

Arkadaş yeni üye ve ilk işi buraya konu açıp link vermek olmuş dikkatli davranmanızı isterim. Dostum yalnış anlama ama bu sıralar bayağı bi yükseldi bu phishing olayları sadece uyarı mı bırakmak istedim. Kimse kimeseye üye olması karşılığında da BTC de veya alt coinlerde kazım yapmaz Wink

Kesinlikle ben de dikkatli olmanızı isterim. Yanlış anlamıyorum şu an yeni hesap olduğum ve ilk konum bu olduğu için farklı ilk izlenim bıraktığımın farkındayım. Zaten yapılan kazımlar üye olmayla ayda 1 BTC, 10 ETH vs. katmıyor, mutlaka adamlar da bunu bilerek ve belki de PR çalışması uygulayark yola çıkmıştır Smiley.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 13, 2017, 02:33:29 PM

Böyle sitelere nasıl güveniyorsunuz arkadaş. Hem uğraştığınıza da değmez . Gidin airdroplara katılın belki onlar para eder.

skylynn (OP)
Newbie
*

View Profile
October 13, 2017, 02:57:49 PM

Böyle sitelere nasıl güveniyorsunuz arkadaş. Hem uğraştığınıza da değmez . Gidin airdroplara katılın belki onlar para eder.

Farklı e-mail adresi, şifre, kullanıcı adı kullanıldığında, hatta işlem yapılmayan bir ortam (başka bir pc, mobil vs) üzerinden yapıldığında, antivirüs-malware de varsa ve ek olarak https uzantılı ise bana güvensiz gelen bir yanı kalmıyor. Transferde de açık adres vereceğiz. Eğer harici işlem yapmazsanız maksimum 5 dakika almakta.

Tekrarlıyorum herkesin kendi özgür iradesidir. Ben bu işlemi yaptım ve bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Bahsi geçen kuruluşla bir bağlantım olmadığını da belirtmek istiyorum. Reklamını yapar gibi oldum ama hiçbir alakam yoktur Smiley.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 13, 2017, 02:58:45 PM

oooo ponzi alırım bi dal

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Defloration
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 03:10:02 PM

Tırnığını verirler kolunuzu kaparlar. Dikkat edin. Denemek isteyen fake adreslerle üye olup free hash gücünü kullansın kesinlikle satın alıp paranızı kaptırmayın.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 13, 2017, 03:13:38 PM

Ödeme yapıcaklarını sanmıyorum ama üye olup taş taşımıyoruz arkadaşında dediği gibi max 5 dk .
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 13, 2017, 04:16:26 PM

Bedava mAldan hayir gelmez vardir bi bityenigi o sitede .10 ghzde gunumuzde pek bi etkisi olmaz ama genede onu bile vermezler.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 13, 2017, 05:01:44 PM

para yatırmaya teşvik eden bi site...para yatırmadan ayda 5-10 dogecoin yaparsın..ne işine yarayacak ? boş işler
M.Terzi
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 06:34:39 PM

Abi ne boş işlerle uğraşıyorsunuz beleşten para gelecek diye elinizdeki paradan da olacaksınız az kaldı Cheesy
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 13, 2017, 07:13:52 PM

bu tür sitelere pek güven olmaz hıc bakmadım ama mantıken dolandırıcı sıteler sızınde yazdıgınız gıbı kımın sıfresını onaylamıyor kımın uyelıgı oldugu halde gıremıyor  Huh
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 07:22:15 PM

Sevgili dostlar,

Yakın zamanda açılan bu site sizin için BTC, ETH, LTC, DASH, ZEC, DOGE gibi coinlerin yanı sıra mining hızı da mine edebiliyor. Üyelikle beraber 0.10 GH/s ücretsiz veren site, tabi ki ücret karşılığı mining hızı satmakta. Yalnızca üye olup mine edilmesi istenen aracı seçtikten sonra çıkış yapmanızın yeterli olduğu bu sistem toplamda maksimum 5 dakikanızı alıyor. Bu 5 dakika ileride kaç sıfıra tekabül eder bilinmez ama artısı var eksisi yok.

Saygılarımla...

bunun yeri burası değil. mining platformu diyeceğim o da değil. konu dışı diyeceğim o da değil.

en iyisi silip atmak Smiley
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 13, 2017, 07:41:10 PM

Sevgili dostlar,

Saygılarımla...

bunun yeri burası değil. mining platformu diyeceğim o da değil. konu dışı diyeceğim o da değil.

en iyisi silip atmak Smiley
bunun yeri çöp  Smiley neyse ki millet bilinçlenmişte bunlarda burda prim yapamıyor. ama facebook gruplarında hala ilgi görüyorlar

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 13, 2017, 07:48:06 PM

Valla bunlardan yüzlerce var. Üyeyim çoğuna hiç para da yatırmadım, bastım tuşa çıktım 1 ay sonra bakarım hepsine. Çoğalınca çekim yaparım verirse verir, vermezse kendi bilir. Ponzi mi dersiniz yoksa tamamen scam mı dersiniz orasını bilemem, tek bildiğim böyle yerlere yatırım yapılmayacağıdır.

altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
October 13, 2017, 07:53:29 PM

Bu hızla kazarsanız senede $5 geliyor.  Grin
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=10&HashingUnit=GH%2Fs&PowerConsumption=0&CostPerkWh=0.12
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
October 13, 2017, 09:02:21 PM

oooo ponzi alırım bi dal

Hemen alırım bir dal . Ponziler bitmez sadece isim değiştirir Smiley Yatırım yapanlara yazık oluyor . elimizden geldiğince uyarmak lazım . Kimsenin hele ki bizlerin dışarıya atacak parası yok maalesef .
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 14, 2017, 06:39:10 AM

arkadaşlarında da dediği gibi güvenli bağlantılara girmeyin. Daha dün mew cüzdanımı boşalttılar.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: