Bitcoin Forum
May 15, 2024, 08:24:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bilgisayar başında uzun vakit geçirenler için Edit 2 : Uzak durun bu firmadan  (Read 1294 times)
gusifb
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
October 15, 2017, 08:29:22 PM

20 yıldır bilgisayar kullanıyorum sizin kadar götünü düşüneni görmedim. Plastik sandalyeden tabureye kadar aklına ne gelirse oturduk. Ama yaşa taşa başa oturmadık göt yerinde sağlam kaldı. 1000 liralık götüm olmadığı için üzülsem mi bilemedim şimdi.
Apostle1968
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
October 16, 2017, 12:39:36 AM

DXRacer kesinlikle doğru seçimi yapmışsın hayırlı olsun güle güle otur kalk Cheesy
Chucky94
Newbie
*

View Profile
October 16, 2017, 10:35:10 AM

DXRacer kalite konfor olarak kesinlikle başarılı bir marka. Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
October 16, 2017, 10:54:47 AM

Uzun süre bildiğimiz koltuk takımlarının teklilerinde bilgisayarımı kullandım sonrasında belimde rahatsızlıklar meydana geldi doktora gittim fıtık falan dedi ağrılar ciddiydi sonrasında kendime ofis koltuğu aldım 750 tl civarı özelliği  beli dik tutması ve ve sizin yayılmanızı engellemesi sonrasında bel ağrılarımdan kurtuldum bu tarz ürünler alırken paraya bakmamak gerek önemli olan sağlık . Ayrıca ne olursa olsun 30 dakikada bir kalkıp yürümek lazım .
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
October 16, 2017, 12:31:06 PM

KArdeş koltuk çok güzel hayırlı olsun. Bende düşündüm almayı bi ara 1000 tl ye baktım sonra kıçıma baktım ve dedimki otur oturduğun yerde ne yapacaksın 1000tl lik koltukta sanki bana turnuvalarda oyun oynayacak dedim ve vazgeçtim. Cheesy
CLS63 (OP)
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1637

View Profile
October 16, 2017, 01:22:29 PM

KArdeş koltuk çok güzel hayırlı olsun. Bende düşündüm almayı bi ara 1000 tl ye baktım sonra kıçıma baktım ve dedimki otur oturduğun yerde ne yapacaksın 1000tl lik koltukta sanki bana turnuvalarda oyun oynayacak dedim ve vazgeçtim. Cheesy

Evet fiyatı yüksek bir koltuk keşke daha ucuza satılsa'da isteyen herkes alabilse ben bilgisiyar başında günde 6-7 saat oturuyorum ilerde sağlık sorunları yaşamamak için bu tarz bir koltuk aldım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 16, 2017, 01:23:25 PM

Uzun süre bildiğimiz koltuk takımlarının teklilerinde bilgisayarımı kullandım sonrasında belimde rahatsızlıklar meydana geldi doktora gittim fıtık falan dedi ağrılar ciddiydi sonrasında kendime ofis koltuğu aldım 750 tl civarı özelliği  beli dik tutması ve ve sizin yayılmanızı engellemesi sonrasında bel ağrılarımdan kurtuldum bu tarz ürünler alırken paraya bakmamak gerek önemli olan sağlık . Ayrıca ne olursa olsun 30 dakikada bir kalkıp yürümek lazım .

aynen 30 dakikada bir ufak molalar vermek göz içinde iyi olur

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 01:59:32 PM

Herhangi bi online oyuna bağlılığım yok günde bi iki kere foruma giriyorum o da 3-4 saatimi götürüyo bazen yatarak okuyorum illa yorum atcaksam doğruluyorum o yüzden bana gerekli olduğunu sanmıyorum
dhinan95
Newbie
*

View Profile
October 17, 2017, 02:42:13 PM

hayırlısı olsun DXRacer çok başarılı koltuktur feedlememen dileğiyle Smiley
CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 01:28:08 PM

Tecrübelerimi paylaştığım edit2 geldi beyler konuyu biraz üstte tutalımda benim gibi almak isteyenler ne olduğunu öğrensinler

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 01:29:35 PM

Mejburen  Aerocool AC 120 serisi koltuğuna kaldık galiba önerebileceğiniz koltuk yok mu?

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 01:31:42 PM

bilgisayar koltuğundan ziyade oturuş pozisyonu da önemli. şahsen ben ayakları uzatıyorum arkama yaslanıyorum. en güzeli g*t kısmı yumuşak bir koltuk bul. yanlış hatırlamıyosam teknosada fiyatına göre çok rahat koltuklar var. gamer koltuğuymuş bilmemne para tuzağı. ha bu dediğim teknosadakiler de gamer koltuk diye geçiyor da fiyatlar ekonomik. adına ne derlerse desinler
bluelabelowl
Member
**

Activity: 72

View Profile
October 23, 2017, 01:57:45 PM

koltuk olarak anatomiye uygun uzun saatler rahat ettirecek fiziksel yapıda olmasının da dışında hava alan bir döşemeye de sahip olmasına dikkat edilmeli ve mümkünse yapay deri koltuklardan da uzak durulmalı. ayrıca firma konusunda uyarın için de teşekkürler hocam.
qqfaith28
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
October 23, 2017, 02:05:08 PM

evdekı teklı koltugu alın yatarak oynayın  Wink
CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 08:22:36 AM

bende hiç şans yok Aerocool AC120 koltuğunu alim dedim dün sipariş verdim bugün aradılar Tüm Türkiye'de sadece 1 Tane kalmış oda hasar görmüş o yüzden iptal ettim mejburen bir süre şu koltuklardan uzak durucam

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
t17389
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 1

View Profile
October 24, 2017, 09:13:03 AM

Çok iyi gözüken ve yorumları olan koltuklar size uymayabiliyor. Ben o yüzden hep gidip dükkanda deneyerek alma taraftarıyım. Baya duruş problemleri var bende. Koltuk çok önemli
DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 24, 2017, 05:37:42 PM

Öncelikle gerçekten seni bunu paylaştığın için taktir ediyorum kardeşim . Herkes böyle başına gelen olayları , uğradığı haksızlıkları paylaşsa başka insanların da canları yanmaz ve bunu yapan işletmeler illaki yansımasını görecektir . Şahsen bilgisayar koltuğu konusunda bir şey söyleyemiycem . Öğrenci evindeyiz malum kazık gibi sandalyeden yazıyorum Cheesy

Geçmiş olsun .
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 08:24:59 PM

Dostum DXRacer gayet güzel koltukdur aslında almanı tavsiye ederim ama adoreden alma internetten yurtdışı siparişi vs vermeye çalış illa ki getiren bi yer vardır. Çok rahat edeceğine eminim güle güle kullan
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 08:33:12 PM

Dostum marka model olarak açıkçası pek anlamam fakat bu ortepedik koltuk adı altında satılanlar pek rahat olmuyor genelde . Annem almış gelmiş birtane böyle arkası kavisli falan geliyor yok bel boşluğuydu carttı curttu hiç rahat edemedim . gittim geri iade ettim . Benim eski emektar bir bilgisayar koltuğu var böyle beli yaslayıp ayakları dolaba yasladığım hala onla idare ediyorum . Eskiler candır Cheesy
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: