Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:06:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ✅🚀[ANN]+[BOUNTY] [ICO] KEPLER -AI ve Robot Teknoloji Yeni Nesil Blockchain 🚀  (Read 412 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
March 24, 2018, 12:36:31 PM

Kepler binanceye büyük bir ihtimal girecektir. Çünkü şimdi den bile anlaşmaları var o yüzden değerleneceğini göz önünde bulundurarak katılın ister yatırım ister bounty e tavsiye ediyorum. kepler iyi bir proje ekibi de çok iyi inceleyin merak ettiğiniz bir şey olursa sorun yardımcı olurum.
1714683996
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714683996
Reply with quote  #2

1714683996
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714683996
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714683996
Reply with quote  #2

1714683996
Report to moderator
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 28, 2018, 10:49:33 AM

Kepleri incelemenizi öneririm. Projesi güzel bir ICO proje hakkında bilgi almak isterseniz lütfen çekinmeyin. Elimden gelen ne varsa yaparım.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 14, 2018, 06:30:59 PM

Orjinal bounty konusunu arayan arkadaşlar için link : Bounty :  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2853182.0

Kepler bana göre iyi bir proje sizler ne düşünürsünüz bilemiyorum uzun vadede çok güzel yerlere gelebilecektir. Tavsiye ederim katılmanızı yatırım içinde uygundur.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 12, 2018, 12:27:42 PM

Web siteyi inceleyin : https://keplertek.org/ şuan güzel bonuslar mevcut yatırım yapmayı düşünen varsa inceleyebilir. Bounty hala devam ediyor katılmak isteyen olursa yardımcı olurum. Merak ettiğiniz bir konu varsa sormaktan çekinmeyin. Bol kazançlar
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 23, 2018, 06:44:12 PM

ICO ve Bounty hala devam ediyor kampanya arayanlara tavsiye ederim. Yol haritası uzunda olsa değerli olacak tokenlerden başarılı projelerden biri diyebilirim. Araştırmanızı yapın merak ettiğiniz bir konuda soru sormaktan çekinmeyin. Yardımcı olmaya çalışacağım. Bol kazançlar Smiley
mamostem
Member
**

Activity: 162
Merit: 10

View Profile
May 24, 2018, 10:53:15 AM

Hocam proje güzel görünüyor gelecek vadediyor umarım ileride iyi yerler gelir emeğinin karşılığını alırsın
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 24, 2018, 11:20:05 AM

Hocam proje güzel görünüyor gelecek vadediyor umarım ileride iyi yerler gelir emeğinin karşılığını alırsın
Teşekkürler umarım herkes alır yaptığının karşılığını Smiley proje iyi yol haritası uzun sabırlı olup beklemek gerek bu sürede de  elimizden geleni yapıyoruz katılan herkese başarılar katılmak isteyenlerde varsa tavsiye ederim. Bol kazançlar Smiley
gerald-80
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
May 24, 2018, 12:29:12 PM

Telegram kampanyasina katilmak istedim sanirim katildim guzel bir proje gibi duruyor umarim iyi yerlere gelir ama kafama takilan birsey var telefonda  yaziyorum suriyede askerim yazim kurallarina dikkat edemedigim icin kusura bakmayin anlamadigim ise telegram in aksiyon 2 kismi bu konulari asagida konuya yaziniz kismi nereye yazicaz o bilgileri
Abdurrahman Yalcin
Member
**

Activity: 140

View Profile
May 24, 2018, 01:17:30 PM

Robotlar ve yapay zeka uygulaması geleceğin teknolojisi olacaktır. O yüzden bu alanlarda ki projeler mutlaka ileriye dönük başarılı olurlar. 
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 24, 2018, 01:53:38 PM

Telegram kampanyasina katilmak istedim sanirim katildim guzel bir proje gibi duruyor umarim iyi yerlere gelir ama kafama takilan birsey var telefonda  yaziyorum suriyede askerim yazim kurallarina dikkat edemedigim icin kusura bakmayin anlamadigim ise telegram in aksiyon 2 kismi bu konulari asagida konuya yaziniz kismi nereye yazicaz o bilgileri
Bounty :  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2853182.0

#JOIN & #Proof of authentication
Bitcointalk username:
Bitcointalk profile link:
Telegram username:
ETH address:

Hiç önemli değil yazım kurallarında bir sorun yok Allah sağlık sıhat versin kazasız belasız inşallah. Bu bilgileri doldurup kanıt olarak orjinal Bounty linkine paylaşmanız gerekiyor bol kazançlar Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 24, 2018, 01:55:02 PM

Robotlar ve yapay zeka uygulaması geleceğin teknolojisi olacaktır. O yüzden bu alanlarda ki projeler mutlaka ileriye dönük başarılı olurlar. 
Uzun vadede iyi bir proje yavaş ilerleme ile güzel yatırım alarak devam ediyor ICO sonunda başarılı olacaktır diye düşünüyorum. Bounty için miktar güzel bir sorun olmayacaktır umarım herkese tavsiye ederim Smiley Bol kazançlar
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 03:17:22 PM

Kepler projesini incelemenizi tavsiye ederim bounty ve ICO hala devam ediyor. Hala kazanma şansınız varken kaçırmayın derim. Uzun vadeli ve sabır gerektirdiğini şimdiden söyleyeyim ama başarılı olma ihtimali de çok yüksek bir proje bol kazançlar Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
June 11, 2018, 06:55:07 PM

Katılmak isteyenler için güzel bounty ve yatırımcılar için çok iyi bir ICO katılanlar var ise takip etmeniz için güncelliyorum. Düşününenlere tavsiye ederim. Başarılı olacağına inandığım bir proje herkese bol kazançlar  Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
June 18, 2018, 08:20:26 AM

Kepler ICO ve bounty devam ediyor. Web siteyi ziyaret ederek https://keplertek.io/ aldığı yatırımı ICO yu takip edebilirsiniz. Projenin içeriğini ve ne işe yarayacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yatırımcılar için hala iyi oranlarda bonuslar mevcut. Herkese bol kazançlar Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
June 26, 2018, 03:16:33 PM

Kepler bounty kampanyaları bir kaç hafta önce sona erdi. Stakesler güncellendi ICO ilerlemesini Web sitesinden kontrol edebilirsiniz. https://keplertek.io/ ödüller ICO bittikten sonra dağıtılacaktır. Katılan herkese bol kazançlar umarım güzel bir kazanç elde etmenize vesile olmuşumdur Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
August 16, 2018, 10:44:21 PM

Kepler de Eylül ayında Özel satış aşamasını bitireceğini telegram da sorduğum soruya cevap olarak verdi. Resmi Twitter adreslerinde CEO ları bu şekilde açıklama yapmış. Eylül ayında ICO bitiyor ve Kasım da borsada listeleneceğini açıkladı. Umarım bilgiler net kararlarıdır. Değişmez diye umuyorum. 1 yıl gibi geldi artık bitmesi herkes için hayırlısı olur. Katılan herkese bol kazançlar Smiley
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
August 18, 2018, 03:23:38 PM

bunun icosu bitmedi mi daha, blog yazmıştım sanki, vallahi unutmuşum listeleri kontrol edeyim . uzattıkça uzatmışlar
mamostem
Member
**

Activity: 162

View Profile
August 18, 2018, 03:29:39 PM

Korkutucu ürkütücü vatani zamanda mutlu edici bir proje çok ama çok büyük bir alana Şamil kep amaçlar hedefler 👍🏻Gürcistan hükümeti detayını çok anlamadık ama olumlu katlıları olacak Roboooootik🤖🤖🤖
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
August 19, 2018, 09:11:45 PM

bunun icosu bitmedi mi daha, blog yazmıştım sanki, vallahi unutmuşum listeleri kontrol edeyim . uzattıkça uzatmışlar

Korkutucu ürkütücü vatani zamanda mutlu edici bir proje çok ama çok büyük bir alana Şamil kep amaçlar hedefler 👍🏻Gürcistan hükümeti detayını çok anlamadık ama olumlu katlıları olacak Roboooootik🤖🤖🤖

Evet blog yazmışsınız başarılı, ICO şimdi özel satış aşamasında yaklaşık 1,2 ay içerisinde bitecek. Özel satış bittikten sonra Ödülleri dağıtacaklar. Çok uzadı ama beklediğimize değer inşallah. Token dağıtıldıktan 1 ay sonra da borsa da listelenecekmiş CEO larının açıklamasına göre.

Sağol mamostem Smiley İyi bir proje sadece çok uzun sürdü. Sana gürcistan kısmını anlatırdım ama boş ver artık 1 sene oldu neredeyse ICO bounty bende pek hatırlayamıyorum. Tekrar inceleme yapmayım şimdi Smiley Ama geleceğe yönelik parlak fikirli ilgi çekici proje teknolojik olan her şey günümüzde başarıyı yakalayacaktır.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: