Bitcoin Forum
September 22, 2018, 08:24:14 AM *
News: ♦♦ New info! Bitcoin Core users absolutely must upgrade to previously-announced 0.16.3 [Torrent]. All Bitcoin users should temporarily trust confirmations slightly less. More info.
 
   Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ✅🚀[ANN]+[BOUNTY] [ICO] KEPLER -AI ve Robot Teknoloji Yeni Nesil Blockchain 🚀  (Read 308 times)
caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 06, 2018, 03:57:17 PM
 #1
Web Sitemizi ziyaret edin https://keplertek.org

21. yüzyıl sonsuza kadar insanlık tarihinde iki yıkıcı teknolojinin başlatıldığı yüzyıl olarak hatırlanacaktır; internet ve blockchain. Bu teknolojik olguların kolaylaştırdığı atılımlar insan çabalarının tüm alanlarında devrim yaratmaya devam ediyor. Bununla birlikte, bu yüzyılın henüz potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya çalıştığı bir başka teknolojik atılım var: robotik.
Şu anda 80 milyar doları aşan ve katlanarak büyüyeceği tahmin edilen robotik pazarları, teknolojik gelişme ve tüketim rekabeti artırdığı ve üretim maliyetlerini düşürdüğü için hızla büyüyor.
İnternet gibi, robotik - ve ona eşlik eden AI alanı - sadece insan potansiyellerini açığa çıkarmaz ve yeni yenilikleri savunur, aynı zamanda yeni yatırım fırsatları için ufuk açar. Bu ufuk Kepler hakimiyetini amaçlıyor..


Kepler, blockchain tarafından güçlendirilen bir teknoloji ana ajansı ağıdır. Ağ, yatırımcılar tarafından kontrol edilecek ve yönetilecek olan şeffaf ve merkezi olmayan bir portal aracılığıyla robotik ve ilgili alanlara yatırım yapmak için küresel bir pazar platformu yaratmayı amaçlıyor. Kepler, tokenize edilen varlıklarla yatırımcılara benzersiz yatırım fırsatları sunmak için analitik, veri bilimi ve tahmin algoritmalarından yararlanır. Ağ, bu tokenlerin toprak, şantiye, yüksek teknoloji laboratuar ekipmanları, ürünler, teknik bilgi, üniversite ve kampüs gibi gerçek dünya varlıklarıyla desteklenerek likiditesini sağlayacaktır.
Pazarın büyüklüğünü kısa vadede ikiye katlayacak ve uzun vadeli beklentileri birden fazla on katına çıkaracak olan analistler.
Kepler, doğrudan katılımınız ve sizin yönetiminiz altında, sizinle birlikte tüm insanlığın geleceğini yaratmamıza ve şekillendirmemize izin verecek şekilde tasarlanmıştır.Değerli Robotik üretiminin yanı sıra Kepler yönetiminin asıl amacı, insanlığın geleceğini şekillendirecek teknolojik atılım yoluyla merkezi olmayan servet dağıtım sisteminin yaratılmasıdır. İnternetin yaratıcılarının servet yaratma mekanizmasını dünyayla paylaşmaya karar verdiklerini, bunun sadece kişisel serveti biriktirmek olan kurumsal organizasyonların eline bırakıp bırakmadığını düşünün. Internet, blockchain gibi olsaydı düşünün yerinden yönetime ve dağıtılmış olması, kullanıcılar kendi verilerinden kazançlı olsaydı.
Mevcut eğilimlere dayalı böyle bir olguyu öngören Kepler'in arkasındaki yönetim ekibi, kârı kullanıcılara dağıtacak adil bir pazar ekonomisi yaratıyor. Kepler, en üst düzeyde şeffaflık, hesap verebilirlik ve Kurumsal Sorumluluk üzerine kuruludur.Kepler Universe Platformu, küresel ekip çalışmasıyla atılımlar geliştirmek için bilimsel girişimler başlatacak yenilikçi bir ekosistemdir. Platform teknolojik çözümlerin geliştirilmesine katılmak ya da fikirlerini hayata geçirmek için doğru kaynaklar ve personelle bağlantı kurmak için yetenekli ve yetenekli zihinleri alacak. Yalnızca Kepler, aracı olmayan bağlantılar için doğrudan bir ağ geçidi olarak hareket etmekle kalmaz aynı zamanda yatırımcılara benzersiz yatırım fırsatları sunar. Merkezi olmayan platform, dünyanın dört bir yanındaki mucit, geliştiriciler ve yenilikçilere, AI, robotik ve yüksek teknoloji tabanlı projelerini ve tekliflerini Kepler Universe Platform'a finansal ve teknik desteğe kesintisiz erişim için basitçe yüklemelerine olanak tanır.
Kepler Teknolojiler'in her yönü, azami gelir, gelecekteki büyüme ve şirketin ve ürünlerinin geliştirilmesi için ticarileştirilecek ve kalibre edilecek.
Kepler'in çarpıcı özelliği, ademi merkeziyet yoluyla yönetimin demokratikleşmesi olmaya devam ediyor. Bu, platformun kendinden yönetimli ve özerk olmasını sağlar, böylece token sahiplerinin şirketin yönetiminde yalnızca bir söz sahibi olmasına değil, aynı zamanda sahip olunan tokenlere orantılı olarak değişikliklerin uygulanmasına izin verir.
Kepler, süslü bir web sitesi ve white paper den daha fazlasıdır. Şirketin ilk ortak ürünü olan MIA, alfa öncesi aşamada bir insan tipi robot. MIA, insan türü yetenekleri olan özerk, kendine yeterli bir robot olacak şekilde tasarlanmıştır.Mia, blockchain tabanlı, cansız bir asistanı olarak, alışverişe dahil olmak üzere günlük faaliyetlerinde kullanıcıya yardımcı olarak hayatı kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Mia, sözlü komutlara dayalı işlemleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan entegre cüzdan sistemi ile birlikte gelir.

Kepler, yerli KEP tokeni ile güçlendiriliyor. Herhangi bir tokenin olması gereken en önemli özellik yüksek likiditeye sahip olduğunu düşünüyoruz. KEP, iş gücü, uzmanlık ve deneyim, ekipman ve altyapı da dahil olmak üzere şirket varlıklarının değeri ile güçlendirilecek. KEP tokenleri, 300'000 den fazla araziyle,  metrekarede, Kepler Genel Merkezi'ni oluşturacak binalar ağıyla güvence altına alınacak. Bunlara uzay çağ mimarileri, yönetim ofisleri, mega fabrika, yüksek donanımlı laboratuar, Teknolojik Üniversitesi ve kampüsü dahildir. Bu gerçek özelliklere ek olarak KEP tokenlerine değer katan ayrıca, teknik know-how, Laboratuvarlarımızda geliştirilen patentler ve fabrika ürününün değeri de mevcut;
●   En ileri teknoloji ve AI çözümleri için artan talep
●   Alanlarında güvenilir niteliklere sahip birinci sınıf bir yönetim ekibi.
●   Yüksek şeffaflık ve güvenlik seviyesine sahip, Adil, Basit ve Güvenilir Platform
●   Gürcistan Hükümeti'nden ücretsiz transfer edilen gayrimenkul varlıklar;
●   Şirket gelirinin% 80'i yeniden yatırımlar için kullanılacak ve buradan token fiyatını artıracak token sahiplerinden tokenleri geri almak için büyük bir miktar kullanılacaktır.
●   KEP, token sahiplerinin Kepler tarafından geliştirilen herhangi bir ürünü en uygun fiyatla doğrudan almalarına izin verecektir;
●   KEP, platform üzerinde kolayca değiştirilebilir veya tasfiye edilebilir;
●   KEP, proje uygulama aşamalarının farklı aşamalarını temel alarak daha fazla kullanım sunacak.


●   Kepler, projenin daha da geliştirilmesi için 50.000.000 $ kazanım sağlamayı hedefliyor.
●   Şirket hisse senetlerinin% 80'i yasal olarak bağlayıcı akıllı sözleşmeler yoluyla token varlıklar olarak yatırımcılara dağıtılacak.
●   Yatırımcılar şirketteki hisseleri Robotokens aracılığıyla satın alabilirler. Hissedarlar da lehte şirket kar payı alma hakkına sahip olacaklar.
●   KEP her an satılabilir veya değiştirilebilir.Likiditeyi KEP tokenlerinin sahip olduğu en önemli özellik olarak görüyoruz. KEP piyasa değeri, şirketin değeri ile gerçek varlıklarının yanında artacaktır. Ayrıca, yukarıda bahsedilen özelliklerden ve fabrika ürününden elde edilen gelirlerin çoğunun, token fiyatını piyasa fiyatına geri alması için kullanılacaktır. Bu, KEP tokenlerinin fiyat ve değerinde bir artış garantilemektedir.Kepler, yerli KEP tokeni ile güçlendiriliyor. Herhangi bir tokenin olması gereken en önemli özellik yüksek likiditeye sahip olduğunu düşünüyoruz. KEP, iş gücü, uzmanlık ve deneyim, ekipman ve altyapı da dahil olmak üzere şirket varlıklarının değeri ile güçlendirilecek. KEP belirteçleri, 300'000 den fazla araziyle, metrekarede, Kepler Genel Merkezi'ni oluşturacak binalar ağıyla güvence altına alınacak. Bunlara uzay çağ mimarileri, yönetim ofisleri, mega fabrika, yüksek donanımlı laboratuar, Teknolojik Üniversitesi ve kampüsü dahildir. Bu gerçek özelliklere ek olarak KEP tokenlerine değer katan ayrıca, teknik know-how, Laboratuvarlarımızda geliştirilen patentler ve fabrika ürününün değeri de mevcut;1537604654
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1537604654

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537604654
Reply with quote  #2

1537604654
Report to moderator
1537604654
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1537604654

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537604654
Reply with quote  #2

1537604654
Report to moderator
1537604654
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1537604654

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537604654
Reply with quote  #2

1537604654
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1537604654
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1537604654

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537604654
Reply with quote  #2

1537604654
Report to moderator
1537604654
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1537604654

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537604654
Reply with quote  #2

1537604654
Report to moderator
1537604654
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1537604654

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537604654
Reply with quote  #2

1537604654
Report to moderator
caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 08, 2018, 10:11:16 PM
 #2


Kepler Technology, yaklaşmakta olan ÖnSatış ve ICO'yu tanıtmak için bounty kampanyasını duyurmaktan dolayı çok memnunuz.Katılımcılardan ziyaret etmelerini rica ediyoruz. ANN Konusu ve kampanyaya katılmadan önce proje hakkında bilgi sahibi olun.Tüm katılımcılar bizim Telegram grubumuza katılmakla yükümlüdürler. TELEGRAM grup

Web Sitemizi ziyaret edin https://keplertek.org

Bu Bounty programının farklı kampanyaları aşağıdaki üyeler tarafından idare edilecektir. :

Wapinter
rig4hodlers : İmza ve Telegram Kampanyaları.
    pghr12aditya_s : Çeviri, Denetleme ve Topluluk Yönetimi.
    dev.samal84 : Yaratıcı / blog ve Youtube Videoları.
    Shofiqul : Twitter ve Facebook
Bitcointalk İmza ve Avatar - 20%
Sosyal medya:
Twitter - 10%
Facebook - 10%
Yaratıcı / blog – 12%
Youtube Videolar - 13%
Çeviri, Denetleme ve Topluluk Yönetimi – 15%
Reddit - 2%
Çalışmalar/Meme - 1%
Youtube Aboneliği - 1%
Token market oyu -1%
Telegram - 5%  
Diğer - 10%İmza Kampanyası : Toplam Bounty havuzunun % 20'si

•   Bu kampanyaya katılanların imza eklemek için en az bir Jr.Member sıralaması olmalıdır.
•   Haftada en az 15 yapıcı mesaj yazın. Alternatif kripto para birimleri bölümündeki düzenli yayınlar geçerlidir.
•   Çoklu hesapları kullanmak, hile yapmak ve spam göndermek yasaktır.
•   Günde sadece 4 yayın sayılır.
•   Kırmızı güvene sahip katılımcılara izin verilmiyor.
•   Açık artırma, Kapalı konular, hediye / Airdrop, Yerel Forumlar, Yeni Başlayanlar ve Yardım ve bunun dahil olmak üzere herhangi bir Bounty Konusu sayılmaz
•   Aynı kullanıcı için birden çok imzaya izin vermiyoruz.
•   Lütfen avatarınızı Kepler tarafından sağlanan avatara değiştirin (aşağıda)
•   Mesajlar Pazar gününe kadar haftalık sayılacaktır 23:59 forum zamanı.
•   Bu kampanyanın ödeme ve hüküm ve koşullarında herhangi bir değişiklik yapma hakkımız saklıdır.

Ödeme :
Jr.Members : 2 Stakes
Members 5 Stakes
Full Members 10 Stakes
Sr.Members : 20 Stakes
Hero/Legendary : 30 Stakes

Avatar :   https://i.imgur.com/SyqVSKu.jpg

HERO/LEGENDARYCode:
[center][table][tr][td][url=http://keplertek.org/#][tt][size=2px][color=#000]                  ░░█████████░░
             ░███░           ░░░███░
          ░██░░                   ░░██░
        ░██░                 ░       ░██░
     ░██▓███████████████▓██  ░█████████░██
     ░█░   ░███░       ████  ░██████░░  ░▒█░
    ███       ░█░█░░   ░███  ░████    ░█████▒
   ░█░█          ░████░░░██  ░█░   ░███████░█░
  ░█░░█▓█░█████░████████▓██      ░█████████ ░█░
  ▒█ ░█              ░██▓██   ░██▒ ░███████  █░
  █░ ░█               ░█▓██  ░████   ░█████  ░█
  █  ░█                ░░██  ░█████░  ░████   █
  █░ ░█                █▓██  ░█████░░   ░██  ▒█
  ░█ ░█              ░██▓██  ░███░   ░░   ░  █░
  ░█░░█            ░███░▒██░░██░   ░████░   ░█
   ░█░█           ░█████▓███░   ░█████████░░█░
    ░██           ███░██▓█░   ░█████████████░
     ░█░       ░██▓   ██░  ░░████████████▓█░
     ░███░    ░██░    ██░░█████████████████
     ░█ ░██░ ░█░      ██░███████████████▓██
     ░█   ░▓██░       █  ████████████▒█████
     ░█      ░░███░░  █  █████░███░████████
     ░███████████████████████▓█████████████[/td][td] [/td][td][center][url=http://keplertek.org/#][font=Arial black][size=24px][color=#000]KEPLER[/size]
[font=lucida sans unicode][size=9px][b] [color=#000]T E C H N O L O G I E S [/td][td] [/td][td][size=2pt][color=#045373]
[/td][td][center][url=http://keplertek.org/#][size=3pt][color=transparent],[/size]
[font=lucida sans unicode][b][size=16px][glow=#045373,2,300][size=16px][color=#fff]  BRINGING AI & ROBOTICS TO THE BLOCKCHAIN  [/color][/size][/glow][/size]
[color=#000]█ [color=#045373]▌▐[/color]▐ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER▐ [color=#045373]▌▐[/color] █ [/td][td][size=2pt][color=#045373]
[/td][td] [/td][td][center][url=http://keplertek.org/#][size=1pt][color=transparent].[/size]
[font=lucida sans unicode][size=20px][color=#000][b]PRESALE[/size]
[size=9px][glow=#045373,2,300][size=9px][color=#fff]     [b]MAY 10, 2018     [/color][/size][/glow][/size][/td][td] [/td][td][size=2pt][color=#045373]
[/td][td][center][font=lucida sans unicode][size=8px][b][url=https://www.facebook.com/Keplertek/][color=#000]FACEBOOK[/url]
[url=https://t.me/joinchat/HR5jUxKGkD4XY3y1v6Pmow][color=#000]TELEGRAM[/url]
[url=https://twitter.com/KeplerTek][color=#000]TWITTER[/url]
[url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2839512.0][color=#000]BITCOINTALK[/url][/td][td] [/td][td][size=2pt][color=#045373]
[/td][td][url=http://keplertek.org/#][tt][size=2px][color=#000]                  ░░█████████░░
             ░███░           ░░░███░
          ░██░░                   ░░██░
        ░██░                 ░       ░██░
     ░██▓███████████████▓██  ░█████████░██
     ░█░   ░███░       ████  ░██████░░  ░▒█░
    ███       ░█░█░░   ░███  ░████    ░█████▒
   ░█░█          ░████░░░██  ░█░   ░███████░█░
  ░█░░█▓█░█████░████████▓██      ░█████████ ░█░
  ▒█ ░█              ░██▓██   ░██▒ ░███████  █░
  █░ ░█               ░█▓██  ░████   ░█████  ░█
  █  ░█                ░░██  ░█████░  ░████   █
  █░ ░█                █▓██  ░█████░░   ░██  ▒█
  ░█ ░█              ░██▓██  ░███░   ░░   ░  █░
  ░█░░█            ░███░▒██░░██░   ░████░   ░█
   ░█░█           ░█████▓███░   ░█████████░░█░
    ░██           ███░██▓█░   ░█████████████░
     ░█░       ░██▓   ██░  ░░████████████▓█░
     ░███░    ░██░    ██░░█████████████████
     ░█ ░██░ ░█░      ██░███████████████▓██
     ░█   ░▓██░       █  ████████████▒█████
     ░█      ░░███░░  █  █████░███░████████
     ░███████████████████████▓█████████████[/td][/tr][/table][/center]

SR. MEMBERCode:
[center][table][tr][td][url=http://keplertek.org/#][tt][size=2px][color=#000]                  ░░█████████░░
             ░███░           ░░░███░
          ░██░░                   ░░██░
        ░██░                 ░       ░██░
     ░██▓███████████████▓██  ░█████████░██
     ░█░   ░███░       ████  ░██████░░  ░▒█░
    ███       ░█░█░░   ░███  ░████    ░█████▒
   ░█░█          ░████░░░██  ░█░   ░███████░█░
  ░█░░█▓█░█████░████████▓██      ░█████████ ░█░
  ▒█ ░█              ░██▓██   ░██▒ ░███████  █░
  █░ ░█               ░█▓██  ░████   ░█████  ░█
  █  ░█                ░░██  ░█████░  ░████   █
  █░ ░█                █▓██  ░█████░░   ░██  ▒█
  ░█ ░█              ░██▓██  ░███░   ░░   ░  █░
  ░█░░█            ░███░▒██░░██░   ░████░   ░█
   ░█░█           ░█████▓███░   ░█████████░░█░
    ░██           ███░██▓█░   ░█████████████░
     ░█░       ░██▓   ██░  ░░████████████▓█░
     ░███░    ░██░    ██░░█████████████████
     ░█ ░██░ ░█░      ██░███████████████▓██
     ░█   ░▓██░       █  ████████████▒█████
     ░█      ░░███░░  █  █████░███░████████
     ░███████████████████████▓█████████████[/td][td] [/td][td][center][url=http://keplertek.org/#][font=Arial black][size=24px][color=#000]KEPLER[/size]
[font=lucida sans unicode][size=9px][b] [color=#000]T E C H N O L O G I E S [/td][td] [/td][td][size=2pt][color=#045373]
[/td][td][center][url=http://keplertek.org/#][size=3pt][color=transparent],[/size]
[font=lucida sans unicode][b][size=16px][color=#045373]  BRINGING AI & ROBOTICS TO THE BLOCKCHAIN  [/color][/size]
[color=#000]█ [color=#045373]▌▐[/color]▐ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER▐ [color=#045373]▌▐[/color] █ [/td][td][size=2pt][color=#045373]
[/td][td] [/td][td][center][url=http://keplertek.org/#][size=1pt][color=transparent].[/size]
[font=lucida sans unicode][size=20px][color=#000][b]PRESALE[/size]
[size=9px][color=#045373]     [b]MAY 10, 2018     [/color][/size][/td][td] [/td][td][size=2pt][color=#045373]
[/td][td][center][font=lucida sans unicode][size=8px][b][url=https://www.facebook.com/Keplertek/][color=#000]FACEBOOK[/url]
[url=https://t.me/joinchat/HR5jUxKGkD4XY3y1v6Pmow][color=#000]TELEGRAM[/url]
[url=https://twitter.com/KeplerTek][color=#000]TWITTER[/url]
[url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2839512.0][color=#000]BITCOINTALK[/url][/td][td] [/td][td][size=2pt][color=#045373]
[/td][td][url=http://keplertek.org/#][tt][size=2px][color=#000]                  ░░█████████░░
             ░███░           ░░░███░
          ░██░░                   ░░██░
        ░██░                 ░       ░██░
     ░██▓███████████████▓██  ░█████████░██
     ░█░   ░███░       ████  ░██████░░  ░▒█░
    ███       ░█░█░░   ░███  ░████    ░█████▒
   ░█░█          ░████░░░██  ░█░   ░███████░█░
  ░█░░█▓█░█████░████████▓██      ░█████████ ░█░
  ▒█ ░█              ░██▓██   ░██▒ ░███████  █░
  █░ ░█               ░█▓██  ░████   ░█████  ░█
  █  ░█                ░░██  ░█████░  ░████   █
  █░ ░█                █▓██  ░█████░░   ░██  ▒█
  ░█ ░█              ░██▓██  ░███░   ░░   ░  █░
  ░█░░█            ░███░▒██░░██░   ░████░   ░█
   ░█░█           ░█████▓███░   ░█████████░░█░
    ░██           ███░██▓█░   ░█████████████░
     ░█░       ░██▓   ██░  ░░████████████▓█░
     ░███░    ░██░    ██░░█████████████████
     ░█ ░██░ ░█░      ██░███████████████▓██
     ░█   ░▓██░       █  ████████████▒█████
     ░█      ░░███░░  █  █████░███░████████
     ░███████████████████████▓█████████████[/td][/tr][/table][/center]

FULL MEMBERCode:
[center][font=lucida sans unicode][url=http://keplertek.org/#][b][color=#000]⋌┤┃ KEPLER [color=#045373]: BRINGING AI & ROBITICS TO THE BLOCKCHAIN :[/color] KEPLER┃├⋋
▬▬▬ [color=#045373]NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER[/color] ▬▬▬[/url]
█ [color=#045373]▌▐[/color]▐  [color=#045373][font=lucida sans unicode][url=https://www.facebook.com/Keplertek/][color=#000][b]FACEBOOK[/color][/url]┃[url=https://twitter.com/KeplerTek][color=#000][b]TWITTER[/color][/url]┃[url=https://t.me/joinchat/HR5jUxKGkD4XY3y1v6Pmow][color=#000][b]TELEGRAM[/color][/url]┃[url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2839512.0][color=#000][b]BITCOINTALK[/color][/url] ▐ [color=#045373]▌▐[/color] █[/center]

MEMBERCode:
[center][url=http://keplertek.org/#]⋌┤┃ KEPLER : BRINGING AI & ROBITICS TO THE BLOCKCHAIN : KEPLER┃├⋋
▬▬▬ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER ▬▬▬[/url]
[url=https://www.facebook.com/Keplertek/]█ ▌▐▐  FACEBOOK[/url][url=https://twitter.com/KeplerTek]┃TWITTER[/url][url=https://t.me/joinchat/HR5jUxKGkD4XY3y1v6Pmow]┃TELEGRAM[/url][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2839512.0]┃BITCOINTALK ▐ ▌▐ █[/url][/center]


JR.MEMBER


Code:
[center][url=http://keplertek.org/#]█ ▌▐▐ KEPLER // BRINGING AI & ROBOTICS TO THE BLOCKCHAIN▐ ▌▐ █[/center]


Nasıl başvurulur? :
İmzanızı ve Avatarınızı üyelik sıranıza göre ekleyin ve mevcut formu doldurunBuradan

Katılımınızı kontrol edin Buradan
[/size][/font]

Sosyal Medya Bounty :


Twitter
[/font][/size]

Toplam Bounty havuzunun% 10'u, Twitter Bounty için ayrılmıştır ve bunlar, takipçilerinin sayısına göre katılımcılar arasında aşağıdaki gibi dağıtılacaktır:

UYARI : HAFTALIK RAPOR GÖNDERMEK İÇİN HER HAFTA YENİ YAZI YAPMAYIN.LÜTFEN YALNIZCA TEK BİR POST OLSUN VE RAPORU GÖNDERMEK İÇİN HER HAFTA DÜZENLEME YAPIN VEYA STAKESLERİNİZ ÖDÜL OLMAYACAK
 

• 500-1500 Takipçiler : 2 Stakes haftada.
• 1500-3000 Takipçiler : 3 Stakes haftada.
• 3000-5000 Takipçiler : 4 Stakes haftada.
• 5000 ve üstü Takipçiler : 6 Stakes haftada.

1. Kepler'in resmi twitter hesabını takip etmelisin https://twitter.com/KeplerTek
2. @KeplerTek tarafından retweet ve beğenilen tüm tweetleri (en az 5 her hafta).
3. Orijinal tweet'inizin en az 2'sini Kepler hakkında tweetlemelisiniz ve hashtags #Kepler #ico kullanmalısınız.
4. Twitter hesapları gerçek kripto para birimi cinsinden olmalı ve% 80 twitter denetimine sahip olmalı.
5. Katılımcıların her gün tweet ve paylaşımda bulunmaları ve yalnızca 1 gün içinde retweet'leri paylaşmamaları gerekiyor.
 
Tüm retweet ve tweet bağlantılarınızı aşağıdaki formatta göndermelisiniz Her hafta Cumartesi günü burada düzenleme yapın aksi taktirde stakeslerinizi alamayacaksınız:
 
First Week
Retweet Link 1
Retweet Link 2
Retweet Link 3
Retweet Link 4
Retweet Link 5
Tweet Link

Twitter'a katılmak için mevcut Bounty formu doldurun  Buradan

Katılımınızı kontrol etmek için tıklayın  BuradanFacebook Kampanyası: Toplam Bounty havuzunun% 10'u
Facebook Bounty stakesleri aşağıdaki şekilde dağıtılacak :


• 500-1500 Takipçi / Arkadaş : 2 Stakes haftada.
• 1500-3000 Takipçi / Arkadaş : 3 Stakes haftada.
• 3000 + Takipçi / Arkadaş : 4 Stakes haftada.

Facebook Bounty için Kurallar :

1. Katılımcı, Kepler'in resmi Facebook sayfasını beğenmeli ve paylaşmalıdır https://www.facebook.com/Keplertek/
2. Keplertek'in yayınladığı her yayını beğenmeli ve paylaşmalı.
3. Katılımcı profili halka açık olmalıdır.
4. Haftada en az 2 Keplertek mesajına yapıcı yorum yapmalısınız.


Tüm paylaştığınız mesaj/beğeniler ve yorum bağlantılar aşağıdaki formatta göndermelisiniz. Her hafta Cumartesi günü burada düzenleme yapın aksi taktirde stakeslerinizi alamayacaksınız :

UYARI : HAFTALIK RAPOR GÖNDERMEK İÇİN HER HAFTA YENİ YAZI YAPMAYIN.LÜTFEN YALNIZCA TEK BİR POST OLSUN VE RAPORU GÖNDERMEK İÇİN HER HAFTA DÜZENLEME YAPIN VEYA STAKESLERİNİZ ÖDÜL OLMAYACAK

First Week
Shared Posts/Likes Link 1
Shared Posts/Likes Link 2
Shared Posts/Likes Link 3
Shared Posts/Likes Link 4
Shared Posts/Likes Link 5
Comments Link

Facebook'a katılmak için mevcut Bounty formu doldurun  Buradan

Katılımınızı kontrol etmek için tıklayın BuradanÇeviri, Denetleme ve Topluluk Yönetimi – 15%

Toplam Bounty havuzunun % 15'i, ANN ve Bounty konu çevirisi, WhitePaper çevirisi, Konu Denetimi ve Telegram topluluk yönetiminin sizin dilinizde tercümesi için ayrılmıştır.
 
Bu bounty dört bölümden oluşur:
1.   ANN + Bounty konuları & denetim  çevirisi
2.   WhitePaperin Çevirisi
3.   Yerel Telegram gruplarının oluşturulması ve denetlenmesi
4.   Çevirinin düzenlenmesi
Kazanılan stakesler, konuların aktivitesine ve Telegram grubundaki üye sayısına bağlı olacaktır.

ANN + bounty konuları: 50 stakes + 1 stake geçerli mesaj başına
Whitepaper çevirisi: 250 stakes
ANN + Bounty Konuların Düzenlenmesi – 10 stakes
Whitepaper'ın Düzenlenmesi – 50 stakes
Ana gruptan yazılı mesaj çevirisi: 5 stakes + 1 stake/kampanya bitiminde üye

Bounty kampanyası sırasında Kepler Ekibi tarafından ek çeviriler talep edilebilir. Bu görevler fazladan stakesler sağlar.

Kurallar:
1.   Telegram Grubumuza Katılmalısınız <link>
2.   Katılımcıların yerel konu ve Telegram grupları ana Ann konu / Telegram, haber ya da herhangi bir önemli duyuruları tüm güncellemeleri ile güncel tutmak için zorunludur. Tek bir mesaj / ölü konular reddedilecek.
3.   Google tarafından çevrilmiş konular veya whitepaper kabul edilmeyecek.
4.   Stakes sayılması için gereksiz veya tekrarlanan mesajlar reddedilecektir.
5.   Önce dilinizin önceden ayrılmış olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.
6.   Bounty yöneticisinden çeviri yapmanıza izin verilmelidir. Lütfen dilinizi ayırtmak için lütfen kullanıcıyı <wapinter> ayırmak için buraya gönderiniz.
7.   Dilin çevirisi ve kanıtı okumak aynı kullanıcı tarafından saklanamaz.

Uygulama:
1.   Çeviriyi rezerve etmek için, lütfen aşağıdaki şekildeki Bounty konusuna gönderin:

Code:
Bitcointalk account URL:
Bitcointalk name:
Rank:
Language:
Previous Translation link:
ETH address:
What do you want to reserve: ANN & Bounty / Whitepaper / Telegram / Proof-reading

2.   Çevirinizi göndermek için, bu formu doldurunuz. Buradan

3.   Katılımınızı kontrol etmek için tıklayın Buradan[/font][/size]İÇERİK YARATILIŞ KAMPANYASI: 25%

Makaleler , Kepler hakkında orijinal içeriğinizle paylaşın ve stakesler kazanın.
Buna göre, kampanya iki kısma ayrılıyor:

Blog / Makale Yazma Kampanyası
Video Yaratma Kampanyası

 


Blog / Makale Yazma Kampanyası (12%):

Kriptolara özel haber portalları, bloglar,Medium , Steemit ve diğer platformlarda Kepler hakkında kaliteli makaleler oluşturun.

Stakesler içeriğin kalitesine göre aşağıda belirtildiği şekilde verilir.:
(Makale kalitesini belirlerken izleyicilerin sayısı dikkate alınacaktır.)

Yüksek kalite : 250 stakes
Ortalama Kalite : 100 stakes
Düşük kalite : 50 stakes
Reddedilen: 0 Stakes

Başka bir (ilgili) siteye yeniden gönderme ekstra% 30 stakes kazanacak (izin verilen her makale için bir yeniden yayın)

Uygulama:
 
Aşağıdaki formu doldurun ve gönderin (makaleleriniz yayınlandıktan sonra): <Buradan>

Bu konudaki makalenizi ayrıntılarıyla birlikte bir link verin (Bitcointalk id, ERC 20 cüzdan adresi).

Kurallar:

1. Blog / makale, ilgili bir konuyla ilgilenilmelidir. Kepler hakkında olumlu bir şekilde ifade etmelidir.
2.Blog yayınlarında en az 250 kelime olmalıdır
3.İngilizce dışındaki dillerdeki bloglar da kabul edilebilir (Bounty Yöneticisinin takdirine bağlı olarak). Girişlerinizi oluşturmadan önce kontrol etmek için öncelikle bizimle iletişime geçin. Lütfen başvururken önceki çalışmalarınıza bağlantılar sağlayın. Onay vermede bize yardımcı olacaktır.
4.Makaleler anlamlı ve Kepler, inceleme, Token Satış, Whitepaperin yönleri vb. Ile ilişkili olmalıdır.
5. Sadece orijinal içerik kabul edilecek. Yapıştırmayı Kepler web sitesinden veya başkalarının çalışmalarından kopyalayıp uygulamanızın özetle reddedilmesini sağlayabilirsiniz.
6. Spam gönderilme tolere edilemez.
7. Makalelerin kampanyanın sonuna kadar mevcut olması gerekir. Bunun öncesinde postanın kaldırılması / silinmesi diskalifiye olur.
8. Katılımcı başına maksimum 3 makale gönderilebilir (diğer forumlarda yeniden yayınlama da dahil)
9. Makale, web sitemize, telegram kanalına ve Bitcointalk konusuna bir bağlantıya sahip olmalıdır.
10. Makalenin bitimindeki Bitcointalk ayrıntılarınızı, özgünlüğün doğrulanabilmesi için sağlayın..Video Yaratma Kampanyası (13%):

Yüksek kaliteli ve bilgilendirici YouTube (ve diğer popüler video barındırma sitelerindeki videolar) videolar oluşturun (röportajlar ve / veya yorumlar da dahil olmak üzere)

Stakesler, videonun kalitesine ve aşağıda belirtildiği şekilde oluşturulmuştur:
(Video kalitesini belirlerken izleyicilerin sayısı dikkate alınacaktır)

Yüksek kalite : 250 stakes
Ortalama Kalite : 100 stakes
Düşük kalite : 50 stakes
Reddedilen: 0 Stakes

Uygulama:
 
Aşağıdaki formu doldurun ve gönderin (videolarınız yüklendikten sonra): <Buradan>

Videonuza bu konuda bağlantıyı ayrıntılarınızla birlikte gönderin (bitcointalk id, ERC 20 cüzdan adresi).

Kurallar:

1. Video, ilgili bir konuyla odaklanmalıdır. Kepler hakkında olumlu bir şekilde ifade etmelidir.
2. Video, en az 2 dakika süreli olmalıdır
3. İngilizce dışındaki dillerde videolar da kabul edilebilir (Bounty Manager'in takdirine bağlı olarak). Girişlerinizi oluşturmadan önce kontrol etmek için öncelikle bizimle iletişime geçin. Lütfen başvururken önceki çalışmalarınıza bağlantılar sağlayın. Onay vermede bize yardımcı olacaktır.
4. Videolar anlamlı ve Kepler, inceleme, Token Satış, WhitePaper yönleri vb. Ile ilişkili olmalıdır.
5. Sahte görüntülere sahip videolar diskalifiye olur
6. Sadece orijinal içerik kabul edilecek. Yapıştırmayı Kepler web sitesinden veya başkalarının çalışmalarından kopyalayıp uygulamanızın özetle reddedilmesini sağlayabilirsiniz.
7. Videolar, kampanyanın sonuna kadar kullanılabilir olmalıdır. Bunun öncesinde postanın kaldırılması / silinmesi diskalifiye olur.
8. Katılımcı başına maksimum 3 video gönderilebilir
9. Videonun web sitemize, telegram kanalına ve Bitcointalk dizinine (video açıklamasına) bir bağlantı olması gerekir
10. Özgünlüğün doğrulanabilmesi için lütfen Bitcointalk görüntü ayrıntılarını video açıklamasında belirtin.Telegram Kampanyası

Toplam Bounty Bütçesi: 5%

Bu bounty kampanyasındaki tüm katılımcılar için haftada 1, 2 veya 3 haftalık stakes

Kampanyanın sonuna kadar daha fazla davet gönderen ilk 30 aktif üye ve bu kullanıcılar için ödül telegram kampanyasının % 5'inin% 10'unu muhafaza ediyoruz.

Nasıl katılacağım


Aksiyon 1
Uygulama:
1. KEPLER telegram kanalına katılın: https://t.me/Keplertechnologies
2. Ödül kampanyasına katılmak için lütfen bunu doldurun.: https://docs.google.com/forms/d/11cdlj3LFsFNavl5xqhGUujrtjj6RovVGOARNsbdmTTU/edit
3. Buradaki katılımınızı kontrol edin: Elektronik tablo bağlantısı https://docs.google.com/spreadsheets/d/14Kz-HaJBQRVuq-1oIfMvb8qgGUpr8GLrYWMBRgiv-M8/edit#gid=1505091234

Aksiyon 2
Aşağıdaki konularda bu yazıyı yazınız (Katılmayı ve kimlik doğrulama kanıtı unutmayın).


Code:
Katılma ve kimlik doğrulama
Bitcointalk username:
Bitcointalk profile link:
Telegram username:
ETH address:

Şartlar ve koşullar:
1. Telegram ve Bitcointalk kullanıcısı başına yalnızca bir ödül.
2. Telegram grubunda haftada en az bir kez aktif olmalısınız. Eğer aktif değilseniz, sizi Kepler telegram kampanyasından çıkarma hakkını saklı tutarız.
3. Birden fazla hesap kullanmak, hile yapmak veya spam yapmak yasaktır ve bounty kazancınızın feshedilmesine neden olacaktır.
4. Bağlantıları veya bilgileri diğer projelere veya işletmelere yayınlamak, bir yasakla sonuçlanır ve stakesler kaybedilir.
5. Bu kampanyanın herhangi bir kuralında veya kurallarında istediğiniz zaman değişiklik yapma hakkımız saklıdır.
6. ICO Bitine kadar Kepler Telegram kanalının parçası olmalısınız.

EKSTRA + 1 stakes / haftada
Avatar/Profil resmi
Eğer telegram hesabınızda Kepler avatarını giyersen, haftalık ekstra para kazanırsınız.

İşte burada Avatar/Pic:
 http://i.imgur.com/edhhkad.jpg


EKSTRA + 1 stakes / haftada
keplertek.org | profil
Telegramg adınıza Kepler URL'sini (keplertek.org) eklerseniz, haftada bir ekstra fazladan stakes kazanırsınız.
Örnek:  Kullanıcı Adı | keplertek.org
Kampanyanın sonunda, eğer gerçekten aktif değilseniz veya daha önce kanalı terk ettiyseniz, biriken tüm stakesleri kaybedeceksiniz
Youtube Abonelik Bounty 1%

Bizim kanalımıza abone ol Youtube kanalıve resmi videolarımızdan herhangi birine en az bir olumlu yorum yayınlayın

Katılımınızı gönderin Buradan

Elektronik tablo mevcuttur Burada

caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 12, 2018, 08:48:12 PM
 #3

reserved for updates

caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 14, 2018, 05:00:54 PM
 #4

Proje içeriğini incelemenizi tavsiye ederim. Teknoloji üzerine büyük bir proje kampanyalara katılabilirsiniz sizler için güzel kazanç olabilir. Bilgi almak isteyen varsa isteğinizi sorun . Herkese şimdiden bol kazançlar

yns1903
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 15

W12 – Blockchain protocol


View Profile WWW
February 19, 2018, 12:04:36 PM
 #5

projeyi biraz inceleme fırsatım buldum bayağı ilginç ve güzel duruyor. Ayrıca bounty ödülleri de fena değil. Eline sağlık hocam çeviri için

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

                                                                                     ◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 19, 2018, 03:05:59 PM
 #6

projeyi biraz inceleme fırsatım buldum bayağı ilginç ve güzel duruyor. Ayrıca bounty ödülleri de fena değil. Eline sağlık hocam çeviri için
Teşekkürler incelediğin için teknoloji olarak büyük bir proje. İlgi çekiyor ödüller de iyi Smiley Ve yapmış olduğun türkçe blog çalışması için bende teşekkür ederim. Daha iyi bigi alabilirler bu linkten http://www.icodunyasi.com/2018/02/kepler-ai-ve-robotik-teknoloji.html eline sağlık güzel çalışma olmuş.

SRKNGL
Member
**
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 10


View Profile
February 19, 2018, 03:37:36 PM
 #7

Elinize sağlık hocam .Güzel bir çeviri olmuş.Proje farklı bir proje gibi görünüyor.Ekipte ruslar ve gürcüler var herhalde. Gidişata göre bir miktar yatırım yapabilirim.

Guap0
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
February 19, 2018, 04:30:12 PM
 #8

bu projeyi biraz inceleme fırsatım oldu.Proje güzel fakat şartları biraz abartılmış gibi duruyor.Gelecek vaat eden projelerden diyebiilirm
caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 19, 2018, 05:08:45 PM
 #9

Elinize sağlık hocam .Güzel bir çeviri olmuş.Proje farklı bir proje gibi görünüyor.Ekipte ruslar ve gürcüler var herhalde. Gidişata göre bir miktar yatırım yapabilirim.
teşekkür ederim. Proje farklı ilgi çekici ruslar ve gürcüler var. Projenin en olumlu bakılacak yani Şirket gelirinin% 80'i yeniden yatırımlar için kullanılacak ve buradan token fiyatını artıracak token sahiplerinden tokenleri geri almak için büyük bir miktar kullanılacaktır. Tavsiye ederim güzel bir kazanç olacaktır.

caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 19, 2018, 05:11:11 PM
 #10

bu projeyi biraz inceleme fırsatım oldu.Proje güzel fakat şartları biraz abartılmış gibi duruyor.Gelecek vaat eden projelerden diyebiilirm
Şartları daha da zorlaştıran projeler olduğu için bu normal sayılır. Rankını yükseltip katılmanı tavsiye ederim. Gelecek vaat ettiği doğru uzay teknolojisi kullanım 300.000 metre karelik bir alan da büyümeyi planlıyorlar.

SheldonLeeCooper
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 105


A decentralized cognitive ad network


View Profile
February 19, 2018, 07:59:51 PM
 #11

•   Açık artırma, Kapalı konular, Giveaways / Airdrop, Yerel Forumlar, Yeni Başlayanlar ve Yardım ve bunun dahil olmak üzere herhangi bir Bounty Konusu sayılmaz

Türkçe forumda attığımız postlar geçerli değil mi? İlla ki globalde mi post atmamız gerekiyor?

NOIZ
⇐ ● A decentralized cognitive ad network ICO LIVE SOON ● ⇒
○ ○ ○ ➀ WEBSITE WHITEPAPER TELEGRAM TWITTER FACEBOOK ○ ○ ○

Crytocoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 574
Merit: 281


Zeex


View Profile
February 19, 2018, 08:30:52 PM
 #12

Yol haritası çok uzun . Yatırımın meyvesini alabilmek için uzun süre beklemek gerekebilir . Nitekin ödül iyi kazandıracaktır.

.
                       ████████████████
                   █████████████████████████
                     ████████████████████
                        ███████████████
                          ███████████
       ███                  ███████                 ███
       █▓█▓██                 ███                 ██▓█▓█
      ██████▓██                                 █▓▓██████
     █████████▓██                             █▓▓████████
     ███████████▓▓█                         █▓▓███████████
     █████████████▓███                   ██▓▓█████████████
     ███████████▓██                        ███▓███████████
     ████████████                             ███████████
      █████████                                 ██▓██████
       ██████                 ██                  ██████
       ███                  ███████                 ███
                          ███████████
                        ███████████████
                     ████████████████████
                    ████████████████████████
                       █████████████████
Zeex
            ░▓▓▓
          ▄▓▓▓▓▓▓▓▄
         ▓▓▓▓▓▀▓▓▓▓▌
        ▐▓▓▓▌   ▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▄▓▓▓▓▓▌
        ▐▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▐▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌▐▓
      ▓▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓▓
     ▓▓▓▓▌▐▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▌

           ▄▓▓▓▓▓        ░
           ▓▓▓▓▓▓▓      ░
            ▓ ▐▀   
       Crypto to product   
████   No fiat , No fees   ████
            ░▓▓▓
          ▄▓▓▓▓▓▓▓▄
         ▓▓▓▓▓▀▓▓▓▓▌
        ▐▓▓▓▌   ▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▄▓▓▓▓▓▌
        ▐▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▐▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌▐▓
      ▓▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓▓
     ▓▓▓▓▌▐▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▌

           ▄▓▓▓▓▓        ░
           ▓▓▓▓▓▓▓      ░
            ▓ ▐▀   
.


                              ▄████▄
                        ▄▄█████▀▀███
                    ▄▄████▀▀     ███
              ▄▄▄████▀▀    ▄▄   ▐██
          ▄▄█████▀       ▄█▀    ██▌
     ▄▄████▀▀▀       ▄███▀      ██▌
    ████▀        ▄▄████▀       ▐██
     ██████▄▄  ▄█████▀         ██▌
          ▀████████           ▐██
            ▀████▌            ███
             ▀███  ▄██▄▄     ▐██▀
              ███▄███▀███▄   ███
              ▀███▀▀   ▀▀███▄██▌
                          ▀▀█▀▀
.

                      ▄▄▄██▄▄▄    ▄
     ██▄            ▄████████████▀
     █████▄▄       ▐█████████████▀
      █████████▄▄▄▄▐████████████▌
     █▄█████████████████████████▌
     ▀██████████████████████████
       ▀███████████████████████
       ▐██████████████████████
         ▀██████████████████▀
           ▄▄█████████████▀
     ▀████████████████▀▀
          ▀▀▀▀▀▀▀▀
caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 19, 2018, 10:25:48 PM
 #13

•   Açık artırma, Kapalı konular, hediye / Airdrop, Yerel Forumlar, Yeni Başlayanlar ve Yardım ve bunun dahil olmak üzere herhangi bir Bounty Konusu sayılmaz

Türkçe forumda attığımız postlar geçerli değil mi? İlla ki globalde mi post atmamız gerekiyor?
Yerel forumlar sayılmıyormuş sordum. Baya kısıtlanmış Global deki mesajları sayıyorlar maalesef. Yukarıdaki kısıtlanmış alanları saymıyorlar. Proje iyi ama biraz zorlamışlar kampanyaya katılanları yinede güzel kazanç sağlar düşüncesiyle katlanılabilir.

caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
February 19, 2018, 10:28:04 PM
 #14

Yol haritası çok uzun . Yatırımın meyvesini alabilmek için uzun süre beklemek gerekebilir . Nitekin ödül iyi kazandıracaktır.
Tüm ICO lar sabır gerektiriyor ona yapacak bir şey yok kazanır bir kenarda bekletiriz başka meyvelerden tadarız kazanırsak Smiley kazandırır diye tahmin ediyorum içeriği güzel projenin bakalım hayırlısı olur inşallah .

caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
March 13, 2018, 01:53:17 PM
 #15

Kepler büyük borsalarda işlem görmeyi planlıyor. En başta binance için çok çalışıyor belki ilginizi çeker katılırsınız. Başarılı olacak bir ıco. Alanında büyük işler yapıyor ilgi çekici tavsiye ediyorum. Bounty bitmeden katılmak isterseniz buyrun yardımcı olurum.

caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
March 13, 2018, 06:26:01 PM
 #16

Kepler kaçırılmaması gereken bir ıco inceleyin siz karar verin. Çeviride problem varsa şikayet yerine lütfen uyarın. Bazen gözden kaçan yerler olabilir. 2 3gün emek verip 2dakikada konuyu kapattırmayın. Google çevirmen değilim.

elysion
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 0


View Profile
March 15, 2018, 12:33:30 PM
 #17

uzun bir yol haritası var başarılı olur mu bilemiyorum ama proje güzel. Telegram dan  Duyduğuma göre binance ye girmeyi planlıyorlar eğer bunu başarırlarsa bir yerlere gelebilir. Çeviri içinde teşekkürler başarılı çeviriler yapıyorsunuz . Herkese bol kazançlar ıcoları takip ediyorum rakımı yükseltmeyi başarırsam katılmayı düşünüyorum.
caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
March 15, 2018, 04:05:48 PM
 #18

uzun bir yol haritası var başarılı olur mu bilemiyorum ama proje güzel. Telegram dan  Duyduğuma göre binance ye girmeyi planlıyorlar eğer bunu başarırlarsa bir yerlere gelebilir. Çeviri içinde teşekkürler başarılı çeviriler yapıyorsunuz . Herkese bol kazançlar ıcoları takip ediyorum rakımı yükseltmeyi başarırsam katılmayı düşünüyorum.
evet doğru bilgi hedefleri en  büyük borsa olan binanceye girmek. Güzel işler yapacaklarına inanıyorum bakalım şuan piyasanın bu şekilde dalgalanması baya kötü etkiliyor.  inşallah düzelir biran önce. teşekkür ederim elimden geleni yapıyorum. biran önce yükseltmeye bak rankı en az jr olman gerek.

caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
March 17, 2018, 12:12:17 PM
 #19

Kepler ilgi çekici proje hoşuna gidecektir. İncelemenizi tavsiye ederim. Başarılı olacaklardır bu konuda iyi bir ekipleri var. Binance ile borsaya girmeyi planlıyor başarılı olurlarsa güzel kazandırır. Fırsat varken değerlendirin.

caneraydin123
Member
**
Online Online

Activity: 308
Merit: 29


View Profile WWW
March 20, 2018, 06:55:30 AM
 #20

Proje içeriğini incelemenizi tavsiye ederim. Teknoloji üzerine büyük bir proje kampanyalara katılabilirsiniz sizler için güzel kazanç olabilir. Bilgi almak isteyen varsa isteğinizi sorun . Herkese şimdiden bol kazançlar

Pages: [1] 2 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!