Bitcoin Forum
May 16, 2024, 01:55:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Immla ICO başarısız oldu bountyler ne olacak?  (Read 1186 times)
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 13, 2017, 02:23:43 PM

Immla icosu başarısız oldu, bu durumda sanırım yatırım yapanlara ödemeleri iade edilecek peki bizim gibi bounty için bekleyenlere ne olacak? Burada kastım yatırımcı firmanın kendi insiyatifinde bir ödeme yapılabilir mi? Yoksa ICO olmadığı, teşekkürler ücretsiz reklamımızı yaptığınız için mi diyecekler?

Yorumdan ziyade, bu durum başına gelenler yazarsa daha doğru bilgiye ulaşırız.

https://ico.immla.io/#tokens-purchase
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 02:32:46 PM

Yatırımları iade ederlerse iyidir. Bounty beklemeyin bile boşa geçirilen zamana sayın.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 13, 2017, 02:47:17 PM

Topladığı yatırıma göre çıkış yapaydınız keşke. Boşa beklemişsiniz. 1000 eth bile toplayamadılar . Yatırımcılara geri ödeme yapıp bountycilere eyvallah diyecekler.

lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 13, 2017, 05:45:09 PM

Esasında güzel profesyonel proje idi . Projenin başarısız olduğunu nerden anladınız . Benim anladığım kadarıyla hard cap'ın %4 ü . Şu anda yatırım yapılan 736.5 ETH %14,9 yapıyormuş. Pre Ico dada iyi yatırım almışlardı diye hatırlıyorum.
Sync485
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 06:30:31 PM

pre-ico'da bu kadar iyi yatırım alıp ico'da nasıl batırdılar? birde ödülün çok büyük kısmını pre-ico'da dağıttılar insanlarda da beklenti oluştu ico için ama ico ödülüne hem az yüzde vermişlerdi hemde çok fazla kişi katılım oldu. projenin başarısız olması da süpriz oldu.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 13, 2017, 07:35:41 PM

Merhaba ; başarısız olan bir projenin yatırımları bile geri dagıtacak olması büyük bir mucize ama sizlere bir ödül geleceğini sanmıyorum. Ama olurda yatırımcılara gider arkadaşım bunlar diyerekten paraları vermeyip size dağıtırlar mı diye düşünüyorum ama imkansız gibi duruyor o yüzden çok fazla bir şey beklememek gerekiyor iye düşünüyorum. Keşke baktınız başarı yok hemen çıksaydınız. En başından bir imzaya girmek bana tehlikeli geliyor centrayada geç girdim mesela ben ama güzel para alacak gibiyim..
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
October 13, 2017, 08:18:44 PM

Toprağı bol olsun diyelim. Olan imza kampanyasında emeği olan arkadaşlara yazık oldu . Pre - ICO süreci de gayet iyi ilerlemişti halbu ki .. Gerisini getirecek kudretleri yokmuş yazık oldu geneline . Yolumuz uzun artık yeni ico ' lar yeni imza kampanyaları bizleri bekliyor Smiley
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
October 14, 2017, 01:57:11 AM

Giderek zorlaşıyor bu icq işi,Her çıkan proje ne yazık ki başarılı olmuyor,imza işide artık şans işi oldu..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
Coinredd
Full Member

Activity: 378

View Profile
October 14, 2017, 06:27:05 AM
Merited by BurakXel (1)

icoya katılanların parasını iade ederlerse iyi bountyler felan hiç beklemeyin
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 14, 2017, 06:53:49 AM

Neden başarısız oldu bunlar presale 'de güzel para toplamışlardı ikisini birleştirince bile altlimiti tutturamıyorlarmı
çok ilginçmiş gerçekten üzüldüm iyi bir projeydi
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 14, 2017, 08:01:50 AM

Yarın son gün, bakalım ne kadar vermiş olacaklar. Bounty Manager, konu başlığında bu tarz sorulara maalesef cevap vermiyor. Tahminim haftaya haftaiçi, hepinize emekleriniz için teşekkür ediyoruz diyecekler. Düşük bir ihtimal de olsa pre ico ve bu ico'da toplanan parayla projeyi yapmaya karar verip, bize de ufak meblağlar gönderebilirler. Açıklama gelirse, bu konu başlığı altına da yazacağım.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
October 14, 2017, 09:12:22 AM

reklamı zaten ücretli bir şekilde birilerine yaptirmak istese heralde bize yaptirmazdi. üstelik yaptirdi diyelim e siz kendiniz diyosunuz proje tutmadi yatirim almadi diye demezlermi adama nasil reklam yapiyosun doğru düzgün yatirim  cekemedin diye o da risk tabi. şu durumda  inşallah yatırımcıların gönderdiklerini bari iade etseler hiç belli olmaz bu işler adam vermese kime ne anlatican kimi nerde bulcaksin ? bountyler için bu ilk  olmadi boşa giden vakit ve emek  bakımından daha öncede cok oldu bu tarz olaylar  ve ne yazık ki yapacak bişi yok.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
October 14, 2017, 09:58:05 AM

cok sasirdim. pre icodan hizli bir yatirim alip icodan basarisiz olmak en fazla pre ico bounty sine katilanlari uzmustur sanirim. cunku bildigim kadariyla ico oncesi bounty icin iyi sayilacak bir miktar dusuyordu katilimcilara. simdi elde var sifir. bu isler boyle malesef
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
October 14, 2017, 10:16:49 AM

Pre-ico'ya güvenmiştik, güzel toplar dedik ama yazık oldu.
Olan geçen zamanımıza oldu, boşa bir sürü zaman harcadık. İmza kampanyalarından bir sürü para kazanılıyor sanıp foruma giren yeni üyeler de görmüş olsun, bu işler öyle kolay değil zamanlarını burada kaybetmesinler

nesso
Sr. Member

Activity: 631
Merit: 259

View Profile
October 14, 2017, 12:42:43 PM

750 eth toplamislar
soft cap 5000 eth toplanmazsa iade edilecek diyorlardi
bounty bekleyenler hicbir sey alamazlar bedava reklam yaptiniz
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
October 14, 2017, 02:34:08 PM

yatirim yapanlarin paralarini geri verirler mi acaba ? projede escrow varmiydi. ben tam hatirlamiyorum. bu da bize ders olsun. bundan sonra projelerde escrow var mi yok mu ona bakacagim ilk olarak.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 14, 2017, 02:39:10 PM

escrow kullanan proje yok gibi birşey ben daha denk gelmedim öyle diyeyim.
yazık oldu presale için güzel bounty yatırımı yapmıştım blog ve sosyal medya ödüllerim vardı
çöp oldular, napalım kısmet bu işler.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 14, 2017, 02:46:44 PM

Hiçbir şekilde ödül alamazsınız hatta ekip pılı pırtı toplayıp kaçsa kimse bir şey yapamaz..

O toplanan 750 ethereum'u verip vermemekte ekibin elinde, ekip derki ben bu yatırımı kabul ediyorum borsaya gireceğiz vs vs.. Sonra girer / girmez küçük bir borsaya, toz olup gider.. Bunlar bizi dolandırdıda diyemezsiniz sonuçta ortada fol yok yumurta yok.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 14, 2017, 03:31:41 PM

Bounty kampanyalarına boş yere şans demiyoruz,sırf bu yüzden icolara yatırım yapmaktan çekinir oldum,asıl ben icoya yatırım yapanlara üzüldüm sonuçta imzasını taşırken cebinizden para çıkmıyor.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504

View Profile
October 14, 2017, 03:33:53 PM

Yatırımları geri veriyorlarsa gene iyi pılı pırtıyı toplayıp kaçabilirlerdi bile onlar için de aslında zaman kaybı oldu sizin için de size bountyden bir şey gelmez gibime geliyor umutlanmayın boşa zaman kaybı oldu sizin için reklam
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: