Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:54:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: BTCTurk.com da Çoku Sekme Dolayısıyla Sistem Hatası!  (Read 4043 times)
btclife01 (OP)
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
October 21, 2017, 09:38:15 AM

Bende btcturkte işlem yapıyorum 50 ether sattım hiç bir problem yaşamadım ayrıca adamlar hesabıma komisyonlar sıfırlandı diye 137.35 TRY yatırmışlar helal olsun BTCTURK tek kuruş bile zarara uğratmıyor aksine adamlar beklemediğim halde para yolladı

19/10/2017 17:21:10   Komisyon İadesi      137.35 TRY   0.00 TRY   0.00 TRY   137.39 TRY

Ben kendi adıma yaşadığım bir sıkıntıyı ve uğradığım zararı yazdım, ve tazminini istiyorum. Başkasına nasıl bir güzellik yapmışlar bununla da ilgilenmiyorum. Eğer borsayı övmek istiyorsanız başlık açmak ücretsiz!

Fakat  tek kuruş bile zarara uğratmıyor konusuna katılıyorum çünkü benim o anki zararım tek kuruş değil, ~1700TL, dolayısıyla şuan ki davranışlarıyla benim gözümde nitelikli dolandırıcı konumundalar. Ve zararım karşılana kadar da bu düşüncem değişmeyecek!

Marifet müşterilerden şikayet gelmediğinde değil, şikayet geldiğinde nasıl bir tutum izlediğindedir!

*Durup dururken can sıkıntısından bu başlığı açmadım; İlk postu okumadan ve gelişmeleri takip etmeden/konuyu bilmeden kitabın ortasından yazmayalım.

1715579663
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715579663
Reply with quote  #2

1715579663
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715579663
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715579663
Reply with quote  #2

1715579663
Report to moderator
mkapital13
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
October 21, 2017, 10:07:33 AM

Sabah yaptığım
https://bitcointalk.org/index.php?topic=249766.msg22944950#msg22944950

yukarıdaki işlemin adımları şu şekildedir(bir kısmı aşağıdaki ekran görüntüsünden de açıkca anlaşılacağı üzere);

1. 10ETH yatırdım ve bunu (hızlı bir şekilde) 12.720,52TL ile PİYASA FİYATINDAN  sattım.

2. Sonra BTC/TL sayfasını açtım ve ALIŞ kısmındaki (+) sembolüne basarak bu tutarın tamamına karşılık 0.62373138BTC !!! alabileceğimi gördüm.

3. "ALIŞ EMRİ GİR" butonuna tıkladım.

4. Yukarıda "Emir Girildi" uyarısı çıkdı.

5. Bu uyarı çıkar çıkmaz sağ üst köşedeki popuplar belirdi ve ETH aldığıma!!! dair bildirimler çıktı (BTC/TL sayfasındayım ve BTC alış emri girilmiş iken).

6. Bu bildirimleri görür görmez PrintScreen tuşuna basarak bu olayı kayıt altına aldım ve bu ekran görüntüsüyle birlikte hızlı bir şekilde desteğe e-mail gönderdim.

Burada kullanıcı hatası denebilecek hiçbirşey yoktur! 1 haftadır ETH ekleyeceğiz diye çökerttikleri sistemin bir hatasıdır, bana PiyasaFiyatından BTC yerine ETH satılmıştır.

Destek ile irtibata geçtim ve işlemdeki hatayı görür görmez aldığım ekran görüntüsünü gönderdim, gelen cevap;

-----------------------------------------------
OCT 13, 2017  |  02:16PM +03
Nihat cevapladı:
Merhaba ... Bey,

Sistemsel bir problem bulunmamaktadır. İşlemlerinizi gerçekleştirirken sayfanın sol üstünden ETH veya BTC sayfasından doğru sayfaya girmiş olduğunuza emin olmanızı rica ederiz. 13/10/2017 10:14 10 Etherium satmak için limit emir vermişsiniz. Daha sonra 13/10/2017 10:18’de piyasa fiyatından Etherium satışı yapmışsınız. Detaylı olarak kontrolleri sağladık ve bir sorun görüntülenmemektedir.

Teşekkürler.

Saygılar,

BTCTurk Ekibi

--------------------------------------------

Bu cevap benim soruma çözül değil! Hatta alakası bile yok, orada " İşlemlerinizi gerçekleştirirken sayfanın sol üstünden ETH veya BTC sayfasından doğru sayfaya girmiş olduğunuza emin olmanızı rica ederiz" şu kısmı yazarken ekran görüntüsünün incelenmediği "hazır bir cevap" gönderildiği belli.

Buyurun ekran görüntüsü, sağına soluna bakalım, neredeymişim, hangi işlemi yapmışım?

https://thumbs.imgbox.com/a0/84/j99ZLW6Y_t.jpg

BTCTurk e acilen bu hatanın düzeltilmesini/kaybımın karşılanmasını istediğimi belirten yeni bir e-mail gönderdim. Bu sorun giderilmediği sürece bunun adı Nitelikli Dolandırıcılıktır!

**Hala sistemsel hatalar olduğu ortada, yukarıda yazdığım sorun hala herkesin başına geleblilir.
Yani piyasa fiyatından BTC almak için emir girdiğinizde ETH alabilirsiniz veya belki tam tersi!

Edit:
3 Kısa cevap:

1. Böyle bir hata ile karşılaşacağımı bilsem zaten işlem yapmazdım; en kötü video kaydı yapardım!
2. ETH olarak ~%8.3 zarar. 10ETH > ~9.17ETH.
3. %0.3  olsaydı bile, yaşadığım sorundan dolayı, yine de, başka bir işlemde çok daha fazla kayıp olur mu endişesi olacaktı.
Bu bir küstahlıkdır , yüzsüzlüktür
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
October 21, 2017, 10:15:17 AM

Bende btcturkte işlem yapıyorum 50 ether sattım hiç bir problem yaşamadım ayrıca adamlar hesabıma komisyonlar sıfırlandı diye 137.35 TRY yatırmışlar helal olsun BTCTURK tek kuruş bile zarara uğratmıyor aksine adamlar beklemediğim halde para yolladı

19/10/2017 17:21:10   Komisyon İadesi      137.35 TRY   0.00 TRY   0.00 TRY   137.39 TRY
Dostum verdiğin örnek beyin yakan cinsten, cinayet işleyen bir adamı mahkemeye gidip bu adam zamanında bana yemek ısmarlamıştı diye savunur musun???
Arkadaşımız belli ki bu işten zarar görmüş ve bunu duyurmak istiyor. Bizim burada yapmamız gereken bu tip düzenbazlıkların meşrulaşmaması için destek olmak ama sen kalkıp firmanın güzellemesini yapmışsın. Yazık..

Bu arada "btclife01" arkadaşımıza çok geçmiş olsun umarın zararını en kısa sürede karşılarlar. Kendi adıma yapmam gereken Btctürkte hesap açmamak ve kesinlikle açmayacağım.
Not: olumlu bir gelişme olursa paylaş lütfen.

akincinar
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
October 21, 2017, 10:36:32 AM

Saniyelik işlemlerde ekran görüntüsü almış arkadaşımız millet vşdeo almak lazımdı diyor. Bunu yapan kaç kişi var acaba. Ayrıca bu kanıt niteliği taşımazsa videoda taşımaz. Aynı şeyler onun içinde geçerli. Maksat burda bağcığı dövmek değil iş yapmaksa eğer bu görüntünün doğruluğunu tespit edip zararın karşılanması gerekir. Bu görüntünün doğru olup olmadığıda sistemlerinde gözükebilir diye düşünüyorum. Verdiği emir belli kayıtları vardır. Sistemde düzgün gözükmemesi mümkün mü? Eğer öyleyse zaten bu işi yapmasınlar. Hatalarını bile belirleyemeyen bir sistemde kim güvenipte işlem yapmak isterki? Bende düşünüyordum bu türk borsalarda niye altcoin yok demekki beceremediklerinden kaynaklanıyor. Umarım en kısa zamanda zararınız karşılanır. Güven oluşturmak kolay iş değil. Btctürk kapanıp tekrar belli seviyelere geldiyse insanların mağduriyetini giderdiği için geldi. Şimdi mağdur ederek nereye doğru yol aldığını tahmin ediyorsunuzdur..
hocam anlattığınız sorunu ben de gördüm ama onu kanıtlama şansınız malesef yok ilk yaptıklarında sistem tam oturmamıştı ben masaüstünde yaşamadım ama mobilden girdiğimde (ios chrome) yukardan btc seçili olduğu halde eth gösteriyordu ya da tam tersi hızlı geçişler yaptığında algılamıyordu resmen sizde de desktopta olmuş fakat bunu kanıtlayamazsınız tarayıcıda oluşan bir hata olduğu için veritabanını incelediklerinde herhangi bir şey görmeleri zaten mümkün değil yapacak bir şey yok açıkcası btcturk'ün burada tek sorunu sistem tam oturmadan ya da test yapmadan yayına almaları

Bu sorunu yaşayan tek kişi olmadğım açık ve gerçek! Fakat büyük ihtimalle herkese, sistemsel bir hata yok, yanlış sayfada işlem yapmışsınız cevabı veriliyor.

Sizin de belirttiğiniz gibi sorun sistemsel, kullanıcı kaynaklı değil ve belki de benim şansım o an Ekran Görüntüsü almam, böylece hangi sayfada ne iş yaptığımdan emin olmam.

Her işlemde acaba bu sistem oturmuş mu, tam çalışıyor mu, şansımızı deneyelim gibi bir şey söz konusu olamaz! Sitede sunulan her işlemin sistemsel sorumluluğu BTCTurk e aittir.

Sayın Kullanıcımız,
...

BTCTurk'ün en önemli vizyonu sektörde en güvenilir şirket olmaktır ve bu amaç için elinden gelen tüm gayreti bugüne kadar göstermiş, bundan sonra da göstermeye devam edecektir. Sistemlerimiz kaynaklı oluşan ve bunu tespit edebildiğimiz her türlü mağduriyet ve zararlarınızın karşılanacağından emin olmanızı isteriz.

Saygılarımızla.

Laf ile peynir gemisi yürümez! Eğer gerçekten vizyonunuz sektörde en güvenilir şirket olmaktır ise buna uygun davranmanız ve sistemsel hatadan dolayı oluşan Kayıpları geiçkmeksizin telafi etmeniz gerekir.

...
Buna istinaden destek ekibimiz tarafınıza bu bilgiyi iletmiş ancak yine de ilk iş gününde teknik ekibin daha detaylı kontrolleri yapmaya devam edeceğini, size tekrar bilgi verileceğini iletmiştir.
...
...
İlk iş gününün! ilk mesai saatleri içerisinde! ne yazık ki herhangi bir dönüş yapılmadı.
...

İkinci iş gününün, mesai saatleri içerisinde! dönüş olmadı.

Bugün 3. iş günü ve hala Zararımı telafi etmelerini bekliyorum!

Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 21, 2017, 12:15:40 PM

ne videosu yahu, her işlemde video mu alacağız saçmalığa bak sen !
site herşeye log tutmuyormu kardeşim, okuyup düzeltsinler hatalarını.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
October 21, 2017, 06:54:28 PM

yapacak bi şey yok, daha öncede yazmıştım kendi ayaklarına sıkıyorlar böyle yaparak.
btclife01 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 23, 2017, 05:27:48 AM

Sayın Kullanıcımız,
...

BTCTurk'ün en önemli vizyonu sektörde en güvenilir şirket olmaktır ve bu amaç için elinden gelen tüm gayreti bugüne kadar göstermiş, bundan sonra da göstermeye devam edecektir. Sistemlerimiz kaynaklı oluşan ve bunu tespit edebildiğimiz her türlü mağduriyet ve zararlarınızın karşılanacağından emin olmanızı isteriz.

Saygılarımızla.

Laf ile peynir gemisi yürümez! Eğer gerçekten vizyonunuz sektörde en güvenilir şirket olmaktır ise buna uygun davranmanız ve sistemsel hatadan dolayı oluşan Kayıpları gecikmeksizin telafi etmeniz gerekir.

...
Buna istinaden destek ekibimiz tarafınıza bu bilgiyi iletmiş ancak yine de ilk iş gününde teknik ekibin daha detaylı kontrolleri yapmaya devam edeceğini, size tekrar bilgi verileceğini iletmiştir.
...
...
İlk iş gününün! ilk mesai saatleri içerisinde! ne yazık ki herhangi bir dönüş yapılmadı.
...

3. iş gününün mesai saatleri içerisinde de dönüş yapılmadı!

4. iş gününün mesai saatleri içerisinde de dönüş yapılmadı!

5. iş gününün mesai saatleri içerisinde de dönüş yapılmadı!
1. Hafta bitti!

2. Haftanın 1. İş günü!
btclife01 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 23, 2017, 02:05:19 PM

Sayın Kullanıcımız,
...

Saygılarımızla.

Laf ile peynir gemisi yürümez! Eğer gerçekten vizyonunuz sektörde en güvenilir şirket olmaktır ise buna uygun davranmanız ve sistemsel hatadan dolayı oluşan Kayıpları gecikmeksizin telafi etmeniz gerekir.

...
...
...
...

1. Hafta bitti!

2. Haftanın 1. İş günü!

2. Haftanın 1. İş gününün mesai saatleri içerisinde de dönüş yapılmadı!
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 02:07:46 PM

Sayın Kullanıcımız,
...

Saygılarımızla.

...
...
...
...

1. Hafta bitti!

2. Haftanın 1. İş günü!

btcturk mesaj verdi anladınmı kendi konusuna son mesajların nerdeyse hepsine yazdı seninde konunu büyük ihtimal görmüştür. Cheesy kısaca boşa bekleme gibi bu adam düzeltmez göz göre göre yapıyor zaten
btclife01 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 23, 2017, 02:19:46 PM

...

btcturk mesaj verdi anladınmı kendi konusuna son mesajların nerdeyse hepsine yazdı seninde konunu büyük ihtimal görmüştür. Cheesy kısaca boşa bekleme gibi bu adam düzeltmez göz göre göre yapıyor zaten

Aşağıdaki mesajın konu/EkranGörüntüsü ile alakalı incelemenin devam ettiği anlamında yazıldığını düşünüyorum!

Hala olumlu beklentimi kaybetmedim, fakat elbette işin hızlıca çözülmesini ve kaybımın telafi edilmesini bekliyorum!

Btctürkteki sorunları ne zaman düzeltmeyi planlıyorsunuz bir de forumda bir konuda bilinen bir üye tarafından dolandırıcılık ile suçlanıyorsunuz bu konuyla ilgili bir açıklamanız olucak mı merak ettim  Huh Şimdiden teşekkür ederim.  Smiley

Sayın Kullanıcımız,

7 Ekim 2017 tarihi itibari ile yeni sisteme geçi sonrası, ETH entegresi ve diğer bir çok yeniliğin update edilmesi sırasında sitemizde zaman zaman anlık kesintiler yaşanabildi. Ancak şu an tüm sorunlar giderilmiş olup tüm işlemlerimiz aktif devam etmektedir.

Şikayet sahibi kullanıcımız ile şirketimiz irtibata geçmiş gerekli açıklamaları yapmış konu tarafımızca takip ve inceleme aşamasındadır.

Saygılarımızla.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 23, 2017, 04:22:23 PM

10 gündür neyi inceliyorlar böyle bence bir şey incelemiyorlar konunun kapanmasını unutulmasını bekliyorlar o günden beri hiç girmedim sitelerine durum düzeltilmezse girmeyi düşünmüyorum bugün sana yarın bize. Bir kişinin konuyu tam okumadan okuduysa bile istemeden eksik bir yorum yaptığını görüyorum ama arkadaşım dediğim gibi bugün başkasına yarın bize sana sıra gelmeyeceğini de sakın düşünme ben ne firmalar gördüm başına gelene kadar översin sonrasında deliye döndürürler insanı. Açıklama bile yapmamışlar 10 gündür zahmet ederek gelişmeleri söyleselerdi daha önemli bir işiniz mi var müşteri memnuniyetinden başka!
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
October 23, 2017, 05:34:30 PM

Bunca zamandır yeni bir geri dönüş olduğuna göre sonuçlanması  iki ayı bulur. Geri ödeme kısmı ise, olacak olursa altı ayda ancak yaparlar. Tabii Herşey yolunda giderse. Göreceğiz bakalım.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
turquaise
Full Member

Merit: 105

View Profile
October 23, 2017, 10:58:41 PM

bu kadar para kazanıp bu kadar küçük hesapların peşine düşmeleri de enteresan. göz göre göre markalarına zarar veriyorlar. haklı da olsa haksız da olsa arkadaşın sorununu bir şekilde çözmeleri gerekiyordu şimdiye kadar neyin peşindeler anlamadım gitti. google'da aramada ilk sırada çıkıyor bu sayfa.
cryptek1
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
October 24, 2017, 10:21:35 AM
Last edit: October 27, 2017, 07:23:19 PM by cryptek1

Hata çözüldüğü ve kullanıcıların zararları btcturk tarafından karşılandığı için hatayı kanıtlayan videoyu yayından kaldırdım
btclife01 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 24, 2017, 11:00:14 AM

Aynı problemi ben de yaşadım ve yine benim hatalı olduğumu iddia ettiler, ben de artık sitedeki hatayı çözdüğüm için özellikle aynı şeyi yaşayarak videoya kaydettim, youtube a yükledim. Lütfen izleyin ve BTCTurk'ün nasıl bir firma olduğunu görün.

Video linki:  https://youtu.be/BV19AqtuXF4

Tebrik ederim SORUNUN VARLIĞINI, SİSTEMSEL OLDUĞUNU ve HALA DEVAM ETTİĞİNİ AÇIKCA göstermişsiniz!
Haymac
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 24, 2017, 11:10:53 AM

Aynı problemi ben de yaşadım ve yine benim hatalı olduğumu iddia ettiler, ben de artık sitedeki hatayı çözdüğüm için özellikle aynı şeyi yaşayarak videoya kaydettim, youtube a yükledim. Lütfen izleyin ve BTCTurk'ün nasıl bir firma olduğunu görün.

Video linki:  https://youtu.be/BV19AqtuXF4

Tebrikler. gerçekten gayet güzel göstermişsiniz. yuh yani böyle birşey olabilirmi kabulde etmiyorlar
btclife01 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 24, 2017, 11:45:13 AM
Last edit: October 24, 2017, 05:18:19 PM by btclife01

Az önce BTCTurk (CEO su) tarafından aranarak tarafıma gerekli bilgilendirme yapılmıştır. (Sistem hatasını göstermesi açısından Videonun yardımcı olduğunu anladığım) bu görüşmede; Zararın TELAFi edileceği açıkca belirtildi ve aksaklık için özür dilendi.

En geç 1-2 gün içinde gerekli hesaplamaların yapılacağı bilgisini de burada paylaşmak istiyorum.

Aynı sıkıntıdan müzdarip olan herkese Geçmiş Olsun!
.
>Ayrıca Videoyu yükleyen üyeye, bu sorunu yaşayan herkes adına teşekkür ediyorum.
>Destek sunan tüm üyelere de ayrıca teşekkürler.

**Konuyu şimdilik(ilk mesaja dikkat çekmek için) kilitliyorum. 1. Sayfaya Edit yaptım.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2266927.0

Edit:
20 Ekimde aşağıdaki bilgiyi paylaşan üyeye de ayrıca teşekkürler;
konuyu tamamen okudum.

anladığım kadarıyla sistem ilk girilen sayfa ile entegre çalışıyor. ikinci açılan sekmeyi çerezlerde dikkate alamıyor ama emir butonunu dikkate alıyor. bununla ilgili teknik bir hataları var gibi görünüyor. bunu bir arkadaşımız çok küçük bir miktarla deneyebilir mi? kendileri bu deneyi yapsınlar mesela. eğer durum böyleyse bunu kabul edip zararı tazmin etmeleri, buna yönelik uyarı yayınlamaları veya sistem düzgün çalışana kadar bu eth işinden vazgeçmeleri gerekir.

bir dost.
btclife01 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 24, 2017, 08:16:31 PM
Last edit: October 24, 2017, 10:04:40 PM by btclife01

İkinci bir telefon görüşmesiyle üzerinde anlaştığımız bir tutar ile Zararım Telafi edildi.
Gerekli açıklamaları İlk posta da Editledim, gelişmeleri oradan okuyabilirsiniz.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2266927.0

Bilgi e-maili;

OCT 24, 2017  |  10:55PM +03
Fatma cevapladı:
... iyi akşamlar,

13 Ekim 2017 tarihli yaşamış olduğunuz sorunun yapılan kapsamlı incelemeler sonucu sistem kaynaklı olduğu tespit edilmiş ve tarafınızla yapılan telefon görüşmesi neticesinde konuya ilişkin hesabınıza ...TL iade edilmiştir.

Yaşanan aksaklıklar için tekrar özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bu konu ile ilgili sorularınızı bu e-postaya cevap yazarak sorabilirsiniz.

Saygılar,

BTCTurk Ekibi
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 24, 2017, 08:56:03 PM

Budur. Bir şirket nasıl gerçeklerle yüzleştirilir kapağı koymuşsunuz ortaya. Elinize sağlık...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
October 24, 2017, 10:02:43 PM

Budur. Bir şirket nasıl gerçeklerle yüzleştirilir kapağı koymuşsunuz ortaya. Elinize sağlık...

bu videoya hala bir cevap vermediler mi? suçu hala size iteliyorlarsa vah btcturkun haline.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: