Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:00:38 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi?  (Read 4482 times)
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 11:53:28 AM

bitcoinin  1 miliyon dolar olabilmesi için çok uzun zaman geçmesi lazım bu süreçtede piyasaların ne durumda olacağını tahmin etmek çok zor
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
January 26, 2018, 12:49:39 PM

Madencilik sona erdiğinde ve tüm Bitcoinler piyasada dolaşımda olduğunda olabilir. Sayı artmayacağından daha kıymetli olacaktır ve yüksek fiyattan işlem görecektir. İşin teknolojik boyutunu düşünürsek piyasaya yeni çıkacak olan Bitcoinden çok daha işlevsel olabilecek coinler sebebiyle geri plana düşme olasılığıda var. Buna rağmen yatırım aracı olarak ilk tercih edilecek kripto para olacağından şu fiyatları hatırlayınca hayıflanacağımız ortada.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
January 26, 2018, 02:01:20 PM

Arkadaşlar bitcoin son dönemde kısa dönemler halinde hızlı bir şekilde artıyor, 8000 tl, 11000 tl bandını kısa bir sürede görüp düzeltme yaparak yoluna devam etmişti şuan ise 16.000-21000 tl bandına hızlıca geldi ve biraz daha artarak düzeltmeyw gittikten sonra yoluna hızla devam edecek gibi gözüküyor, asıl soruda şu belki 1 milyon dolar olmasa da 100.000 TL leri göreceğine çoğumuz inanıyoruz, peki oraya çıktıktan sonra 10.000TL lere geri gelip sabit bir bantta uzun bir zaman kalarak kendini bu fiyatlara zincirleyebilir mi, size göre fiyat olarak ne kadar tl den sonra bitcoin almak risklidir?

21 milyon x 1 milyon $ = 21 trilyon $ lık bir market hacmi. çok ciddi bir para girmesi lazım piyasaya. ki ozamana kadar btc dominasyonu daha da düşer. %35'ten %20'ye düşse bile piyasanın hacmi 100 trilyon$'ı geçmesi lazım. ki bu en iyi ihtimal ben eth'nin hacim olarak btc'nin çok çok önüne geçeceğini tahmin ediyorum.
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 03:06:16 PM

Blockchain sürekli gelişmede 3.0 sürümler iddialı geliyorlar, devamı da olacak, büyük olasılıkla Bitcoin o günleri göremeyecek ama eğer çok uzun yıllar yaşarsa 1 milyon dolar gibi rakamları da görebilmesi muhtemeldir.
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
January 27, 2018, 06:07:34 PM

mümkün değil. 100k bile hayal diyebiliriz. sonuçta altcoin piyasası denen bir gerçek var. bitcoin bir geçis noktasıdır insanlar için. o yüzden degerleniyor sürekli. daha fazla nereye gidebilir ki. bu paranın kaynagı ne ? btc ye giren para altcoinlere aktığı sürece btc nin astromonik rakamlara ulaşması mümkün değil. hergün onlarca altcoin piyasaya giriyor.
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
January 27, 2018, 06:19:30 PM

ALTINDAKİ alt yapı ve arkasındakiler geleceğin teknolojisi olmaması hiç olası değil uzun vadede kesinlikle hiç birimizi üzmez çünkü btc arttıkça altcoinlerde artıyor öo yüzden dewam ama en az 3-6 yıl bekleyip sabretmek lazım

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
January 28, 2018, 10:25:09 PM

Bireysel bir yatırımcı olarak kendi adıma bitcoini desteklemek, ne olur nereye gelir diye düşünmek hoşuma gidiyor ve olabilecek en iyi pozisyonda olmasını ve elbette gerekli iyileştirmelerin buna göre yapılmasını bekliyorum fakat 1 btc’nin 1 milyon $ olması bana ütopik geliyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
January 28, 2018, 10:35:33 PM

Bir milyon lira olabilir ama bir milyon dolar olabileceğine ben pek imkan vermiyorum çünkü o zaman Bitcoin'in market kapitalizasyonu 19.000.000.000.000 olmalı böylesine büyük bir paranın bu piyasa içinde olmasına imkan vermiyorum.
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 01:33:40 PM

kasım aralık aylarındaki hızlı yükseliş serüveni insanlarda olabilir mi sorusunu gündeme getirdi. Ocak şubat aylarındaki düşüş ise bu düşüncelerin tatlı bir hayal olarak kalmasını perçinledi Smiley
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
February 17, 2018, 06:05:24 PM

Cok zor bir ihtimal. 1M olmasi demek hic bir sekilde dusus trendine girmeden 4 5 yil kadar surekli olarak yukselmesi demek bence. Bu da oldukca zor.

Atumn
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
February 18, 2018, 03:26:31 PM

Bitcoinin gelecekte 1 milyon dolar değerine ulaşması için oluşturulmadı. Bitcoin bir ödeme aracıdır para transferinde kullanılır. Bitcoine yatırım seçeneği sınırlı olmalı çok yüksek fiyatları beklemeyelim.

1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
February 18, 2018, 04:09:07 PM

Vay be zaman ne çabuk geçiyor konunun açıldığı tarih ile şuandaki bitcoin fiyatı arasındaki farkı ,hele ki aralık ayında bitcoinin 20 bin dolar seviyelerine  gelmesi ,Türkiyede 80 binleri görmesi nerden nereye dedirtiyor bize ,Çok Geçmez 2-3 yıl içerisinde Bitcoinin 1 milyon dolar olduğunu görürsek şaşırmamak lazım.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 18, 2018, 07:19:37 PM

Tamam 2 yilda bir katlama yaptı hatta 6 yıl olarak ele alirsak aşırı ciddi bir katlama yapti. Lakin bundan sonra BTC den 50x 100x lik bir katlama beklemiyorum ben . Çok uçuk geliyor
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 18, 2018, 07:36:18 PM

Btc almak her zaman riskli bir iştir. Hele şu sıralar aşırı dengesiz gidiyor. Ben bir kaç yıl daha böyle devam edeceğini ondan sonra da belli bir bantta kalacağını çok fazla bir dalgalanma yaşayacağını sanmıyorum .
arctic circle
Member
**

View Profile
February 18, 2018, 07:41:45 PM

Yatırımın doğasında risk vardır. Bitcoinin bir milyon dolar olma ihtimali sıfır üstünden sıfırdır. Kripto paraların bu kadar değerleneceğini söylemek deneyimsiz insanları yanlış yönlere sevk edebilir.
silvermicro
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
February 18, 2018, 08:05:07 PM

100.000 USD yi bile beklentilerimin arasına almamisken 1 milyon nedir abi. Lütfen öyle birşey olsa ortalıkta bunu karşılayacak para çıkabilir mi ? Çıkar da demek istediğim dünya üzerinde aşırı bir dengesizlik oluşur gibi geliyor bana
eserersan
Member
**

Activity: 126

View Profile
February 18, 2018, 09:27:41 PM

O imkansıza yakın dostum btc o kadar kullanılamayacak hiç bir zaman bu dediğin çok ilerde olabilecek bir şey ancak öyle bir zamanda da btc yavaşlığından kaybedecek başka kripto paralara yönelinecek diye düşünüyorum.

Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
February 18, 2018, 09:33:21 PM

olabilmesi mümkün ama biz görürmüyüz balinalar ellerindeki bitcoinleri çoüunu pompalama işlemi için su an kullanıyor açıkcası yakın zamanda bu şekilde bir ivmelenme görünmüyor görmüyorum ama ilerisi için değer üstüne değer katacaktırç

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
btrice7
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 09:53:29 PM

olabilir neden olmasın?insanların anlam yüklemesiyle alakalı.sonuçta bir nevi olmayan bir şey.şu an bizim yüklediğimiz anlam 11.000 dolar.zamanı gelir 1 milyon dolarlık anlam yükleriz 1 milyon dolar olur.ama ben zannetmiyorum.
a.hasat
Member
**

View Profile
February 18, 2018, 10:42:47 PM

Hayatta böyle bir beklenti içine girmedim girende yoktur diye düşünüyorum. Yani elbette durmadan değeri artıyor birşeyler oluyor ama 100x gibi bir beklentiye girmek saçma geldi bana. BTC den ben 10x i zor bekliyorum suan
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: