Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:31:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 16 Ekim Ethereum Hard Fork'u yorumlar, tahminler  (Read 692 times)
PurpleWhale (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 12:18:01 PM

Yarın gerçekleşecek olan Ethereum hard forkunda yeni bir altcoin üretilmesi beklenmiyor ama üretilirse de sürpriz olmayacak. Birçok yerde yayınlandı hardforkun özellikleri o yüzden buraya tekrar yazmayacağım.

Kim bu hard fork'a ethereumda bekleyerek girecek kimler ethereumdan çıktı? Sizce hard fork sonrası ethereum fiyatları yükselir mi azalır mı?
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
October 15, 2017, 12:22:11 PM

Yarın gerçekleşecek olan Ethereum hard forkunda yeni bir altcoin üretilmesi beklenmiyor ama üretilirse de sürpriz olmayacak. Birçok yerde yayınlandı hardforkun özellikleri o yüzden buraya tekrar yazmayacağım.

Kim bu hard fork'a ethereumda bekleyerek girecek kimler ethereumdan çıktı? Sizce hard fork sonrası ethereum fiyatları yükselir mi azalır mı?

Ben kendi adıma elimde ethereum tutmuyorum. Ama benimde bir sorum var. bu hardfork ile ikinci bir zincir ortaya çıktığında token ların durumu ne olacak?
tokenlar eski zincirde mi kalacak yoksa her zincir için ayrı kontratlar mı yaratılmış olacak. misal elimde 1000 tane Monetha var. bu forktan sonra elimde farklı zincirlerde 1000 er tane Monetha mı olacak?
Biraz bunu araştırdım global forumda ama net bir bilgiye ulaşamadım.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
October 15, 2017, 12:54:25 PM

Bitcoin insanların dikkatini çekmek için gene bitcoingold zırvasını çıkardı ve ilgi çekmeyi başardılar. Segwit 1'de de aynısı yaptılar ne transfer işlemleri hızlandı ne de değişen bir şey oldu sadece ilgi çekmek için yapıldı.
Ethereum'da bitcoinden geri kalmamak için böyle birşey yapmış olabilir. büyük ihtimalle ethereumunda fiyatı 1,5x artacaktır.
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
October 15, 2017, 04:30:28 PM

imTokene bununla ilgili güncelleme gelmiş görünce şaşırmıştım. Elimde bir miktar ethereum var ve uzun süre satmayı düşünmüyorum. Akıllı kontratlara çok güveniyorum ve beni üzeceğini düşünmüyorum, her düşüşte sepetimi arttırmaya çalışıyorum. Fork fiyatı olumlu yönde etkileyecektir

dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
October 16, 2017, 06:27:41 AM

Fork gerçekleşti herhalde arkadaşlar 4.370.000 blok'u geçtik. Şimdi işlemlerde bir hızlanma varmı .

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 07:52:29 AM

Ben destekliyorum ve fiyatların yukseleceğini düşünüyorum, madenciler için %40 blok ödülleri azalacak bu sayede dolaşım mıktarı azalacağından fiyatların artmasını bekliyorum.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
October 16, 2017, 07:59:00 AM

Ben destekliyorum ve fiyatların yukseleceğini düşünüyorum, madenciler için %40 blok ödülleri azalacak bu sayede dolaşım mıktarı azalacağından fiyatların artmasını bekliyorum.

Ödül miktarı azalacak ama blok bulma süresi kısalacak . Yani çıkarılan maden aynı olacak. Bizim için önemli olan tarafı blokların kısamasından dolayı hız artışı .

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 16, 2017, 08:03:29 AM

Yeni getirdikleri güncellemeler fiyat artışına da katkı sağlayacaktır.Yaptıkları açıklamaya göre hayli bir değişiklik yapacaklar.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 16, 2017, 09:49:10 AM

Ethereum forku  denilen güncellemeler ethereumun değerini çok yükseltecek bana göre, ethereum stokladım  bekliyorum, bayağıda düşükten girmiştim, ethereum üzmez. ytd.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 10:21:54 AM

Silkeliyorlar bence, gelecekte ethereum ve tezos bu piyasada btc ile birlikte kalacak en güçlü coinler olacaktır.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: