Bitcoin Forum
May 27, 2024, 11:44:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Centra Hakkında ki Düşünceleriniz neler ?  (Read 953 times)
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 15, 2017, 07:01:30 PM

Merhaba arkadaşlar imza kampanyasından ctrtokenlerim geldi fakat 1,30 dolarlardan 0,85 lere düştü. Sizce ne yapmalıyım bozdurmalımıyım ? 800 tl civarı bir para yapıyor yoksa beklemek mi mantıklı ?
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
October 15, 2017, 07:03:15 PM

Merhaba arkadaşlar imza kampanyasından ctrtokenlerim geldi fakat 1,30 dolarlardan 0,85 lere düştü. Sizce ne yapmalıyım bozdurmalımıyım ? 800 tl civarı bir para yapıyor yoksa beklemek mi mantıklı ?

Ben beklemenizi öneririm Centra'nın sağlam bir proje olduğunu düşünüyorum ve geleceğinin parlak olduğunu görebiliyorum. Mantığım bkelemenizden yana  ancak paraya ihtiyacınız varsa da satabilirsiniz.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2017, 07:06:03 PM

Ben beklemenizi öneririm Centra'nın sağlam bir proje olduğunu düşünüyorum ve geleceğinin parlak olduğunu görebiliyorum. Mantığım bkelemenizden yana  ancak paraya ihtiyacınız varsa da satabilirsiniz.
Yok ya paraya ihtiyacım yok.. Zaten burdan gelen parayı da android projelerim var onlara yatıracağım kendi param da var allaha şükür ama daha da düşer mi o beni korkuttu.. İlk etapda nerden baksan 1500 tl alırım diye bakıyordum ama baya bir düştü 820 lerde şuanda ama bende artar umuduyla bekliyorum. Galiba bitcoin çatallaşma onuda etkiledi.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 15, 2017, 07:14:03 PM

Bekleyebilirsiniz zaten en az 2 ay sonra kendine geliyor ICO’dan çıktıktan sonra proje ekibini vesaire incelemedim ancak forumdan gördüğüm kadarıyla sağlam bir ekibe benziyorlar boş değiller, tırışkadan işte çıkarmıyorlar bekletilebilir yani

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
October 15, 2017, 07:16:28 PM

Hepsini mi gonderdiler? Sekiz haftaydi hani
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2017, 07:19:51 PM

Hepsini mi gonderdiler? Sekiz haftaydi hani
Önceliği imza kampanyasına verdiler imza kampayasına ait olanlar geldi.
jamesdean35
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
October 15, 2017, 08:40:51 PM

ben centraya pre-saleden yatırım yaptım kredi kartı siparişinide verdim bekliyorum major exhangeslere giricez dediler bekliyoruz ekim ayında kesin dediler hala bekliyoruz bakalım ne yapıcaklar fiyatı çok düştü ama hem ekim sonuna doğru büyük borsalara girdiklerinde hem kartlar yollanmaya başlandığında bide şu btc fork çılgınlığı bittiğinde centranın fiyatının şaha kalkacağını düşünüyorum en azından yeni yıla kadar bekleyeceğim.en azından daha fazla düşeceğini sanmıyorum Cheesy

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2017, 10:35:03 PM

ben centraya pre-saleden yatırım yaptım kredi kartı siparişinide verdim bekliyorum major exhangeslere giricez dediler bekliyoruz ekim ayında kesin dediler hala bekliyoruz bakalım ne yapıcaklar fiyatı çok düştü ama hem ekim sonuna doğru büyük borsalara girdiklerinde hem kartlar yollanmaya başlandığında bide şu btc fork çılgınlığı bittiğinde centranın fiyatının şaha kalkacağını düşünüyorum en azından yeni yıla kadar bekleyeceğim.en azından daha fazla düşeceğini sanmıyorum Cheesy
Bu şahlanma sence hangi seviyelere kadar gelir ? İco dan kaçtan almıştın sen ?
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
October 15, 2017, 11:22:24 PM

Ne olduğu belirsiz bir proje olur satın kurtulun derim ama Centra'da bekleseniz iyi olur bence. Monaco'dan pişmanlığım var 80 centten sattım 20 doları bile gördüğü oldu şu an 7-8 dolarda sanırım.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 16, 2017, 06:53:18 AM

ben olsam satar btc de kalırım gold sonrası yükselecektir gold u alır tekrar altlara akarım
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
October 16, 2017, 07:51:04 AM

bence söylediklerini yapmaları doğrultusunda bir yükseliş bekliyorum kartları göndermeye başladık desinler en az yüzde 40 yapar bence büyük bir borsaya girdik dediklerinde yükselir ki bana göre binanse hatırı sayılır bir borsa tek can sıkan küsüretlı trade yaptırmıyor orda kalıyor aq 3 krs çakallığı yapmalarını sevmiyorum  bankalar gibi 5 tl altı ödemiyorlar milyon tl ler tutuyor bunlarda aynı az bıraksınlar onlarca kullanıcıdan yapsak bunu kara bak diye çakallık yapıyorlar
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 16, 2017, 08:07:51 AM

Beklerim derseniz 1-2 ay tutun ama iyice dipleri görürse tekrar bu seviyelere gelecektir. O zaman da boşa beklemiş olursunuz. Bountyden geldiyse kar deyip satabilirsiniz. Tabi yine sizin bileceğiniz iş.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 16, 2017, 08:34:23 AM

Bende Centra nın iyi bir proje olduğunu düşünüyorum. Ancak diğer projelere baktığımda biraz karamsarlığıa düşünüyorum. Bakınız Tenx pay bittrex te bir sürü güzel haber geldi Krakene falan girecek dediler aldık.  Şimdi yerler de sürünüyor. Benze bir durum bunun da başına gelir mi bilinmez ben imzadan gelenlerin yarısından biraz fazlasını sattım en azından riski paylaştırdım ama yarın yükselirse bu sefer de kar ı kaçıracağım . Bir türlü emin olamıyorum. Bu fork olayı olmasa kesinlikle bozdurmazdım.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 16, 2017, 08:39:46 AM

Coinin  Yarısını satıp yarısını tutmak iyi fikir katılıyorum, ben de öyle yapıyorum,  fiyat çıkmasını beklerken  çok düşük rakamlar görebiliyoruz, sürekli yeni projeler çıkıyor millet birinden diğerine koşuyor.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 16, 2017, 10:34:10 AM

Banada şu kadar gelmiş.

https://i.hizliresim.com/g9XGQZ.png
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 16, 2017, 01:34:43 PM

Bence tenxten monacodan daha sağlam bir şekilde gelecekler. Bu kart projelerinin zaten parlamaları pumplanmaları 3 4 ayı bulmuştu bu kadar sürece ani bir pump beklemenin alemi yok diye düşünüyorum ben.

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 16, 2017, 01:40:08 PM

Ben bu fork piyasasında hiçbir şey satmayı düşünmüyorum forku atlatana kadar bence bir şey satmayın bekleyin fork sonrası artışta satış yapan yapsın
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
October 16, 2017, 03:06:06 PM

Bancordan sonra en bereketli bountylerden birisi buymuş galiba Smiley
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 16, 2017, 06:28:05 PM

Arkadaslar gerçekten pisman olmazsınız aldığınıza.. Bende bunun icosuna katılmıştım 2 ay öncesinden ama 1 haftalık tatile gittiğim için hiç post kasamamıştım o yüzden bounty şansımı kaybettim. Ama ico suna katıldım 1.50$ civarından aldım siz düşünün artık..Ilk amacım aslında karta sahip olabilmekti baska birsey değil.. Yinede bu seviyeleri görsem bile içim cız etmiyor.. Çünkü gerçekten çok parlak geleceği var..
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 16, 2017, 07:56:00 PM

Şu an aktif olarak kullanılabilen tek kart centra sanırım.diğerleri henüz kullanılmıyor diye biliyorum. zamanla tokenler çok iyi yerlere gelecektir ekip çalışıyor ve ortada somut birşeyler var bu çok önemli.bence satmayın bekletin. hele ki uzun vadede böyle kullanılmaya devam edilirse ve problem yaşanmazsa çok iyi yerlere gelebilir.şu anki düşüş piyasadan kaynaklı tüm altlarda kayıp var malesef

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: