Bitcoin Forum
May 22, 2024, 11:48:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık 4200 Tezos | escrow  (Read 344 times)
shewadiwadi (OP)
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
October 15, 2017, 09:53:09 PM

Evet beyler başlıkta gördüğünüz gibi 4200 tezos satılıktır. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2274275.msg23060708#msg23060708 burada da globele açtığım konuyu görebilirsiniz.

Biliyorum tezos blockchaini daha yayınlanmadı. Coin almak ya da göndermek mümkün değil. Fakat bu anlaşma yapmamıza engel değil. Daha önce bu tarz satışlar yaptığım için böyle bir satış başlığı açıyorum. Evet hitbtc de var ama, ben oraya güvenmiyorum. Ellerinde olmayan coini satıyorlar, bu satış daha güvenli diye düşünüyorum.

İşlem nasıl gerçekleşecek?

1) Anlaşma yaptğımızda btcyi escrowa göndereceksiniz.
2) Tezos alıp göndermek mümkün olana kadar btcniz escrow da duracak.
3) Tezos göndermek mümkün olduğunda 4200 tezosu adresinize göndereceğim.
4) Escrow btcyi bana gönderecek.
5) Eğer size vaat ettiğim tezosları göndermezsem, escrowdan paranızı geri alabilirsiniz.

Escrow olarak globalden ognasty ya da monbux. Buradan ise Alp Işık (escrowluk yapıyorsa) ya da mhanbostanci yı kabul ediyorum. Benim bilmediğim TÜrk tanınan isimler varsa onlar da olur (Levent Kurt gibi vb.)

Neden şimdiden satıyorum?

Beklemekten biraz yoruldum ve sıkıldım. Ayrıca benim açımdan erkenden bir anlaşmaya varmak rahatlatıcı olacak. Waves de böylebir işlem yapmıştım. Waves kullanıma açıldığında exchange e girmesi baya süre aldı fakat ben alıcıya hemen göndermiştim wavesleri ve btc ödememi almıştım. Tabii ki hitbtcden de alabilirsiniz fakat ben burada 2 taraf için de olumlu ve güvenli bir seçenek sunuyorum.

Tekliflerinizi bu başlığa yazabilirsiniz ya da özel mesaj yoluyla konuşabiliriz.

PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 16, 2017, 03:45:40 PM

ı ıh  . yok olmaz o iş . hitbtc'den alim satim yapamiyorsunuz zaten o şıkkı geçelim. aliş yaparsanız da zaten  nereye çekecen  tezosu. satmaya kalksan oradan satarsin zaten ki yapamadigina göre zaten transferide mümkün değil dedigin gibi. oradaki aliş satişlar  sadece içerde yapiliyor önemi yok yani.  ama diğer türlü  dedigin işlemler olsa bile hangi escrow bunu kabul eder ? etti diyelim onun da bence bir alacaği olmali onu kim verecek  mhanbostan'in bu teklifini kabul edeceğini sanmiyorum az cok taniyorum kendisini . diğer arkadaşlari da  ilk defa duydum herhangi birinin de onlari kabul edeceğini zannetmiyorum. sen en iyisi marketi bekle  . waves i kaçtan sattin bilmiyorum ama bekleseydin belki de cok daha karlı cıkacaktin vardir  her işte bi hayır bekle bence.

globalde de zaten birisi yorum bırakmış adam haklı.  kendini her türlü garantiye alıyorsun demiş. eğer piyasaya ciktiginda  tezos  markette daha karlı olur ise tezoslarini göndermeyip cok daha fazla para kazanabilirsin demiş ki olabilir .. ödemeyi yapmadigin için escrow btc sahibine iade yapar. diğer türlü de ico değerinin cok altında girerse markete  tezoslari gönderir btc'ni alirsin . yine karli olursun demiş.  sonuna da eklemiş bu haksızlık diye . bence haksızlık değil aslinda burada diğer tarafın bunları düşünüp tartıp kabul etmesi var bide size güvenmesi.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
shewadiwadi (OP)
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
October 16, 2017, 08:12:24 PM

Yorumun için teşekkürler. Burada atladığınız nokta, yapılacak işlemin 2 taraf açısından da risk taşımaması. Yani ben satmasam, sözümde durmasam bile karşı tarafın kaybedeceği bir şey yok. Ki sözümde duracağımı belirttiğim için bu başlığı açtım.

Gayet güzel oldu daha önce.

Tüm bu satışlarda, coinler borsaya girmeden blockchain yayınlandı. O anda alıcıya gönderdim. Btcleri borsaya girmeden aldım. Tezos da öyle olacak gibi görünüyor. Borsaya girmeden işlemi tamamlayacağız. İlla ne önerirsin peki şu aşamada? Noterde anlaşma mı yapalım? O da olur problem yok. 

İlan günceldir. Tekliflerinizi pm atabilirsiniz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: