Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:46:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] | EDO | EIDOO Cüzdan - Hibrit Borsa | 80k ETH TOPLANDI |  (Read 2349 times)
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
November 21, 2017, 08:53:02 PM

Eidoo dan bir şey olacağını sanmıyorum.Pek umutlu değilim 90 miillyon basılmış 10 milyonu sirkülasyonda çok ilginç bu yüzden olmaz
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715096793
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715096793
Reply with quote  #2

1715096793
Report to moderator
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
November 21, 2017, 09:18:34 PM

Eidoo dan bir şey olacağını sanmıyorum.Pek umutlu değilim 90 miillyon basılmış 10 milyonu sirkülasyonda çok ilginç bu yüzden olmaz
o tokenler bildiğim kadarıyla yakılacak hocam. sadece satılan tokenler ekibe ayrılan kısım ve bountyler kalacak diyebiliyorum. eidoonunda önü açık bence.güzel yerlere gelir.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Mavilcposeti
Full Member

View Profile
November 21, 2017, 09:31:37 PM

o tokenler bildiğim kadarıyla yakılacak hocam. sadece satılan tokenler ekibe ayrılan kısım ve bountyler kalacak diyebiliyorum. eidoonunda önü açık bence.güzel yerlere gelir.

İnşallah dediğiniz gibi olur hocsm yoksa o iş bayağı sakat olacak bountysine girecektim vazgeçtim sırf o yüzden yoksa girecektim
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
November 21, 2017, 09:35:12 PM

Bunun ödülüne katılmayanlar çok pişman olacak, hibrit borsa fikri zaten mantıklı adamların hazır çalışır bir cüzdanı var, satış döneminde de 83k ethereum topladılar şimdilik her şey yolunda.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
November 21, 2017, 09:35:44 PM

Dün uygulamayı guncelledim ilk icoyu paylaşmışlar uygulamada. Ödül dağıtımı ne zaman . Youtube videosu yaptıydım yanlış hatırlamadıysam.

Byakuya (OP)
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
November 21, 2017, 09:37:58 PM

Dün uygulamayı guncelledim ilk icoyu paylaşmışlar uygulamada. Ödül dağıtımı ne zaman . Youtube videosu yaptıydım yanlış hatırlamadıysam.

Spreadsheet 1 haftaya falan yayınlanır ödüller ocakta dağıtılacak
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
November 24, 2017, 02:24:16 AM

Spreadsheet 1 haftaya falan yayınlanır ödüller ocakta dağıtılacak

Ödülleri ne kadar erken dağıtırlarsa o kadar iyi çünkü ödüllerin ne zaman dağıtılacağını tam olarak bilmemek bence yatırımcıları rahatsız ediyor. Bence fiyatın 2-2.4 dolar arasında sıkışıp kalmasının en büyük sebeplerinden biri budur.
cacoin
Full Member

Activity: 322

View Profile
November 24, 2017, 06:55:14 AM

Proje güzel, cüzdan uygulamasıda benim hoşuma gitti. Çinin icolara yasağından sonra imtokenden icolara katılım yapılamıyordu, eidoo da böyle bir sıkıntı yok eskiden imtokende olduğu gibi burdanda yatırım yapılıyor bazı icolara.ayrıca tokenlerin yakılacak olması ivme kazandıracak bence projeye.bounty ödülleride tatmin edici duruyor rütbem yetmediği iin katılmamıştım o zaman.takip ettiğim coinler içinde yer alıyor
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
November 24, 2017, 01:50:47 PM

eidoo cuzdani benim cok hosuma gitti. sıklıkla kullanacagim uygulamalardan biri olacaktir. bir kac haber yeni guncelleme falan paylassalar tokenlarinin fiyati iyi artar. ne olursa olsun. fazla dusmez tokenin degeri bence. ortada guclu.bir urun var ne de olsa. cakma projelerden degil
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 03:30:36 PM

Ekip aktif olarak çalışıyor duyuru ve telegram kanalını takip edebilirsiniz, ödül dağıtımları ocak ayında olacak fakat bozumlar nisan ayına kadar yapılamayacak diye biliyorum. Bundan dolayı Nisan'a kadar güzelce ivmelenip Nisan öncesi bir düşüş yaşanabilir.
SRKNGL
Member
**

Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
November 28, 2017, 07:38:08 AM

Nisanda birşey. mi olacak bazı icolar hep nisana atmaya başladılar. Token kullanımlarını

Lethapudi
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
November 28, 2017, 03:39:01 PM

Token kilidinin açilmasi uzun zaman sürebilir önemli olan projenin arkasinda durulmasi ve desteklerin esirgenmemesidir. Alti ay sonra kim olecek, kim kalacak o bile belli değil.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
November 28, 2017, 04:20:19 PM

Hibrit borsa fikri çok mantıklıydı ayrıca cüzdan gayet stabil çalışıyor ben arayüz olarakta beğendim, inşallah insanları mağdur etmez ve projeyi geliştirmeye devam ederler.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
November 28, 2017, 05:43:10 PM

Yönetici postların sayımı bitmek üzere kısa süre içinde spreadsheet yayınlanacak ve imzanızı değiştirebileceksiniz dedi. Sayım baya uzun sürdü ama sanırım artık bitiyor  Smiley
Mavilcposeti
Full Member

View Profile
November 29, 2017, 12:38:44 AM

yahu bunun imza kampanyası ne saçmaydı tek tek attığın postların linkini yolluyordun e arkadaşım onlarıda ben yapacaksam bounty yöneticisi ne iş yapacak acaba
Bonzai
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Presale Starts on 30th of November

View Profile
November 29, 2017, 01:01:56 PM

Böyle bir projenin 80 bin Ethere ihtiyacı var mı? Bir de etherin seneye 1000 dolar olacağını düşünürsek çok abartılı bir rakam. Bu kadar ether toplayan bir ekibin ödül kampanyasına katılmış kişileri bu kadar süründürmesi doğru mu? Bu proje ile ilgili şüphelerim var nedense...
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 02:12:27 PM

Böyle bir projenin 80 bin Ethere ihtiyacı var mı? Bir de etherin seneye 1000 dolar olacağını düşünürsek çok abartılı bir rakam. Bu kadar ether toplayan bir ekibin ödül kampanyasına katılmış kişileri bu kadar süründürmesi doğru mu? Bu proje ile ilgili şüphelerim var nedense...

Hangi projenin 1 milyon dolardan daha fazla paraya ihtiyacı olabilirki ama herkes koparmışken koparmanın peşinde sadece Eidoo'ya özgü bir şey değil. Bende ilk başta güvenmemiştim fakat Bitfinex'e girdiler ondan dolayı Eidoo'ya güveniyorum. Hibrit borsa fikri de çok mantıklı ayrıca
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 06:21:18 PM

Yine eşşek gibi para toplayıp fiyatı düşen bir proje. Artık Bu tarz projelerden koşarak kaçmak gerekiyor. Ya yatırım sınırı olacak ya da hard capi düşük olacak. 80k eth toplayıp şuan 40m dolar dünyanın en iyi cüzdanlarından veya borsalarından birini çok rahat kurabilirsiniz.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 12:06:17 PM

Bounty kampanyası final spreadsheet yayınlandı ancak gelen tepkiler üzerine yeniden sayım yapma kararı aldılar. Yeni spreadsheet 21 aralıkta yayınlanacak.

Yayınlanmış olan spreadsheet'in linki https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AnbMA0usBNa4fm35Oz1M0y-2STtGAU4E-qgF9grIyEQ/edit?usp=sharing
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
December 16, 2017, 12:10:31 PM

Bounty kampanyası final spreadsheet yayınlandı ancak gelen tepkiler üzerine yeniden sayım yapma kararı aldılar. Yeni spreadsheet 21 aralıkta yayınlanacak.

Yayınlanmış olan spreadsheet'in linki https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AnbMA0usBNa4fm35Oz1M0y-2STtGAU4E-qgF9grIyEQ/edit?usp=sharing

Köşe olmuşsun kardeşim hayırlı olsun, yine bir ödül programı vereceği ödüllerden caymaya çalışıyor yinede son dönemlerin en iyi reklam kampanyalarından biri gerçekleştirildi ve kullanıcıların emeğinin karşılığını alacağını düşünüyorum. Eidoo güzel bir fikir yani hibrit borsayla ortaya çıktı, desteklenmesi gerek, Eidoo üzerinden katılım yapılan ICO'lar var. Uzun vade de değerlenebilir bir proje olarak görüyorum.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: