Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:29:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Şu aralar DİP gören ALT Coinler  (Read 3291 times)
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 17, 2017, 11:03:25 PM

Bancordan kimse bahsetmiyor artık çok ilginç acaba bu durum sadece bizim türkçe bölüme özel mi çünkü ico sürecinde inanılmaz bir yatırım aldı kendileri,ve şuan dolar olarak bile ico fiyatının yarı fiyatında neredeyse bitcoin fiyatından hiç bahsetmiyorum.
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714850949
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714850949
Reply with quote  #2

1714850949
Report to moderator
kabrero
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 12:59:53 PM

Pump olmayanlar da takip edilebilir. Az parayla çok mal alıp pumpta okutmak iyi bir seçenek olabilir ama tecrübeli olmak lazım biraz.
ali.belmando
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
October 18, 2017, 01:46:45 PM

Selamlar, daha çok yeniyim ve genel olarak coinmarketcap sitesinden takip ediyorum coinleri. Merak ettiğim şey aşırı düşüş veya yükseliş olan hareketli coinleri gösteren bir web sitesi var mı ya da buna benzer detay veren ya da coinmarketcap te bakabiliyor muyuz?

Tek tek coinmarketcap te altcoinlere girip yıllık, aylık haftalık bakıyorum daha kolay bir yolu var mı?
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
October 18, 2017, 02:47:45 PM

Selamlar, daha çok yeniyim ve genel olarak coinmarketcap sitesinden takip ediyorum coinleri. Merak ettiğim şey aşırı düşüş veya yükseliş olan hareketli coinleri gösteren bir web sitesi var mı ya da buna benzer detay veren ya da coinmarketcap te bakabiliyor muyuz?

Tek tek coinmarketcap te altcoinlere girip yıllık, aylık haftalık bakıyorum daha kolay bir yolu var mı?

Coinmarket'te  trending altında "gainers and losers" diye bir bölüm var, oradan son 1 hafta içinde en çok çıkan ve düşen coinlere ulaşabilirsin.

örneğin yocoin diye bir coin son b,r hafta %7000 artmış diye görünüyor.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
October 18, 2017, 04:32:11 PM

Coinmarket'te  trending altında "gainers and losers" diye bir bölüm var, oradan son 1 hafta içinde en çok çıkan ve düşen coinlere ulaşabilirsin.

arkadaşı yanlış yönlendirmeyin,bu tarz aşırı yükselen ya da aşırı düşen coinler büyük ihtimalle scam/çöp koinlerdir. zamanınıza ve paranıza yazık olur.
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
October 18, 2017, 04:42:36 PM

arkadaşı yanlış yönlendirmeyin,bu tarz aşırı yükselen ya da aşırı düşen coinler büyük ihtimalle scam/çöp koinlerdir. zamanınıza ve paranıza yazık olur.

Evet, haklısınız bu listede aşırı yükselen coinler genelde ilk 100 dışındaki scam coinler oluyor. Bu işe yeni başlayanların ilk 20 dışındakileri tecrübe kazanana
kadar görmezden gelmeleri en doğrusu.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
October 18, 2017, 05:18:14 PM

Şu aralar alternatif coinlerin çoğu kötü bir düşüş içerisinde. 2 3 günde bir aradan bir kaç tanesi sıyrılıyor. Onları yakalayabilirsek güzel kar elde edilebilir. Bugün Substratum'da olduğu gibi. Elemanlar yeni bir borsada işlem göreceğiz diye tweet attılar ve ilk önce 35% daha sonrada 65% seviyelerine doğru hızlı bir artış gösterdi.
Sosyal medyada ve web sitelerindeki duyuruları iyi takip etmek gerekiyor.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
October 18, 2017, 05:21:59 PM

Ben oyumu shiftten yana kullanmak istiyorum, shiftin fiyatı 90 centin altına indi ve bu hızla da inmeye devam edecek gibi bir görüntü çiziyor bana kalırsa bu fiyat ile daha hızlı da düşer ancak ne kadar düşer bilmiyorum hızlı bir şekilde de fiyatı yükselecektir
Grand_Master
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 18, 2017, 05:32:49 PM

Voise çok düşmüş tekrar düzelirse %50 civarı kar bırakma şansı var grafiğe göre.Hakkında biraz araştırma yapıp düzeleceğine kanaat getirirsem şansımı deneyebilirim.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
October 18, 2017, 06:44:50 PM

Stratis ve waves alın Smiley
Yatırım tavsiyesi değildir.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 18, 2017, 06:49:05 PM

Hangisine baksan hepsi dip ama kimi coinler var aylardır uyuyan.  Şuan resmen %150 düşen coinler var bu coinlere küçük küçük bir şeyler dağıtmak bana mantıklı geliyor çünkü zaten aylardır uyuyorlar btc pumpunda dibin dibinin dibini gördüler dönüşleri çok fena olabilir diye düşünüyorum. Şu fork muhabbeti bitsin ben en az 3-4 coinden 4x - 5x bilemedin 6x bekliyorum ama bakalım beklemekten başka çaremiz yok
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 18, 2017, 06:49:19 PM

Waves ve Stratis diyorum bende birçok kişinin üzerinden açıkçası bu ikiliden beklentim büyük ve yüzümü kara çıkaracaklarını sanmıyorum, yatırım yapın pişman olacağınızı düşümüyorum teknolojileri bile yine para eder.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
coaxcial
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 06:59:51 PM

Peki neden Waves ve Stratis diyorsunuz bir sebebi var mı ?
ruru
Full Member

Activity: 139
Merit: 100

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 18, 2017, 07:18:38 PM

aragon,shift,ethereum dip denilebilecek bir seviyede 25 ekimden sonra 3 coinde pumplanacak sadece bekleyin ve görün.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
October 18, 2017, 08:07:57 PM

etherium bence yeterince dip seviyede. bu seviyeden en az 3x yapacağını düşünüyorum. sağlam liman bence

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
October 18, 2017, 08:42:36 PM

DİBİNDE DİBİ VARDIR UNUTMA
3723esad
Member
**

Activity: 67

View Profile
October 18, 2017, 10:54:49 PM

FTC coin
Şöyle bir ilk çıktığı zamanki değerine yaklaşsa temizinden x150 si var

torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 19, 2017, 08:28:54 AM

Bancordan kimse bahsetmiyor artık çok ilginç acaba bu durum sadece bizim türkçe bölüme özel mi çünkü ico sürecinde inanılmaz bir yatırım aldı kendileri,ve şuan dolar olarak bile ico fiyatının yarı fiyatında neredeyse bitcoin fiyatından hiç bahsetmiyorum.

su anda butun kriptoda 3 koin desem bancor birinci sırada yazarım.
cok sancılı bir development sureci yaşıyor aa çalışıyorlar.
olurda 2019 da hala bu kripto para sektörü deva ederse yatırımcılarını ucurabilirz bancor.
ben cok once aldım unuttum.su fiyatlardan dahada alırdım para baska yerlerde baglı olmasa.
delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
October 19, 2017, 03:25:43 PM

Bende waves diyorum ve yatırım fırsatı olarak görüyorum.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 19, 2017, 03:40:34 PM

Monetha dememe gerek yok herhalde herkes farkında düşüşün . Çıkışının çok sert olacağını düşünüyorum .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print