Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:26:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: esigara tavsiyesi  (Read 1372 times)
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 01, 2017, 08:26:10 PM

Tavsiyeler arıyacğınıza ona verceğiniz azmi parayı düşüneceğinizze bırakmayı düşünseniz daha hayırlı olur arkadaşlar başarabilrisiniz oakdarda zor değil.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
December 02, 2017, 06:18:55 PM

20 liraya joyetechin bi cesidini almistim 3 gunde coili yandi bende sinir olup bidaha almadim. Alcaksan ver parasini iyi bir marka al bence mesela vaporesso diye bir marka var youtubedan izledigim videolara gore baya iyi gorunuyor.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
mavipapagan
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
December 03, 2017, 12:33:16 PM

Arkadaslar bu elektronik sigara gercek sigaradan aldigimiz o zevk mi desem ne zikkimsa o tadi veriyormu,birde bu aletlerin en saglami en duzgunu  hangi marka yazar saniz sevinirim. birakamiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm,

omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
December 04, 2017, 07:25:09 PM

Sxk s80 mod ve clone taifun gt2 kullanıyorum. 16 mg nikotinle basladıgım esigara icim sürecim 4 mg a kadar inmiş halde devam ediyor. Sigara ictigimde bogaz vurumu hissedemiyorum yanık tat rahatsız edici oluyor artık. Kesinlikle cok doyurucu zamanla nikotini dusurun sigaraya fln ihtiyac kalmıyor. Sarımları ozenli yapmak gerek sinir olmamak için.
crazy1204
Full Member

Merit: 100

View Profile
December 04, 2017, 11:12:58 PM

valla konu ilgimi çekti bende alacaktım smoke alien mı ne var ondan söyledi arkadaşlar

koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
December 04, 2017, 11:20:15 PM

SMOK alien öneririm hocam, özellikleri fazla, fiyatı uygun tam başlangıç modeli, her açıdan tatminkar olacaktır.
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 05, 2017, 01:23:55 PM

amaç gerçekten sigarayı bırakmak mı yoksa zevkine içmek içinmi benim çevremdekilerden hiçbiri esigarayla bırakamadı sigarayı nedense.

hero_coin
Member
**

Merit: 16

View Profile
December 09, 2017, 08:37:47 PM

Joyetech ego kullandim daha once gayet guzeldi ama sigaranin yerini tutmuyor tabiki.
patrona7
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
December 09, 2017, 10:16:23 PM

6 aydır esigara içiyorum ve o sürece boyunca sadece likitlerim tükendiği zaman sigara içtim ve 3 aydır kesintisiz esigara içiyorum.

Gerçekten bırakmak isterseniz yerini tutuyor ve zevkle içmeye başlıyorsunuz.Sigaranın bünyemdeki NEREDEYSE bütün kötü etkileri gitti.Nefes darlığı, iktidarsızlık, kalp vs.Tek arda kalan balgam o da kullandığım likit yüzünden devam ediyor diye düşünüyorum.

Pico+siren ikilisini kullanıyorum uzun süredir ve son derece yeterli.Nasıl mı alacaksınız ? Aliexpressten pico diye aratıp en çok satış yapan satıcıları buluyor kullanıcı feedbacklerine bakıyorsunuz.Türkiye'den kullanıcılar geri bildirimde bulunmuş mu ? Dönen olmuş mu ? Zaten çoğu türkiye'ye gönderim yapmıyor.

Sorusu olanlara yardımcı olurum.
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 10, 2017, 07:50:35 AM

şimdi psikoloıjik olarak rahatlatmak istiyorsan micro sigarakara bak hemen hemen sigara kadar ama dumanı doyurmaz öyle buharlı tren gibi duman çıkaramazsn :d
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: