Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:25:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitexlive.com - Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası - Resmi Konu  (Read 5548 times)
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
September 13, 2018, 11:01:33 PM

Exchange sayfasina gidiyorum sadece btc/ltc pairi default olarak geliyor. Trade edecegim pairi degistiremiyorum. Secenek yok. Marketed geciyorum birsuru market var. Exchange e geri donuyorum yok armadas. Nasil bir UI yaptiniz? Nereye gizlediniz exchange pairini degistirmeyi?
TRY / BTC pairine bakmaya ugrasiyorum yarin saattir...

10dan fazla exchange sitesinde aktifim, boyle birsey yasamadim henuz..
1714897551
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714897551
Reply with quote  #2

1714897551
Report to moderator
1714897551
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714897551
Reply with quote  #2

1714897551
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

Activity: 147
Merit: 7

Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası

View Profile WWW
September 16, 2018, 08:20:52 AM
Last edit: September 22, 2018, 09:34:02 PM by Destek Bitexlive

Exchange sayfasina gidiyorum sadece btc/ltc pairi default olarak geliyor. Trade edecegim pairi degistiremiyorum. Secenek yok. Marketed geciyorum birsuru market var. Exchange e geri donuyorum yok armadas. Nasil bir UI yaptiniz? Nereye gizlediniz exchange pairini degistirmeyi?
TRY / BTC pairine bakmaya ugrasiyorum yarin saattir...

10dan fazla exchange sitesinde aktifim, boyle birsey yasamadim henuz..

Merhaba,
Exchange sayfasında sağda marketten TRY tabına tıklayın ve altında çıkan BTC yazısına tıklayarak TRY:BTC çiftini açabilirsiniz. Market sayfasındada aynı şekilde dilediğiniz çifte ulaşabilirsiniz. Coin isimleri link görevi görmektedir.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

★☆★ Bitexlive ★☆★ Türk Lirası ile » İşlemlerimiz » Başladı! » Kayıt Ol!
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 22, 2018, 10:01:18 PM

Kampanyamız Ekim ayı sonuna kadar uzatılmıştır. Ekim ayı sonuna kadar işlem ücreti %0 olacaktır. Bitcoin ve Altcoin alıp satarken işlem komisyonu ödemeyin.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

gothicangel
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
September 24, 2018, 02:37:22 PM

ben bu siteyi çok beğeniyorum. Gayet kullanışlı bir site. Destek ekibi anında cevap veriyor maillerinize. TL çekimi de yaptım. Param hemen geldi. Kullanıcı sayısı artarsa çok daha iyi olur. Bir sıkıntı yok şimdilik... Umarım hep böyle devam eder... Bir not eklemek isterim ki sanırım para yatırma limiti yok. Uç miktarda btc satın alma talebinde bulunan bir kullanıcı gördüm... Yaklaşık yarım milyar tl' lik btc talebi, TL cinsinden. Sonra bu kullanıcı talebini geri çekti. Bence buna limit koymalısınız... Buna dikkat etmedim,yatırma limiti olabilir de. belki multiple hesap kullananlar var. Ortalıkta çok fazla dolandırıcı var o sebeple söyledim. Başarılar dilerim.
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 24, 2018, 09:06:36 PM

ben bu siteyi çok beğeniyorum. Gayet kullanışlı bir site. Destek ekibi anında cevap veriyor maillerinize. TL çekimi de yaptım. Param hemen geldi. Kullanıcı sayısı artarsa çok daha iyi olur. Bir sıkıntı yok şimdilik... Umarım hep böyle devam eder... Bir not eklemek isterim ki sanırım para yatırma limiti yok. Uç miktarda btc satın alma talebinde bulunan bir kullanıcı gördüm... Yaklaşık yarım milyar tl' lik btc talebi, TL cinsinden. Sonra bu kullanıcı talebini geri çekti. Bence buna limit koymalısınız... Buna dikkat etmedim,yatırma limiti olabilir de. belki multiple hesap kullananlar var. Ortalıkta çok fazla dolandırıcı var o sebeple söyledim. Başarılar dilerim.

Bizi tercih ettiginiz için ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Türk lirası ile işlemlerimiz yeni başladı. Beklediğimizden de iyi sonuçlar almaya başladık. %0 işlem ücret kampanyamızın bunda etkisi çok büyük. Bizim en büyük hedefimiz kullanıcılarımızın problemlerine hızlı çözüm üretmek ve para yatırma ve çekme işlemlerini en hızlı şekilde yerine getirmektir. Sizlerde küçük miktarlar ile sitemizi test edebirsiniz. İşlem ücreti olmadan bitcoin ve diğer kripto paraları alıp satabilirsiniz.
Arka planda web gelştiricilerimiz sürekli olarak altyapıyı geliştirmektedir. Böyle bir miktarı test için açıp kapatmış olabilirler. Endişelenmeyin, dolandırıcılara karşı alt yapımız ve güvenlik ayaklarımızın salam olduğunu düşünüyoruz. Herşey sizin işlemlerinizin ve paranızın güvenliği için.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

gothicangel
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
September 25, 2018, 03:45:07 PM

Sitenizi aylardır aktif olarak kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Dediğiniz mantıklı, birkaç saniyede gelişen bir olaydı. Daha sonra normale döndü. Kaliteli ve güvenilir hizmetiniz için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
September 25, 2018, 09:10:13 PM

Hayırlı olsun. Ricam o dur ki Shitcoinleri listelemeyin lütfen. Sisteminize coin ekleyecekseniz uzun vadede iş yapacaklar olsun.
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 26, 2018, 01:33:41 PM

Sitenizi aylardır aktif olarak kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Dediğiniz mantıklı, birkaç saniyede gelişen bir olaydı. Daha sonra normale döndü. Kaliteli ve güvenilir hizmetiniz için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Biz tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Team

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 26, 2018, 01:54:48 PM

Hayırlı olsun. Ricam o dur ki Shitcoinleri listelemeyin lütfen. Sisteminize coin ekleyecekseniz uzun vadede iş yapacaklar olsun.

Geri bildirminz için teşekkür ederiz.

Ekip arkadaşlarıma ilettim. Gerekli özeni gösterecekler.

Saygılarımızla,
Btexlive Team

tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
September 28, 2018, 08:30:50 AM

An itibari ile TRY/BTC orderbook 0.0xxxxx miktarlariyla dolu.
Sanirim TRY/BTC icin kullanan kimse yok henuz.

Ama son 24 saatlik BTC / TRY hacimi 209370.96 btc  Grin Grin Grin Grin
Belki de 209370.96TL demek istiyorlar...
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 29, 2018, 10:39:08 AM

An itibari ile TRY/BTC orderbook 0.0xxxxx miktarlariyla dolu.
Sanirim TRY/BTC icin kullanan kimse yok henuz.

Ama son 24 saatlik BTC / TRY hacimi 209370.96 btc  Grin Grin Grin Grin
Belki de 209370.96TL demek istiyorlar...

Merhaba,
Yeni olduğumuz için küçük miktarlarda işlemler yapılıyor. Kullanıcıların öncelikle bizlere güvenmesi gerekiyor. Her çiftin hacmini kendi birimi ile yazıyoruz. Bu sizce kafa karıştırıcı mı? Geri dönüşlerinizi bekleriz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
October 01, 2018, 10:18:24 AM

Hacmin BTC olarak yazilmasi bence cogu kullanici icin daha net olur diye dusunuyorum fakat bu benim nacizane fikrim.
Belki de surekli kullandigim yabanci borsalardan aliskanlik.
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 25, 2018, 02:14:30 PM

Hacmin BTC olarak yazilmasi bence cogu kullanici icin daha net olur diye dusunuyorum fakat bu benim nacizane fikrim.
Belki de surekli kullandigim yabanci borsalardan aliskanlik.

Dediğiniz gibi uyguladık. Kontrol edebilirsiniz. Yine gözünüze takılan bölümler olursa geri bildirimlerinizi bekleriz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Team

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 11, 2018, 05:40:59 PM

Borsamızdaki Yeniliklerimiz.

USDT Çifti eklendi,
EURS Çifti eklendi,
NavCoin Eklendi,
NewYorkCoin Eklendi,
Facebook Canlı Destek sisteme entegre edildi,
Ico sistemi entegre edildi,
TL yatırma ve çekme işlemleri için ENPARA ile anlaşma yapıldı.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
November 11, 2018, 07:25:05 PM

Merhabalar,

Bir suredir takipteydim, ama kayit olmamistim orderbooklar bos oldugu icin. Ama artik orderbooklari nispeten doldurmussunuz gordugum kadariyla ve TL yatirip cekme iside 7/24 havale yoluyla eklenmis ve benim bankamda yarin eklenecekmis dediginize gore (Burdan yazmak benim haddime dusmedigi icin Banka ismi vermedim, siz uygun gorunce zaten yazacaksinizdir), birde bugun telegram uzerinden belirttigim alim satim islemlerinde fiyata tiklayinca o fiyata kadar olan tum orderlarin toplam miktarinin (kumulatif) gelmesi  isinide hallederseniz sizi en azindan denememek icin bir bahanem kalmayacak Smiley Ayrica Telegramdan 7/24 canli destek vermenizda cok guzel bir ozellik. Gidisat iyi gorunuyor Smiley Basarilar diliyorum

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 11, 2018, 07:28:27 PM

Merhabalar,

Bir suredir takipteydim, ama kayit olmamistim orderbooklar bos oldugu icin. Ama artik orderbooklari nispeten doldurmussunuz gordugum kadariyla ve TL yatirip cekme iside 7/24 havale yoluyla eklenmis ve benim bankamda yarin eklenecekmis dediginize gore (Burdan yazmak benim haddime dusmedigi icin Banka ismi vermedim, siz uygun gorunce zaten yazacaksinizdir), birde bugun telegram uzerinden belirttigim alim satim islemlerinde fiyata tiklayinca o fiyata kadar olan tum orderlarin toplam miktarinin (kumulatif) gelmesi  isinide hallederseniz sizi en azindan denememek icin bir bahanem kalmayacak Smiley Ayrica Telegramdan 7/24 canli destek vermenizda cok guzel bir ozellik. Gidisat iyi gorunuyor Smiley Basarilar diliyorum

İyi dilekleriniz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

fandangos123
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
November 12, 2018, 01:32:12 PM
Last edit: November 12, 2018, 01:42:48 PM by fandangos123

Benim merak ettiğim konu şu atalira ile iligli. Yani ürettiğiniz bir token'ı satışa çıkarmışsınız. ( Yanlış anlamadıysam size ait bir ICO ). Bir ico yapıyorsunuz peki nedir atalira ?

Kripto para piyasası icolardan çok çekti. Değer kaybettiler, kötü projeler yaptılar veya kötü niyetle ico çıkardılar. Çin, Kore ico'lar ile iligli ciddi kısıtlamalar getirdiler.

Atalira'yı incelemek istedim. Hiç bir bilgi yok. Whitepaper linki vermişsiniz sanırım çalışmıyor. Peki ben bu ico'nun ne işe yaradığını nereden öğrenicem de para yatırıp atalira alıcam ?? Ne işe yarar nerede kullanılır gelecekte ne sunacak bir bilgi yok. Sadece ismi olan ve hiç bir bilgiye ulaşamadığım ico ya neden yatırım yapacağımızı açıklayabilir misiniz ?

iyi çalışmalar dilerim
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 13, 2018, 11:48:43 PM
Last edit: May 12, 2019, 02:53:21 PM by Destek Bitexlive

Benim merak ettiğim konu şu atalira ile iligli. Yani ürettiğiniz bir token'ı satışa çıkarmışsınız. ( Yanlış anlamadıysam size ait bir ICO ). Bir ico yapıyorsunuz peki nedir atalira ?

Kripto para piyasası icolardan çok çekti. Değer kaybettiler, kötü projeler yaptılar veya kötü niyetle ico çıkardılar. Çin, Kore ico'lar ile iligli ciddi kısıtlamalar getirdiler.

Atalira'yı incelemek istedim. Hiç bir bilgi yok. Whitepaper linki vermişsiniz sanırım çalışmıyor. Peki ben bu ico'nun ne işe yaradığını nereden öğrenicem de para yatırıp atalira alıcam ?? Ne işe yarar nerede kullanılır gelecekte ne sunacak bir bilgi yok. Sadece ismi olan ve hiç bir bilgiye ulaşamadığım ico ya neden yatırım yapacağımızı açıklayabilir misiniz ?

iyi çalışmalar dilerim

Merhaba,
Evet Atalira borsamıza ait bir Token. Şu an Ico sürecinde. Ico süresince bizde Atalira ile ilgili eksiklerimizi tamamlayacağız. White paper hazırlanıyor. Ico süreci tamamlandığında borsamızda listelenecektir. İleriki zamanlarda komisyon ücretlerinde Atalira kullanacağız. Ayrıca listeleme ücretlerini Atalira olarak kabul edeceğiz.

Edit : Atalira tokeni Bitexlive Coin olarak değiştirdik.

Saygılarımızla,
Bitexlive Team

Leipes
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
September 09, 2019, 07:55:43 PM

Siteyi patlatmışlar...
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 09, 2019, 08:02:02 PM

01-09-2019 günü sözde hack yemişlerde.
Burdan orda para batıran olsa idi yazan olurdu.

https://bitexlive.com/

benim borsa konusuna hack yazalım.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: