Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:47:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] SexService.io - Blok Zinciri Tabanlı Arkadaşlık Sitesi  (Read 1720 times)
trollercoaster
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1001

View Profile
October 25, 2017, 01:05:10 AM

İşin içine sex girince işler hep aynı oluyor. Önce güzel vaatler, sonra heyecanlı bekleyiş içinde bir kalabalık, leş bir ICO, ardından piyasaya çıktığı gibi tozları süpüren bir proje. Bu sektörle ilgili çok fazla proje çıktı ve nedense bir türlü tutunamadılar bu da çok iş yapmaz dedik ama gene diğerlerine göre iyi iş çıkartmış. Akmasa da damlar gibi. Bu arada çevirmen arkadaşın doğrudan çevirmesi ve açıklamanın içinde 'çöpçatan'ı görünce ufaktan bir tebessüm ettim Smiley
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 25, 2017, 06:01:21 AM

"Sex sells" diye bir lafları var Amerikalı'ların. Smiley
Sex, cinsellik her zaman satar...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 25, 2017, 12:45:37 PM

Birkaç aşamalı ico yapıyorlar. Bu da yeni taktik sanırım. Para bittikçe haydi yeni ico var para verin Smiley gerçekten şaka gibi, böyle projelere yatırım yapıyorsanız parayı ağaçtan topladığınıza inanırım ben
mysacrifice (OP)
Full Member

Activity: 364
Merit: 104

View Profile
October 26, 2017, 09:46:22 AM

sexService.io pre-ICO ($0.85 per token) and First ICO ($1.7 per token) has been successfully ended. Thanks to all of our investors! We continue to work on the project, good news will come soon!

Second ICO will start in the beginning of 2018 ($5.3 per token).

2018 ' e uzanacak bir proje . Bakalım o zamana kadar patlama olasılıkları ne yönde olacak . Pre - ICO da ki fiyatı ile ICO arasında ki fiyat farkı oldukça fazla . ICO ' suna giren oldu mu bizden ?
Tinder uygulamasının patladığı bir dünyada böyle bir coin çok iş yapabilir Cheesy

ülkeden ülkeye elbette değişiklik gösterecektir ama genel itibariyle iş yapma ihtimali çok yüksek Smiley
KAtılıyorum. Abd ve çoğu Avrupa ülkesinde çok iş yapar. Abd'de tinder kullanıp tek gecelik ilişki yaşayan çok fazla kullanıcı var.

Bu arada verdiğiniz kodlar ne işe yarıyor tam olarak? Bir nevi bounty ama satımı alımı mevcut mu? Siz projede misiniz? Kodlar nerden geldi? Smiley

Edit: KOnu size aitmiş yahu Cheesy Pardon Smiley

Konunun sahibi benim evet Smiley projenin sahipleri verdi kuponları. günde 1-2 veriyorum buradan. cüzdanın içindeyken buy&sell kısmından ekleniyor kupon içindeki tokenlar. biriksin işte orada Smiley
mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 09:48:26 AM

İşin içine sex girince işler hep aynı oluyor. Önce güzel vaatler, sonra heyecanlı bekleyiş içinde bir kalabalık, leş bir ICO, ardından piyasaya çıktığı gibi tozları süpüren bir proje. Bu sektörle ilgili çok fazla proje çıktı ve nedense bir türlü tutunamadılar bu da çok iş yapmaz dedik ama gene diğerlerine göre iyi iş çıkartmış. Akmasa da damlar gibi. Bu arada çevirmen arkadaşın doğrudan çevirmesi ve açıklamanın içinde 'çöpçatan'ı görünce ufaktan bir tebessüm ettim Smiley

çeviriye tebessüm için teşekkürler :p bu tür projeler genel olarak tutunamadılar doğrudur ama yine de bu kategorideki bir projenin tutmayacağı anlamına gelmiyor. bakalım zaman ne gösterecek.
mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 09:54:58 AM

Kupon kodu : G05703T9

Kupon nasıl yüklenir: https://sexservice.io/how-to-redeem-a-sex-coupon/
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 26, 2017, 09:58:04 AM

Kumar furyası bitti, sex furyası başladı ise bu işin sonuna da geliyoruz demektir.
Otu boku da taşırız bundan sonra blockchaine, iş biter...
mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 10:11:59 AM

Kumar furyası bitti, sex furyası başladı ise bu işin sonuna da geliyoruz demektir.
Otu boku da taşırız bundan sonra blockchaine, iş biter...

blockchain populerleştikçe gidilecek olan yol orası gibi görünüyor MorpheWQ. ot, bok dahil herşey blockchaine taşınıyor olacak gidişat böyle devam ederse. kategoriler kimilerinin hoşuna gitmeyecek kiminin de çok hoşuna gidecek, yapacak bir şey yok.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 26, 2017, 11:02:53 AM

ne zaman foruma girsem adından dolayı bu başlık dikkatimi çekiyor nedense. eminim ki herkeste de aynı durum sözkosunudur. görüldüğü gibi adı yeteri kadar ilgi görüyor. yetmez mi ? sırf bu sebeple bile yatırım yapılabilir. reklamın iyisi kötüsü olmazmış.
mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 11:15:31 AM

ne zaman foruma girsem adından dolayı bu başlık dikkatimi çekiyor nedense. eminim ki herkeste de aynı durum sözkosunudur. görüldüğü gibi adı yeteri kadar ilgi görüyor. yetmez mi ? sırf bu sebeple bile yatırım yapılabilir. reklamın iyisi kötüsü olmazmış.

katılıyorum tumece, reklamın iyisi kötüsü olmazmış. negatif yaklaşanları da anlayabiliyorum, kimisine mevzu ters geliyor kimisi ise şimdiye kadar bu türden projelerin tutunamamasına dem vuruyor ama amerika ve avrupadaki bazı ülkelerde çok rağbet görecek bir proje olabilir. eminim ki tinder da ilk çıktığında millet demiştir 1000 tane böyle proje var vs diye.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
October 26, 2017, 04:03:05 PM

bu projeyi kullanacak olan kişilere nasıl anlatacaklar olayı? bu tarz projeler için çoooook erken hedef kitlesine ulaşması çok zor.ya patlar ya da zaten en başından patlamış scam bir proje.
mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 04:06:34 PM

bu projeyi kullanacak olan kişilere nasıl anlatacaklar olayı? bu tarz projeler için çoooook erken hedef kitlesine ulaşması çok zor.ya patlar ya da zaten en başından patlamış scam bir proje.

hizmeti veren de alan da sistem üzerinden irtibata geçiyor, ödemeler ssio token ile yapılıyor, anlatmakta bişey yok da her ülke de algılanış şekli farklı olacaktır. inanmıyosan yatırım yapmazsın ya da ödül kampanyalarına katılmazsın olur biter Smiley
mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 04:11:52 PM

Kupon Kodu: K8NS06O7
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
October 27, 2017, 11:36:04 AM

Iş buralara kadar geldi mi sex icolarıda  ticaretine  başladıysa artık Daha ne kadar ne olur gerisini siz düşünün  Gerçi Bizim milletimiz aç onuda seven çıkar
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 02, 2017, 11:41:05 AM

şu kupon kodlarıda gelmeyi kesti arık zaten milllet pusu da mı bekliyor anlamış değilim. yayınlanır yayınlanmaz bakıyorum kullanılmış. Nassıl bir milletsek beleşe hiç bir şey bırakmıyoruz. Hoş nasıl ve nerede kullanılacağı da başka bir soru Smiley
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
November 02, 2017, 11:53:49 AM

şu kupon kodlarıda gelmeyi kesti arık zaten milllet pusu da mı bekliyor anlamış değilim. yayınlanır yayınlanmaz bakıyorum kullanılmış. Nassıl bir milletsek beleşe hiç bir şey bırakmıyoruz. Hoş nasıl ve nerede kullanılacağı da başka bir soru Smiley

bende 2 tane denk getirdim Cheesy toplasan 2 coin etmiyo Cheesy airdrop daha karlı sanki
mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
November 14, 2017, 10:00:47 AM

bende 2 tane denk getirdim Cheesy toplasan 2 coin etmiyo Cheesy airdrop daha karlı sanki

Kupon dağıtımı yeniden başlıyor arkadaşlar. 0,25 ile 2,30 arasında random olarak değişen değerlerde oluyor kuponlar. arzu edenler konu için bildirimlerini açsınlar. inanmayanlar da inandıkları projelerde zaman harcasınlar Smiley

Haftanın ilk kuponu gelsin o zaman; TDVGL11B

mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
November 15, 2017, 02:29:02 PM

Kupon dağıtımı yeniden başlıyor arkadaşlar. 0,25 ile 2,30 arasında random olarak değişen değerlerde oluyor kuponlar. arzu edenler konu için bildirimlerini açsınlar. inanmayanlar da inandıkları projelerde zaman harcasınlar Smiley

Haftanın ilk kuponu gelsin o zaman; TDVGL11B

Günün kuponu her zaman olduğu gibi kime geliyor? ilk yakalayana geliyor ;

Kuponumuz: MVUR79OT
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
November 15, 2017, 03:34:47 PM

Kupona tıklayınca arkadaki resimde iyiymiş kız ağzına muz almış yiyor sübliminal mesaj olayını zirveye çıkartmış adamlar. Kod kullanıldı mı henüz bilmiyorum ama ben uğraşamayacağım alana tebrikler.
mysacrifice (OP)
Full Member

View Profile
November 16, 2017, 07:47:12 PM

Kupona tıklayınca arkadaki resimde iyiymiş kız ağzına muz almış yiyor sübliminal mesaj olayını zirveye çıkartmış adamlar. Kod kullanıldı mı henüz bilmiyorum ama ben uğraşamayacağım alana tebrikler.

yeni kupon: XQ0YE02Z

yükleyene şans getirsin.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: